Obozy smierci... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 16:03   #1
ankawilk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114

Obozy smierci...


Hej Chcialabym poruszyc tutaj watek obozow koncentrayjnych i lagrow. Wiem ze byl temat o ksiazkach ale mi chodzi tutaj o inny cel. Ostatnio sporo na temat tego czytalam i az lzy same mi lecialy ile naszych rodakow i niewinnych ludzi ginelo na rzecz pracy innych krajow ktore do dzis czerpia korzysci z tego 'ludowobojstwa'. Czytalam ze rowniez dzis (!!!) istnieja obozy w Koerii Płn., Chinach, a takze i w Rosji ale pod nazwa obozow karnych. Sadzac po tym co opisuje wiezniowie ktorzy zdolali zbiec z tych miejsc nic sie tam nie zmienilo od kilkudziesieciu lat. Mam do Was pytanie: moze ktoras z Was miala rodzine na zsyklce albo zna jakies historie z swojego srodowiska oraz warto ogolnie podyskutowac o tym. Moim zdnaiem takich rzeczy nie wolno zapominac. Autorka kskiazki Gułag Anne Appllebaum twierdzi ze , 'na pewno to znow sie wydarzy ' i dlatego opublikowala swa ksiazke...
ankawilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:41   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Obozy smierci...

Temat o tym juz jest - wyszukiwarka sie klania.

Literatury troche o tym jest, szczegolnie o niemieckich KZetach i o GULAGu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.