Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-16, 11:51   #160
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
erato-trzy głowne zasady to nie jesc surowego zimnego i kwaśnego.a wiec wszystko co gotowane, duszone, podsmazane-czyli zupy, zupki (kiedys nienawidizalam teraz uwielbiam) wszsytko przyprawioene na ostro (rozgrzewa!!) kasze na 500 sposobów, ziemniaczki tez ok, kanapki-jako zapiekanki, granki tosty , na surowo mozna jesc kilogramami cebulke, czosnek, szczypiorek, por.salatki jarzynowe (czyli z ugotowany6mi skladnikami) za to nie dla surówek,oczywisice czasem mozna-ja uwiellbiam surówke z koszonej kapsty za to ostro ja przyprawiam.mozna wymieniac i wymieniac-w obu ksiazkach sa przepisy za kazda pore dnia!!!
I nie dla mnie. Już na samą myśli o tych zupach gęstych (tylko ewnetualnie zimą czasami), kanapkach w dużych ilościach, zapiekankach, tostach, gotowanych ziemniakach, mój organizm krzyczy NIE! I mimo rozsądku i nie wiem jakiej perswazji, nie zdołałabym pokonać mojego instynktu i w siebie tego wepchnąć. Podobnie jak czerownego miesa, masła itd. Po prostu nie mogłabym. Nie przełknełabym. Inna sprawa, że faktycznie moje krążenie pozostawia wiele do życzenia Wiecznie zimne stopy i ręce to u mnie norma
moniga jest offline Zgłoś do moderatora