Seks często jest dla ateistów bożkiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 04:23   #1
Lezonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1

Seks często jest dla ateistów bożkiem


Dla genderowych ateistów seks jest bożkiem - mówił ks. dr hab Dariusz Oko w ostatnim wywiadzie. "Chodzi o gigantyczną rewolucję, która ma przemienić wszystkie społeczeństwa globu ziemskiego". Ks. dr hab Dariusz Oko rozmawiał o zagrożeniach płynących z ideologii gender z ks. Ireneuszem Okarmusem z Gościa Niedzielnego.
Ks. Okarmus zauważył, że pomimo częstej krytyki poglądów głoszonych przez ks. Oko, sam kard. Stanisław Dziwisz publicznie poparł jego stanowisko w sprawie ideologii gender. Z kolei ks. Dariusz Oko przypomniał, że rok temu otrzymał specjalne podziękowanie i błogosławieństwo „od Ojca Świętego Benedykta XVI, który sam zdecydowanie skrytykował ideologię gender”. Podobnie wspomniany kard. Dziwisz osobiście nazwał gender „olbrzymim zagrożeniem dla dzieci”. Poparcie dla ks. Oko wyraziło też wielu innych hierarchów Kościoła katolickiego, w tym polscy biskupi.
Ks. Dariusz Oko podkreślił, że gender jest także nauką, ale „w niewielkim zakresie, czyli tam, gdzie chodzi o badania ról płciowych w różnych epokach i kulturach”. Zaznaczył jednak, że w „w W zdecydowanej większości gender jest ideologią ateistyczną, która ma być narzędziem pomocnym do przeprowadzenia rewolucji obyczajowej” – a to nie ma z nauką niczego wspólnego.
Podkreślił też, że genderowa rewolucja jest skierowana po prostu przeciwko człowiekowi, a także przeciw rodzinie, Kościołowi i „całemu porządkowi społecznemu”. „W istocie chodzi o gigantyczną rewolucję, która ma zupełnie przemienić wszystkie społeczeństwa globu ziemskiego” – mówił duchowny.
Ks. Oko zauważył też, że gender głosi równouprawnienie kobiet, co przyciąga do tej ideologii wielu zwolenników, bo z tym każdy się zgadza. Jednak pod tymi pozytywnymi aspektami „ukryty jest genderowy program globalnej rewolucji seksualnej” – podkreślił.
Duchowny powiedział, że dla genderowych ateistów bożkiem jest seks. Dowody na takie swoiste zafiksowanie na seksie można znaleźć choćby w programie edukacji seksualnej ONZ. Chce się tam uczyć dzieci masturbacji i zachęca się do bardzo wczesnych doświadczeń seksualnych.
Ks. Oko powiedział też, że niektórzy dziennikarze i katoliccy publicyści zdają się nie zauważać tego zagrożenia. Jeżeli wypowiadają się przeciw nauczaniu biskupów i papieża, np. Benedykta XVI, w kwestii ideologii gender, to należy traktować ich jak kogoś, „kto zdradza i przeszedł już na stronę przeciwników”.


źródło:

http://www.fronda.pl/a/seks-jest-dla...iem,35231.html
Lezonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 07:55   #2
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Z księdza Oko się śmieją nawet katolicy i inni księża, także naprawdę żaden to autorytet, ot nawiedzony fanatyk.

A co ten temat w ogóle ma na celu?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 08:32   #3
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Wszystko prawda, potwierdzam.
Co prawda jestem tylko agnostyczką, nie ateistką, ale i tak mogę co nieco na ten temat powiedzieć. Uwaga, teraz wyjawię najpilniej strzeżone sekrety, także proszę o skupienie.

My, ateiści, agnostycy i innowiercy (zwłaszcza żydzi) tworzymy w Polsce tak zwane Bractwo Czekoladowego Oka. Co tydzień, w niedzielę, kiedy Pobożni Prawdziwi Patrioci idą na mszę, my urządzamy specjalne rytualne orgie. Zaczynają się one od kazania na temat gender, następnie modlimy się do wszystkich bożków płodności, jakie pojawiły się w historii ludzkości, a później przez kilka godzin uprawiamy wyuzdany seks. Koniecznie zmieniamy wtedy płynnie płeć (genderową) i role- z pasywnych na aktywne i odwrotnie. Plus obowiązkowe przebieranki, czego nie lubię, bo z racji studiowanego kierunku na przemian robią ze mnie seksowną pielęgniarkę lub seksownego pielęgniarza.
A mi się kominiarz marzy....
No ale ja nie o tym.
Wszystko to finansowane jest przez Rosjan- kupują nam kondomy, lubrykanty i zabawki, więc w ramach wdzięczności przysięgliśmy wierność Putinowi. Po prawdzie, już niedługo, na jego, Imperatora, rozkaz, zamordujemy was wszystkich we śnie.

Kapłanami w Bractwie są masoni, którzy nauczają nas o świecie i gender. Przede wszystkim o gender. A właściwie tylko o gender. Nasze dzieci, zaraz po porodzie, przechodzą operację zmiany płci na wyjściową "płeć zero". Później w okresie przedszkolnym kupujemy im różne ubrania i zabawki. Połączone jest to z intensywną nauką masturbacji na "oba sposoby" i dziecko może wybrać, jaki samogwałt mu/jej bardziej pasuje. W wieku 8 lat, kiedy dzieci Pobożnych Prawdziwych Patriotów idą do Pierwszej Komunii, my urządzamy specjalny rytuał przejścia (z bar micwą za jednym zamachem, by ograniczyć wydatki na lubrykanty), w którym dziecku robi się ostateczną korektę płci na wybraną przez niego/ją.

Jesteśmy organizacją pozarządową non-profit, ale na naszych spotkaniach można spotkać większość polityków, a także wielu znanych ludzi, np. Owsiaka (który urodził się kobietą, w dodatku czarnoskórą). To bardzo elitarny klub.
Można nas poznać po super za☠☠☠istym i skomplikowanym przywitaniu (dokładnie tym: http://www.glol.pl/item/3328.html), po tym, że jeździmy często na rowerach (najbardziej ortodoksyjny odłam Bractwa, zwany Cyklistami) i nie jemy mięsa. Ci z nas, którzy mają samochody, przyklejają na zderzak charakterystyczny znak: oko Anny Grodzkiej wpisane w trójkąt illuminati.

To tak z grubsza tyle. Prawda została wyjawiona.

Edytowane przez 201609102148
Czas edycji: 2014-03-09 o 08:34
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 08:42   #4
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Sprawa jest prosta: kościół panikuje ze strachu nad rewolucją, do jakiej mogłoby dojść u nich samych wtedy, gdyby wszyscy ludzie zaczęli popierać ideologię gender i
przestaliby się bać niekoniecznie spójnych i zgodnych z samą naturą nauk kościoła. Bo to, że w wierze katolickiej są poważne luki, niewyjaśnione do końca prawa, znaczne ograniczenia i generalnie brak konsekwencji w głoszeniu hasła o miłości do bliźniego i faktycznego wcielania tego szczytnego hasła w życie zostało udowodnione nie raz. Kościół w ogóle nie radzi sobie z seksualnością człowieka, nie uczy prawidłowych zachowań w tej kwestii, a wręcz przeciwnie: sprowadza wszelkie przejawy seksualności do najmniej potrzebnej sfery życia człowieka, wyrażając się o niej z pogardą i obrzydzeniem. Seks i płynące z niego korzyści dla ducha i ciała to dla kościoła grzech i to od wieków, więc wcale się nie dziwię, że akurat ta instytucja tak zaciekle walczy z ideologią wolności i swobody, jaką głosi gender.Myślę, ze kościół ma się czego bać, bo gender, jako zgodny z pierwotną naturą człowieka, w takiej czy innef formie zwycięży mentalnie i prawnie. Coraz więcej jest na świecie ludzi świadomych swojego prawa do wolności i samostanowienia, którzy nie pozwolą kościołowi na bezczelne i bezprawne buszowanie po swoim życiu i człowieczeństwie. Te głosy w obronie starego porządku to już jest tylko przedśmiertne rzężenie konającego, już i tak rozkładającego się organizmu, który ponadto sam doprowadził do takiej degradacji poprzez kategoryczne zabranianie wprowadzania zmian w kościele. A tymczasem te zmiany wynikają z naturalnych potrzeb człowieka i bezsprzecznie potwierdziły by faktyczną potrzebę realizowania przez kościół idei miłości do bliźniego. Ale tak, jak na próżno szukać w pustym dzbanie wina, tak nie oczekujmy, że kościół będzie miał na tyle odwagi, żeby przyznać się do swojej ignorancji i zacofania. Zdecydowanie zbyt dobrze i wygodnie w dzisiejszych czasach żyje się księżom, żeby dobrowolnie i bez walki oddali to co dostali w zasadzie za free i bez żadnych. zobowiązań.
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 08:46   #5
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Sprawa jest prosta: kościół panikuje ze strachu nad rewolucją, do jakiej mogłoby dojść u nich samych wtedy, gdyby wszyscy ludzie zaczęli popierać ideologię gender i
przestaliby się bać niekoniecznie spójnych i zgodnych z samą naturą nauk kościoła.
Nie ma czegoś takiego, jak ideologia gender. To wymysł ludzi kompletnie nie znających tematu.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 09:02   #6
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Dochodzi godzina dziesiąta (po śniadaniu, kawie) a już mi popsuto niedzielę. Nieraz mam wrażenie, że kościół by najlepiej doprowadził by ateiści przeszli na drogę ku lepszemu czyli byśmy byli przykładnymi chrześcijanami, katolikami a jeśli nie to na stos. Ten ateista to chyba zły człowiek, wyczynia przedziwne rzeczy. Sama jestem ateistką i źle mi z tym nie jest. Tak już zauważając niby wszystkich się tak samo traktuje a jak Polak wierzący usłyszy, że ktoś jest ateistą to też: zacznij chodzić do kościoła. Każdy robi co mu się podoba. A jeśli chodzi o gender to brak słów bowiem wielokrotnie Kościół źle formułuje naukową definicję Gender. Pamiętajmy, że mamy naukowe pojęcie gender jak i ideologie gender. A Kościół bojąc się zachodzących zmian w społeczeństwie perfidnie manipuluje definicją gender. Brak słów.
Ateistka jest zniesmaczona idzie wypić kolejną kawę. Kurcze uważajmy bo niedługo kolejnym bożkiem da ateisty będzie kawa, papieros wszelakie jakieś niezdrowe rzeczy. Naukowo nie będę się wypowiadać na temat gender bo miejsce nie te ale to wszystko idzie w złym kierunku.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 12:57   #7
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Lezonka Pokaż wiadomość
Dla genderowych ateistów seks jest bożkiem - mówił ks. dr hab Dariusz Oko w ostatnim wywiadzie. "Chodzi o gigantyczną rewolucję, która ma przemienić wszystkie społeczeństwa globu ziemskiego". Ks. dr hab Dariusz Oko rozmawiał o zagrożeniach płynących z ideologii gender z ks. Ireneuszem Okarmusem z Gościa Niedzielnego.
Ks. Okarmus zauważył, że pomimo częstej krytyki poglądów głoszonych przez ks. Oko, sam kard. Stanisław Dziwisz publicznie poparł jego stanowisko w sprawie ideologii gender. Z kolei ks. Dariusz Oko przypomniał, że rok temu otrzymał specjalne podziękowanie i błogosławieństwo „od Ojca Świętego Benedykta XVI, który sam zdecydowanie skrytykował ideologię gender”. Podobnie wspomniany kard. Dziwisz osobiście nazwał gender „olbrzymim zagrożeniem dla dzieci”. Poparcie dla ks. Oko wyraziło też wielu innych hierarchów Kościoła katolickiego, w tym polscy biskupi.
Ks. Dariusz Oko podkreślił, że gender jest także nauką, ale „w niewielkim zakresie, czyli tam, gdzie chodzi o badania ról płciowych w różnych epokach i kulturach”. Zaznaczył jednak, że w „w W zdecydowanej większości gender jest ideologią ateistyczną, która ma być narzędziem pomocnym do przeprowadzenia rewolucji obyczajowej” – a to nie ma z nauką niczego wspólnego.
Podkreślił też, że genderowa rewolucja jest skierowana po prostu przeciwko człowiekowi, a także przeciw rodzinie, Kościołowi i „całemu porządkowi społecznemu”. „W istocie chodzi o gigantyczną rewolucję, która ma zupełnie przemienić wszystkie społeczeństwa globu ziemskiego” – mówił duchowny.
Ks. Oko zauważył też, że gender głosi równouprawnienie kobiet, co przyciąga do tej ideologii wielu zwolenników, bo z tym każdy się zgadza. Jednak pod tymi pozytywnymi aspektami „ukryty jest genderowy program globalnej rewolucji seksualnej” – podkreślił.
Duchowny powiedział, że dla genderowych ateistów bożkiem jest seks. Dowody na takie swoiste zafiksowanie na seksie można znaleźć choćby w programie edukacji seksualnej ONZ. Chce się tam uczyć dzieci masturbacji i zachęca się do bardzo wczesnych doświadczeń seksualnych.
Ks. Oko powiedział też, że niektórzy dziennikarze i katoliccy publicyści zdają się nie zauważać tego zagrożenia. Jeżeli wypowiadają się przeciw nauczaniu biskupów i papieża, np. Benedykta XVI, w kwestii ideologii gender, to należy traktować ich jak kogoś, „kto zdradza i przeszedł już na stronę przeciwników”.


źródło:

http://www.fronda.pl/a/seks-jest-dla...iem,35231.html

Mi to całe gender kojarzy się z komunistyczną propagandą mającą ulatwić mielenie mózgu motłochowi społecznemu tylko ze znaczkiem UE by w końcu wielcy idealiści mogli wprowadzić swój plan zerowego postępu.

Jestem deistą czyli dość blisko do ateizmu.

A to całe gender. W końcu nawet nie wiem co to jest ponieważ każdy mówi co innego a mi szkoda czasu na dowiadywanie się co to. Trochę będzie szumu, trochę ludzie się pośmieją, podenerwują i ucichnie jak inne "wielkie odkrycia".

Ludzie to biorą za poważnie a osoby związane z "gender" dostają sporo czasu antenowego bo w końcu lepiej piep***** o pierdołach niż np. o długu publicznym czy innych WAŻNYCH RZECZACH ale wiadomo Tvp oplacane bezpośrednio z koryta a TVN i Polsat pośrednio.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2014-03-09 o 13:02
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 13:07   #8
d3cf6193653186a4c77432cb2a71eec9d8d01e8d_63b3705ea84bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 169
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Jedyne co mogę powiedzieć, to KOŚCIÓŁ NIECH ZAJMIE SIĘ KOŚCIOŁEM a nie ciągle wpycha nochal w nie swoje sprawy.
d3cf6193653186a4c77432cb2a71eec9d8d01e8d_63b3705ea84bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 16:44   #9
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Mi to całe gender kojarzy się z komunistyczną propagandą mającą ulatwić mielenie mózgu motłochowi społecznemu tylko ze znaczkiem UE by w końcu wielcy idealiści mogli wprowadzić swój plan zerowego postępu.
Nieważne jak nazwiemy ideologię głoszącą postępowe poglądy, ważne jest to, że kościół nie akceptuje żadnych idei, które są sprzeczne z jego nauką. I dla tej instytucji inność zawsze będzie oznaką zagrożenia jego skostniałej strukturze. Podobnie jest obecnie z tzw. "komuną". Nie na darmo Polska jest określana krajem postkomunistycznym, bo u nas pomimo wielkich przemian gospodarczych, politycznych, ideowych wciąż jeszcze pokutuje poczucie, że jeżeli pojawi się coś nowego, innego i całkowicie oderwanego od religii i kościoła, to musi przypominać stary, dobrze znany schemat dawnej propagandy, omamiania tłumów i narzucania komuś własnych poglądów. U nas ten stan nazywa się komuną i właśnie ją obwiniamy za całe zło ludzkości, a w szczególności naszego biednego i uciśnionego kraju. A tymczasem każdy system tworzą ludzie i to głównie z ich słabościami, ułomnościami i niskimi instynktami powinniśmy wiązać niebezpieczeństwo braku postępu i zacofanie społeczeństwa. Jeżeli chłowiek chce być wolny i stanowić o swoim życiu to żadna ideologia nie powinna mu w tym przeszkadzać. Może to dziwnie zabrzmi, ale to właśnie z tą znienawidzoną komuną i stosowanymi przez nią metodami ogłupiania ludów kościół ma najwięcej wspólnego. Hierarchizacja, instytucjonalizacja, brak dostępu do prawdy i faktów, homofobia, zastraszenie, "pranie mózgów" i wiele innych określeń idealnie pasują do metod stosowanych przez kościół w celu panowania nad wiernymi i utrzymania tej władzy dla własnych korzyści. A tak na marginesie: ja zawsze próbuję sięgnąć do źródła, żeby dowiedzieć się "co w sprawie piszczy", ponieważ nie ufam ludziom, którzy chcą udowodnić mi, że posiedli monopol na prawdę. Jest mnóstwo wiarygodnych publikacji na temat gender, dzięki których można poznać prawdę i wyrobić sobie swój pogląd w tym temacie. Wolę poszukać sama, niż bazować na opinii innych, szczególnie jeżeli chodzi o tak drażliwy temat jak wolność człowieka.
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:19   #10
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Nieważne jak nazwiemy ideologię głoszącą postępowe poglądy, ważne jest to, że kościół nie akceptuje żadnych idei, które są sprzeczne z jego nauką. I dla tej instytucji inność zawsze będzie oznaką zagrożenia jego skostniałej strukturze. Podobnie jest obecnie z tzw. "komuną". Nie na darmo Polska jest określana krajem postkomunistycznym, bo u nas pomimo wielkich przemian gospodarczych, politycznych, ideowych wciąż jeszcze pokutuje poczucie, że jeżeli pojawi się coś nowego, innego i całkowicie oderwanego od religii i kościoła, to musi przypominać stary, dobrze znany schemat dawnej propagandy, omamiania tłumów i narzucania komuś własnych poglądów. U nas ten stan nazywa się komuną i właśnie ją obwiniamy za całe zło ludzkości, a w szczególności naszego biednego i uciśnionego kraju. A tymczasem każdy system tworzą ludzie i to głównie z ich słabościami, ułomnościami i niskimi instynktami powinniśmy wiązać niebezpieczeństwo braku postępu i zacofanie społeczeństwa. Jeżeli chłowiek chce być wolny i stanowić o swoim życiu to żadna ideologia nie powinna mu w tym przeszkadzać. Może to dziwnie zabrzmi, ale to właśnie z tą znienawidzoną komuną i stosowanymi przez nią metodami ogłupiania ludów kościół ma najwięcej wspólnego. Hierarchizacja, instytucjonalizacja, brak dostępu do prawdy i faktów, homofobia, zastraszenie, "pranie mózgów" i wiele innych określeń idealnie pasują do metod stosowanych przez kościół w celu panowania nad wiernymi i utrzymania tej władzy dla własnych korzyści. A tak na marginesie: ja zawsze próbuję sięgnąć do źródła, żeby dowiedzieć się "co w sprawie piszczy", ponieważ nie ufam ludziom, którzy chcą udowodnić mi, że posiedli monopol na prawdę. Jest mnóstwo wiarygodnych publikacji na temat gender, dzięki których można poznać prawdę i wyrobić sobie swój pogląd w tym temacie. Wolę poszukać sama, niż bazować na opinii innych, szczególnie jeżeli chodzi o tak drażliwy temat jak wolność człowieka.

Tak. Z kościołem masz rację lecz jestem w stanie mu to wybaczyć ponieważ pomaga on wielu ludziom, kiedyś miałem w rękach statystyki które twierdziły, że wielokrotnie bardziej niż Orkiestra Świątecznej Pomocy. I każda instytucja próbuje prać mózg na swoją korzyść.
I ten kosciół i chrześcijanie są jedną z linii obrony przed islamem.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:42   #11
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Wszystko prawda, potwierdzam.
Co prawda jestem tylko agnostyczką, nie ateistką, ale i tak mogę co nieco na ten temat powiedzieć. Uwaga, teraz wyjawię najpilniej strzeżone sekrety, także proszę o skupienie.

My, ateiści, agnostycy i innowiercy (zwłaszcza żydzi) tworzymy w Polsce tak zwane Bractwo Czekoladowego Oka. Co tydzień, w niedzielę, kiedy Pobożni Prawdziwi Patrioci idą na mszę, my urządzamy specjalne rytualne orgie. Zaczynają się one od kazania na temat gender, następnie modlimy się do wszystkich bożków płodności, jakie pojawiły się w historii ludzkości, a później przez kilka godzin uprawiamy wyuzdany seks. Koniecznie zmieniamy wtedy płynnie płeć (genderową) i role- z pasywnych na aktywne i odwrotnie. Plus obowiązkowe przebieranki, czego nie lubię, bo z racji studiowanego kierunku na przemian robią ze mnie seksowną pielęgniarkę lub seksownego pielęgniarza.
A mi się kominiarz marzy....
No ale ja nie o tym.
Wszystko to finansowane jest przez Rosjan- kupują nam kondomy, lubrykanty i zabawki, więc w ramach wdzięczności przysięgliśmy wierność Putinowi. Po prawdzie, już niedługo, na jego, Imperatora, rozkaz, zamordujemy was wszystkich we śnie.

Kapłanami w Bractwie są masoni, którzy nauczają nas o świecie i gender. Przede wszystkim o gender. A właściwie tylko o gender. Nasze dzieci, zaraz po porodzie, przechodzą operację zmiany płci na wyjściową "płeć zero". Później w okresie przedszkolnym kupujemy im różne ubrania i zabawki. Połączone jest to z intensywną nauką masturbacji na "oba sposoby" i dziecko może wybrać, jaki samogwałt mu/jej bardziej pasuje. W wieku 8 lat, kiedy dzieci Pobożnych Prawdziwych Patriotów idą do Pierwszej Komunii, my urządzamy specjalny rytuał przejścia (z bar micwą za jednym zamachem, by ograniczyć wydatki na lubrykanty), w którym dziecku robi się ostateczną korektę płci na wybraną przez niego/ją.

Jesteśmy organizacją pozarządową non-profit, ale na naszych spotkaniach można spotkać większość polityków, a także wielu znanych ludzi, np. Owsiaka (który urodził się kobietą, w dodatku czarnoskórą). To bardzo elitarny klub.
Można nas poznać po super za☠☠☠istym i skomplikowanym przywitaniu (dokładnie tym: http://www.glol.pl/item/3328.html), po tym, że jeździmy często na rowerach (najbardziej ortodoksyjny odłam Bractwa, zwany Cyklistami) i nie jemy mięsa. Ci z nas, którzy mają samochody, przyklejają na zderzak charakterystyczny znak: oko Anny Grodzkiej wpisane w trójkąt illuminati.

To tak z grubsza tyle. Prawda została wyjawiona.
Jak mogłaś nas wydać? Teraz będę się bała wyjść z domu bo skojarzą, że mięsa nie jadam, na rowerze pomykam i jeszcze nasze zwyczaje wyjawiłaś, a mieszkam koło kościoła. Jestem za młoda żeby na stosie wylądować, a jeszcze płeć chciałam zmienić bo jednak ta którą wybrałam (niedługo wybrałem) wcześniej mi nie pasuje jednak...

A tak serio. O gender zaczęto dyskutować kiedy już bardzo dużo i głośno było o księżach pedofilach. Pedofilia w kościele jest niewygodna dla duchowieństwa, a gender można krytykować i uznać za przyczynę całego zła (bo jednak motywu z dziećmi które pchają się do łóżka społeczeństwo nie kupiło).
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 09:17   #12
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Problem tkwi w tym że Gender, jako dział nauki, zajmuje się po prostu badaniami na płcią, behawioryzmem obu płci i tak dalej. Nikt nie chce z dziewczynek robić chłopców i odwrotnie. To tylko sranie w banie wymyślone przez przerażony spadającym poparciem KK.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 11:38   #13
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

A co to w ogóle jest ideologia gender?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 11:54   #14
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
A co to w ogóle jest ideologia gender?
Przykład kościółkowej nowomowy czyli trzeba rzucić na tyle dostojne hasło, żeby prosty ludek nie zrozumiał i padł na kolana przed plebanem, jak to przed wiekami bywało.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 17:03   #15
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
A co to w ogóle jest ideologia gender?
tez się zastanawialam.
Gender, czyli kulturowy komponent tożsamości płciowej, przekazywany jest poszczególnym jednostkom w sposób performatywny, czyli poprzez uczenie się, odgrywanie i powtarzanie zachowań innych osób tej samej płci. Na płeć społeczną składać się może np. sposób ubierania się, sposób zachowania, oczekiwane funkcje w ramach społeczeństwa, sprawowana władza itp. Gender odróżnia się tym od płci biologicznej (ang. sex), czyli sumy cech fizycznych i zachowań seksualnych wynikających z odmiennych funkcji i ról obu płci w procesie rozmnażania płciowego[1].

ha,czyli EWA powinna być kobietą-rodzić dzieci i byc posłuszna Adamowi
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 17:40   #16
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;45505386]Z księdza Oko się śmieją nawet katolicy i inni księża, także naprawdę żaden to autorytet, ot nawiedzony fanatyk.

A co ten temat w ogóle ma na celu?[/QUOTE]

dokładnie, to jest psychol a nie żaden autorytet którego należałoby słuchać.
pamiętam że gdy w mediach rozmawiano o pedofili to właśnie Oko winę zwalał na rodziców, lewaków, brakowało aby zwalił winę na żydów czy masonów bo przecież kapłan niewinny gdy uprawia seks z dzieckiem, to dziecko jest winne że księdzu pozwoliło na to
a jak były ksiądz krytykował kościół za milczenie w przypadku pedofili to Oko zaraz agresywnie rzucał się na tamtego i nazywał go Judaszem krytykującym kościół.

zamiast pieprzyć o gender, niech koścół zajmie się zboczeńcami którzy dalej z wyrokami zajmują się dziećmi i śmieją się ofiarom w twarz!
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 17:14   #17
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Wszystko prawda, potwierdzam.
Co prawda jestem tylko agnostyczką, nie ateistką, ale i tak mogę co nieco na ten temat powiedzieć. Uwaga, teraz wyjawię najpilniej strzeżone sekrety, także proszę o skupienie.

My, ateiści, agnostycy i innowiercy (zwłaszcza żydzi) tworzymy w Polsce tak zwane Bractwo Czekoladowego Oka. Co tydzień, w niedzielę, kiedy Pobożni Prawdziwi Patrioci idą na mszę, my urządzamy specjalne rytualne orgie. Zaczynają się one od kazania na temat gender, następnie modlimy się do wszystkich bożków płodności, jakie pojawiły się w historii ludzkości, a później przez kilka godzin uprawiamy wyuzdany seks. Koniecznie zmieniamy wtedy płynnie płeć (genderową) i role- z pasywnych na aktywne i odwrotnie. Plus obowiązkowe przebieranki, czego nie lubię, bo z racji studiowanego kierunku na przemian robią ze mnie seksowną pielęgniarkę lub seksownego pielęgniarza.
A mi się kominiarz marzy....
No ale ja nie o tym.
Wszystko to finansowane jest przez Rosjan- kupują nam kondomy, lubrykanty i zabawki, więc w ramach wdzięczności przysięgliśmy wierność Putinowi. Po prawdzie, już niedługo, na jego, Imperatora, rozkaz, zamordujemy was wszystkich we śnie.

Kapłanami w Bractwie są masoni, którzy nauczają nas o świecie i gender. Przede wszystkim o gender. A właściwie tylko o gender. Nasze dzieci, zaraz po porodzie, przechodzą operację zmiany płci na wyjściową "płeć zero". Później w okresie przedszkolnym kupujemy im różne ubrania i zabawki. Połączone jest to z intensywną nauką masturbacji na "oba sposoby" i dziecko może wybrać, jaki samogwałt mu/jej bardziej pasuje. W wieku 8 lat, kiedy dzieci Pobożnych Prawdziwych Patriotów idą do Pierwszej Komunii, my urządzamy specjalny rytuał przejścia (z bar micwą za jednym zamachem, by ograniczyć wydatki na lubrykanty), w którym dziecku robi się ostateczną korektę płci na wybraną przez niego/ją.

Jesteśmy organizacją pozarządową non-profit, ale na naszych spotkaniach można spotkać większość polityków, a także wielu znanych ludzi, np. Owsiaka (który urodził się kobietą, w dodatku czarnoskórą). To bardzo elitarny klub.
Można nas poznać po super za☠☠☠istym i skomplikowanym przywitaniu (dokładnie tym: http://www.glol.pl/item/3328.html), po tym, że jeździmy często na rowerach (najbardziej ortodoksyjny odłam Bractwa, zwany Cyklistami) i nie jemy mięsa. Ci z nas, którzy mają samochody, przyklejają na zderzak charakterystyczny znak: oko Anny Grodzkiej wpisane w trójkąt illuminati.

To tak z grubsza tyle. Prawda została wyjawiona.

uwielbiam Cię !


__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 19:12   #18
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
uwielbiam Cię !


Dziękuję!
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 10:29   #19
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Wszystko prawda, potwierdzam.
Co prawda jestem tylko agnostyczką, nie ateistką, ale i tak mogę co nieco na ten temat powiedzieć. Uwaga, teraz wyjawię najpilniej strzeżone sekrety, także proszę o skupienie.

My, ateiści, agnostycy i innowiercy (zwłaszcza żydzi) tworzymy w Polsce tak zwane Bractwo Czekoladowego Oka. Co tydzień, w niedzielę, kiedy Pobożni Prawdziwi Patrioci idą na mszę, my urządzamy specjalne rytualne orgie. Zaczynają się one od kazania na temat gender, następnie modlimy się do wszystkich bożków płodności, jakie pojawiły się w historii ludzkości, a później przez kilka godzin uprawiamy wyuzdany seks. Koniecznie zmieniamy wtedy płynnie płeć (genderową) i role- z pasywnych na aktywne i odwrotnie. Plus obowiązkowe przebieranki, czego nie lubię, bo z racji studiowanego kierunku na przemian robią ze mnie seksowną pielęgniarkę lub seksownego pielęgniarza.
A mi się kominiarz marzy....
No ale ja nie o tym.
Wszystko to finansowane jest przez Rosjan- kupują nam kondomy, lubrykanty i zabawki, więc w ramach wdzięczności przysięgliśmy wierność Putinowi. Po prawdzie, już niedługo, na jego, Imperatora, rozkaz, zamordujemy was wszystkich we śnie.

Kapłanami w Bractwie są masoni, którzy nauczają nas o świecie i gender. Przede wszystkim o gender. A właściwie tylko o gender. Nasze dzieci, zaraz po porodzie, przechodzą operację zmiany płci na wyjściową "płeć zero". Później w okresie przedszkolnym kupujemy im różne ubrania i zabawki. Połączone jest to z intensywną nauką masturbacji na "oba sposoby" i dziecko może wybrać, jaki samogwałt mu/jej bardziej pasuje. W wieku 8 lat, kiedy dzieci Pobożnych Prawdziwych Patriotów idą do Pierwszej Komunii, my urządzamy specjalny rytuał przejścia (z bar micwą za jednym zamachem, by ograniczyć wydatki na lubrykanty), w którym dziecku robi się ostateczną korektę płci na wybraną przez niego/ją.

Jesteśmy organizacją pozarządową non-profit, ale na naszych spotkaniach można spotkać większość polityków, a także wielu znanych ludzi, np. Owsiaka (który urodził się kobietą, w dodatku czarnoskórą). To bardzo elitarny klub.
Można nas poznać po super za☠☠☠istym i skomplikowanym przywitaniu (dokładnie tym: http://www.glol.pl/item/3328.html), po tym, że jeździmy często na rowerach (najbardziej ortodoksyjny odłam Bractwa, zwany Cyklistami) i nie jemy mięsa. Ci z nas, którzy mają samochody, przyklejają na zderzak charakterystyczny znak: oko Anny Grodzkiej wpisane w trójkąt illuminati.

To tak z grubsza tyle. Prawda została wyjawiona.
Zdradziłaś największe tajemnice naszego Bractwa! Sąsiedzi spalą mi rower i porysują lakier na aucie by zdrapać naklejkę z okiem Anny Grodzkiej. Jako wielki Seneszal zabraniam Ci noszenia klubowego znaczka
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 14:17   #20
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Zdradziłaś największe tajemnice naszego Bractwa! Sąsiedzi spalą mi rower i porysują lakier na aucie by zdrapać naklejkę z okiem Anny Grodzkiej. Jako wielki Seneszal zabraniam Ci noszenia klubowego znaczka
Taka jesteś cwana?
Dobrze.
W takim razie- będzie schizma.

Zgarniam moich popleczników, zakładamy Zgromadzenie Świętego Dildo, udławcie się swoim Czekoladowym Okiem, skoro tacy jesteście!
Jak się rozniesie plotka, że każdy nowy członek podczas Inicjacji dostaje lateksowe majtki, doczepiane piersi, bon rabatowy -30% na waginoplastykę, wibrator analny i starter TuBiedronka, to wszyscy genderyści przejdą do nas!

I wtedy zdobędziemy władzę absolutną, a ja zostanę Prezydentem Świata.

Moim pierwszym zarządzeniem będzie wprowadzenie zniżek na kebaba dla homoseksualistów i obowiązkowa aborcja dla każdego.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 17:16   #21
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Taka jesteś cwana?
Dobrze.
W takim razie- będzie schizma.

Zgarniam moich popleczników, zakładamy Zgromadzenie Świętego Dildo, udławcie się swoim Czekoladowym Okiem, skoro tacy jesteście!
Jak się rozniesie plotka, że każdy nowy członek podczas Inicjacji dostaje lateksowe majtki, doczepiane piersi, bon rabatowy -30% na waginoplastykę, wibrator analny i starter TuBiedronka, to wszyscy genderyści przejdą do nas!

I wtedy zdobędziemy władzę absolutną, a ja zostanę Prezydentem Świata.

Moim pierwszym zarządzeniem będzie wprowadzenie zniżek na kebaba dla homoseksualistów i obowiązkowa aborcja dla każdego.
Ożesz Ty!

No dobsz- proponuję się nie dzielić bo nas zaleją falą absurdów w stylu księdza Oko. Na zgodę wkleję list otwarty do eks posła RP, Macieja Giertycha.


Drogi Panie Pośle.

Ostatnio słyszałem w którymś z Pana licznych wywiadów, że dla Pana,
praktykującego katolika, homoseksualizm jest odrazą, tak jak jest
to napisane w 3 Ks. Mojżeszowej 18:22 i nie można tego ominąć.
Dziękuję za wszystko, co Pan robi, by edukować ludzi w zakresie
Prawa Boskiego. Dużo się dowiedziałem, słuchając Pana wypowiedzi i
staram się podzielić tą wiedzą z jak największą liczbą ludzi. Gdy
ktoś usiłuje bronić homoseksualistów na przykład, przypominam mu po
prostu, że 3 Ks. Moj. 18:22 mówi jasno, że jest to obrzydliwość.
Koniec rozmowy. Mimo tego potrzebuję Pana pomocy odnośnie kilku
specyficznych praw, by móc je wdrażać w czyn:

1. Gdy spalam byka na ołtarzu ofiarnym, wiem, że to powoduje woń,
która jest Bogu przyjemna (3 Ks. Moj. 19). Problem jest z moimi
sąsiadami. Mówią,że dla nich zapach ten nie jest przyjemny. Czy mam
ich ignorować?

2. Chciałbym sprzedać swoją córkę jako niewolnicę, za karę, jak to
opisuje 2Ks.Moj.21:7. W tych czasach, jaka byłaby, według Pana,
najlepsza cena?

3. Wiem, że nie powinienem mieć kontaktu z kobietą podczas jej
nieczystości miesięcznej (3 Ks. Moj. 15:19-24). Problem jest, jak
się tego dowiedzieć? Usiłowałem zapytać, ale one często były
obrażone moim pytaniem.

4. Moja żona po wielu latach straciła upodobanie w moich oczach.
Znienawidziłem ją, gdyż odkryłem w niej odrażającą cechę,
gadulstwo. Wypisałem jej list rozwodowy (5 Ks. Moj. 24) i chcę ją
odprawić, tylko nie wiem, jak go jej wręczyć. Osobiście, czy przez
policję?

5. Mam jednego sąsiada, który uparcie chce pracować w dzień
szabatu. W 2 Ks.Moj. 35:2 jest jasno powiedziane, że ma być skazany na
śmierć. Czy moralnie jestem zobowiązany, by go zabić sam?

6. Jeden z moich przyjaciół twierdzi, że nawet jeżeli jedzenie
owoców morza jest obrzydliwością (3 Ks. Moj. 11:10), to mimo
wszystko jest mniej gorsze od homoseksualizmu. Nie zgadzam się. Czy
może Pan osądzić?

7. W 3 Ks. Moj. 21:20 jest powiedziane, że nie mogę się zbliżać do
ołtarza Boga, jeżeli mam problem ze wzrokiem. Muszę zdradzić, że
noszę okulary do czytania. Czy muszę mieć wzrok 20/20 lub czy można
negocjować?

8. Większość moich przyjaciół obcina sobie włosy, również w tzw.
kołka, mimo że jest to jasno zabronione 3 Ks. Moj. 19:27. Jak oni
maja umrzeć?

9. Wiem, że wg 3 Ks. Moj. 11:6-8, jeżeli dotknę skóry martwego
wieprza, staję się nieczysty. Ale czy mogę nadal grać w piłkę
nożna, jeżeli będę nosił rękawice?

10. Mój wujek nie respektuje 3 Ks. Moj. 19:19, ponieważ sieje dwie
różne rośliny na tym samym polu. Jego żona zresztą również, ponieważ nosi
ubrania z dwóch różnych materiałów (mieszaninę bawełny i poliestru). Ma
również zwyczaj przeklinania. Czy naprawdę muszę zebrać całe miasto, by
ich kamienować (3 Ks. Moj. 24:10-16). Czy nie moglibyśmy ich po prostu
spalić żywcem podczas prywatnego zebrania rodzinnego, jak to zrobiliśmy
dla tych, którzy sypiają z ich rodziną? (3 Ks.Moj. 20:14).

Wiem, że wnikliwie Pan przestudiował te tematy, i jestem pewien, że
mi Pan pomoże. Dziękuję Panu jeszcze raz, za przypominanie nam, że
słowa Boże są wieczne niezmienne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 20:55   #22
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Seks często jest dla ateistów bożkiem

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ożesz Ty!

No dobsz- proponuję się nie dzielić bo nas zaleją falą absurdów w stylu księdza Oko. Na zgodę wkleję list otwarty do eks posła RP, Macieja Giertycha.


Drogi Panie Pośle.

Ostatnio słyszałem w którymś z Pana licznych wywiadów, że dla Pana,
praktykującego katolika, homoseksualizm jest odrazą, tak jak jest
to napisane w 3 Ks. Mojżeszowej 18:22 i nie można tego ominąć.
Dziękuję za wszystko, co Pan robi, by edukować ludzi w zakresie
Prawa Boskiego. Dużo się dowiedziałem, słuchając Pana wypowiedzi i
staram się podzielić tą wiedzą z jak największą liczbą ludzi. Gdy
ktoś usiłuje bronić homoseksualistów na przykład, przypominam mu po
prostu, że 3 Ks. Moj. 18:22 mówi jasno, że jest to obrzydliwość.
Koniec rozmowy. Mimo tego potrzebuję Pana pomocy odnośnie kilku
specyficznych praw, by móc je wdrażać w czyn:

1. Gdy spalam byka na ołtarzu ofiarnym, wiem, że to powoduje woń,
która jest Bogu przyjemna (3 Ks. Moj. 19). Problem jest z moimi
sąsiadami. Mówią,że dla nich zapach ten nie jest przyjemny. Czy mam
ich ignorować?

2. Chciałbym sprzedać swoją córkę jako niewolnicę, za karę, jak to
opisuje 2Ks.Moj.21:7. W tych czasach, jaka byłaby, według Pana,
najlepsza cena?

3. Wiem, że nie powinienem mieć kontaktu z kobietą podczas jej
nieczystości miesięcznej (3 Ks. Moj. 15:19-24). Problem jest, jak
się tego dowiedzieć? Usiłowałem zapytać, ale one często były
obrażone moim pytaniem.

4. Moja żona po wielu latach straciła upodobanie w moich oczach.
Znienawidziłem ją, gdyż odkryłem w niej odrażającą cechę,
gadulstwo. Wypisałem jej list rozwodowy (5 Ks. Moj. 24) i chcę ją
odprawić, tylko nie wiem, jak go jej wręczyć. Osobiście, czy przez
policję?

5. Mam jednego sąsiada, który uparcie chce pracować w dzień
szabatu. W 2 Ks.Moj. 35:2 jest jasno powiedziane, że ma być skazany na
śmierć. Czy moralnie jestem zobowiązany, by go zabić sam?

6. Jeden z moich przyjaciół twierdzi, że nawet jeżeli jedzenie
owoców morza jest obrzydliwością (3 Ks. Moj. 11:10), to mimo
wszystko jest mniej gorsze od homoseksualizmu. Nie zgadzam się. Czy
może Pan osądzić?

7. W 3 Ks. Moj. 21:20 jest powiedziane, że nie mogę się zbliżać do
ołtarza Boga, jeżeli mam problem ze wzrokiem. Muszę zdradzić, że
noszę okulary do czytania. Czy muszę mieć wzrok 20/20 lub czy można
negocjować?

8. Większość moich przyjaciół obcina sobie włosy, również w tzw.
kołka, mimo że jest to jasno zabronione 3 Ks. Moj. 19:27. Jak oni
maja umrzeć?

9. Wiem, że wg 3 Ks. Moj. 11:6-8, jeżeli dotknę skóry martwego
wieprza, staję się nieczysty. Ale czy mogę nadal grać w piłkę
nożna, jeżeli będę nosił rękawice?

10. Mój wujek nie respektuje 3 Ks. Moj. 19:19, ponieważ sieje dwie
różne rośliny na tym samym polu. Jego żona zresztą również, ponieważ nosi
ubrania z dwóch różnych materiałów (mieszaninę bawełny i poliestru). Ma
również zwyczaj przeklinania. Czy naprawdę muszę zebrać całe miasto, by
ich kamienować (3 Ks. Moj. 24:10-16). Czy nie moglibyśmy ich po prostu
spalić żywcem podczas prywatnego zebrania rodzinnego, jak to zrobiliśmy
dla tych, którzy sypiają z ich rodziną? (3 Ks.Moj. 20:14).

Wiem, że wnikliwie Pan przestudiował te tematy, i jestem pewien, że
mi Pan pomoże. Dziękuję Panu jeszcze raz, za przypominanie nam, że
słowa Boże są wieczne niezmienne.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 21:55:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.