Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-14, 15:28   #2943
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Kupiłam na zróbsobiekrem. dziewczyny na forum LU piszą, że nie szkodził im na naczynka. Ja w sumie mam kilka naczynek, ale są tylko przy nosie i czego bym nie robiła to ani ich nie przybywa ani nie ubywa i traktuję je bardzo po macoszemu. Mam nadzieję że się to na mnie nie odbije kiedyś w przyszłości . Przy wrażliwych naczynkach pewnie bym się bała dawać kwas lha na skórę bo po nim jest duży burak, który u niektórych utrzymuje się nawet do kilku godzin.
Na zróbsobiekrem jest taki fajny kwasik laktobionowy. Nie wiem czy on w ogóle ma jakieś właściwości złuszczające (ale chyba nie) i właśnie m.in ma likwidować naczynka, ile w tym prawdy to nie wiem, ja go mam, ale jeszcze nie próbowałam go stosować, jakby co to dam znać czy poradzi coś na te kilka naczynek przy nosie, ale szczerze to one mi specjalnie nie przeszkadzają.
Dziękuję bardzo za odpowiedz Dawno nie zaglądałam na strone ZSK,no i może lepiej żebym na razie tego nie robiła bo na odwyku jestem
Ja na kwasy reaguje niezle,tych kwasików nie znam ale kiedyś bede musiała wypróbowac
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora