Nie nadaje sie na studniówkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-07, 15:14   #1
Cup_cake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2

Nie nadaje sie na studniówkę?


Moj chlopak ma na początku stycznia studniówkę. Bardzo chciałam mu towarzyszyć bo u mnie nie ma takiej tradycji. Jako że prowadzimy związek na odległość to nigdy nie miałam okazji poznać jego znajomych. Bardzo mi na tym zależało ale z okazji ze mam fobie społeczną nie wiem sama czy to dobry pomysł. Nie jest to jakieś zaawansowane stadium ale po prostu sie stresuje bardzo wśród obcych ludzi. Właściwe juz zaczęłam snuć czarne scenariusze i sie stresowac. Mój chłopak jest oczywiście świadom moich problemów i powiedział jasno ze jak tylko cos będzie nie tak to wychodzimy. Problem leży w tym że nie chce zepsuć mu wieczoru. Kupiłam juz sukienke i buty ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Sama juz nie wiem czy moje obawy są uzasadnione czy moze całkowicie bezsensowne.
Cup_cake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:25   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

Masz wsparcie u swojego chłopaka, to dobrze widzisz sama, jemu bardziej zależy na Twojej obecności niż na "nieskrępowanej" zabawie. Poza tym nie musisz brylować w towarzystwie, wystarczy, ze posiedzisz z chłopakiem, potanczysz z nim, on może cię przedstawi najbliższym przyjaciołom, ale zapewne nie będzie wymagał, żebyś z nimi wielce gadała. Może poproś go, żeby uprzedził znajomych, że jesteś nieśmiała? Wtedy nikt cię nie weźmie za niemiłą, a może nawet postarają się, żebyś czuła się swobodnie
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:31   #3
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez Cup_cake Pokaż wiadomość
Moj chlopak ma na początku stycznia studniówkę. Bardzo chciałam mu towarzyszyć bo u mnie nie ma takiej tradycji. Jako że prowadzimy związek na odległość to nigdy nie miałam okazji poznać jego znajomych. Bardzo mi na tym zależało ale z okazji ze mam fobie społeczną nie wiem sama czy to dobry pomysł. Nie jest to jakieś zaawansowane stadium ale po prostu sie stresuje bardzo wśród obcych ludzi. Właściwe juz zaczęłam snuć czarne scenariusze i sie stresowac. Mój chłopak jest oczywiście świadom moich problemów i powiedział jasno ze jak tylko cos będzie nie tak to wychodzimy. Problem leży w tym że nie chce zepsuć mu wieczoru. Kupiłam juz sukienke i buty ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Sama juz nie wiem czy moje obawy są uzasadnione czy moze całkowicie bezsensowne.
Nikt z nas tu nie wie, jak wyglądają Twoje reakcje, więc ciężko będzie Ci coś doradzić. Napisz więcej. Byłaś już na podobnej imprezie? Wesele? Bywasz w takich sytuacjach, że poznajesz na raz większą grupę ludzi? Twój chłopak wie o Twoim problemie, wiesz czy możesz na serio liczyć na jego wsparcie?

Uważam, że jeśli zaoferował się, że z Tobą wyjdzie jak nie dasz rady, to zdaje sobie sprawę z tego, że może tak być.
Studniówka to szczególny wieczór i chłopak chce go dzielić z Tobą to normalne, że chce żebyś mu towarzyszyła. Nawet jeśli miałby być to krótki czas. Poza tym z pewnością chce Cię zobaczyć wystrojoną

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Ja napisała wyżej kalor- nie musisz wdawać się z nikim w dyskusje

Tylko nie próbuj czasem dodawać sobie animuszu alkoholem, z tego nic dobrego nie wyjdzie!
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:51   #4
Cup_cake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

Na imprezie nigdy nie byłam a alkoholu w ogóle nie pije. Za tańczeniem tez zbytnio nie przepadam. Nie jestem jakimś odludkiem mam swoje grono przyjaciół ale to raczej spokojne towarzystwo. Obawiam sie ze po prostu uznają mnie za nudną osobe. Z drugiej strony chce po prostu byc z moim chłopakiem w takiej ważnej chwili. Gdybym poszła sama to bym najwyżej wyszła jakby mi sie nie podobała ale nie chce mu psuć wieczoru.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Dziękuję za odpowiedź kalor spróbuje zmienic swoje nastawienie moze jakoś uda mi sie dogadac z jego znajomymi.

Edytowane przez Cup_cake
Czas edycji: 2017-10-07 o 15:52
Cup_cake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 16:10   #5
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

bo
Cytat:
Napisane przez Cup_cake Pokaż wiadomość
Na imprezie nigdy nie byłam a alkoholu w ogóle nie pije. Za tańczeniem tez zbytnio nie przepadam. Nie jestem jakimś odludkiem mam swoje grono przyjaciół ale to raczej spokojne towarzystwo. Obawiam sie ze po prostu uznają mnie za nudną osobe. Z drugiej strony chce po prostu byc z moim chłopakiem w takiej ważnej chwili. Gdybym poszła sama to bym najwyżej wyszła jakby mi sie nie podobała ale nie chce mu psuć wieczoru.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Dziękuję za odpowiedź kalor spróbuje zmienic swoje nastawienie moze jakoś uda mi sie dogadac z jego znajomymi.
Oj to, że ktoś nie jest duszą towarzystwa, nie oznacza, że jest nudny. Nikt nie będzie od Ciebie oczekiwał, że będziesz się czuła jak ryba w wodzie w nowym towarzystwie. Każdy wtedy jest skrępowany. Jedni bardziej, inni mniej. Ja też jestem z reguły bardzo na dystans z nowymi ludźmi i zwyczajnie milczę w nowym towarzystwie. Mam za to sposób- staram się zawsze porozmawiać z osobą siedząca najbliżej. Najczęściej o głupotach, z reguły takie przełamanie lodu na małą skalę mnie relaksuje

Nie nastawiaj się negatywnie... I baw się dobrze!
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 16:42   #6
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

A nie da rady żebyś przed studniówką poznała kogoś z jego znajomych?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 16:52   #7
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

na studniówkę pójdziesz ze swoim chłopakiem, nikt Ci przecież nie każe być duszą towarzystwa i gadać z każdą nowopoznaną osobą. Przełam się i pójdź, dla swojego chłopaka, może będzie całkiem fajnie. Najważniejsze jest to że on Cię rozumie i w razie czego wyjdziecie stamtąd. Uszy w górę.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 19:06   #8
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

To milo, ze chcesz mu towarzyszyc, mimo, ze ciezko ci to przychodzi. Mysle, ze chlopak zaopiekuje sie toba, w koncu wie, ze takie spedy sa trudne dla ciebie bedzie dobrze! Nie analizuj za bardzo sutuacji, nie stresuj sie bez potrzeby.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 19:58   #9
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

O ile nie krzyczysz na widok człowieka, to Twoje obawy są bezsensowne. Nie musisz na tej imprezie robić za wodzireja, jeśli będziesz siedziała za stołem i rozmawiała tylko z kilkoma osobami, to też nic się nie stanie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:56   #10
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Nie nadaje sie na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez Cup_cake Pokaż wiadomość
Moj chlopak ma na początku stycznia studniówkę. Bardzo chciałam mu towarzyszyć bo u mnie nie ma takiej tradycji. Jako że prowadzimy związek na odległość to nigdy nie miałam okazji poznać jego znajomych. Bardzo mi na tym zależało ale z okazji ze mam fobie społeczną nie wiem sama czy to dobry pomysł. Nie jest to jakieś zaawansowane stadium ale po prostu sie stresuje bardzo wśród obcych ludzi. Właściwe juz zaczęłam snuć czarne scenariusze i sie stresowac. Mój chłopak jest oczywiście świadom moich problemów i powiedział jasno ze jak tylko cos będzie nie tak to wychodzimy. Problem leży w tym że nie chce zepsuć mu wieczoru. Kupiłam juz sukienke i buty ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Sama juz nie wiem czy moje obawy są uzasadnione czy moze całkowicie bezsensowne.
myślę, że warto przed studniówką udać się na terapię, bo wśród ludzi, chcąc nie chcąc, musisz przebywać do końca życia.
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 11:56:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.