Zbyt jasny odrost po farbowaniu u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 10:34   #1
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883

Zbyt jasny odrost po farbowaniu u fryzjera


Hej,

Prosze o porade...wczoraj bylam u niby renomowanego fryzjera(pierwszy raz). Prosilam o zrobienie odrostu. Zrownanie z reszta koloru. Wyszlo to co na fotce.
Od razu powiedzialam ze takiego czegos nie akceptuje, po dyskusji(pani kierownik tego przybytku opowiadala mi farmazony ze moze tak chcialam!?) mam przyjsc dzisiaj na poprawke.
W ogole miala byc chlordan tonacja jest wybitnie ciepla.

Bedzie nakladany toner. I teraz pytanie czy to bedzie ok, czy lepiej chciec zeby normalnie zafarbowaly. Nie chce sytuacji ze ten toner mi sie wyplucze za 2 tyg(myje wlosy codziennie, fryzjer co 2 miesiace okolo)

dziekuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fota.jpg (99,5 KB, 46 załadowań)
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 11:20   #2
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Zbyt jasny odrost po farbowaniu u fryzjera

Też miałam kiedyś taką przygodę w salonie. Poprawnie należałoby zrobić pigmentację, a później resztę włosów zafarbować. Prawdopodobnie miałaś już jakiś swoj naturalny odrost i chwycił inaczej niż reszta włosów, bo fryzjer nałożył wszystko jednolicie na całość. Czy fryzjer pokazywał Ci numery farb jakich użyje? To ważne by znać numerację odpowiadającą tonacji chłodnej i ciepłej. Fryzjer Ci powie, że będzie chłodno a zastosował np. 4.5 z małą domieszką czystej 4 to nie dziwota, że wyszło ciepło i to z czerownym pobłyskiem. Widzę, że masz refleks czerwony a jego można zneutralizować zielenią (żółty + niebieski).
Szczerze myślę, że toner się wypłucze i i tak za 2- 3 tygodnie będziesz miała to samo na głowie. A na jakim poziomie i z jakim refleksem chciałaś uzyskać kolor włosów?
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 11:42   #3
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Zbyt jasny odrost po farbowaniu u fryzjera

Tak, mialam juz spory odrost ale bardzo zblizony do reszty wlosow(wygladalam lepiej niz teraz)

No wlasnie...cos mi swita ze tam byl refleks 5,mahon...ale zaufalam glupia ze bedzie dobrze

Az tak bardzo sie nie znam, ale chcialabym wlosy na poziomie 4 z jak najbardziej neutralnym refleksem(na pewno nie rudym, czerwonym i zoltym)

Boje sie isc tam dzisiaj znowu, ale szkoda mi kasy wydanej...
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 14:43   #4
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Zbyt jasny odrost po farbowaniu u fryzjera

Masz trzy wyjścia-☠ iść niech robią co uważają za słuszne, czyli zapewne nałożą ciemniejszy☠toner na☠poziomie☠3 czysty, by☠przykryć odrost, a później jak to się za jakiś czas wypłucze to pójdziesz do innego specjalisty, który będzie już☠wiedział, co robić (co może nie zakończyć się na jednej wizycie)

Nie korzystać już z poprawek w tym salonie i od razu kierować się do kogoś kto wyprowadzał takie przypadki (niestety nie jest to łatwe, bo nawet metamorfozy na Facebook-u są czasami przerabiane filtry itp.)

Opcja najtrudniejsza to nadzorować co tym razem Ci nakładają na głowę (oznaczenia farb, proporcje + sugestia by najpierw ruszyli sam odrost). Oczywiście mogą się krzywić, dąsać,☠albo bez konsultacji wszystko zrobić na zapleczu.

Osobiście bym szła w 4.21 by to trochę ochłodzić i o też nie uda się idealnie za pierwszym razem. Można też samą naturę, później kolejnymi wizytami schładzać. Jest to opcja najmniej radykalna, bo jak ktoś chce mega zmiany i efektów może iść w dekoloryzację, ale j uważam, że☠szkoda włosów.
Daj znać jak poszło no☠i wstaw zdjęcia po. Pewnie ostateczna wersja koloru ustabilizuje się gdzieś za 2 tygodnie.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 15:43:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.