Sesja komercyjna. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 10:24   #1
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829

Sesja komercyjna.


Dostałam propozycję sesji komercyjnej do katalogu z bielizną (zdjęcia z modelem), w mieście oddalonym do mojego około 100 km. Wcześniej brałam udział w wielu niekomercyjnych sesjach i mniejszych pokazach za które z góry wiedziałam ile pieniędzy dostane. Nie były to duże kwoty, ale zawsze coś
Problem jest taki, że kompletnie nie wiem ile mogę zażądać za sesję do katalogu, a nie chciałabym przesadzić i wyjść na osobę zachłanną, z drugiej strony nie chciałabym dać się wykorzystać, bo to wiele godzin pracy (4-6 dni) i nieciekawy dojazd

Może któraś z Was brała udział w jakimś komercyjnym projekcie i może mi orientacyjnie powiedzieć ile kasy mogę zażądać ?
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2010-03-05 o 12:40
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:33   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sesja komercyjna.

ja nie wiem ale możesz spróbować zalogować sie na forum golden line ( i poszukać grupy typu modelki/modele itp itd) i tam założyć wątek z zapytaniem i mogę ci przynajmniej pwoiedzieć, że uzyskasz szczere i prawdziwe odpowiedzi ludzi któzy tym się zajmują

bo tutaj nie wiem czy dziewczyny będą taki chetne chwalić się zarobkami
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:22   #3
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Sesja komercyjna.

zapytam, dziękuję
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:58   #4
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Sesja komercyjna.

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Dostałam propozycję sesji komercyjnej do katalogu z bielizną (zdjęcia z modelem), w mieście oddalonym do mojego około 100 km. Wcześniej brałam udział w wielu niekomercyjnych sesjach i mniejszych pokazach za które z góry wiedziałam ile pieniędzy dostane. Nie były to duże kwoty, ale zawsze coś
Problem jest taki, że kompletnie nie wiem ile mogę zażądać za sesję do katalogu, a nie chciałabym przesadzić i wyjść na osobę zachłanną, z drugiej strony nie chciałabym dać się wykorzystać, bo to wiele godzin pracy (4-6 dni) i nieciekawy dojazd

Może któraś z Was brała udział w jakimś komercyjnym projekcie i może mi orientacyjnie powiedzieć ile kasy mogę zażądać ?
Mi zaproponowano 5000 zł, dlatego, że mój wizerunek wykorzystany został na stronach internetowych, dodatkowo do portofolio mogłam dołączyć zdjęcia. Fotki te były nie tylko w Polsce, bo to jakaś stronka Polsko-Amerykańska..
Najpierw spytaj ile Ci proponują i zobacz czy jest opłacalne, później możesz troszkę ponegocjować, może uda się coś więcej skubnąć
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.