Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-21, 15:51   #14
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez piterek76 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście przy Twoich aspiracjach aparat przydałby się lepszy...

Jeżeli mogę coś polecić to można czasami upolować na allegro olympusa c-5050.. jest to sprzęt wiekowy, ale naprawdę świetny.. przede wszystkim do macro...

Co do zdjęć na każdym nieco brakuje ostrości.. Ale to nie Twoja wina tylko sprzętu jak myślę..

1 - na pierwszym wspaniale wyeksponowane chmury, jednak kosztem dołu... To jednak wina automatyki twojego aparatu.. takie ujęcia wychodzą idealnie jako DRI
2 - cóż pieski focone przez znana osobę - zawsze wdzięcznie pozują - wystarczy spojrzeć w oczy.. Fajne jest.
3 - niewątpliwie najlepsze - Zasługa to fajnego światła.kwiat nieostry - spróbuj do takich ujęć kupić nawet najtańszy statyw. Dobrze by zrobiło także spryskanie róży przed sesją..
4 - ...
5 - Dobrze oddane kolory..
Dzięki za rady
Zdjęcia zawsze staram się robic ostre...ale czasami nie z mojej winy(albo i z mojej bo łapa mi sie trzęsie) wychodzą fatalne i czasem sam kadr jest super, ale jakościowo zdjecie do nieczego się nie nadaje...
Róża fakt, nieostra jak cholera, ale lubie to zdjecie
Boli mnie też to że nie mam właśnie statywu. Ale uważam że teraz nie ma sesnu go kupować, dopiero jak nabędę nowy aparat.
A co do spryskania to super pomysł dzięki
DRI - jeszcze się tak nie bawiłam, za mało wiem
Dziękuję raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
hej Monia
Najbardziej podoba mi sie roza... (z tego wzgledu nie doczepie sie do braku ostrosci na platkach) z drugiej strony ta miekkosc ma cos w sobie
Hehe dzięki Elaine że wpadałaś

Olivio Dziękuję Ci bardzo

olik staram się Dzieki wielkie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując