Witam na forum moja prezentacja :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 18:43   #1
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley

Witam na forum moja prezentacja :-)


Witam serdecznie na forum. Jestem tu nowa chcialabym zaprezentowac moja bizuterie Prosze o recenzje. Zapewne zanim oswoje sie z tym forum niejedna gafe zrobie prosze o wyrozumialosc drogie kolezanki
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 18:51   #2
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Będę chyba pierwsza. Coś mi się wydaje, że nie jesteś nowicjuszką w dziedzinie biżuterii. Bardzo podobaja mi się Twoje prace bo są różnorodne.

Moimi faworytami są dwójeczki, piąteczka i dziewiąteczka. Ale to faworyci. Uważam, że wszystkie są super.
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 18:56   #3
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Masz jakieś wykształcenie w tym kierunku??

Prace bardzo ładne, ostatni wisiorek podoba mi się najbardziej super, też bym tak chciała umieć
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:17   #4
shenny
Raczkowanie
 
Avatar shenny
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 377
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Piękne prace najbardziej podobają mi się te dwie pary "potrójnych" kolczyków ze zdjęć 2 i 3 - czy te kamyczki w nich to bursztyny? Ten pierścionek też wydaje się być oryginalny, ale mi osobiście ciężko rozpoznać, co jeszcze należy do pierścionka, a co jest już częścią własną kwiatu
__________________
Książki na wymianę: TUTAJ


Moja biżuteria: 2. grudnia - zapraszam!
shenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 20:19   #5
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Dziekuje za serdeczne aczkolwiek z zaskoczeniem przyjmuje powitanie drogie panie Moja pasja to fotografia jak i bizuteria projetowanie jej. Nie konczylam zadnej szkoly artystycznej. Te zdjecia sa robione aparatem z telefonu komorkowego Bizuteria jest w calosci robiona z naturalnych kamieni. Tak to jest bursztyn probuje swoich sil od niedawna w sprzedazy mojej bizuterii. Niemam porownania z innymi artystkami to moje pierwsze forum dlatego czuje sie jeszcze niepewnie na tym podlozu.
__________________
Stopka: Kontakt joanashley@interia.pl GG: 244559743Moja galeria: http://picasaweb.google.com/joanbizuteria Mój watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441204
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 20:50   #6
gfjadeg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 255
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Przepiękne prace, tło jednak je trochę zjada. Proponuję bardziej jednolite tła pod biżu do zdjęć, będzie przyjemniej dla oka
__________________
mój wątek
____________________
..So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November Rain..
gfjadeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 21:09   #7
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Cudowne bursztyny, śliczna oprawa, świetne pomysły . Wszystko jest dopracowane i wygląda bardzo profesjonalnie. Może i na forum nowa, ale na pewno nie w świecie biżuterii .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 06:51   #8
Agata.za
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 247
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Wyroby super, ale tez chyba wole jednolite tło do ekspozycji biżuterii. Rozumiem, ze takie zdjęcia sprawiają Ci przyjemność, ale jednak gubi sie w nich biżu.
Agata.za jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 08:00   #9
mamahania
Zadomowienie
 
Avatar mamahania
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 1 043
GG do mamahania
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Prace piekneUwielbiam bursztyn,wiec nad kazdym z nich z osobna potrafilabym sie zachwycac w nieskonczonosc.Co do zdjec sie zgadzam z poprzedniczkami.Np na tym zdjeciu z truskawka domyslam sie tylko,ze jest pierscien bo nie dosc,ze jest sfotografowany pod dziwnym katem,to jeszcze od bizuterii odciaga mnie ta truskawka wlasnie
__________________
Moj watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411632
mamahania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:06   #10
Hania739
Zakorzenienie
 
Avatar Hania739
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 640
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Witam- masz niesamowite wyczucie w robieniu biżu, kamienie oprawione są w piękne otoczki, które bardzo podwyższają walory każdej pracy - mam również swoje faworytki, ale ogólnie wszystko jest śliczne
__________________
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do siebie

moje papierki: TUTAJ
moje papierki cz. II: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=484123
różności TUTAJ
mój blog: http://hania739.blogspot.com/
Hania739 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:15   #11
mikilukasza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Morskie klimaty...
Wiadomości: 594
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

A mnie wszystko się bardzo podoba!
Na biżutkach się nie znam. Mogę jedynie oceniać je według gustu i jak dla mnie Twoje prace są rewelacyjne !
Wszystkie piękne i dopracowane! takie subtelne, wytworne wręcz.
Nie ma tu kiczu i przepychu. Sama z ogromną radością nosiłabym większość z nich.
Dla mnie Twoje fotografie wspaniale prezentują się z takim motywem jaki stanowi biżuteria. Nadałaś swoim pracom doskonałą oprawę, wszystko dopracowałaś w najdrobniejszym szczególe i to jest piękne!
Gratuluję wspaniałych wytworków-oby tak dalej!!!

Pozdrawiam morską Duszyczkę! Ja też jestem stąd! Dokładnie z okolic Karwi, ale do Gdyni mam niedaleko...!
__________________
......................... ......................... ........................
Pozdrawiam cieplutko ! -Marlena


Mój skromny kącik: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=385125

Mój mały (skromny) blog: http://chwilapasji.blogspot.com/
mikilukasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 13:54   #12
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Prace są świetne a ten pierścionek Jedynie, tak jak pisano wyżej, proponowałabym zdjęcia robić na jednolity tle, ponieważ gubią się, a nie ukrywam, że jest co eksponować!! Oby tak dalej!
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:40   #13
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Dziekuje za wskazowki drogie wizazystki napewno sie do nich zastosuje :-] kiedys probowalam robic ujecia na serwetce telefonem motoroli bez opcji makro o robila bardzo niewyrazne zdjecia [tez nie miala zbyt duzo pikseli]. Pokaze kilka zdjec obardziej spokojnym tle moze sie ktores spodoba :-]
__________________
Stopka: Kontakt joanashley@interia.pl GG: 244559743Moja galeria: http://picasaweb.google.com/joanbizuteria Mój watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441204
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:50   #14
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Jeszcze kilka ujec.. :-]]
__________________
Stopka: Kontakt joanashley@interia.pl GG: 244559743Moja galeria: http://picasaweb.google.com/joanbizuteria Mój watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441204
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:56   #15
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Troche prywatnej bizuterii oczywiscie zrobiona przeze mnie :-] To na zielonym jablku jest z moich prywatnych zbiorow. Identyczne na zamowienie zrobilam to te ujecia na truskawce i dojrzalym czerwonym jablku :-D
__________________
Stopka: Kontakt joanashley@interia.pl GG: 244559743Moja galeria: http://picasaweb.google.com/joanbizuteria Mój watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441204
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 16:07   #16
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Ta sloneczna bransoletka byla robiona na zamowienie do tego wisiorka sloneczka :-] A to moj najnowszy nabytek tez robiony wedlug zamowienia kolczyki broszka pierscionek i bransoletka. Moze jakies konstrukcyjne i pozytczne wskazowki wystukacie na klawiaturze. Mam duzo zajec jak w kazda wolna niedziele sprzatanie gotowanie i te rzeczy poczytam kolezanki za jakis czas z gory dziekuje :-]
__________________
Stopka: Kontakt joanashley@interia.pl GG: 244559743Moja galeria: http://picasaweb.google.com/joanbizuteria Mój watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441204
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 16:38   #17
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

przepiękny ten ostani niebieski komplecik!!! żadnych wskazówek nie napisze bo nie mam nic do zarzucenia
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:48   #18
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Nie sposób wszystkich kolezanek wymienic dziekuje Wam wszystkim drogie panie :-] ak_pinki niebawem obrosne w piorka az tak dobra nie jestem :-] mikilukasza Tobie rowniez dziekuje bardzo tym bardziej mieszkasz bliziutko :-] dziekuje serdecznie. Moze wiecie na jakim serwisie najlepiej sprzedac autorska bizuterie? probuje na jednym z komercyjnych serwisow z mizernym wynikiem albo jakies rady wiem ze jestescie bardziej doswiadczone ode mnie w tej dziedzinie :-]
__________________
Stopka: Kontakt joanashley@interia.pl GG: 244559743Moja galeria: http://picasaweb.google.com/joanbizuteria Mój watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441204
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:36   #19
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Biżuteria jest całkiem interesująca, ale ja zdecydowałam się na komentarz dotyczący zdjęć - układanie prac na owocach (szczególnie przekrojony pomidor trochę mnie zdegustował) to nie najlepszy pomysł. Po a to nie higieniczne, po b rozprasza za mocno uwagę. Na Twoim miejscu zainwestowałabym w jakieś jednolite tło, wtedy biżuteria byłaby lepiej widoczna i nabrałaby więcej elegancji i profesjonalizmu.

ED. I wywaliłabym te wszystkie kwiaty, liście i trawki bo są całkowicie zbędne, nie o naturę a o produkt tu chodzi.
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.


Edytowane przez iguana_night
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:38
iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 21:39   #20
gfjadeg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 255
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Wszystkie pierścienie są piękne! I komplet niebieski
__________________
mój wątek
____________________
..So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November Rain..
gfjadeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:46   #21
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Jestem fanką Twoich prac Podoba mi się bardzo to słoneczko

A co do zdjęcia z pomidorkiem to faktycznie już przegięcie Lepiej unikaj zdjęć z takim tłem
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:29   #22
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Prace naprawdę piękne- aż trudno wybrać faworyta taką ilością nas zasypałaś
Kilka rad ode mnie- jeśli chcesz sprzedawać poza "komercyjnym serwisem" proponuje na poczatek zainwestować w aparat fotograficzny i popracować nad zdjęciami (niestety w dobrych galeriach zdjęcia z komórki na owockach i kwiateczkach raczej nie maja racji bytu). Przejrzyj tez watek o galeriach internetowych- tam znajdziesz linki do galerii do których warto się dostać. Poprzeglądaj watki innych osób na forum by nauczyć się prezentować swoje wyroby w sposób poprawny i estetyczny.
Aha- jeszcze jedno- zmień stopkę. Linkujesz tam do swoich aukcji na "komercyjnym serwisie" (co za okreslenie na allegro ) a taka reklama na wizażu jest zabroniona. Albo wykup mini reklamę jeśli koniecznie chcesz się tu reklamować. Szkoda by było gdybyś dostała bana na samym początku za niedoczytanie regulaminu.
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 07:25   #23
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Wtrącę swoje trzy grosze

ten pierścionek, Słoneczko - ale jest śliczne no i bransa to już w ogóle- delikatna i przyjemna z tymi przywieszkami
Co do zdjęć- dziewczyny, nie wiem ale ja widziałam na tym forum gorsze foty zrobione komórką. No co prawda tło należy zmienić ( bezwzględnie ) ale jeśli dziewczyna wyciska takie zdjęcia z telefonu, to wierzę, że aparatem zdziała cuda
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 21:49   #24
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

iguana_night napisala: Biżuteria jest całkiem interesująca, ale ja zdecydowałam się na komentarz dotyczący zdjęć - układanie prac na owocach (szczególnie przekrojony pomidor trochę mnie zdegustował) to nie najlepszy pomysł. Po a to nie higieniczne, po b rozprasza za mocno uwagę. Na Twoim miejscu zainwestowałabym w jakieś jednolite tło, wtedy biżuteria byłaby lepiej widoczna i nabrałaby więcej elegancji i profesjonalizmu.

ED. I wywaliłabym te wszystkie kwiaty, liście i trawki bo są całkowicie zbędne, nie o naturę a o produkt tu chodzi.

JoanAshley:
Byl to sezon wiosenny postanowilam zrobic sesje na kwiatach w domu i ogrodzie po tym jak kupilam nowy telefon komorkowy z funkcja makro. Mam tez inne wizje na kamieniach w wodzie. Na muchomorze czy ziemniaku :-] Albo na hebanowym drewnie lub drewnie palmy. Czy profesionalizm to jednolite tlo? Napewno postaram sie zeby tlo mniej odwracalo uwage od bizuterii poza tym kazda bizuterie ktora wystawiam jest szczegolowo opisana i kilka ujec pod roznymi kontami zrobione.. Jedno co musze sie nauczyc to robic wiecej ujec przedmiotu w amoku artystycznym. Czytalam gdzies na tym forum ze 20 ujec sfotografowac zanim sie zrobi to jedyne idealne ujecie.. Aha pomidorek dawno zjadlam ze smakiem :-] Dziekuje za zdrowa krytyke iguanie_noc ktora mnie umocnila w tym co robie dziekuje serdecznie.. Wiem ze musze sie wiele nauczyc jestem otwarta na inne uwagi dziewczyny :-]]


---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

JoanAshley:
Dziekuje za uznanie Reverie1 :-] Wkleilam Twoje wskazowki do dokumentu tekstowego bede je glebiej analizowac. Co do reklamy nie bylam swiadoma juz zmieniam stopke :-] Podpatrzylam zacna wizazystke Hania739 fotogalerie na picassaweb tez mozna zrobic. Decobazaar mnie bardziej kreci. Pozdrawiam i dziekuje za komentarze Monik4 heurek i gfjadec :-] Wstawie tu komplet z krzemieni niebawem :-D
__________________
Stopka: Kontakt joanashley@interia.pl GG: 244559743Moja galeria: http://picasaweb.google.com/joanbizuteria Mój watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441204

Edytowane przez JoanAshley
Czas edycji: 2010-06-27 o 08:42
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 22:03   #25
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Jeśli chcesz, to kombinuj z tłami, ale z umiarem Zdecydowanie odpuść sobie pyrki i inne warzywa czy owoce ;] Muchomora tym bardziej Są osoby które się uśmiechną jak zobaczą taki sposób prezentacji, ale są takie które to odrzuci Skoro lubisz się bawić fotografią to to rób, ale zdjęcia biżuterii są dość specyficzne, a raczej ich wymagania. Na zdjęciu ma być pokazana biżuteria i nic nie powinno odciągać od niej uwagi.


Drewno brzmi przyjemnie Ale proszę - tylko nie "pyry" i inne takie
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 22:04   #26
sunnyskies
Wtajemniczenie
 
Avatar sunnyskies
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 644
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Wszystkie słoneczkowe elementy przepiękne, mam bzika na punkcie słoneczkowych tworów bizuteryjnych i ten komplet porwałabym od razu!

za to zdjęcie z pomidorem mnie rozbroiło
__________________
Jesteśmy tu - Biżuteria

Wymiankowo
sunnyskies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 07:52   #27
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Witaj, robisz piękną biżuterię, wysmakowaną i ciekawą, widać również, że profesjonalną Niestety zdjęcia w ogóle nie oddają piękna Twojej biżuterii. Za bardzo skupiasz się na tym, żeby ozdobić zdjęcie, niż by wyeksponować to, co fotografujesz. Zdjęcie z pomidorem mnie kompletnie zdegustowało. Nie niesie żadnego artystycznego przekazu i po prostu wygląda niesmacznie. Jeszcze na dodatek krzyżyk... Spróbuj przeprowadzić eksperyment i robiąc zdjęcia wyrzuć z nich wszystko poza biżuterią - i obserwuj efekty. We wszystkim trzeba mieć umiar
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 16:19   #28
JoanAshley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Morze bałtyckie. Gdynia :-)
Wiadomości: 13
GG do JoanAshley
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Witam po tygodniu przerwy :-]] Zapraszam do oceniania nowych projektow o przyciszonym tle. Mam tez nowe zamowienie z muszlami jak zrobie napewno wytawie tutaj :-] Pozdrawiam.

P.s. Bransoletka jest robiona pod ten komplet krzemieni :-]
__________________
Stopka: Kontakt joanashley@interia.pl GG: 244559743Moja galeria: http://picasaweb.google.com/joanbizuteria Mój watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441204
JoanAshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:15   #29
podjedzona
Raczkowanie
 
Avatar podjedzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

no pieknie, pieknie, tło nie odwraca uwagi i oko cieszy sie tym co widzi baaaaaardzo)
podjedzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:32   #30
mamahania
Zadomowienie
 
Avatar mamahania
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 1 043
GG do mamahania
Dot.: Witam na forum moja prezentacja :-)

Ostatnie prace cudne!I zdjecia na tym tle podobaja mi sie znacznie bardziejPo prostu nic dodac,nic ujac.Masz dziewczyno TALENT.Koniec,kropka
__________________
Moj watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411632
mamahania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.