Szpital w Pyskowicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 08:54   #1
Blueberryy
Przyczajenie
 
Avatar Blueberryy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14
Question

Szpital w Pyskowicach


Ponieważ w Pyskowicach zamierzam urodzić moją Dzidzię, mam pytanie odnośnie tamtejszego szpitala, a dokładnie chodzi mi o personel(podejście do pacjentek), ogólną opiekę medyczną i jak to wygląda w przypadku porodów rodzinnych.. Z góry bardzo Dziękuję Wam za odp
Blueberryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:36   #2
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Szpital w Pyskowicach

witaj! a dlaczego wlasnie ten szpital wybralas?ja rodzilam w gliwicach i jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona . co do pyskowic podobno ostatnio sie popslo tam jezeli chodzi o personel...ale to tylko slyszalam od znajomej ktora tam rodzila.pozdrawiam i zycze szczesliwego porodu w milej atmosferze
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:49   #3
Blueberryy
Przyczajenie
 
Avatar Blueberryy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Szpital w Pyskowicach

Hmm.. Wiesz, czytałam opinie na temat tego szpitala i w większości są one pozytywne Choć wiadomo, zawsze się ktoś kto jest niezadowolony. Ja o szpitalu w Gliwicach słyszałam że jest nieciekawie, no ale ile osób tyle opini Cieszę sie, że miło wspominasz poród Mam nadzieję, że ja będe mogła powiedzieć to samo Ja już się nastawiłam w każdym razie na te Pyskowice

Aha, mam pytanie: Czy miałaś ZZO?? Czy jest w Gliwickim szpitalu taka możliwośc i czy (i ile)się za to płaci? Pozdrawiam
Blueberryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:02   #4
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Szpital w Pyskowicach

ja na poczatku tez chcialam rodzic w pyskowicach ale potem uznalam ze to bez sensu skoro mieszkam w gliwicach . wazne ze w szpitalu bedzie lekarz i tyle. no i szpital w gliwicach ma oddzial dla noworodkow a w pyskowicach nie( chodzi o intensywna terapie dla noworodkow)a tak w razie komplikacji np poporodowego zapalenia pluc u noworodka lub czegos podobnego wioza z pyskowic do gliwic i z knurowa tez do gliwic a mam zostaje w szpitalu w ktorym rodzila. nie chce cie straszyc mowie tylko co mnie przekonalo. mam nadzieje ze i twoje dziecko tak jak moje urodzi sie zdrowe i silne i taki oddzial nie bedzie potrzebny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zzo nie mialam ale podobno w gliwickim sa bo dziewczyny mialy ale nie wiem ile kosztuje.ja chcialam urodzic bez zzo pierwsze dziecko bo chcialam sprawdzic jak to jest i powiem ci tylko ze bol zeba jest gorszyale taki powazny bol zeba. a bol po porodzie jak dzidzia wyjdzie znika naprawde sie nie wiele czuje za wyjatkim radosci i milosci do maluszka i...ulgi hihi. podam ci numer do ordynatora oddzialu polozniczego. super gosc mozesz umowic sie z nim na ogladanie szpitala i pewnie on najlepiej odpowie na wszystkie pytania 502 780 980. kurcze nie moge sobie przypomniec jego nazwiska. pozdrawiam serdecznie . jezeli masz jakies pytania to moze lepiej dam ci numer na gg bo nieraz nie mam czasu zajrzec na wizaz na dluzej 5863339.
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 14:59   #5
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Szpital w Pyskowicach

Cytat:
Napisane przez Blueberryy Pokaż wiadomość
Ponieważ w Pyskowicach zamierzam urodzić moją Dzidzię, mam pytanie odnośnie tamtejszego szpitala, a dokładnie chodzi mi o personel(podejście do pacjentek), ogólną opiekę medyczną i jak to wygląda w przypadku porodów rodzinnych.. Z góry bardzo Dziękuję Wam za odp
Ja tam nie wiem, ale jakies 31 lat temu urodzilam sie w Pyskowicach bo gdzie indziej mnie nie chcieli )))
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 16:14   #6
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Szpital w Pyskowicach

Cytat:
Napisane przez Blueberryy Pokaż wiadomość
Hmm.. Wiesz, czytałam opinie na temat tego szpitala i w większości są one pozytywne Choć wiadomo, zawsze się ktoś kto jest niezadowolony. Ja o szpitalu w Gliwicach słyszałam że jest nieciekawie, no ale ile osób tyle opini Cieszę sie, że miło wspominasz poród Mam nadzieję, że ja będe mogła powiedzieć to samo Ja już się nastawiłam w każdym razie na te Pyskowice

Aha, mam pytanie: Czy miałaś ZZO?? Czy jest w Gliwickim szpitalu taka możliwośc i czy (i ile)się za to płaci? Pozdrawiam
W GLiwickim szpitalu jest ZZO ale niestety nie wiem ile kosztuje, w Pyskowickim brak anestozjologów( jest 1 czy 2), więc nie można sobie "zamówić" takiego znieczulenia
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.