co ubarć na komunię kuzynki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 18:42   #1
kbtw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1

co ubarć na komunię kuzynki?


w niedzielę jadę na komunię kuzynki i nie mam pojęcia w co się ubarć. liczę, że ktoś mi doradzi nie należę do dziewczęcych dziewczyn. w mojej szafie nie ma żadnej spódnicy, ani bluzki z dekoltem. mama zabroniła mi się ubrać tak jak na codzień więc zrobił mi się mętlik w głowie. mam nadzieję, że ktos odpowie
kbtw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:25   #2
olamurawska111
Raczkowanie
 
Avatar olamurawska111
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: co ubarć na komunię kuzynki?

Komunia to jednak ważne święto i pewnie większość osób wybierze elegancką sukienkę czy spódnicę, ale moim zdaniem swobodnie możesz ubrać klasyczne, ciemne jeansy, koszule i balerinki lub obcasy. Jeżeli nie lubisz koszul, możesz założyć zamiast niej np. gładki t-shirt w jakimś stonowanym kolorze i marynarkę. Oczywiście nie zapomnij o biżuterii! )
olamurawska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:46   #3
malutka01
Rozeznanie
 
Avatar malutka01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Stąd
Wiadomości: 711
Dot.: co ubarć na komunię kuzynki?

Ja idę na komunię w czerwcu, ale już niestety o tym myślę. Podobnie jak u Ciebie, u mnie nie ma sukienek ani spódnic. Dlatego kupię jakieś bardziej "elegantsze" spodnie, bluzkę i już. Nie mam zamiaru stroić się w "niewiadomoco", zwłaszcza że ta komunia to będzie tylko z nazwy komunią. Reszta, to czysty materializm - im więcej kasy ktoś da, to może być nawet worek po ziemniakach ubrany.


olamurawska111 komunia już nie jest tak ważnym świętem, jak była kiedyś. Za moich czasów (dawno dawno temu ) miało to inny wymiar, teraz tak jak napisałam wyżej, liczą się tylko prezenty i kasa. I niestety rodzice tak wychowują swoje dzieci. Wiem na przykładzie właśnie tej rodziny, do której jadę. Katechizm? To idiotyzm uczyć dzieci takiego czegoś... No tak, ale uczyć miłości tylko i wyłącznie do pieniądza jest w porządku.

Ale nie o tym temat...

Podsumowując. Moim zdaniem, nie ma co się stroić w suknie balowe. Byleby wyglądać schludnie i dobrze się w tym czuć.
__________________
od 11.07.2014





Edytowane przez malutka01
Czas edycji: 2011-05-04 o 19:50
malutka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:29   #4
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: co ubarć na komunię kuzynki?

podczepię się, mam ten sam problem Komunia chrześnicy 4 czerwca a pomysłów brak. Co myślicie o takiej prostej sukience? Nie za "zwyczajna"?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG938.jpg (37,0 KB, 27 załadowań)
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:31   #5
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: co ubarć na komunię kuzynki?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
podczepię się, mam ten sam problem Komunia chrześnicy 4 czerwca a pomysłów brak. Co myślicie o takiej prostej sukience? Nie za "zwyczajna"?
Dodaj jakieś kolory-buty, biżuterię, torebkę (do wyboru) i będzie ok. Ja bym dobrała coś koralowego do tej sukienki.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.