Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - golarki elektryczne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-07, 18:45   #17
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Golarka Elektryczna

Cytat:
Napisane przez olusia006
witam
nie wiem,czy ja dobrze mniemam ale każdy teraz depilator posiada także nakładkę golarki elektrycznej(do częśći intymnych) natomiast oczywiscie można się nią całą wygolić,a skoro ktos tak chce to rzeczywiście może od razu kupić samą golarkę elektryczną. działa to jak golenie maszynką(chodzi tu o taką jednorazowa,czy z wymiennymi kańcówkami) no i jeśli chodzi Ci o taki efekt to warto,bo usuwasz włoski szybko,nie wyrywasz ich i stąd też brak czerwonych kropek po goleniu,podrażnien i bólu szczerze powiem,ze nawet jakbym miala taka z ktora teoretycznie mozna wejsc pod prysznic i tak bym sie nad tym zastanowila...ze strachu
natomiast jeśli chodzi o czerwone kropki to one schodzą bardzo szybko, ja przy pierwszych depilacjach (depilatorem elektrycznym) mialam je przez godzine,teraz bardzo szybko znikaja, kwestia czasu, choc pewnie skory tez,wiec dobrze by bylo bys jakoś to mogla sprawdzic nim sobie kupisz,bo szkoda ladowac kase, tylko jak to sprawdzic...? niby sie nie powinno korzystac z cudzych,ale...
pozdrawiam!!
no wlansnie tez sie zastanawiałam zeby od kogoś pozyczyć, ale nie mam od kogo, bo wszyscy znajomi powyjezdzali na wakacje a większośc jednak nie ma... i co tu zrobić?
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując