Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 12:27   #2960
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
ojojojoj... nie za dużo tego?
Ja bym używała 1 hydrolatu. Najwyżej jak skończysz jeden, to użyj ten drugi.
To samo się tyczy olejów...
Ekspertem, nie jestem, ale używasz serum z wit. C i łączysz to z tonikiem PHA? Ja bym się bała Ale niech bardziej kompetentni ode mnie się wypowiedzą

Ja używam:
Rano: hydrolat geraniowy + olej tamanu + HA 1%, na to podkład mineralny.
Ja nie mogę używać LM... Za bardzo mnie swędzi twarz po niej.

Wieczorem: micel Bioderma H2O + hydrolat geraniowy + krem normalizujący na noc z NP

Czasami jak mi się przypomni to mam krem po oczy z NP.

Nie mogę za bardzo kombinować, bo jak chcę coś ulepszyć np. ostatnio kupiłam Hauschkę olejek i krem i Jakaś masakra wysypowa...
Upss serum z wit. C połączone z tonikiem PHA to efekt mojego niedouczenia ( albo nadmiaru pochłanianej wiedzy w krótkim czasie) Jak widzisz błądzę i wszelkie wskazówki są dla mnie bardzo cenne . Ok. mój portfel się ucieszy odpuszczam tonik PHA , hydrolat geraniowy i skwalany

wyglądało by to tak:
rano:
hydrolat oczarowy na to serum z wit. C +olejek arganowy+żel HA 1%,

wieczorem:
olejek myjący drzewko różane
hydrolat oczarowy
żel HA 1% +olej z pestek śliwki +koenzym Q 10 lub roślinne komórki macierzyste - tu mam problem z wyborem co lepsze ale to pewnie trzeba sprawdzić na własnej skórze ?

czy teraz jest lepiej ? czy wystarczy jeśli nie będę stosować gotowych kremów na twarz i pod oczy ?
Tak do konca to nie wiem czy olejki przejdą , jak się chciałam codziennie wieczorem Dermogalem smarować to mi się "te pod skórą" pobudziły. Czy wogóle nie powinnam tych olejków ze sobą porównywać ? Laik ze mnie straszny. Proszę o cierpliwość.

ojjjj nie nadążam , dziękuję Contax jak to dobrze , że mogę stosować oba specyfiki i nie muszę podejmować "męskiej "decyzji
Vril również dziekuję na rano też olejek czy lepiej woda np mineralna czy to też zależy co skóra przyjmie ?

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-04-16 o 12:38
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora