Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-27, 14:34   #1
soniaronia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 96
Question

Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam


Dziewczyny, pisze tu bo jestem załamana sama sobą, już nie mam siły,chy a jestem jedynym takim przypadkiem.

Od zawsze miałam " talent" do psucia różnych rzeczy, rozlewania itp.Kiedyś w kuchni butelka oleju spadła mi na podłogę i zalała się CAŁA ściana i trzeba ją było kilka razy malować
Ostatnio kupiłam bawełnianą torebke na drobne zakupy, coś mi sie w niej wylało, a po upraniu jej zrobiła się szmata i musiałam to wyrzucić. W tym tygodniu kupiłam nową taką torebke, idę z nią pierwszy raz do sklepu, wracam a torba cała brudna od malin mimo że były one zamknięte w pudełku i położone na wierzchu Piorę te torebkę, potem prasuje, bo jest masakrycznie pognieciona, a w trakcie prasowania poparzyłam sobie całe przedramię. W tym tygodniu dwa razy wylałam też na siebie szklankę z herbatą.
W ostatnim miesiącu kupiłam bidon na napój, dokładnie go zakręciłam i na stojąco włożyłam do torebki.Po godzinie moja najdroższa, skórzana torebka i wszystko w niej było zalane 0,5 l wody Potem zalałam dłoń wrzątkiemmz z czajnika.Serio nie daję już rady.

Przy okazji,macie jakiś patent na oparzenia procz przykładanie lodu?
soniaronia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 16:04   #2
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez soniaronia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisze tu bo jestem załamana sama sobą, już nie mam siły,chy a jestem jedynym takim przypadkiem.

Od zawsze miałam " talent" do psucia różnych rzeczy, rozlewania itp.Kiedyś w kuchni butelka oleju spadła mi na podłogę i zalała się CAŁA ściana i trzeba ją było kilka razy malować
Ostatnio kupiłam bawełnianą torebke na drobne zakupy, coś mi sie w niej wylało, a po upraniu jej zrobiła się szmata i musiałam to wyrzucić. W tym tygodniu kupiłam nową taką torebke, idę z nią pierwszy raz do sklepu, wracam a torba cała brudna od malin mimo że były one zamknięte w pudełku i położone na wierzchu Piorę te torebkę, potem prasuje, bo jest masakrycznie pognieciona, a w trakcie prasowania poparzyłam sobie całe przedramię. W tym tygodniu dwa razy wylałam też na siebie szklankę z herbatą.
W ostatnim miesiącu kupiłam bidon na napój, dokładnie go zakręciłam i na stojąco włożyłam do torebki.Po godzinie moja najdroższa, skórzana torebka i wszystko w niej było zalane 0,5 l wody Potem zalałam dłoń wrzątkiemmz z czajnika.Serio nie daję już rady.

Przy okazji,macie jakiś patent na oparzenia procz przykładanie lodu?
Trochę jakbym czytała o sobie z tym, że mój mąż mówi, że mam talent do "psucia" telefonów i wszystkiego co elektroniczne
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 16:15   #3
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Nie jesteś jedynym takim przypadkiem, bo ja też tak mam Straszny ze mnie "niszczyciel świata". Tłukę szklanki, plamię bluzki, psuję telefony i laptopy, parzę się. U mnie wynika to z ogromnego rozkojarzenia i roztrzepania - może u ciebie jest podobnie? Jedyne, co mi pomaga, to uważność i skupienie się na tym, co robię. I brak pośpiechu.

Wolę oparzenia dać pod kran z zimną wodą niż stosować lód
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 16:18   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez soniaronia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisze tu bo jestem załamana sama sobą, już nie mam siły,chy a jestem jedynym takim przypadkiem.

Od zawsze miałam " talent" do psucia różnych rzeczy, rozlewania itp.Kiedyś w kuchni butelka oleju spadła mi na podłogę i zalała się CAŁA ściana i trzeba ją było kilka razy malować
Ostatnio kupiłam bawełnianą torebke na drobne zakupy, coś mi sie w niej wylało, a po upraniu jej zrobiła się szmata i musiałam to wyrzucić. W tym tygodniu kupiłam nową taką torebke, idę z nią pierwszy raz do sklepu, wracam a torba cała brudna od malin mimo że były one zamknięte w pudełku i położone na wierzchu Piorę te torebkę, potem prasuje, bo jest masakrycznie pognieciona, a w trakcie prasowania poparzyłam sobie całe przedramię. W tym tygodniu dwa razy wylałam też na siebie szklankę z herbatą.
W ostatnim miesiącu kupiłam bidon na napój, dokładnie go zakręciłam i na stojąco włożyłam do torebki.Po godzinie moja najdroższa, skórzana torebka i wszystko w niej było zalane 0,5 l wody Potem zalałam dłoń wrzątkiemmz z czajnika.Serio nie daję już rady.

Przy okazji,macie jakiś patent na oparzenia procz przykładanie lodu?
Masz to od zawsze czy od niedawna?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 16:35   #5
soniaronia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 96
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Lisbeth, od zawsze. Po tylu przygodach jestem bardzo uważna, wszystko robię ostrożnie i powoli, a to nic nie daje...
soniaronia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 16:37   #6
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Dla mnie to norma. Tu coś mu spadnie, tam coś wyleję. Żyję z tym ponad 40 lat. Nie rozkminiam. Tak mam i już.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 17:56   #7
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Ja też tak mam. Rozbiłam w swoim życiu multum szklanek, utopiłam kilka sztuk elektroniki (w toalecie, w wannie, nawet w szklance z wodą), jak niosę coś płynnego, to zawsze rozleję, zawsze się uciapię, potracę szklankę i wyleję płyn, potknę się, walnę i nabiję siniaka... Jakbym w ogóle się nie uczyła.

Raz trzymałam papierosa za blisko twarzy i jakoś tak mi się wymsknął i oparzyłam się w twarz. Oczywiście zrobiłam to samo... na następny dzień. Nie wiem, jak w ogóle można się w ten sposób poparzyć.

Ale o dziwo nigdy się poważnie nie uszkodziłam, tzn nie złamałam kończyny czy nie miałam wielkiej rany, która by się nie obeszła bez szwów czyli mam szczęście w nieszczęściu

Oczywiście mniejsze rany, oparzenia i siniaki mam wiecznie

Pogodziłam się z tym już, to moja cecha charakterystyczna i wszyscy o tym wiedzą. Na szczęście najbliżsi mają do mnie cierpliwość.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-27, 18:11   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Ja się na okrągło o coś obijam, zahaczam i drapię. Dzisiaj cudem uniknęłam zderzenia z hydrantem. Takim, który sięgał mi do pasa. Czerwonym. Potrafię nie zmieścić się w dwuskrzydłowych drzwiach otwartych na całą szerokość.
Ciągle jakieś siniaki.

Trzeba z tym żyć.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 18:24   #9
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Każdemu czasami się zdarza. Ja ostatnio robiłam coś na patelni i dotknęłam jej brzegu nadgarstkiem prawej ręki. Szybko schłodziłam rękę i chciałam zamieszkać danie. I co? Popatrzyłam się w identyczny sposób, w tym samym miejscu, tylko na drugiej ręce.
Praktycznie zawsze kiedy zrobię sobie kawę to rozleję trochę w drodze między kuchnią a pokojem. Muszę też najpierw jeść śniadanie, a dopiero potem się ubierać, bo nie ma szans, żeby pomidor nie spadł mi na spodnie.
Tak już jest, nie przeżywam jakoś tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 19:39   #10
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

O tak. Siniak na siniaku. Każdy róg stołu i wystająca szafka jest moja. 🤣

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 20:31   #11
Jessica28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 32
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Mnie cały czas prześladuje noga od stołu
Jessica28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-27, 21:00   #12
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja się na okrągło o coś obijam, zahaczam i drapię. Dzisiaj cudem uniknęłam zderzenia z hydrantem. Takim, który sięgał mi do pasa. Czerwonym. Potrafię nie zmieścić się w dwuskrzydłowych drzwiach otwartych na całą szerokość.
Ciągle jakieś siniaki.

Trzeba z tym żyć.
Bo mieszkania w bloku są po prostu za ciasne
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 06:08   #13
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja się na okrągło o coś obijam, zahaczam i drapię. Dzisiaj cudem uniknęłam zderzenia z hydrantem. Takim, który sięgał mi do pasa. Czerwonym. Potrafię nie zmieścić się w dwuskrzydłowych drzwiach otwartych na całą szerokość.
Ciągle jakieś siniaki.

Trzeba z tym żyć.

Też tak mam, plus wylewanie, plamy, oparzenia, rany i siniaki.
Nie z hydrantem ale kiedyś zderzyłam się ze słupem, takim wysokim, z latarnią
Jakoś się z tym żyje.


Trochę się poprawiło odkąd po wypadku w domu trafiłam do szpitala na duże szycie. Po tym jestem bardziej uważna, staram się przewidywać problemy, zapobiegać.



Mimo to ostatnio z własnego gapiostwa poparzyłam się prostownicą... Poza laniem zimną wodą noszę wtedy ze sobą żel chłodzący, smaruję jak tylko poczuję że potrzeba.

Edytowane przez andra
Czas edycji: 2018-07-28 o 06:12
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 08:58   #14
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
O tak. Siniak na siniaku. Każdy róg stołu i wystająca szafka jest moja. 🤣

siła spokoju

Mam tak samo Ostatnio tylko oparłam się o samochód, coś mnie lekko zabolało nawet nie odebrałam tego jako zderzenie, ale siniak oczywiście się pojawił
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 09:55   #15
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Zapisz się na jogę, albo na zumbę, albo na jakieś tańce. Poprawisz koordynację i równowagę. Na oparzenia może nie pomoże, ale będziesz rzadziej wpadać na rzeczy i mniej się potykać.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 10:02   #16
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

miałam tak jak byłam mocno zestresowna przez dłuższy czas. Wytłukłam wtedy połowe zastawy, sukcesywnie co kilka dni coś .

Zdarza mi sie to od czasu do czasu, uderzę się czy coś upuszczę, nie rozkminiam tego. Jeżeli to co opisałaś przydarzyło Ci się w ciągu tygodnia to może przydałby Ci się trening uważności?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 10:12   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

na oparzenia polecam opatrunki hydrożelowe i panthenol w sprayu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 10:21   #18
fairywho
Raczkowanie
 
Avatar fairywho
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 153
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Ja tak mam odkąd noszę okulary. Nie umiem w nich poprawnie określić odległości, bez okularów słabo widzę, za to w okularach wiecznie się o coś obijam. Raczej nie jest to kwestia źle dobranych szkieł, bo robiłam badanie z zakrapianiem, bez zakrapiania + jeszcze potem u okulisty. Nie widzę na to rozwiązania.
fairywho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 10:26   #19
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

- rozbita szklana butelka oleju - olej w przeciwienstwie do oliwy zwykle jest sprzedawany w plastiku, bardziej zero-waste jest kupowac olej w plastiku niz w szkle i rozbijac
- z malinami czesto jest problem. one byly w takim tekturowym pudelku? polecam owinac opakowanie w foliówkę, taka darmowa z dzialu warzywnego
- jesli torebka bawelniana po jednym praniu zrobila sie szmatą, to wina torebki, a nie Twoja. ja swoje ciagle piorę i znoszą to dobrze. mimo, ze to darmowe torebki reklamowe, ktore dostalam 'przy okazji'.
- z bidonu się wylalo, bo go nie dokrecilas, czy bo byl nieszczelny nawet przy zakręceniu? jesli to drugie - polecam zainwestowac w lepszy sprzęt, to sie naprawdę oplaca, jesli skalkulujesz koszty potencjalnych strat wywolanych nieszczelnym bidonem.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-28, 11:38   #20
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Mam to samo Przez 8 miesiecy od przeprowadzki wytluklam caly komplet kieliszkow do wina i kilka szklanek, ciagle mam jakies siniaki, obijam sie o futryny chodzac po mieszkaniu, potykam sie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 14:58   #21
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam to samo Przez 8 miesiecy od przeprowadzki wytluklam caly komplet kieliszkow do wina i kilka szklanek, ciagle mam jakies siniaki, obijam sie o futryny chodzac po mieszkaniu, potykam sie.
może to problem neurologiczny? Rozmawiałaś kiedyś o tym ze swoim lekarzem?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 15:09   #22
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Lekarz może powiedzieć że taka twoja uroda, błędnik itp. tym bardziej że całe życie ktoś tak miał ale warto sprawdzić anuż coś znajdzie.
Polecam szklanki z arcoroc na te przypadłości. Całkiem ładne i dużo znoszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 18:43   #23
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez fairywho Pokaż wiadomość
Ja tak mam odkąd noszę okulary. Nie umiem w nich poprawnie określić odległości, bez okularów słabo widzę, za to w okularach wiecznie się o coś obijam. Raczej nie jest to kwestia źle dobranych szkieł, bo robiłam badanie z zakrapianiem, bez zakrapiania + jeszcze potem u okulisty. Nie widzę na to rozwiązania.

Mam to samo.


Do parkowania ściągam okulary.. Na egzaminie też łuk robiłam bez (tak sobie na czubek nosa zdjęłam, że widziałam nad nimi).


Myślę, że to kwestia faktu, że ponad 20 lat życia chodziłam bez i nie było problemu. Dopiero jak chciałam zrobić prawko to dostałam adnotację, że tylko w okularach...


Niby umiem parkować w okularach, ale bez czuję się po prostu pewniej.


A z tymi oparzeniami, pechem, wylewaniem mam to samo. I tańczyłam wiele, wiele lat (jakieś 8), jestem dość zgrabna i skoordynowana, ale rzeczy mi wypadają z rąk, albo coś się wyleje z torby. No życie.


Po prostu ważne dokumenty, książki, elektronikę noszę w plastikowych kopertach/bezbarwnych kosmetyczkach (tych do kupienia w Rossmannie), żeby nie mieć problemów, piję tylko wodę, więc wszystko wyjmę, torbę wywieszę i wyschnie. Ubieram się na czarno, więc ewentualne plamienie ubrań to nie jest aż taki problem.


Nie tłukę rzeczy i nie oparzam się na tyle często, żebym miała na to sposoby, więc tu nie pomogę. Może jakiś dywan obok szafki na naczynia, żeby w razie czego miały miękko przy lądowaniu? ale to z kolei pranie jak coś wylejesz...
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 20:28   #24
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Mam tak kiedy sie bardzo spiesze, czesto obijam sie o sciane albo drzwi... Staram sie zawsze szykowac \wstawac odpowiednio wczesniej, zeby dac sobie czas na powolne, przemyslane dzialanie. Kiedy cos robie staram sie myslec tylko o tym, co w danej chwili robie. I to pomaga w 100%.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 03:51   #25
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

No to witam Cię w klubie, Autorko

Ja jestem wiecznie posiniaczona, własnie jestem w trakcie leczenia oparzenia II stopnia (para z czajnika z wrzącą wodą, nad którą podstawilam łapę pragnąc sięgnąć kubek-> rozległe oparzenie przedramienia). Talerze i kubki wyskakują mi z rąk "jak żywe". Rozwalonych na podłodze łazienki pudrów i róży prasowanych nie policzę.

Być może tak jak ja, żyjesz w stałym niedoczasie, wszędzie biegiem, zawsze spóźniona a w tak zwanym międzyczasie spieszysz się, by nadrobić zaległości i stąd te wypadki? Bo mi się już zdarzyło wszystko: od sypania soli do herbaty aż do wyjścia z jednym umalowanym okiem.

Chyba musimy obie zwolnić
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 06:16   #26
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;85128811]może to problem neurologiczny? Rozmawiałaś kiedyś o tym ze swoim lekarzem?[/QUOTE]

Badalam sie pod tym katem pare lat temu, wszystko w tej sferze ok, po prostu jestem slepa (mam tak olbrzymia wade wzroku i tak nasilony astygmatyzm, ze nawet w soczewkach nie widze idealnie i stad sie to bierze).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 07:20   #27
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Badalam sie pod tym katem pare lat temu, wszystko w tej sferze ok, po prostu jestem slepa (mam tak olbrzymia wade wzroku i tak nasilony astygmatyzm, ze nawet w soczewkach nie widze idealnie i stad sie to bierze).
No to witaj w klubie, bo ja też chodzę wiecznie z siniakami, wchodzę z futryną, walę się drzwiczkami od szafki w głowę, wiecznie coś rozlewam, tłukę i nie trafiam Jakiś czas temu składałam reklamację na okulary w Vision, bo rozlewał mi się tekst w książce. Poszłam do okulistki na szczegółowe badania i okazało się, że wcale nie mam astygmatyzmu, co mi wmawiano w Vision tylko wynika z tego, że mam obustronne zaburzenia widzenia. Jestem jednak za stara, by to zniwelować, ponoć szybko wykryte u dzieci jest możliwe do wyleczenia.

W zeszłym tygodniu takiego siniaka nabiłam, że ho ho
Szklanka rozlana- tylko jedna w pracy
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 08:26   #28
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
No to witaj w klubie, bo ja też chodzę wiecznie z siniakami, wchodzę z futryną, walę się drzwiczkami od szafki w głowę, wiecznie coś rozlewam, tłukę i nie trafiam Jakiś czas temu składałam reklamację na okulary w Vision, bo rozlewał mi się tekst w książce. Poszłam do okulistki na szczegółowe badania i okazało się, że wcale nie mam astygmatyzmu, co mi wmawiano w Vision tylko wynika z tego, że mam obustronne zaburzenia widzenia. Jestem jednak za stara, by to zniwelować, ponoć szybko wykryte u dzieci jest możliwe do wyleczenia.

W zeszłym tygodniu takiego siniaka nabiłam, że ho ho
Szklanka rozlana- tylko jedna w pracy
Skad ja to znam Jeszcze mam inna wade w jednym oku i inna w drugim, wiec dochodzi brak orientacji przestrzennej do tego, wlasnie zdalam na prawo jazdy i parkowanie mnie troche przeraza
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 08:34   #29
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Ja o dziwo mam świetny wzrok i jestem bardzo spostrzegawcza

Ale za to właśnie nie mam chyba świadomości swojego ciała i koordynacji ruchowej. No i zawsze po prostu robię wszystko nieuważnie, bo sobie rozmyślam o różnych rzeczach nie potrafię się skupić na samym gotowaniu i innych domowych czynnościach
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 08:49   #30
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jestem niezdarą - ciągle się parzę, coś niszczę, wylewam

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ja o dziwo mam świetny wzrok i jestem bardzo spostrzegawcza

Ale za to właśnie nie mam chyba świadomości swojego ciała i koordynacji ruchowej. No i zawsze po prostu robię wszystko nieuważnie, bo sobie rozmyślam o różnych rzeczach nie potrafię się skupić na samym gotowaniu i innych domowych czynnościach
A rozkojarzenie to swoja droga
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-02 20:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.