Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-16, 18:43   #4385
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kamilciasz Pokaż wiadomość
Nie obawiajcie się. Moja chrzestna, choć na emeryturze jest dermatologiem i choroby paznokci znam, bo przed moją przygodą z panokciami (grudzień 2008) zasięgnęłam konsultacji. Ja bardzo, ale to bardzo dokładnie zobaczyłam każdy paznokieć i choroby tam nie było na pewno, pomimo tego, że to tak źle wyglądało. Babka pracuje w sklepie i na dodatek w jarzyniaku i te paznokcie bardzo zaniedbane i pełno brudu pod nimi i pod żelem, który cały odchodził. A ten serdeczny to wynik nadłamania tipsa i samodzielnego usunięcia przez tą Panią. Ja odradzałam jej nakładanie żelu i odczekanie, aż paznokcie się zregenerują, ale ona bardzo nalegała, wiec na jej odpowiedzialność zrobiłam. Gdyby rozwijała się tam jakaś choroba od razu wysłałabym ją do lekarza, ale to były tylko bardzo zniszczone i brudne paznokcie:/ Po zdjęciu tego co tam było wykonałam mała kąpiel w kuleczkach musujących. Dłonie skórki i paznokcie od razu czyściejsze.
Jestem bardzo duży czyściuch. Oczywiście po każdej klientce dezynfekuje wszystko, mocze w specjalnych płynach i sterylizuje, a każdy pilnik używam jednorazowo do każdej klietki.
Także nie krzyczcie tak na mnie choć jakbym pewnie zobaczyła takie zdjęcie to bym tak samo zareagowała.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A i wzięłam namiary na te laskę co tak urządziła te babke, bo dowiedziałam się że o dziwo ma wiele klientek.

no wlasnie... to Twoja ciocia jest dermatologiem a nie Ty, pamietaj, ze studia trwaja 5 lat a Twoja "konsultacja" trwala duuuuzo krocej, nastepnym razem pokaz takie paznokcie cioci, ) jak na moje oko to dzieje sie i to nie za dobrze na tych paznokciach oby jednak nie to co mysle bo jak laska bedzie wredna i jej sie to zacznie jeszcze bardziej rozwijac zebys nie miala Ty przez to problemow...
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora