Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-16, 14:09   #2969
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny, a jaki micel ?

Ja używam do mycia twarzy Cetaphil emulsja wieczorem,
a rano nieraz myję Cetaphilem(+hydrolat), a nieraz przecieram tylko hydrolatem z kocanki.. No i oczywiście po umyciu twarzy - krem, najczęściej jest to Dermoprotektor Cetaphil + kropelka HA z BU.
Na dzien próbowałam ostatnio krem Iwostin intensywnie nawilżający spf20, ale ściągalo mi cerę jak położyłam makijaż

Jeszcze jedno: jak byłam ostatnio u dermatologa i zapytałam o pielęgnację naturalną, to dostałam taką odp "po 30stce.. teraz jak masz 24 lata to nie kładź za dużo na cerę.., no.. ten hydrolat z kocanki to czasem możesz użyć"

Może i coś w tym jest.. jak za dużo się odżywia cerę w młodości, to później te rzeczy nie będą działać.. jak myślicie? Póki co chcę pozbyć się przebawrień i w tym celu przemywam twarz hydrolatem z kocanki po każdym myciu, co 2 dni na noc stosuję Skinoren. Chciałam dorzucić jeszcze olej tamanu lub serum Lemon, które zalegają mi w domu, ale póki co dam sobie spokój, bo testuję kosmetyki Pixie i w razie czego nie będę wiedzieć co mi szkodzi
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:13
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora