krostki w pochwie, prosaki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-03, 16:57   #1
cwanabestia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 75

krostki w pochwie, prosaki


hej, dziewczyny ; / czy znacie jakis sposob na prosaki, biale krostki na wargach sromowych mniejszych i tych wiekszych w sumie tez tam w srodku? ehh, wstydze sie tego przed chlopakiem. nie chce, zeby widzial moja wagine w dzien. wyglada to okropnie, wstydze sie tego. wyglada to, jakbym byla chora. czytalam w necie o jakis zabiegach, lecz szkoda troche kasy ; / ogolnie jestem zdrowa, nie czuje zadnego swiadu, pieczenia, wydaje mi sie, ze mialam te prosaki od zawsze, ale wczesniej mi nie przeszkadzaly, bo widzialam je tylko jaa. jedynie mam czasem wrazenie, ze moja wydzielina jest jakas dziwna, ale nie smierdzi, a wiadomo sluz jest zalezny wielu czynnikow. do podmywania nie uzywam juz zadnych plynow, tylko naturalne szare mydlo, czasem podmyje sie rumiankiem. macie tez ten problem dziewczyny, jak sobie z nim radzicie? slyszalam, ze tez mezczyznie moga miec ten problem ;/
cwanabestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 19:22   #2
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: krostki w pochwie, prosaki

Cytat:
Napisane przez cwanabestia Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny ; / czy znacie jakis sposob na prosaki, biale krostki na wargach sromowych mniejszych i tych wiekszych w sumie tez tam w srodku? ehh, wstydze sie tego przed chlopakiem. nie chce, zeby widzial moja wagine w dzien. wyglada to okropnie, wstydze sie tego. wyglada to, jakbym byla chora. czytalam w necie o jakis zabiegach, lecz szkoda troche kasy ; / ogolnie jestem zdrowa, nie czuje zadnego swiadu, pieczenia, wydaje mi sie, ze mialam te prosaki od zawsze, ale wczesniej mi nie przeszkadzaly, bo widzialam je tylko jaa. jedynie mam czasem wrazenie, ze moja wydzielina jest jakas dziwna, ale nie smierdzi, a wiadomo sluz jest zalezny wielu czynnikow. do podmywania nie uzywam juz zadnych plynow, tylko naturalne szare mydlo, czasem podmyje sie rumiankiem. macie tez ten problem dziewczyny, jak sobie z nim radzicie? slyszalam, ze tez mezczyznie moga miec ten problem ;/
a co mówi lekarz? Sama postawiłaś diagnozę?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 20:58   #3
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: krostki w pochwie, prosaki

Cytat:
Napisane przez cwanabestia Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny ; / czy znacie jakis sposob na prosaki, biale krostki na wargach sromowych mniejszych i tych wiekszych w sumie tez tam w srodku?
Jestem przekonana, że jeśli na coś takiego jest sposób, to Twój ginekolog będzie go znał.

Cytat:
ehh, wstydze sie tego przed chlopakiem. nie chce, zeby widzial moja wagine w dzien. wyglada to okropnie, wstydze sie tego. wyglada to, jakbym byla chora. czytalam w necie o jakis zabiegach, lecz szkoda troche kasy ; /
Naprawdę Ci szkoda kasy na coś, co sprawia, że się wstydzisz, co wygląda jak choroba i wpływa na Twoje życie seksualne?

Cytat:
ogolnie jestem zdrowa, nie czuje zadnego swiadu, pieczenia, wydaje mi sie, ze mialam te prosaki od zawsze, ale wczesniej mi nie przeszkadzaly, bo widzialam je tylko jaa. jedynie mam czasem wrazenie, ze moja wydzielina jest jakas dziwna, ale nie smierdzi, a wiadomo sluz jest zalezny wielu czynnikow.
Lekarz się zgadza z Twoim stwierdzeniem, że jesteś zdrowa?

Cytat:
do podmywania nie uzywam juz zadnych plynow, tylko naturalne szare mydlo, czasem podmyje sie rumiankiem. macie tez ten problem dziewczyny, jak sobie z nim radzicie? slyszalam, ze tez mezczyznie moga miec ten problem ;/
Słyszałam, że jednym z lepszych źródeł wiedzy o dolegliwościach intymnych jest ginekolog. Serio - idź pogadaj.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 22:10   #4
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: krostki w pochwie, prosaki

Nie bolą, nie swędzą, nie powiększają się, masz je od zawsze? Nie są to aby plamki Fordyce'a? Idź do lekarza niech sprawdzi
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 23:10:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.