Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-01, 23:58   #1
Moniek11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 7

Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?


Niedawno bo parę miesięcy temu wprowadziłam się do nowego mieszkania. ( W poprzednim mieszkaniu w bloku miałam patologicznych sąsiadów, którzy mieszkali pode mna, typiarka albo miała ostry nieżyt nosa i siedziała sobie na balkonie albo coś innego, w łazience słychać było słowo w słowo jej kłótnie z "partnerem", plus średnio co dwa trzy dni walenie w drzwi po nocach w dzien o różnych godzinach aż sąsiedzi z mojego piętra wychodzili zobaczyć co się dzieje, generalnie poziom agresji level hard. Innych sąsiadów raczej nie zaczepiali. Generalnie nie miałam do tej pory spin z sąsiadami, a wyprowadziłam się z innego powodu, pomijając jedna z sąsiadka kilka lat temu kiedy po pijaku dla beki ukradłam jej wycieraczkę i jeszcze jakieś krzeslo xD ale wtedy wiadomo było o co chodzi, i rozumiem, że mogła mieć pretensje.

Wiec wracając do tematu

Jestem osobą paląca i generalnie spina zaczęła się od tego, ktoś z adminjstracji napisał do właściciela, ten mi zwrócił uwagę o to i tamto, ja przyjęłam to do wiadomości, później ten sam gość też o to samo pewnego razu (prawdopodobnie on lub ludzie z mieszkania obok) puka mi w okno,które jest na parterze (wtf??? ) Nie otworzyłam oczywiście bo się wydygalam, zastanawiając się później cały dzień co za czub wali mi w okno ? Tego samego dnia wieczorem podchodzi do mnie ten sam pan i zwraca uwagę ale w miarę kulturalny sposób plus powiedział, że wchodził akurat do mieszkania obok i poczuł dym, ja znowu wtf? Skoro wchodził mógł zapukać w drzwi a nie w okno? Generalnie miałam wrażenie, że było to trochę złośliwe, ? Kto normalny puka obcej osobie w okno? No ok. Przyjęłam do wiadomości nikt mnie nie puka w okno już , ale jakiś niesmak pozostał. Później palę na podwórku, jakąś inną sąsiadka z góry zwróciła mi uwagę, że jej dym do okna wpada, żebym paliła gdzie indziej ok . Innym razem stanęłam kawałek dalej i pech chciał że drzwi do klatki były uchylone, jakiś inny typek do mnie z pretensja że czemu drzwi są otwarte a ja znowu WTF? Mówię, że mieszkam ale tam dalej, a on do mnie x mordą, że nie ma jak wjeżdżać samochodem, boktos ciągle drzwi otwiera i coś tam jeszcze. No ok. Generalnie nie lubię ,kiedy ktoś obcy mnie zaczepia, tymbardziej że sąsiadów w bloku jednak trochę mieszka i nie każdego się kojarzy. Czuję wtedy lekki dyskomfort. ( Byłam kiedyś napadnięta przez obcych ludzi pod blokiem, nie swoim ale u znajomych jakiś czas temu).

Myślę sobie no ok.upierdliwi sąsiedzi mieszkają obok mnie . ( Właściwie to prowadzą firmę,więc powinni mieć wyj teoretycznie). Inna sprawa, że architekt coś spieprzył jak budował, bo jak jestem w mieszkaniu i kiedy do mieszkania obok ktoś przekręca klucz słychać to tak jakby do mnie ktoś wchodził. Któregos.razu byłam w mieszkaniu i kilka dni pod rząd dosłownie ktoś 30-40 razy naâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ial w klamkę. :/ Myślę sobie, pójdę zwróce im uwagę bo w pewnym momencie pomyślałam,że może serio ktoś robi na złość, ale parę dni później już się uspokoili z tą klamką. No i biorąc pod uwagę wcześniejsze moje zdziwienie Szczególnie na początku gdy myślałam że.ktos wchodzi mi do mieszkania z. klucza wyjrzałam przez wizjer i obczailam sobie sąsiada. Później mijałam typka kilka razy na podwórku, w przejściu chyba kiedyś. No i jakoś mi się wydawało ,że oni też.kojarza kto mieszka obok albo że ktoś nowy się wprowadził. Idę sobie ostatnio któregos razu,wracam do domu, patrze otwarta fura.stoi sąsiada chyba i jakąś zapierdziana wersalka, wchodzę do tego korytarza który z nimi dziele i mówię z lekkim zdziwieniem w głosie dziendobry. Typek wychodzi z takim samym zdziwieniem do mnie dziendobry. Wychodzi obserwuje mnie uważnie, a ja nagle no nie mogłam się powstrzymać, odruchowo aż.mi mina zrzedła ale się starałam lekko odwrócić żeby nie wyjść na Ajaks chamską. Już czuję lekkie zażenowanie, typek stanął i stoi i centralnie się gapi, później patrzy się jakby miał mnie zabić a ja znowu WTF? W tamtym momencie pomyślałam,że ostatnio tak się patrzyli a mnie goście którzy mnie napadli na ulicy,i centralnie straciłam ochotę na jakąkolwiek rozmowę z nim. Za chwilę patrzy się chyba się sczail,że coś mu się pomyliło,i że idę do mieszkania obok? Nie mam pojęcia co mógł sobie pomyśleć (typ na oko 35 lat więc w podobnym wieku), i się do mnie uśmiecha, ja nawet nie odwzajemnilam.usmiechu bo serio pomyślałam że.mi na złość robi a gen dalej swoje znowu jakby albo próbował zagadać albo dowiedzieć się czy nie jestem złodziejem? Przy tym nic nie mówiąc oczywiście. Znowu się uśmiechnął,.ja podeszłam spojrzalam się z zażenowaniem już tą całą sytuacja, przy okazji miałam ochotę mu nabluzgac, co to za walenie w okno ale jakoś w ostatniej chwili ugryzłam się w język i dlaczego się gapi jakby miał zabić. ? On dalej stoi i się chyba zorientował i w końcu zamknął te â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ane drzwi i sobie poszedł nic nie mówiac ,pomyślał pewnie że mam problem do niego. No i ja wâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ dalej bo niewiadomo o co chodzi, już prawie zapomniałam o całej sytuacji z waleniem w okno, a gość jakby szukał zaczepki i na nowo mi to przypomniał, jakieś dwa tygodnie później nwm może mi się wydawało ale z typkiem z tej wspólnoty mi obrabiają pupę. ? Miło z ich strony że chociaż cicho mówili tak,żebym nie słyszała. I teraz pytanie o wuj chodzi? Mam sąsiadów czubków?. przecież co ja takiego zrobiłam, typ nie dość że nie ma już teraz o co mieć pretensji to wygląda jakby sam szukał porblemow. Nie mam pojęcia jak mam się zachować iść sobie z nim wyjaśnić ? Złość już mi trochę przeszła ale obawiam się że typek znowu z czymś â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠nie i się wâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ie na nowo. Miał ktoś z czyms podobnym do czynienia?bo robią się tutaj jakieś trudne sprawy z całej sytuacji no żenada ogólnie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-12-03 o 12:35 Powód: Słownictwo.
Moniek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 12:16   #2
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Cytat:
Napisane przez Moniek11 Pokaż wiadomość
Niedawno bo parę miesięcy temu wprowadziłam się do nowego mieszkania. ( W poprzednim mieszkaniu w bloku miałam patologicznych sąsiadów, którzy mieszkali pode mna, typiarka albo miała ostry nieżyt nosa i siedziała sobie na balkonie albo coś innego, w łazience słychać było słowo w słowo jej kłótnie z "partnerem", plus średnio co dwa trzy dni walenie w drzwi po nocach w dzien o różnych godzinach aż sąsiedzi z mojego piętra wychodzili zobaczyć co się dzieje, generalnie poziom agresji level hard. Innych sąsiadów raczej nie zaczepiali. Generalnie nie miałam do tej pory spin z sąsiadami, a wyprowadziłam się z innego powodu, pomijając jedna z sąsiadka kilka lat temu kiedy po pijaku dla beki ukradłam jej wycieraczkę i jeszcze jakieś krzeslo xD ale wtedy wiadomo było o co chodzi, i rozumiem, że mogła mieć pretensje.

Wiec wracając do tematu

Jestem osobą paląca i generalnie spina zaczęła się od tego, ktoś z adminjstracji napisał do właściciela, ten mi zwrócił uwagę o to i tamto, ja przyjęłam to do wiadomości, później ten sam gość też o to samo pewnego razu (prawdopodobnie on lub ludzie z mieszkania obok) puka mi w okno,które jest na parterze (wtf??? ) Nie otworzyłam oczywiście bo się wydygalam, zastanawiając się później cały dzień co za czub wali mi w okno ? Tego samego dnia wieczorem podchodzi do mnie ten sam pan i zwraca uwagę ale w miarę kulturalny sposób plus powiedział, że wchodził akurat do mieszkania obok i poczuł dym, ja znowu wtf? Skoro wchodził mógł zapukać w drzwi a nie w okno? Generalnie miałam wrażenie, że było to trochę złośliwe, ? Kto normalny puka obcej osobie w okno? No ok. Przyjęłam do wiadomości nikt mnie nie puka w okno już , ale jakiś niesmak pozostał. Później palę na podwórku, jakąś inną sąsiadka z góry zwróciła mi uwagę, że jej dym do okna wpada, żebym paliła gdzie indziej ok . Innym razem stanęłam kawałek dalej i pech chciał że drzwi do klatki były uchylone, jakiś inny typek do mnie z pretensja że czemu drzwi są otwarte a ja znowu WTF? Mówię, że mieszkam ale tam dalej, a on do mnie x mordą, że nie ma jak wjeżdżać samochodem, boktos ciągle drzwi otwiera i coś tam jeszcze. No ok. Generalnie nie lubię ,kiedy ktoś obcy mnie zaczepia, tymbardziej że sąsiadów w bloku jednak trochę mieszka i nie każdego się kojarzy. Czuję wtedy lekki dyskomfort. ( Byłam kiedyś napadnięta przez obcych ludzi pod blokiem, nie swoim ale u znajomych jakiś czas temu).

Myślę sobie no ok.upierdliwi sąsiedzi mieszkają obok mnie . ( Właściwie to prowadzą firmę,więc powinni mieć wyj teoretycznie). Inna sprawa, że architekt coś spieprzył jak budował, bo jak jestem w mieszkaniu i kiedy do mieszkania obok ktoś przekręca klucz słychać to tak jakby do mnie ktoś wchodził. Któregos.razu byłam w mieszkaniu i kilka dni pod rząd dosłownie ktoś 30-40 razy naâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ial w klamkę. :/ Myślę sobie, pójdę zwróce im uwagę bo w pewnym momencie pomyślałam,że może serio ktoś robi na złość, ale parę dni później już się uspokoili z tą klamką. No i biorąc pod uwagę wcześniejsze moje zdziwienie Szczególnie na początku gdy myślałam że.ktos wchodzi mi do mieszkania z. klucza wyjrzałam przez wizjer i obczailam sobie sąsiada. Później mijałam typka kilka razy na podwórku, w przejściu chyba kiedyś. No i jakoś mi się wydawało ,że oni też.kojarza kto mieszka obok albo że ktoś nowy się wprowadził. Idę sobie ostatnio któregos razu,wracam do domu, patrze otwarta fura.stoi sąsiada chyba i jakąś zapierdziana wersalka, wchodzę do tego korytarza który z nimi dziele i mówię z lekkim zdziwieniem w głosie dziendobry. Typek wychodzi z takim samym zdziwieniem do mnie dziendobry. Wychodzi obserwuje mnie uważnie, a ja nagle no nie mogłam się powstrzymać, odruchowo aż.mi mina zrzedła ale się starałam lekko odwrócić żeby nie wyjść na Ajaks chamską. Już czuję lekkie zażenowanie, typek stanął i stoi i centralnie się gapi, później patrzy się jakby miał mnie zabić a ja znowu WTF? W tamtym momencie pomyślałam,że ostatnio tak się patrzyli a mnie goście którzy mnie napadli na ulicy,i centralnie straciłam ochotę na jakąkolwiek rozmowę z nim. Za chwilę patrzy się chyba się sczail,że coś mu się pomyliło,i że idę do mieszkania obok? Nie mam pojęcia co mógł sobie pomyśleć (typ na oko 35 lat więc w podobnym wieku), i się do mnie uśmiecha, ja nawet nie odwzajemnilam.usmiechu bo serio pomyślałam że.mi na złość robi a gen dalej swoje znowu jakby albo próbował zagadać albo dowiedzieć się czy nie jestem złodziejem? Przy tym nic nie mówiąc oczywiście. Znowu się uśmiechnął,.ja podeszłam spojrzalam się z zażenowaniem już tą całą sytuacja, przy okazji miałam ochotę mu nabluzgac, co to za walenie w okno ale jakoś w ostatniej chwili ugryzłam się w język i dlaczego się gapi jakby miał zabić. ? On dalej stoi i się chyba zorientował i w końcu zamknął te â˜☠â˜☠â˜☠ane drzwi i sobie poszedł nic nie mówiac ,pomyślał pewnie że mam problem do niego. No i ja wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ dalej bo niewiadomo o co chodzi, już prawie zapomniałam o całej sytuacji z waleniem w okno, a gość jakby szukał zaczepki i na nowo mi to przypomniał, jakieś dwa tygodnie później nwm może mi się wydawało ale z typkiem z tej wspólnoty mi obrabiają pupę. ? Miło z ich strony że chociaż cicho mówili tak,żebym nie słyszała. I teraz pytanie o wuj chodzi? Mam sąsiadów czubków?. przecież co ja takiego zrobiłam, typ nie dość że nie ma już teraz o co mieć pretensji to wygląda jakby sam szukał porblemow. Nie mam pojęcia jak mam się zachować iść sobie z nim wyjaśnić ? Złość już mi trochę przeszła ale obawiam się że typek znowu z czymś â˜☠â˜☠â˜☠nie i się wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ie na nowo. Miał ktoś z czyms podobnym do czynienia?bo robią się tutaj jakieś trudne sprawy z całej sytuacji no żenada ogólnie.
Nie chciało mi się czytać całego wątku, ale odniosę się tylko do palenia. Sama mam sąsiadów, którzy palą i za każdym razem czuć ten zapach u mnie w mieszkaniu. Jest to zapach obrzydliwy i uważam, że palenie papierosów "klasycznych" powinno być zabronione prawem. Nie zwracam im uwagi z jednego powodu - sama paliłam na studiach, wtedy większość ludzi paliła, i biję się w piersi wiedząc, że wokół były osoby niepalące i jak bardzo musiało im to przeszkadzać.
Przerzuć się na epapierosy i problem będzie rozwiązany.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-12-03 o 12:34 Powód: Słownictwo w cytacie.
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 12:30   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Twoje opisy brzmią jakbyś jednak trochę koloryzowała i nadinterpretowała jakieś ludzie reakcje, poza tym ukradłaś komuś wycieraczkę i krzesło? I jeszcze mówisz o tym obcym osobom w tonie „hehe” no mega dziwne.

Ten smród papierosów jest okropny, też miałam takiego sąsiada, on chyba palił w kiblu i jak weszło się do naszego mieszkania, a drzwi od łazienki były zostawione otwarte to po prostu smród jakby ktoś palił u nas.
W łazience nie raz nie dało się spokojnie wziąć prysznica, bo tak waliło. Nie pomagały rozmowy, kartki itp.

Sprawa została zgłoszona do administracji - nie przeze mnie, innym też zalazł za skórę - nie wiem dlaczego, ale wyprowadził się.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 12:39   #4
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Tak z opisu wnioskując, to jednak bym obstawiała, że coś z Tobą jest nie bardzo.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 12:46   #5
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Palący sąsiedzi to jedna z gorszych rzeczy przy zmianie mieszkania. No niby niekaralne jak kradzieże czy krzyki, policji się na to nie wzywa, ale potrafi mocno napsuć krwi.
Autorko, przerzuc się na te niesmierdzace papierosy, myślę, że nienawistne spojrzenia ulegną zmniejszeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 12:59   #6
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Nie bardzo rozumiem.
Dlaczego ci przeszkadzało, że wcześniejsza sąsiadka miała ostry nieżyt nosa?
Co to znaczy, że ktoś nie może wyjechać samochodem, bo drzwi od klatki są uchylone?
Dlaczego nie zamykasz za sobą drzwi do klatki?
Nie rozumiem o co chodzi z tym, że stał otwarty samochód, a obok stara wersalka.
Dlaczego czułaś zażenowanie, że sąsiad stał w korytarzu?
Skoro stał i się gapił, ty stałaś i się gapiłaś i nie było to dla ciebie komfortowe, to czemu stałaś w tym korytarzu i się gapiłaś, zamiast wejść do mieszkania?
Jak można robić komuś na złość uśmiechając się do niego?
Dlaczego chciałaś mu nabluzgać za walenie w okno, skoro wcześniej pisałaś, że nie wiesz, z którego mieszkania ktoś to robił?
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:10   #7
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Ten opis wydał mi się jakiś dziwny, odrealniony. Jakieś zbiorowisko ludzi, którzy wiecznie się siebie czepiają, prowokują, ścierają ze sobą. Brzmi jak opis życia w więzieniu, a nie w mieszkalnym bloku.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2022-12-02 o 13:12
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-02, 13:18   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Odpowiadając na pytanie - tak, masz paranoję.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:18   #9
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Autorko zastanów się nad sobą zanim zaczniesz oceniać sąsiadów. Nie palę i nie znoszę jak ktoś w mieszkaniu niżej pali na balkonie , wszystko czuć, wszystko śmierdzi.
Dlaczego nie zamykasz drzwi do klatki? Ktoś się może włamać i ukraść komuś coś tylko przez twoją nieuwagę.
Sytuacji z patrzeniem się na sąsiada nie skomentuję. Polecam zastanowić się nad sobą i swoim postępowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:49   #10
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Połowy szczerzę mówiąc nie zrozumiałam, a z tego, co zrozumiałam podpisuje się pod:

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89427763]Tak z opisu wnioskując, to jednak bym obstawiała, że coś z Tobą jest nie bardzo.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

A sąsiad palacz to najgorsze zło.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:54   #11
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Mi też przeszkadza sąsiad palący z okna na parterze u siebie w oknie, leci mi kilka pięter w górę, ale zamykam okno na te pare minut.

Reszta nie wiem, trudno mi chyba zrozumiec o co chodzi, gapił sie bo ty się gapiłas może? Skoro się uśmiechał to chyba wpadłaś mu w oko
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-02, 13:58   #12
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Ciężko przeczytać ten post, ale palenie jest irytujące i dym rozchodzi się bardzo szybko. Jeśli palisz, a dym wpada sąsiadom przez okno, to nie dziw się, że są poirytowani.
Może sąsiad chciał się uważniej tobie przyjrzeć, bo rozmawiał o tobie z innym sąsiadem, że jesteś tą, która pali? Każdy ma jednak prawo spojrzeć się na każdego. Jeśli chcesz mieć dobre relacje z sąsiadami, to uśmiechnij się, zagadaj, przedstaw. Jak na dzień dobry, będziesz mieć pretensje, że ktoś się dziwnie spojrzał, albo puknął w okno, gdy wiesz, że to przez twoje palenie, to nikt cię tam nie będzie lubił.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:10   #13
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Zgadzam się z Natalie Alex, uśmiech i chwila rozmowy może dużo zdziałac dobrego, zagadujesz jaki ładny piesek albo dziecko Ja chyba bez tego mam taki bitch face a z uśmiechem od razu inaczej.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 14:48   #14
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Jak czytam pierwszy post autorki, to mam wrażenie, ze pali ona coś innego niż fajki.
Zagmatwany post z masa wulgaryzmów na okrasę.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 16:07   #15
Moniek11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Lepiej dać sobie wejść na głowę, jakieś obce typy będą waliły mi w okno i patrzyli jakby chcieli pobić jak na zlodzieja a ja mam udawać że mi to nie przeszkadza ? Jasne
Prosilam o radę a nie o wjeżdżanie na mnie . Ja zamykam drzwi od klatki?ktoś inny sobie je otworzył, typiarka która sobie wcigalaa kreski n balkonie po prostu opisałam nie mówiłam że mi to przeszkadzało???? przeszkadza mi walenie w okna, a skąd wiem że oni to już pisałam.
Moniek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 16:13   #16
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Cytat:
Napisane przez Moniek11 Pokaż wiadomość
Lepiej dać sobie wejść na głowę, jakieś obce typy będą waliły mi w okno i patrzyli jakby chcieli pobić jak na zlodzieja a ja mam udawać że mi to nie przeszkadza ? Jasne

Prosilam o radę a nie o wjeżdżanie na mnie . Ja zamykam drzwi od klatki?ktoś inny sobie je otworzył, typiarka która sobie wcigalaa kreski n balkonie po prostu opisałam nie mówiłam że mi to przeszkadzało???? przeszkadza mi walenie w okna, a skąd wiem że oni to już pisałam.
Myślę, że możesz mieć paranoję lub inne schorzenie i polecam lekarza psychiatrę zupełnie szczerze.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 16:27   #17
Moniek11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Nie skomentuje tego. Haha
Moniek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 16:50   #18
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Cytat:
Napisane przez Moniek11 Pokaż wiadomość
Lepiej dać sobie wejść na głowę, jakieś obce typy będą waliły mi w okno i patrzyli jakby chcieli pobić jak na zlodzieja a ja mam udawać że mi to nie przeszkadza ? Jasne
Prosilam o radę a nie o wjeżdżanie na mnie . Ja zamykam drzwi od klatki?ktoś inny sobie je otworzył, typiarka która sobie wcigalaa kreski n balkonie po prostu opisałam nie mówiłam że mi to przeszkadzało???? przeszkadza mi walenie w okna, a skąd wiem że oni to już pisałam.
Napisalyśmy radę - nie smrodź sąsiadom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 17:20   #19
Moniek11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

No tak to wiadomo. Raczej obawiam się w druga stronę że to oni mi beda.
Moniek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-02, 17:37   #20
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

to co palisz to na pewno papierosy? xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 18:07   #21
Moniek11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Senegalskie grzybki jem do obiadu a na wieczór pale ruskie zioło. XD
Moniek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 18:12   #22
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Cytat:
Napisane przez Moniek11 Pokaż wiadomość
No tak to wiadomo. Raczej obawiam się w druga stronę że to oni mi beda.
Nie martw się czymś, co się jeszcze nie wydarzyło
Jest duża szansa na to, że gdy będziesz innych traktować tak, jakbyś sama chciała być traktowana, to życie w bloku nie będzie zbyt stresujące i konfliktogenne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-03, 12:38   #23
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 12:18   #24
Moniek11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

W sm to racja mam ptsd i mi nie przeszło jeszcze to sobie wkrecam jakieś historie. XD
Moniek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 13:32   #25
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 248
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Tak się podłączę, przy okazji: czy znacie jakieś mega mocne i trwałe zapachy, które zniwelują smród? Sama nie palę, lubię zapach papierosów, ale to co palą moi sąsiedzi przechodzi ludzkie pojęcie
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 13:34   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 14:45   #27
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Cytat:
Napisane przez agata1213 Pokaż wiadomość
Tak się podłączę, przy okazji: czy znacie jakieś mega mocne i trwałe zapachy, które zniwelują smród? Sama nie palę, lubię zapach papierosów, ale to co palą moi sąsiedzi przechodzi ludzkie pojęcie
Do niwelowania smrodów (ryby, papierosy, cebula, mięso, pies) używam lamp zapachowych z Ashleigh Burwood. Kupiłam 3 lata temu zestaw z jednym olejkiem i właściwie do tej pory mam.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 15:59   #28
Moniek11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Trzepotka podlotka słucham uważnie
Moniek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 16:04   #29
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 248
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Do niwelowania smrodów (ryby, papierosy, cebula, mięso, pies) używam lamp zapachowych z Ashleigh Burwood. Kupiłam 3 lata temu zestaw z jednym olejkiem i właściwie do tej pory mam.
Dzięki 🙂
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 19:53   #30
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Dziwni sąsiedzi czy mam paranoję?

Cytat:
Napisane przez agata1213 Pokaż wiadomość
Tak się podłączę, przy okazji: czy znacie jakieś mega mocne i trwałe zapachy, które zniwelują smród? Sama nie palę, lubię zapach papierosów, ale to co palą moi sąsiedzi przechodzi ludzkie pojęcie
Kadzidełka. Ale nie każdy lubi dym i mocny zapach.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Moniek11 Pokaż wiadomość
Trzepotka podlotka słucham uważnie
Wow
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-04 20:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.