do DominikiS - pomóż z Kholem Guerlaina!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-08, 20:55   #1
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461

do DominikiS - pomóż z Kholem Guerlaina!!!


kochana Dominiko, podobno wiesz, jak malowac oczy sypkim eyelinerem KHOL Guerlain - pomoz mi prosze, kupilam to cudo i wydaje mi sie nie do uzytku,zupelnie nie wiem co z tym zrobic... a moze inna z Was wie?
HELP
dziekuję!!!
Mart8iene
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 22:35   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: do DominikiS - pomóż z Kholem Guerlaina!!!


Dawno juz się nim nie malowałam - musze go poszukać bo świetny jest.
Patyczek jest niewygodny i wymaga dużej praktyki. Poza tym nie da się nim namalować cieniutkiej kreski - no ale w końcu nie został on do tego zaprojektowany
Uzywam pędzelka cieniutkiego a jak zalezy mi na dużej trwałości to maluje nim na mokro lub na żelu. Swego czasu dodawalam do odsypanego na paletkę (pokrywke od czegoś, papierek) proszku i dodawałam do niego gwiezdny pył (srebrny) sephory, do tego kropelka żelu - trwały i niepowtarzalny efekt.
Ten kołeczek to cos w rodzaju narzędzia, którym malowały / maluja sie kobiety w krajach arabskich i na dalekim wschodzie - stąd też pudełeczko (nosiły je na łańcuszkach). Ponieważ nie zależało im na delikatnym makijażu (dośc grubą kreske wokół oka sobie malują - taka tradycja) to taki patyk im wystarczał.
Jesli proszek osypuje Ci się pod oko to przed malowaniem nałóż pod nie grubą warstwę pudru sypkiego - po ukończniu malunku zmieciesz wszystko pedzlem, a dzięki warstwie pudru, ciemne drobinki khola nie wbiją się w skórę i nie zostawią smug i cieni.
Jak wyprobujesz to opisz wrazenia
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 19:55   #3
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: do DominikiS - pomóż z Kholem Guerlaina!!!

dziekuje ze tak szybko odpisalas!!!!a jaki zel masz na mysli? bo troche sie nie orientuje czy mozna to cudo rozcierac palcami? ja dostalam odcien bordo, wolalabym czarny ale niestety nie mialam wyboru, co prawda mam zielone oczy i wyglada to ok, jednak czern bylaby dla mnie lepsza... czyli uzywac tego jak zwyklego linera tyle ze pedzelkiem... a jak sie robi ten efekt bialego oka o ktorym wspominalas? mam sobie tego proszku nasypac na galke oczna ?z gory dziekuje za odp.
sciskam, buziaki
Marta
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 21:45   #4
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: do DominikiS - pomóż z Kholem Guerlaina!!!

Ja maluję się tym cudem na sposób arabski Patyczek osypany z pyłku przykłada się delikatnie do miejsca obok spojówek (nad dolnymi rzęskami) zamyka oko i delikatnie przesuwa patyczek po krawędzi. Efekt jest piękny, tylko radzę ostrożnie na początku
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 23:05   #5
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: do DominikiS - pomóż z Kholem Guerlaina!!!

ja jestem zakochana w tym proszku!! maluje sie nim tak jak doniczka - na sposob arabski. efket jest porazający!!! dzieki kholowi oko wydaje sie niesamowice białe ( sproszkowany antracyt zamyka naczynka krwionosne) i wydobywa sie głębia spojrzenia. ale to kosmetyk trudny - potrzeba troche czasu zeby go ujarzmic i "poczuć" pod jakim kątem wkładać na wewnętrzna powiekę ten patyczek. poćwicz - na pewno osiagniesz wymarzony efekt.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.