Zamówienie - Esprit- Pytanie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 18:59   #1
asiuniaaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39

Zamówienie - Esprit- Pytanie :)


A więc tak, zamówiłam w sobotę tydzień temu sweterek kosztuje 249,90 w ten weekend jest - 20 % miałam nadziję,że sweterek dojdzie do weekendu bo zazwyczaj ciuchy dochodziły w ciagu kilku dni... a tu go nie ma
Mam takie pytanie czy mogę np. isć i za niego zapłacić jutro z tą zniżką - 20% a odebrać jak przyjdzie w ciągu tygodnia? Myślicie ,ze cos takiego przejdzie??? W ogole moze ktoś pracuje w espricie i wie o jakichś znizkach w tym sklepie? czy będą jeszcze jakieś czy tylko w ten weekend? (sobota-niedziela)??
asiuniaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:10   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Zamówienie - Esprit- Pytanie :)

Cytat:
Napisane przez asiuniaaa88 Pokaż wiadomość
A więc tak, zamówiłam w sobotę tydzień temu sweterek kosztuje 249,90 w ten weekend jest - 20 % miałam nadziję,że sweterek dojdzie do weekendu bo zazwyczaj ciuchy dochodziły w ciagu kilku dni... a tu go nie ma
Mam takie pytanie czy mogę np. isć i za niego zapłacić jutro z tą zniżką - 20% a odebrać jak przyjdzie w ciągu tygodnia? Myślicie ,ze cos takiego przejdzie??? W ogole moze ktoś pracuje w espricie i wie o jakichś znizkach w tym sklepie? czy będą jeszcze jakieś czy tylko w ten weekend? (sobota-niedziela)??
Nie wydaje mi się
Zamawiałaś z e-shopu? Da się odebrać zamówienie w sklepie stacjonarnym - dobrze rozumiem?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:13   #3
asiuniaaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: Zamówienie - Esprit- Pytanie :)

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się
Zamawiałaś z e-shopu? Da się odebrać zamówienie w sklepie stacjonarnym - dobrze rozumiem?
Nie , nie zamawiałam w sklepie stacjonarnym Na sklepie nie było juz rozmiaru więc Pani postanowiła zamówic z innego sklepu... myslałam ,że bedzie na weekend to by był 50 zł tańszy a tak... ;/
asiuniaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:18   #4
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Zamówienie - Esprit- Pytanie :)

Wydaje mi się, że pewnie będzie trzeba zeskanować kod z metki, nabić go na paragon etc, więc nie sądzę, żeby to przeszło.
Jakiś czas temu też kupiłam sweter w Espricie, też za 249,9 zł, następnego dnia była promocja -40% na swetry o której nie wiedziałam, znam ten ból
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:12   #5
magda20003
ex Moderator
 
Avatar magda20003
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 3 573
Dot.: Zamówienie - Esprit- Pytanie :)

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że pewnie będzie trzeba zeskanować kod z metki, nabić go na paragon etc, więc nie sądzę, żeby to przeszło.
Jakiś czas temu też kupiłam sweter w Espricie, też za 249,9 zł, następnego dnia była promocja -40% na swetry o której nie wiedziałam, znam ten ból
A nie ma w Espricie tak jak w Inditexie, że w ciągu 30 dniu można daną rzecz zwrócić (i ew. kupić sobie taniej)?

Może warto byłoby kupić ten sweterek np. w większym rozmiarze a później, jak dojdzie ten zamówiony to wymienić- ale tu lepiej niech się wypowie ktoś kompetentny
__________________


magda20003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 18:20   #6
asiuniaaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: Zamówienie - Esprit- Pytanie :)

wow ale mi poddałaś pomysła !!! suuuper
asiuniaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.