Czy angażować się w taki zwiazek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-23, 19:28   #1
Kreatywny91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Arrow

Czy angażować się w taki zwiazek?


Cześć. Mam problem i liczę, że dziewczyny pomożecie bo już sam nie wiem co mam robić. Mam 26 lat, nigdy nie miałem dziewczyny (tak prawiczek) ale nie z mojej winy, po prostu jestem raczej brzydki i nieśmiały. Jakiś miesiąc temu poznałem w internecie dziewczynę, bardzo podobną do mnie tylko o 2 lata młodsza. Gadało się całkiem OK, okazało się, że mieszka tylko 150km ode mnie. Spotkaliśmy się w trójmieście, pospacerowaliśmy, porozmawialiśmy (nie miało to w ogóle charakteru randki, żeby nie było). Dziewczyna z wyglądu totalnie mnie nie pociąga. Nie chcę opisywać jej wyglądu bo sam jestem brzydki ale no zupełnie mi się nie podoba (nadwaga, wzrost).Na żywo gadało się również całkiem ok, ona przeważnie mówiła bo ja raczej nie miałem niczego do powiedzenia. Po spotkaniu, codziennie do mnie pisze, nie ukrywa że jej się podobam. Umówiliśmy się, że pojedziemy razem do Pragi na 3 dni. Ja lubię podróżować, ona też, dobrze oboje zarabiamy i nie było problemu, żeby ją wyciągnąć. Zarezerwowaliśmy jeden pokój ale z osobnymi łóżkami. Teraz mam problem, bo ona liczy na coś więcej a ja, mimo że równie zdesperowany co ona, nie chcę być z kimś, kogo nie kocham, nie chcę jej też krzywdzić. Mam potraktować ten wyjazd jako zwykły koleżeński wypad i nie poruszać tematu związku czy brać to co jest, bo takim jak ja nie jest pisana miłość ale przynajmniej nie byłbym samotny. Czy może odwołać w ogóle wyjazd?

Edytowane przez Kreatywny91
Czas edycji: 2016-01-23 o 19:29
Kreatywny91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 19:43   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Kreatywny91 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam problem i liczę, że dziewczyny pomożecie bo już sam nie wiem co mam robić. Mam 26 lat, nigdy nie miałem dziewczyny (tak prawiczek) ale nie z mojej winy, po prostu jestem raczej brzydki i nieśmiały. Jakiś miesiąc temu poznałem w internecie dziewczynę, bardzo podobną do mnie tylko o 2 lata młodsza. Gadało się całkiem OK, okazało się, że mieszka tylko 150km ode mnie. Spotkaliśmy się w trójmieście, pospacerowaliśmy, porozmawialiśmy (nie miało to w ogóle charakteru randki, żeby nie było). Dziewczyna z wyglądu totalnie mnie nie pociąga. Nie chcę opisywać jej wyglądu bo sam jestem brzydki ale no zupełnie mi się nie podoba (nadwaga, wzrost).Na żywo gadało się również całkiem ok, ona przeważnie mówiła bo ja raczej nie miałem niczego do powiedzenia. Po spotkaniu, codziennie do mnie pisze, nie ukrywa że jej się podobam. Umówiliśmy się, że pojedziemy razem do Pragi na 3 dni. Ja lubię podróżować, ona też, dobrze oboje zarabiamy i nie było problemu, żeby ją wyciągnąć. Zarezerwowaliśmy jeden pokój ale z osobnymi łóżkami. Teraz mam problem, bo ona liczy na coś więcej a ja, mimo że równie zdesperowany co ona, nie chcę być z kimś, kogo nie kocham, nie chcę jej też krzywdzić. Mam potraktować ten wyjazd jako zwykły koleżeński wypad i nie poruszać tematu związku czy brać to co jest, bo takim jak ja nie jest pisana miłość ale przynajmniej nie byłbym samotny. Czy może odwołać w ogóle wyjazd?
Nie rób niczego wbrew swojej woli. Nie chcesz związku, ani seksu, to tego nie rób. Ile zostało do wyjazdu do Pragi? Głupio tak nagle odmówić. Może potraktuj ten wyjazd koleżeńsko? Dopiero co się poznajecie, więc dziewczyna nie powinna oczekiwać, że na tym wyjeździe będziecie już jak para itp.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 19:45   #3
Kreatywny91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Jedziemy w walentynki... Chcę i związku (ale nie z nią), i seksu bo ciąży na mnie brzemię, którego chcę się pozbyć i może nawet bym mógł to z nią zrobić ale ona wtedy pomyśli, że coś do niej czuję a przecież nie chcę po prostu jej wykorzystać i zostawić, nie jestem samcem alfa i nie postępuję w ten sposób. Ale wiem, że podobna okazja może się już nie powtórzyć.

Edytowane przez Kreatywny91
Czas edycji: 2016-01-23 o 19:50
Kreatywny91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:47   #4
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Kreatywny91 Pokaż wiadomość
Jedziemy w walentynki... Chcę i związku (ale nie z nią), i seksu bo ciąży na mnie brzemię, którego chcę się pozbyć i może nawet bym mógł to z nią zrobić ale ona wtedy pomyśli, że coś do niej czuję a przecież nie chcę po prostu jej wykorzystać i zostawić, nie jestem samcem alfa i nie postępuję w ten sposób. Ale wiem, że podobna okazja może się już nie powtórzyć.
Bo się okazja może nie powtórzyć to się prześpisz z dziewczyną, z którą nie chcesz być i która Ci się nawet nie podoba? Serdecznie tej dziewczynie współczuję a Tobie gratuluję podejścia do tematu.
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:51   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Kreatywny91 Pokaż wiadomość
Cześć. Mam problem i liczę, że dziewczyny pomożecie bo już sam nie wiem co mam robić. Mam 26 lat, nigdy nie miałem dziewczyny (tak prawiczek) ale nie z mojej winy, po prostu jestem raczej brzydki i nieśmiały. Jakiś miesiąc temu poznałem w internecie dziewczynę, bardzo podobną do mnie tylko o 2 lata młodsza. Gadało się całkiem OK, okazało się, że mieszka tylko 150km ode mnie. Spotkaliśmy się w trójmieście, pospacerowaliśmy, porozmawialiśmy (nie miało to w ogóle charakteru randki, żeby nie było). Dziewczyna z wyglądu totalnie mnie nie pociąga. Nie chcę opisywać jej wyglądu bo sam jestem brzydki ale no zupełnie mi się nie podoba (nadwaga, wzrost).Na żywo gadało się również całkiem ok, ona przeważnie mówiła bo ja raczej nie miałem niczego do powiedzenia. Po spotkaniu, codziennie do mnie pisze, nie ukrywa że jej się podobam. Umówiliśmy się, że pojedziemy razem do Pragi na 3 dni. Ja lubię podróżować, ona też, dobrze oboje zarabiamy i nie było problemu, żeby ją wyciągnąć. Zarezerwowaliśmy jeden pokój ale z osobnymi łóżkami. Teraz mam problem, bo ona liczy na coś więcej a ja, mimo że równie zdesperowany co ona, nie chcę być z kimś, kogo nie kocham, nie chcę jej też krzywdzić. Mam potraktować ten wyjazd jako zwykły koleżeński wypad i nie poruszać tematu związku czy brać to co jest, bo takim jak ja nie jest pisana miłość ale przynajmniej nie byłbym samotny. Czy może odwołać w ogóle wyjazd?
Cytat:
Napisane przez Kreatywny91 Pokaż wiadomość
Jedziemy w walentynki... Chcę i związku (ale nie z nią), i seksu bo ciąży na mnie brzemię, którego chcę się pozbyć i może nawet bym mógł to z nią zrobić ale ona wtedy pomyśli, że coś do niej czuję a przecież nie chcę po prostu jej wykorzystać i zostawić, nie jestem samcem alfa i nie postępuję w ten sposób. Ale wiem, że podobna okazja może się już nie powtórzyć.
odpowiadając na pytanie z tytułu wątku - ale po co?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 20:52   #6
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Kreatywny91 Pokaż wiadomość
Jedziemy w walentynki... Chcę i związku (ale nie z nią), i seksu bo ciąży na mnie brzemię, którego chcę się pozbyć i może nawet bym mógł to z nią zrobić ale ona wtedy pomyśli, że coś do niej czuję a przecież nie chcę po prostu jej wykorzystać i zostawić, nie jestem samcem alfa i nie postępuję w ten sposób. Ale wiem, że podobna okazja może się już nie powtórzyć.
Podsumujmy to:
1. Poznałeś dziewczynę o 150 km oddaloną, prawdopodobnie przez portal randkowy, więc z góry wiadomy jest cel spotkania.
2. Gdy ona nie ukrywa, że chce więcej, ty jej nie hamujesz, nie sugerujesz, nie próbujesz między wierszami lub ostatecznie coś przekazać, tylko zostawiasz jak jest.
3. Po jednym (?) spotkaniu jedziecie do Pragi w walentynki, co jest dziwne, do tego zamawiacie jeden pokój ale z dwoma łóżkami. Na pewno będzie się spodziewać, że na osobnych będziecie spać.
4. Zamiast jej wytłumaczyć jak jest, to po forum piszesz i szukasz nie wiem czego.

Moim zdaniem krzywdzisz dziewczynę. Wyleciała z obiegu bo ma nadwagę, no matko, do tego zwodzisz ją swoim zachowaniem.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:03   #7
Kreatywny91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Podsumujmy to:
1. Poznałeś dziewczynę o 150 km oddaloną, prawdopodobnie przez portal randkowy, więc z góry wiadomy jest cel spotkania.
Nie, to nie był portal randkowy tylko podróżniczy.

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
2. Gdy ona nie ukrywa, że chce więcej, ty jej nie hamujesz, nie sugerujesz, nie próbujesz między wierszami lub ostatecznie coś przekazać, tylko zostawiasz jak jest.
Nigdy nie dałem jej do zrozumienia, że może na coś liczyć, to ona sobie to ubzdurała.

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
3. Po jednym (?) spotkaniu jedziecie do Pragi w walentynki, co jest dziwne, do tego zamawiacie jeden pokój ale z dwoma łóżkami. Na pewno będzie się spodziewać, że na osobnych będziecie spać.
W lutym ma wolne bo kończy się sesja i ma 2 weekendy ferii. Z innych przyczyn, wypadło na ten weekend, nie wiążemy tej daty z walentynkami w ogóle bo w niedzielę już będziemy wracać.

Myślę, że tak, spodziewa się tego bo ona nie chce tego robić na pierwszych spotkaniach, rozmawialiśmy o związkach, o poglądach i ona raczej nie z tych, co od razu idą do łóżka. To ona nalegała na 2 pokoje ale koniecznie chcieliśmy ten konkretny hotel a niestety tylko takie apartamenty zostały wolne.

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
4. Zamiast jej wytłumaczyć jak jest, to po forum piszesz i szukasz nie wiem czego. Moim zdaniem krzywdzisz dziewczynę. Wyleciała z obiegu bo ma nadwagę, no matko, do tego zwodzisz ją swoim zachowaniem.
Nie skreślam jej dlatego, że ma nadwagę. Ja jestem bardzo chudy, nie powinienem tego pisać. Jakbym jej powiedział, ze nic do niej nie czuję od razu zerwałaby kontakt. Wy nie wiecie jak to jest być całe życie sam, dla Was zerwanie takiej znajomości to hop siup, zaraz będą kolejne. Do Was zagadują faceci, dziewczyny, nie macie problemu z socjalizacją. Mnie, ślepej kurze, trafiło się ziarno. Chcę za wszelką cenę podtrzymać tę znajomość ale nie chcę żeby ona wchodziła, przynajmniej na razie, na poziom związku. I serio, bardziej tu mi zależy na niej niż na sobie
Kreatywny91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 21:20   #8
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Nigdy nie dałem jej do zrozumienia, że może na coś liczyć, to ona sobie to ubzdurała.
Nie dałeś jej do zrozumienia, że ma na coś liczyć, ale że ma na nic nie liczyć też nie dałeś. Przyjechałeś do dziewczyny 150km, utrzymujecie codziennie kontakt i wybieracie się w walentynki na 3 dni śpiąc w jednym pokoju, no plis

W lutym ma wolne bo kończy się sesja i ma 2 weekendy ferii. Z innych przyczyn, wypadło na ten weekend, nie wiążemy tej daty z walentynkami w ogóle bo w niedzielę już będziemy wracać.
A ona o tym wie, czy tylko Ty? Bo wynika z Twoich wiadomosci, że jedno robisz, drugie pokazujesz swoim zachowaniem i laska ma w głowie pewnie mindfuck.

Myślę, że tak, spodziewa się tego bo ona nie chce tego robić na pierwszych spotkaniach, rozmawialiśmy o związkach, o poglądach i ona raczej nie z tych, co od razu idą do łóżka. To ona nalegała na 2 pokoje ale koniecznie chcieliśmy ten konkretny hotel a niestety tylko takie apartamenty zostały wolne.
Fantastycznie, ciekawe co zrobisz, jak Ci się wpakuje do łóżka na miejscu, bo się jej odmieni.

Nie skreślam jej dlatego, że ma nadwagę. Ja jestem bardzo chudy, nie powinienem tego pisać. Jakbym jej powiedział, ze nic do niej nie czuję od razu zerwałaby kontakt. Wy nie wiecie jak to jest być całe życie sam, dla Was zerwanie takiej znajomości to hop siup, zaraz będą kolejne. Do Was zagadują faceci, dziewczyny, nie macie problemu z socjalizacją. Mnie, ślepej kurze, trafiło się ziarno. Chcę za wszelką cenę podtrzymać tę znajomość ale nie chcę żeby ona wchodziła, przynajmniej na razie, na poziom związku. I serio, bardziej tu mi zależy na niej niż na sobie.
Napisałeś że nie podoba Ci się i w nawiasie na pierwszym miejscu że ma nadwagę, no to chyba jak cię nie pociąga bo ma nadwagę to jest skreślona?
To co piszesz to jakiś jeden wielki paradoks. Jabyś jej powiedział, że nic do niej nie czujesz, to byś był szczery i byś nie zwodził dziewczyny. Nie chcesz kończyć znajomości, nie chcesz związku, nie chcesz jej mówić że nie chcesz związku bo może Panu Łaskawcy się odmieni I jeszcze mówisz, ze bardziej Ci zależy na niej
Chłopie, nie karz dziewczyny za to że jesteś życiową fujarą.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:26   #9
Kreatywny91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Fantastycznie, ciekawe co zrobisz, jak Ci się wpakuje do łóżka na miejscu, bo się jej odmieni.
Jest też bardzo nieśmiała, też nigdy tego nie robiła, wiele razy mi o tym mówiła, że nie wykona nigdy pierwszego kroku.

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Chłopie, nie karz dziewczyny za to że jesteś życiową fujarą.
Nie jestem życiową fujarą, dlaczego mnie obrażasz? Prawdopodobnie osiągnąłem w życiu więcej niż Ty a nie wypominam Ci tego. Teraz pokazałeś jak oceniasz ludzi, przez pryzmat tego, w ilu związkach byli. W tej chwili Twoje zdanie przestało być dla mnie jakkolwiek cenne.
Kreatywny91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:29   #10
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Dokładnie, zgadzam się z przedmówczyniami. To podłe, że w ogóle zgodziłeś się na ten wyjazd, że nie powiedziałeś jej od razu, że to tylko koleżeńska znajomość mimo iż oczekiwała czegoś więcej. Z tej sytuacji nie da się już wyjść z twarzą, ale jedyne co powinieneś poinformować jej o swoich uczuciach, o tym, że bardzo ją lubisz, ale możecie zostać tylko przyjaciółmi. W ogóle nie powinniście jechać do tej Pragi w tej sytuacji.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:29   #11
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Ludzie, nie karmcie jawnego trolla.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-23, 21:32   #12
Kreatywny91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Dokładnie, zgadzam się z przedmówczyniami. To podłe, że w ogóle zgodziłeś się na ten wyjazd, że nie powiedziałeś jej od razu, że to tylko koleżeńska znajomość mimo iż oczekiwała czegoś więcej. Z tej sytuacji nie da się już wyjść z twarzą, ale jedyne co powinieneś poinformować jej o swoich uczuciach, o tym, że bardzo ją lubisz, ale możecie zostać tylko przyjaciółmi. W ogóle nie powinniście jechać do tej Pragi w tej sytuacji.
Zgadzam się z pierwszą częścią i pewnie jej to powiem natomiast nie widzę nic złego w podróży dwojga znajomych. Myślę, że po wyjasnieniu sytuacji ona to zrozumie i mam nadzieje ze nie zerwie kontaktu

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Ludzie, nie karmcie jawnego trolla.
O co Ci gosciu chodzi? Po co zaśmiecasz temat?
Kreatywny91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 22:20   #13
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Kreatywny91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z pierwszą częścią i pewnie jej to powiem natomiast nie widzę nic złego w podróży dwojga znajomych. Myślę, że po wyjasnieniu sytuacji ona to zrozumie i mam nadzieje ze nie zerwie kontaktu
Niby nie ma nic złego, ale myślę, że ona może czuć się niezręcznie, kiedy już ją poinformujesz o swoich uczuciach. To Twoja decyzja, jeśli czujesz, że ten wyjazd to dobry pomysł to jedź, ale uprzedź ją, że to koleżeński wypad.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 22:25   #14
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Kreatywny91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z pierwszą częścią i pewnie jej to powiem natomiast nie widzę nic złego w podróży dwojga znajomych. Myślę, że po wyjasnieniu sytuacji ona to zrozumie i mam nadzieje ze nie zerwie kontaktu
Nie ma nic złego w podróży dwojga znajomych, którzy chcą być tylko znajomymi. Podróż z dziewczyną, która chce czegoś więcej ( i Ci to powiedziała, a Ty nie powiedziałeś jej, że nie chcesz z nią związku) w walentynki już nie jest taka ok. Tak ciężko to pojąć?
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 22:31   #15
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Kreatywny91 Pokaż wiadomość
Nie jestem życiową fujarą, dlaczego mnie obrażasz? Prawdopodobnie osiągnąłem w życiu więcej niż Ty a nie wypominam Ci tego. Teraz pokazałeś jak oceniasz ludzi, przez pryzmat tego, w ilu związkach byli. W tej chwili Twoje zdanie przestało być dla mnie jakkolwiek cenne.
Przecież sam tak napisałeś

A to akurat nie do tego się odnosiłam xd



Pierwsza tura ferii chyba udana
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 23:54   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Nie ma nic złego w podróży dwojga znajomych, którzy chcą być tylko znajomymi. Podróż z dziewczyną, która chce czegoś więcej ( i Ci to powiedziała, a Ty nie powiedziałeś jej, że nie chcesz z nią związku) w walentynki już nie jest taka ok. Tak ciężko to pojąć?
Dokładnie.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:10   #17
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

ona chce czegoś więcej, Ty uważasz że jest brzydka i Cię nie pociąga. I tu kończy się temat, bo do tego wyjazdu nie powinno w ogóle dojść, skoro wiadomo, że jedna ze stron nie traktuje drugiej po koleżeńsku.
Amen.


kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 13:18   #18
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Wy nie wiecie jak to jest być całe życie sam, dla Was zerwanie takiej znajomości to hop siup, zaraz będą kolejne. Do Was zagadują faceci, dziewczyny, nie macie problemu z socjalizacją. Mnie, ślepej kurze, trafiło się ziarno.
No właśnie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 13:23   #19
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No właśnie.
Serio każdy facet wierzy, że każda dziewczyna jest zgadywana przez mężczyzn?
Jeśli tak, to panowie tkwicie w bardzo dużym błędzie.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 13:31   #20
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Serio każdy facet wierzy, że każda dziewczyna jest zgadywana przez mężczyzn?
Jeśli tak, to panowie tkwicie w bardzo dużym błędzie.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
Bo zawsze trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma...
Autorze - odpowiadając na pytanie - NIE.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 13:32   #21
elka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 77
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Serio każdy facet wierzy, że każda dziewczyna jest zgadywana przez mężczyzn?
Jeśli tak, to panowie tkwicie w bardzo dużym błędzie.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie, przez ok. 25 lat w moim całym życiu zagadał 1 facet, resztę znajomości musiałam inicjować sama
elka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 13:42   #22
dariakk56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Ja na twoim miejscu traktowałabym ją jak koleżankę. Nie zrywaj kontaktu tak od razu, bo później możesz żałować. Skora ona nie jest z tych, co od razu idą do łóżka, to nie masz się czego obawiać na tym wyjeździe. Może z nią pogadaj i wytłumacz jej, że dla ciebie to wszystko idzie zbyt szybko, potrzebujesz więcej czasu. Wiem jedno, nie traktuj jej jak zabawki, bo tylko ją skrzywdzisz. Co to jest za pomysł, żeby pójść do łóżka tylko dla spełnienia swoich ambicji? To się równa z wykorzystaniem. Pomyśl jak ona się poczuje i jak bardzo ją tym upokorzysz. Jeśli tak traktujesz dziewczyny, to nic dziwnego, że jesteś sam i uroda nie ma tutaj znaczenia. Sorry, za tych kilka gorzkich słów ale próbuję Cię sprowadzić na ziemię.
dariakk56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 13:48   #23
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez elka9 Pokaż wiadomość
Dokładnie, przez ok. 25 lat w moim całym życiu zagadał 1 facet, resztę znajomości musiałam inicjować sama
No u mnie prawie dokładnie tak samo, bo zagadalo 2 facetów :-D
Ale nie no, przecież każda dziewczyna jest co chwilę podrywana i w facetach przebiera jak w ulęgałkach.
I w ogóle mamy tak łatwo i przyjemnie i życia nie znamy.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 13:55   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

W mojej ocenie fajne szczupłe laski bywają zagadywane. Bardzo atrakcyjne to już w ogóle.
Co nie przekłada się na to, że przez wszystkich kolesi no i bywa tak, że zagada kompletny dupek za to z fajnym ego które pozwala mu nie ''bać'' się podejść i dla takiego pana lęk przed odrzuceniem niekoniecznie istnieje, a ten fajny gostek nie uderzy.
Istnieje jeszcze kategoria, która po prostu wyrywa laskę, byle szczupła i normalna, z twarzy czy figury może być mocno przeciętna, czy żaden szał, ale ciach, mozna za podryw się brać. Tacy co lubią w ilość niekoniecznie bardzo w jakość, może z uwagi na wstępnie planowaną krótkość przygody czy coś.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2016-01-24 o 14:02
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 16:09   #25
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Może dziewczyny nie bywacie w miejscach, gdzie faceci mają parcie na zagadywanie No i dodam, że zauważyłam, że faceci najczęściej podbijali do mnie, jak byłam gdzieś sama, ewentualnie z jedną koleżanką. Większa stado ich chyba przerasta

Ale to co Autor zamierza zrobić to dla mnie świństwo. Ona darzy cię uczuciem, a ty chcesz ją tylko przelecieć, twierdząc że jest gruba i brzydka.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 20:38   #26
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Podstawowe pytanie, to powinno brzmiec,"podtrzymac to kolezenstwo?",bo angazowac w zwiazek,to juz sam wiesz,ze nie.
Zrozumialam,ze znajomosci z nia nie chcesz calkiem odrzucic i przekreslic ,wiec
jesli chcesz kolezenstwa ,to powiedz jej to np. sluchaj wiesz, jak bardzo sie ciesze ,ze poznalem ciebie?jestes fajna kolezanka i na pewno milo razem spedzimy czas .Kaska wez ze soba cieply sweter , wloz wygodne buty,bo chcialbym z toba cos zwiedzic i troche pospacerowac .
Powodzenia.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 21:27   #27
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Podstawowe pytanie, to powinno brzmiec,"podtrzymac to kolezenstwo?",bo angazowac w zwiazek,to juz sam wiesz,ze nie.
Zrozumialam,ze znajomosci z nia nie chcesz calkiem odrzucic i przekreslic ,wiec
jesli chcesz kolezenstwa ,to powiedz jej to np. sluchaj wiesz, jak bardzo sie ciesze ,ze poznalem ciebie?jestes fajna kolezanka i na pewno milo razem spedzimy czas .Kaska wez ze soba cieply sweter , wloz wygodne buty,bo chcialbym z toba cos zwiedzic i troche pospacerowac .
Powodzenia.
Zauroczona dziewczyna zrozumie to tak: "Jesteś najwspanialszą osobą jaką poznałem. Na razie jesteś koleżanką, ale może po tym wyjeździe, jak spędzimy trochę czasu ze sobą, to się zmieni. Troszczę się o ciebie, bo zależy mi na tobie i chciałbym przeżyć z tobą niezapomniane chwile".
Nie wykorzystuj dziewczyny. Jeśli chcesz podtrzymywać znajomość to wprost daj jej wybór, że albo koleżeństwo albo nic.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 21:53   #28
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Zauroczona dziewczyna zrozumie to tak: "Jesteś najwspanialszą osobą jaką poznałem. Na razie jesteś koleżanką, ale może po tym wyjeździe, jak spędzimy trochę czasu ze sobą, to się zmieni. Troszczę się o ciebie, bo zależy mi na tobie i chciałbym przeżyć z tobą niezapomniane chwile".
Nie wykorzystuj dziewczyny. Jeśli chcesz podtrzymywać znajomość to wprost daj jej wybór, że albo koleżeństwo albo nic.
Nie jego wina bedzie ,ze dziewczyna nie umie sluchac,bo nic takiego by nie powiedzial a poza tym na samym wyjezdzie swoim zachowaniem pokazalby,ze to rzeczywiscie kolezenstwo.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2016-01-24 o 21:55
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:12   #29
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Nie jego wina bedzie ,ze dziewczyna nie umie sluchac,bo nic takiego by nie powiedzial a poza tym na samym wyjezdzie swoim zachowaniem pokazalby,ze to rzeczywiscie kolezenstwo.
Mało to wątków gdzie dziewczyny nadinterpretują zachowanie chłopaków? Nawet teraz był taki wątek typu "on się na mnie patrzy i patrzy i poparł mnie by zamknąć okno, a mi go szkoda, bo mam chłopaka". Po prostu trzeba umieć postawić się w sytuacji drugiej osoby i nie przesadzać z miłymi rzeczami/słowami, które mogą źle zinterpretowane przez osobę zauroczoną. Lepiej postawić na konkrety mimo wszystko.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:51   #30
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy angazowac sie w taki zwiazek?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Mało to wątków gdzie dziewczyny nadinterpretują zachowanie chłopaków? Nawet teraz był taki wątek typu "on się na mnie patrzy i patrzy i poparł mnie by zamknąć okno, a mi go szkoda, bo mam chłopaka". Po prostu trzeba umieć postawić się w sytuacji drugiej osoby i nie przesadzać z miłymi rzeczami/słowami, które mogą źle zinterpretowane przez osobę zauroczoną. Lepiej postawić na konkrety mimo wszystko.
Wiesz,dziewczyna jest ponoc gruba i uroda nie grzeszy,wiec mozna domyslac sie,ze jest swiadoma swej watpliwej atrakcyjnosci i calkiem prawdopodobne ,ze ma na tym punkcie sporo kompleksow .

Na tym etapie znajomosci,gdzie dopiero poznaja sie zwyczajnie jako ludzie i mowienie prawdy wprost , nie jest chyba jednak dobrym pomyslem,bo zapewne odbierze to ,jako odmowe wlasnie ze wzgledu na jej otylosc i brak urody(na pewno sie dziewczyna ucieszy i bedzie mu wdzieczna za bezposrednosc)

Tworzenie relacji czysto kolezenskiej mozna tworzyc rownie stopniowo ,jak i zwiazek.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 20:07:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.