POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-07, 14:27   #1
LuizaGrous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 15
Wyślij wiadomość przez ICQ do LuizaGrous GG do LuizaGrous Wyślij wiadomość przez Yahoo do LuizaGrous

POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!


W tej chwili kończę studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (mam jeszcze przed sobą obronę pracy licencjackiej). Naturalnym następstwem ukończenia szkoły jest znalezienie pracy co w obecnych czasach nie jest zbyt łatwe...tym bardziej,że mnie interesuje praca tylko i wyłącznie w dobrym salonie, gdzie mogłabym się rozwijać a nie tylko godzinami plotkować z koleżankami fryzjerkami o byle czym...Jeżeli ktoś miałby dla mnie jakąś propozycję pracy to czekam z niecierpliwością. Proszę o kontakt na maila: luiza_grous@wp.pl
LuizaGrous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 14:53   #2
pitipel
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Z penością jesteś doskonale przygotowana do zawodu, zważywszy na rodzaj szkoły jaką kończysz. Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie zawodowe z pewnością też będzie mile widziane.
W Warszawie i okolicach jest mnóstwo znakomitych salonów i z całą pewnością uda Ci się znaleźć tam pracę; jeśli mogę jednak coś sugerować, to do CV wskanuj jednak inne zdjęcie
Powodzenia - na pewno się uda!!!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 15:42   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

z takim zdjęciem to raczej do salonu ale masażu
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 16:13   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 17:29   #5
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Drogie Panie.... !!!

Jesteście Złośliwe M@upy !!!!
Autorka wątku szuka pracy - a Wy ???
cytuję :
z takim zdjęciem to raczej do salonu ale masażu
pzdr.
paula

....

mało elegancko.... mało...
i nieważne jakie jest zdjęcie...
pisałem o czymś innym.

Ti.
p.s. nie będę dodawał, że mi się zdjęcie podoba
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 17:43   #6
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Przecież nikt nie napisał, że zdjęcie jest brzydkie a jedynie nieodpowiedniei tu się zgodzę z dziewczynami
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 17:54   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

a co nie napisałam prawdy?

nie twierdze ,żę zdjecie jest brzydkie ale dołączanie takiego zdjęcia do ogłoszenia w poszukiwaniu poważnej pracy przez poważną studnetkę jest nie poważne i nie odpowiednie.takie zdjecie można zamieścić w "stałych bywalcach".

poza tym można było się spodziwac ,że faceci bedą mieli inne zdanie,i każdą krytyke od innych kobiet wezmą za zazdrośc

pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-07, 18:35   #8
nettoperz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Witam wszystkich
Wątek ten spowodował, że zarejestrowałem się na wizaz.pl czyli w serwisie gdzie moja Lepsza Połowa spędza więcej czasu niż ze mną
Co do fotki, bo po to tu jestem w zasadzie, chciałem tylko zapytać gdzie jest reszta ?? Fotka jest nazwana bikini9.jpg więc jeśli można prosić o bikini1.jpg do bikini8.jpg to męska część (po warunkiem, że jest tu takowa poza nami dwoma ) będzie na pewno zadowolona.
pozdrawiam
N.
nettoperz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 18:41   #9
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

oj panowie panowie... nie no dziewczyna pracy szuka i propozycji a wy nad zdjeciem sie uzalacie i to wlasnie lubiem na wizaz.pl heh.. a co do pan to sie zgadzam... z takim zdjecie w CV to prace mogłaby znalesc gdzie indziej, nie bedac zgryzliwa
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 19:19   #10
LuizaGrous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 15
Wyślij wiadomość przez ICQ do LuizaGrous GG do LuizaGrous Wyślij wiadomość przez Yahoo do LuizaGrous
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Gwoli wyjaśnienia to to jest chyba forum a nie oficjalny sposób szukania pracy...Wysłałam pierwsze lepsze zdjęcie.Nie sądzę,że zdjęcie jest w jakikolwiek sposób nieodpowiednie.Dopiero dziś dołączyłam do Waszego grona ale jak tak dalej pójdzie to chyba nie długo tu zabawię...Nie ma nic gorszego jak pruderyjne, zawistne babska!!!Paula wyślij kilka swoich fotek, z chęcią też ocenię Twój wygląd...Może Ty masz się czego wstydzić)Dla mnie jest to zwykła zawiść!!!Powtarzam to jest Tylko zabawa a nie poważna rozmowa kwalifikacyjna...Ludzie wyluzujce!!!
ufcio1 napisał(a):
> oj panowie panowie... nie no dziewczyna pracy szuka i propozycji a wy nad zdjeciem sie uzalacie i to wlasnie lubiem na wizaz.pl heh.. a co do pan to sie zgadzam... z takim zdjecie w CV to prace mogłaby znalesc gdzie indziej, nie bedac zgryzliwa
LuizaGrous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 19:35   #11
pitipel
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Hej, no coś Ty! popatrz z boku - piszesz, ze szukasz pracy itd, podajesz kwalifikacje, a tu takie zdjęcie... To zabawne, naprawdę...
Paula na pewno nie ma się czego wstydzić, tak samo, jak Ty; zdjęcie zamieściłaś wszak sama, z tego zaś co w wątku wypisane nie widzę, zeby ktoś oceniał CIEBIE, ani Twój wygląd (no, poza panami, ale oni już tak mają); i Paula też tego nie robiła.
A zdjęcie w tym kontekście - jakkolwien naprawdę bardzo ładne JEST nieodpowiednie, niestety. Ale nie zrażaj się - jesteś b. ładna, masz wysokie kwalifikacje i na pewno znajdziesz ciekawą pracę.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-07, 19:41   #12
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Luizo, no właśnie, dziś dołączyłaś do naszego grona i pewnie dlatego wyczuwasz złą energię, której tu nie ma . Bardzo mi się podoba Twoje zdjęcie, myślę, że dziewczynom też, ale chodzi o coś innego. Z tego co wiem, to niewiele kosmetyczek tu jest stałymi bywalczyniami (tak na jednej ręce można policzyć), o ile też się orientuję, żadna z nich nie jest z W-wy . Dlatego myślę, że żadna z wizażanek-właścicielek salonów nie będzie Ci mogła pomóc. Natomiast osoba (właścicielka salonu), która tu wpada tylko przelotem, może nie docenić Twojego poczucia humoru, bądź może źle zrozumieć Twoją ofertę (wiesz, wiele ofert pracy jest tak naprawdę zakamuflowanymi ofertami innego rodzaju, tak też można potraktować Twoje ogłoszenie). I to właśnie dziewczyny (naprawdę w dobrej wierze) chciały Ci powiedzieć.
Dodam tylko, że jest na wizażu specjalne forum poświęcone ogłoszeniom o pracy, dałaś swoje ogłoszenie na plotkowymi i pewnie niedługo zniknie w powodzi innych ploteczek.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 20:01   #13
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

hm.. ktos tu sie zdenerwowal... wybacz nie chcialam cie urazic... poprostu zle zrozumialysmy i tyle... a co do tych "pruderyjych, rwednych babstw" to poczulam sie troszke urazona... no wiesz bardzo ładna jestes i prawdopodobnie o tym wiesz, ale zeby tak od razu atakowac?

pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 20:04   #14
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

hmmmmm a właściwie co znaczy "pruderyjana wredna baba" bo jakoś nie mogę tego do siebie dopasować
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 20:06   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

droga studentko ,
wyobraz sobie ,że może jest na stronie ktoś kto szuka osoby o takich kwalifikacjach jakie ty posiadasz a co sobie pomyśli jak zobaczy zdjęcie? ,że może przeszłaś przez studia dzięki takim zdjęciom?
że chcesz zatuszowac braki w wykształceniu swoim ciałem?
że jesteś ......?

co do mnie to rzeczywiście nie mam się czego wstydzic ale nie musze pod ogłoszeniem w sprawie pracy publikować swojego wypiętego odwłoku .

z pozdrowieniami szczególnie dla nowego pana
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 21:01   #16
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Zawsze staram się unikać tego typu dykusji ale po raz pierwszy nie wytrzymałam. Niesmak poczułam juz patrząc na taką fotografię pod ogłoszeniem "szukam pracy", ale naprawdę się zirytowałam kiedy określiłaś wizażanki jako pruderyjne zawistne babska i postanowiłaś krytykować Pauli wygląd (mimo iż nie znasz tej osoby i nie masz żadnych powodów aby w ten sposób ją oceniać).

Po pierwsze to ani Paula ani żadna wizażanka nie napisała nic na temat Twojego wyglądu a tylko o tym jak Twoje zdjęcie wspaniale pasuje do Twojego postu .

Według mnie to nie ma najmniejszego znaczenia iż to nie jest poważna rozmowa kwalifikacyjna. Napisałaś iż to tylko zabawa. To w końcu jak taka poważna studentka z takimi referencjami szuka pracy. Jak by nie było ten post napisałaś głównie o ile nie tylko do ewentualnych pracodawców. Gdybyś to pisała do wizażanek zapewne byś się przywitała, albo napisała coś jeszcze poza moje referencje to .... proszę o kontakt w sprawie pracy na @.
Gdybym ja miała zatrudnic taką osobę to bardzo poważnie bym się zastanowiła. Nie dość iż zdjęcie w takim stroju i pozie jest delikatnie ujmując niestosowne, to w moim odczuciu (i Pauli chyba też) przeczy Twojemu poważnemu podejściu do pracy i wysokim kwalifikacjom.
Skoro nie uważasz iż takie zdjęcie jest niestosowne to wyobraź sobie sytuację iż wspaniały renomowany salon reklamuje się w prasie/internecie czy choćby nawet na ulotkach i pod kwalifikacjami swoich pracowników zamieszcza takie fotki . Poszłabyś do takiego salonu?
Poza tym uważam iż zamieszczenie zdjęcia półnagiej dziewczyny w wyzywającej pozie (przepraszam ale tak to odebrałam, no chyba że na codzień chodzisz na czworaka) pod ogłoszeniem o pracę jest po prostu brakiem szacunku dla ewentualnego pracodawcy.

Najmocniej Cię przepraszam za to, że Cię uraziłam. Zauważ tylko, że ani razu nie nazwałam Cię pruderyjnym zawistnym babskiem jak i nie krytykowałam Twojej urody.
Z góry uprzedzam iż fotografii nie posiadam - tak na wypadek gdybyś z chęcią oceniła i mój wygląd
Minerwa - zawistne babsko
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 21:31   #17
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

No naprawde smiechu warte, buhahaha! Jestem na wizazu od dawna choc rzadko udzielam sie w dyskusjach, ale musze przyznac ze ogloszenie o prace z takim zdjeciem mnie powalilo. No naprawde kochana nie tedy droga do pracy! Ja wolałabym nie trafić na kosmetyczkę, która pracę dostała bo spodobała się właścicielowi dzięki takiemu zdjęciu. Na szczęście w większości salonów kosmetycznych rządzą kobiety i myśle, że im takie zdjęcie dołączone do cv nie przypadłoby do gustu tak samo jak nam wizażankom.
P.S. to nie oznacza, że zdjęcie jest brzydkie, ale stanowczo nie na miejscu!
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 21:58   #18
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

He , od początku było widać ,że dziewczyna ( przepraszam - studentka ) nie pisze poważnie :

>Naturalnym następstwem ukończenia szkoły jest znalezienie pracy co w obecnych czasach nie jest zbyt łatwe...

i tu BACH jak grom z jasnego nieba zdjęcie ( ładnej ) kandydatki z wypiętym kuperkiem w ciapki

>tym bardziej,że mnie interesuje praca tylko i wyłącznie w dobrym salonie, gdzie mogłabym się rozwijać a nie tylko godzinami plotkować z koleżankami fryzjerkami o byle czym...

tym samym dałaś do zrozumienia , jak profesjonalnie spędzacie czas w ,, Wyższej '' szkole .


o rany , wymiękam to musiał być żart , od razu to widać
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:02   #19
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Paula78 oraz studentka WSZKiPZ... to głównie do Was drogie dziewczęta...

patrzę sobie co się z tego wąteczku robi... i nie wiem śmiać się czy płakać... ale napewno jestem zniesmaczony.
(nie mam tu na myśli zdjęcia )

Analizując wątek widzę :
1. Główny konflikt pt. sprzeczka na Lini p78 - studentka...
2. mnóstwo popleczniczek za i przeciw - jedynie podgrzewających atmosferę.
3. zrozumienie dla Studentki - po takim powitaniu terz walnąłbym drzwiami.
4. Nadmiar PMS w powietrzu.
5. Nowe Twarze w wątkiu i na wizażu... które skusił TEN wątek - a to zła wróżba bo to forum o osi specjalistycznej a nie polemiczno-pieniaczej.

...

proponuje - wymieńcie się Dziewuszki numerami GG lub czego tam chcecie... dajcie sobie po razie, i przestańcie się nakręcać cynicznymi złośliwościami na tym wątku... skończcie to same, zanim Admin zrobi to mechanicznie.

a generalnie... tak lekko odchodząc od wątku ... to moje rzadkie logowanie się na wizaz.pl spowodowane jest właśnie bandeczką szalejących jajników z którymi coraz ciężej pogadać czy pośmiać się (a pamiętam takie czasy)... ale za to bardzo łatwo zostać obwieszonym wszystkimi możliwymi psami... i zjechanym "za żywota"..

więc Pa Wam i temu Wątkowi.

Wasz oddany
Tygrys Wizażowy
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-07, 22:18   #20
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

drogi Ti,



1."Główny konflikt pt. sprzeczka na Lini p78 - studentka"

nie ma konfliktu tylko wymiana zdań ,przeczytaj cały wątek zobaczysz tam tez wypowiedzi innych wizażanek,

2."zrozumienie dla Studentki - po takim powitaniu terz walnąłbym drzwiami"

nikt się ze mna nie witał ,a juz napewno nie Studentka.
a jeżli chce walić drzwiami to ja i tak tego nie usłysze więc prosze bardzo . zresztą Twoje poparcie jak i nowego pana N. dla takich zdjęć mnie nie dziwi .

3."Nadmiar PMS w powietrzu."

co ty możesz wiedzieć o PMS ?

jesli jesteś żle traktowany w domu przez szalejące hormony to poprostu opisz nam swoje cierpienie a my Cię chętnie wysłuchamy .

pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:42   #21
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Tygrys napisał(a):
> Paula78 oraz studentka WSZKiPZ... to głównie do Was drogie dziewczęta...
>
> patrzę sobie co się z tego wąteczku robi... i nie wiem śmiać się czy płakać...

No Ti, zdecyduj się ... Chociaż, jak mam być szczera, wg mnie nie ma tu miejsca ani ma rechot, ani ma szlochy

> Analizując wątek widzę :
> 1. Główny konflikt pt. sprzeczka na Lini p78 - studentka...
> 2. mnóstwo popleczniczek za i przeciw - jedynie podgrzewających atmosferę.

Dziewczyny które odpowiedziały jako pierwsze - chciały JEJ pomóc ... może trudno Ci to pojąć, bo nie korzystasz z gabinetów kosmetycznych; ale spróbuję wyjaśnić, bo ja akurat jestem stałą bywalczynią w tychże:
#1.
moja kosmetyczka może nie mieć jednego oka, miec zajęczą wargę, zeza i złamany nos, a także ważyć 150 kg itp ....
istotne jest - aby była czysta, zadbana i miała dobrze utrzymaną cerę - to dla mnie świadczy o profesjonalnym przygotowaniu; uroda nie ma nic wspólnego z kwalifikacjami
- dlatego zgadzam się z koleżankami że dobór zdjęcia załączonego do oferty był nietrafny.
#2
Druga porcja postów to już reakcja koleżanek na komentarz samej zainteresowanej (tak ja to widzę). Ti, mój drogi, (a przy okazji Abolwentko / pozwolę sobie szepnąć tu słówko, jako pracodawca w codziennym, nie-pomarańczowym życiu: Mowy nie ma, żebym zatrudniła osobę która w taki sposób reaguje na rady udzielone w dobrej wierze !
Dlaczego ? Ponieważ klientkami gabinetu kosmetycznego są rózne panie - ładne i brzydsze, młodsze i strasze, mniej i bardziej doświadczone ... ale wszystkie przychodzą do salonu odprężyć się i chcą zaufać swojej kosmetyczce ... a ta, w pierwszym kontakcie, musi być nastawiona "na odbiór" - całą uwage poświęcic swojej klientce, spróbowac ją zrozumieć, stworzyć przyjemną i przyjazna atmosferę.
A nasza kandydatka wystartowała w sposón, który daje do zrozumienia, że całą uwagę skupia NA SOBIE - i to jest istota jej błędu.
A potem, zamiast zrozumieć, atakuje ... no niestety, to nie w tym zawodzie ...
A uwagi o zabawie i luzie po prostu nie pojmuję: każda wizyta w salonie kosmetycznym to 150 - 200 zł. Albo dziewczyna chciała zgłosić poważną ofertę (i ew ten sposób zosytała potraktowana), albo robi sobie jaja ... ale ja nie kumkam, dlaczego

> 3. zrozumienie dla Studentki - po takim powitaniu terz walnąłbym drzwiami.

które konkretnie reakcje tak Cie uraziły ?

> 4. Nadmiar PMS w powietrzu.
PMS to fakt. Jest go tyle, ile się akurat wydziela . Hormony maja swoje prawa, ale nie uprawniają do niesprawiedliwych uproszczeń tych, którzy nie maja zbyt wiele dor powiedzenia w tej sprawie ...

> 5. Nowe Twarze w wątkiu i na wizażu... które skusił TEN wątek - a to zła wróżba bo to forum o osi specjalistycznej a nie polemiczno-pieniaczej.

Pierwsze słyszę o "osiach" forum. Liderów z ambicjami politycznymi zapraszam na strony spod zanku testosteronu.
>
> ...
>
> proponuje - wymieńcie się Dziewuszki numerami GG lub czego tam chcecie... dajcie sobie po razie, i przestańcie się nakręcać cynicznymi złośliwościami na tym wątku... skończcie to same, zanim Admin zrobi to mechanicznie.

Admini tych stron niczego nie robią mechanicznie. Lubią myśleć.

> a generalnie...

Ubolewam głęboko. Z nadzieją, że to NIE jest objaw przedwczesnej andropauzy.
>
> więc Pa Wam i temu Wątkowi.
>
> Wasz oddany
> Tygrys Wizażowy

dzięki
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:51   #22
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

bosz Maga - dobrze ze jestes tutaj jako glos rozsądku
wiedzmo
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:53   #23
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

maga napisał(a):
>/........./

Więc mnie przekonałaś.
Słucham uważnie tylko poważnych zdań, a za takie mam Twoje.

Widocznie ja naprawdę inaczej pojmuję rzeczywistość niż współczesna "normalna" większość społeczeństwa, bo nadal podtrzymuję swoją poprzednią opinię, a tym samym jako element niedostosowany i oderwany od tejże rzeczywistości...

zamknę się i postaram już więcej nie przeszkadzać swoimi głupimi opiniami na wizażu.

3majcie się ciepło.

Tygrys.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 23:02   #24
pitipel
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Wiesz, Diorku, że podobnie zaczęłam myśleć o tym, jednakże nie dokładnie tak samo. Przeczyatłam ten wątek jeszcze raz i uważnie przyjrzałam się fotografii.
Zaczynam nabierać podajrzeń, że to jest może jakiś kawał... Może ktoś napisał, co napisał; wkleił zdjęcie "ni przypiął, a wypiął" i ma świetną zabawę czytając posty z tej dyskusji.
Jestem chyba pruderyjna, ale nie mieści się w moim światopoglądzie zamieszczanie takich zdjęć przy zapytaniu o pracę. W pierwszym momencie jakoś tak bez oporów to pzryjęłam, choć oczywiście moją reakcją na tę fotkę było jedno wielkie zdziwienie. Obecnie tak się dziwię, że przestaję w to wszystko wierzyć. No, ale to pewnie to przez PMS, jak stwierdził poniżej tut. specjalista w tej dziedzinie. I broń Boże na pewno nie był to tekst seksitowski - I TU MRUŻĘ OKO!!! Zeby później nie było nie wiadomo czego.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 17:56   #25
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 174
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Powiem od razu, żeby nie było:

1. nie mam pmsu, bo po pigułkach nie ma się pmsu
2. nie jestem grubym zazdrosnym kaszalotem z tłustymi włosami

ale przyznam, że pomyślałam od razu, że to ogłoszenie jest chyba na tzw. jaja i ma na celu sprawdzenie naszych reakcji. Bo na poważnie, to nikt szukając pracy takiego zdjęcia by nie zamieścił... chyba, hehe
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:10   #26
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

nettoperz napisał(a):
> Wątek ten spowodował, że zarejestrowałem się na wizaz.pl czyli w serwisie gdzie moja Lepsza Połowa spędza więcej czasu niż ze mną

Wstawisz sobie troszkę RAMu i parę dysków w macierzy, to może zacznie spędzać więcej czasu z Tobą

> Co do fotki, bo po to tu jestem w zasadzie, chciałem tylko zapytać gdzie jest reszta ?? Fotka jest nazwana bikini9.jpg więc jeśli można prosić o bikini1.jpg do bikini8.jpg to męska część (po warunkiem, że jest tu takowa poza nami dwoma ) będzie na pewno zadowolona.

Trzema, jeśli chodzi o ścisłość
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:32   #27
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

uffff ale sie goraco zrobilo tak na prawde to nie chodzilo o samo zdjecie,bo oczywiscie zdjecia sie zalacza do CV, lecz ciut inne... a tu wszyscy nagle zobaczyli majteczki w kropeczki i wystajace tyleczki hihihi troche sie rozerwalam.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:35   #28
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: POSZUKUJĘ PRACY ZWIĄZANEJ Z KOSMETYKĄ MA TERENIE WARSZAWY!!!

Jakieby to zdjęcie nie było, rzutuje to dość znacznie na profil poszukiwanej pracy, prawda?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.