Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 11:41   #2956
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Witam skorzystałam z zaproszenia moniar83 i przekopiowałam swój post z innego wątku :
proszę o pomoc w ułożeniu prawidłowej pielęgnacji skóry dojrzałej z mocno zarysowanymi zmarszczkami mimicznymi wokół oczu i ust , na policzkach początki efektu chomika , cera mieszana (suche tylko policzki , reszta tłusta-pewnie przesuszona ?) , naczynkowa , wrażliwa , skóra delikatna , w jednym miejscu pod okiem niewielkie przebarwienie ( większe na szyi), ciemniejsza skóra na brodzie i dookoła. Pół roku temu moja skóra ostro zareagowała na tolerowane dotychczas gotowe kosmetyki . Wiem że nie toleruję Glikolu Propylenowego ale też potrafią mnie podrażnić kremy bez GP (np LRP Toleriane)chyba z duż ilością alkoholu . Obecnie stosuję Cetaphil MD Dermoprotektor i Oeparol SCC. Planuję zakupy kosmetyków naturalnych i sporo mam z tym problemu pomimo że wczytuję się w związane z tym wątki .Proszę o pomoc :

rano :
hydrolat oczarowy na to serum z wit. C +olejek arganowy+żel HA 1%, pod oczy i na powieki skwalan i na całość podkład mineralny

wieczorem :
olejek myjący drzewko różane
hydrolat geraniowy czy lepiej tonik z PHA
żel HA 1% +olej z pestek śliwki +koenzym Q 10 lub roślinne komórki macierzyste
Czy tak mogę zacząć ?

Nie stosowałam dotychczas filtrów , przekopałam KWC wiekszość ma w składzie GP . Jedynie niezbyt zachwalany Iwostin emulsja , Klorane spf 50+ ma GP pod koniec składu .

zapomniałam dopisać , że stosuję podkład mineralny Lucy Mineral formuła oryginal i cienie mineralne

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-04-16 o 11:43
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora