Poprosze o porade :) Zala - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 20:44   #1
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Question

Poprosze o porade :) Zala


Za tydzien wybieram się do fryzjera i chciałabym coś zmienić w fryzurce wiem, że napewno kolor (czy kolor ze zdjęcia 3 by byl odpowiedni?) 1 -zdjecie- taka mam teraz fryzure niestety mam ciemne blond odrosty, z tego powodu ściągam farbe i maluje się na jakis jasniejszy kolorek(ale nie jasny blond:P) 2 zdjecie-to ja kiedy mialam blond pasemka i brąz z miedzią. I teraz nie mam pojęcia jaki kolorek zrobic

Kolejnym moim problemem jest ścięciem... Podobaja mi sie proste fryzury jak np. Hilary Duff, Jessicy Alby. Na początku chcialam zrobic sobie kilka warstw. Ale teraz troszke się zastanawiam, Czy nie lepiej jest poprostu wycieniowac włoski. No nie wiem;/ Bardzo prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (17,3 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010014.JPG (107,3 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00243.JPG (108,1 KB, 76 załadowań)
Zala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:05   #2
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: Poprosze o porade :)

bardzo ładnie Ci zarówno we fryzurce jak i kolorku z 2 fotki może wrócisz do jakiejś grzywki - chyba, że lepiej się czujesz w takiej na bok.
i ja jestem za jaśniejszym kolorkiem. jeśli nawet nie całe włoski jaśniejsze to chociaż pasemka.

ps-kolorek z 3 fotki ładny, powinien chyba pasować
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 13:32   #3
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Post Dot.: Poprosze o porade :)

Dzięki za porade Tez podobalo mi sie z grzywka, ale wygladałam troche dziecinnie..(wszyscy mi to mówili)ale lubie duże zmiany, wiec moge zaryzykowac Moze ktoś poradziłby mi jak ściąć włoski? Czy cieniowac wloski na calej dlugosci albo tylko do połowy?(dodam, że zapuszczam włosy)
Zala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:30   #4
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Poprosze o porade :)

Mi właśnie podoba się bardziej ta fryzurka z grzywką, wyglądasz bardzo dziewczęco nie dziecinnie. Kolor na drugiej fotce też jest OK, wydaje mi się że potrzebujesz jaśniejszych refleksów we włosach.W całkiem ciemnych wyglądasz jak dla mnie "bezwyrazowo".
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:39   #5
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Poprosze o porade :)

Też mi się podobasz z grzywką Myślę, że kolor z trzeciej fotki byłby dobry. Odradzam pasemka
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:09   #6
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Dot.: Poprosze o porade :)

Hmm.. jestem już praktycznie zdecydowana na malowanie włosów(kolor z 3 obrazka) Może, żeby nie było smutno dodam jaśniejsze lub ciemniejsze odcienie tego kolorku? co sądzicie?

Boje sie tez niestety reakcji ściągania koloru:/ Ale zamówilam juz kropelki Renee Blanche i płyn przed prostowaniem tej firmy Dziekuje za wypowiedzi mam nadzieje, że ktoś mi coś jeszcze poradzi
Zala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:19   #7
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Poprosze o porade :)

Mnie sie najbardziej podobasz w 1 fryzurce, takze ciecia bym nie proponowala. Co do koloru to rowniez ladny, nie wiem czy ten z 3 by Ci pasowal.

Ale zaraz zaraz, pisalas w 1 poscie, ze za tydzien idziesz do fryzjera, a tydzien minal wczoraj, wiec bylas? Mam nadzieje, ze jesli tak to zobaczymy efekty
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 11:11   #8
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Dot.: Poprosze o porade :)

No niestety jeszcze nie byłam, fryzjerka zamówila dekoloryzator i nadal go nie ma i to sie przeciaga i przeciaga... Juz nie wytrzymuje z odrostami, jutro jade do fryzjerki i troche sie jej poradze co zrobic bo jestem bezradna.(moze lepiej rozjasnic o 2-3 tony.niz dekoloryzowac Kolor z pierwszego zdjecia juz nie jest tak intensywny, jest brązowy) Wiec wklejam zdjecie z moim naturalnym kolorkiem, tylko sie nie śmiejcie Jest z 1 klasy :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ja.JPG (10,2 KB, 15 załadowań)
Zala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 15:24   #9
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Poprosze o porade :)

Zdjecie przepiekne i co bys powiedziala na powrot do swojego naturalnego koloru i sciecie na pazia?pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 17:09   #10
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Poprosze o porade :)

hejka tez robilam dekoloryzacje wlosow ( z czarnych) wlosy sie czesciowo polamaly i staly sie calkiem suche,ale nie zaluje...bo w koncu mam jasniejsze wloski ;],minely dwa miesiace i doprowadzilam wlosy do jako takiego pozadku..za pomoca roznych serum,maseczek itp do wlosow! Zycze powodzenia . Mi sie podobasz strasznie na tym drugim zdieciu,pasuje Ci grzywka na cale czolo . Zas kolor z 3. fotki jest dla Ciebie idealny ;D mysle ze fajnie by to wygladalo gdybys dodala jeszcze kilka refleksow-innych odcieni tego koloru(jak pisalas u gory. Wloski mozesz troche pocieniowac,ale jak je zapuszczasz,to moze nie pocalosci,znaczy sie nie od samej gory PozdroweczkiiiIIi
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 19:47   #11
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Dot.: Poprosze o porade :)

Sciecie na pazia raczej odpada... Musialabym modelowac wloski codzennie bo niestety po umyciu wloski mi odstawaja, ale to pewnie przez to ze sa zniszczone przez prostownice. I do tego wycieniowane z długosci. W dziecinstwie mialam proste włosy. Teraz nie, ale to zapewne dlatego ze byly jednej dlugosci teraz nie sa:P Pozdrawiam. Dziekuje bardzo za odpowiedzi bardzo mi pomogłyście! Jesli bede juz u fryzjera to napewno wkleje fotki
Zala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 16:37   #12
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Exclamation Dot.: Poprosze o porade :)

Hey!
no wiec bylam u fryzjera i oto efekty Co prawda chcialam uzyskac blond ale nie dalo rady, okazalo sie ze to co zamowilam to nie dekoloryzator tylko cos innego i nie psuje wlosow... Niestety rozjaśniło włosy do koloru jasnego rudego, a na to dalo sie nalozyc tylko jasny braz. Do tego dodalam kilka refleksów.
W sumie chcialam cos innego, ale coz nic nie poradze, sądze ze ta zmiana nie jest duza, mam dwa tony jasniejszy kolor no i zamalowane odrosty teraz musze 3 dni nie myc glowy. I nie nakladac lakierow lotionow itp., wiec nici z ukladania fryzury podobno jesli sie czegos uzyje czarny pigment znow moze wyjsc i bede miala czarne wlosy ahh...Moze kiedys uda mi się wrócić do blondu. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg im.JPG (30,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg im2.JPG (32,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg im3.JPG (10,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg im5.JPG (20,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg im6.JPG (26,9 KB, 12 załadowań)
Zala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:08   #13
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: Poprosze o porade :)

moim zdaniem całkiem fajnie
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 22:03   #14
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Poprosze o porade :)

i mi tez sie podoba naprawde fajnie ...uda Ci sie wrocic do blondu przemawia do Ciebie jasna blondynka ktora ze 4 miesiace temu byla czarna ;P hehe tylko cierpliwosci...tez sie nameczylam..krok po kroku ... ale musze przyznac ze ladnie wygladasz,naprawde POZDRAWIAM
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 09:45   #15
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Poprosze o porade :)

Na zdjeciach zmiana nie wyglada na kolosalna, ale efekt jest widoczny i zawsze bedziesz wygladac inaczej. A sciecie wlosow spowodowalo, ze wygladaja one zywiej
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 21:20   #16
Zala
Raczkowanie
 
Avatar Zala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Nibylandia^^
Wiadomości: 49
GG do Zala
Post Dot.: Poprosze o porade :)

Cytat:
Napisane przez n@talia19 Pokaż wiadomość
i mi tez sie podoba naprawde fajnie ...uda Ci sie wrocic do blondu przemawia do Ciebie jasna blondynka ktora ze 4 miesiace temu byla czarna ;P hehe tylko cierpliwosci...tez sie nameczylam..krok po kroku ... ale musze przyznac ze ladnie wygladasz,naprawde POZDRAWIAM
Jak Ci sie udało wrócić do blondu?
wg. Dziekuje wam bardzo! Teraz odczekam jakiś mięsąc i znów udam się do fryzjera. Ale wtedy mam zamiar zostać blondynka!
Zala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.