Oświadczyny- problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-05, 13:31   #1
majkeel91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1

Oświadczyny- problem


Witam. Mam pewien problem, a mianowicie nie za bardzo wiem jak i gdzie oświadczyć się mojej dziewczynie. Mamy dość niefajną sytuację, gdyż mieszkamy od siebie ok. 70km. Muszę to zrobić u niej w mieście z pewnych powodów i niestety nie ma tam za bardzo gdzie(prócz parków itd.). Dużo już o tym rozmawialiśmy i wiem, że się domyśli, ponieważ nie wychodzimy gdzieś daleko na spacery i jakbym ją gdzieś zabrał to pewnie by podejrzewała po co, ale jak się o tym tyle rozmawia to chyba normalne. Mam tylko jeden pomysł, ale chciałbym mieć jeszcze jakieś inne, a niestety jestem mało kreatywny i pomysłowy. Mam nadzieję, że mi coś doradzicie.
majkeel91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 14:05   #2
glamourr
Przyczajenie
 
Avatar glamourr
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: Oświadczyny- problem

może jeżeli nie macie gdzie wyjść oświadcz się u niej w domu, kiedy jej nie będzie przygotuj mieszkanie na tą okoliczność, udekoruj, pozapalaj świeczki, zamów katering, albo sam zrób super uroczystą kolację :P nie wiem. wiem tylko tyle, że ta chwila pozostanie w jej pamięci do końca życia, dlatego jeżeli w domu, to musisz to dobrze zaplanować... chociaż ja bym jednak na Twoim miejscu zaaranżowałabym jednak jakiś wypad w fajne miejsce... czemu musisz zrobić to w jej miejscu zamieszkania?
glamourr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 14:44   #3
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Oświadczyny- problem

Mnie mój narzeczony oświadczył się w mieszkaniu (co prawda na wyjeździe, ale to bez znaczenia), kiedy jeszcze byłam w piżamie
Za to miał super pomysł na oświadczyny.

Więc może nie przejmuj się miejscem tylko sposobem?
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 14:52   #4
PannaCzesia
Zadomowienie
 
Avatar PannaCzesia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kosmos :)
Wiadomości: 1 279
Dot.: Oświadczyny- problem

Mój narzeczony oświadczył się w domu- mega romantycznie nie było bo to wariat jest kupił kwiaty, wymyślił wiersz i padł na kolana Później sushi i szampan Byłam mega zaskoczona- Narzeczony powiedział mi, że długo myślał nad miejscem i nad sposobem- miało być np. w górach ale stwierdził, że wtedy bym się domyśliła więc postanowił zrobić to z zaskoczenia

Mojej koleżance chłopak oświadczył się przed snem- leżeli w łóżku- on na chwile wyszedł i jak wrócił ( pierścionek miał na palcu u nogi, żeby nie widziała) oświadczył się.

Nie liczy się miejsce a sposób

Wiesz akurat teraz na spacer po parku jest zimno... może jakas knajpka?
__________________
...ja ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny...
26.07.2012 -> 21.09.2013 ->
-------
zadrutowana:
27.01.2012- góra
22.08.2012- dół
----------------------
62 --> 59 --> 57
PannaCzesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 15:06   #5
eszanka
Zadomowienie
 
Avatar eszanka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 419
Dot.: Oświadczyny- problem

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Mnie mój narzeczony oświadczył się w mieszkaniu (co prawda na wyjeździe, ale to bez znaczenia), kiedy jeszcze byłam w piżamie
Za to miał super pomysł na oświadczyny.
perfuzja -> rozbudziłaś moją wyobraźnię
__________________
18-05-2013
eszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 17:32   #6
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Oświadczyny- problem

Cytat:
Napisane przez eszanka Pokaż wiadomość
perfuzja -> rozbudziłaś moją wyobraźnię
Rzeczywiście źle zabrzmiało
Piżama nie miała nic do rzeczy
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 20:02   #7
Calipso88
Zadomowienie
 
Avatar Calipso88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 1 253
Dot.: Oświadczyny- problem

W mieszkaniu też można stworzyć fajną scenerię ja na rocznicę mojemu TŻ udekorowałam nasze mieszkanie - było w stanie surowym, przed remontem, zdewastowane po lokatorach! - wstawiłam materac, obkleiłam okna, ... żeby "ochrzcić" nasze mieszkanie - to było w ubiegłym maju, wprowadzimy się dopiero w sierpniu ( po ślubie), bo dalej trwa remont ale generalnie - było miło ;] -wiadomo, szampan, winogron, truskawki, świeczki...


Choć... kumpel chwalił się wszystkim, że wlazł swojej obecnej żonie pod prysznic i tam wcisnął jej pierścionek na palec- ze względu na ich urodę... wizja trochę mnie brzydzi ;] ale im się podobało

A może macie jakieś WASZE miejsce??
__________________
"opozycja bzykającego komara też jest opozycją" Kisielewski


RAZEM OD : 3.V 2009r
Calipso88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 21:02   #8
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Oświadczyny- problem

mój mąż też mi się oświadczył w domku- siedzieliśmy jedliśmy sushi, piliśmy wino i było bardzo super. Ja w domowym dresie, on też w domowych ciuchach i nagle na kolanko... byłam zaskoczona ale naprawdę było super bo się nie spodziewałam
Nie ważne gdzie- ważne że z serca
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 22:27   #9
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Dot.: Oświadczyny- problem

dla większości dziewczyn ważny jest sam fakt, a nie oprawa ja np. dostałam pierścionek w najmniej romantycznym momencie, bo narzeczony tak się stresował, że oświadczył mi się przy myciu garów i mimo, że liczyłam na coś romantycznego, to nie oddałabym tego wspomnienia za nic
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 08:15   #10
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oświadczyny- problem

mój kolega też oświadczył się swojej dziewczynie w domu z płatków róż wysypał drogę od wejścia do jej pokoju, a tam serce ze świeczek, płatki róż, kolacja, winko Nie spodziewała się co nastąpi dalej bo były to walentynki, więc myślała, że to tylko z tej okazji, a tu taka niespodzianka
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 13:39   #11
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Oświadczyny- problem

nie kazde oświadczyny musza być WOW

mi tż oświadczył sie w domu. najpierw zadzwonił i zapowiedział, ze wychodzimy, abym sie ładnie ubrała, a jak przyjechał to padł na kolana i oświadczył, ze to był blef, ale za to prosi mnie o reke. w samochodzie miał kupione ciastka dla osłody
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 14:47   #12
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Oświadczyny- problem

Mojej kuzynce jej już obecnie mąż też się jej oświadczył u nich w domu
Ona akurat poszła się kąpać do łazienki ale po chwili wyszła już w samym ręczniku bo czegoś zapomniała i wpadła prosto na niego - a on z pierścionkiem w ręku

jak mi to opowiadała to płakałyśmy obie ze wzruszenia
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:50   #13
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Oświadczyny- problem

Mój narzeczony wiedział , że chciałam by oświadczył się w moim domu przy mojej rodzinie(wymagało to większej odwagi) i tak zrobił nie było kwiatów szampana tylko kolanko i to pytanie czy zostane jego żoną byłam w siódmym niebie ale uważam , że bardzo romantyczne było by zabranie dziewczyny na piknik w jakimś parku albo może jakieś spokojne miejsce w lesie(polanka czy coś) i tam szampan lub winko + jakiś smakołyk (zależy co lubi) i słowa płynące prosto z serca ale jeśli byłoby za zimno to w domu możesz stworzyć naprawdę miłą atmosferę. Ja nie muszę mieć szampana , kwiatów , winogrona czy truskawek albo nawet romantycznej muzyki. Jak widzę , że mój narzeczony traktuję mnie jak swoją księżniczkę , jest dzentelmenem , spełnia każdą moją zachciankę tak jakby mu to sprawiało niesamowitą przyjemność, wykonuje czułe i delikatne gesty w stosunku do mnie to czuję sie naprawdę wyjątkowa i aż mam dreszczewydaje mi się , że to już powinno wystarczyć ale jeśli jesteś kreatywny to dodaj to tego winko i parę świec i będzie w niebo wzięta
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 22:22   #14
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Dot.: Oświadczyny- problem

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
nie kazde oświadczyny musza być WOW

mi tż oświadczył sie w domu. najpierw zadzwonił i zapowiedział, ze wychodzimy, abym sie ładnie ubrała, a jak przyjechał to padł na kolana i oświadczył, ze to był blef, ale za to prosi mnie o reke. w samochodzie miał kupione ciastka dla osłody
widzisz jaki zapobiegawczy?

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Mojej kuzynce jej już obecnie mąż też się jej oświadczył u nich w domu
Ona akurat poszła się kąpać do łazienki ale po chwili wyszła już w samym ręczniku bo czegoś zapomniała i wpadła prosto na niego - a on z pierścionkiem w ręku

jak mi to opowiadała to płakałyśmy obie ze wzruszenia
najfajniejsze są takie wspomnienia o ile śmieszy mnie sytuacja, w której ja dostałam pierścionek to już np. ton głosu ukochanego w tym momencie wzrusza mnie zawsze kiedy o tym pomyślę
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 20:24   #15
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomości: 918
GG do rybka20
Dot.: Oświadczyny- problem

Witam, mnie mój narzeczony oświadczył się u mnie w domu. Przyszedł po mnie pod prace, po tym poszedł na chwilę do siebie do domu, a że była nasza druga rocznica bycia razem to chciał wziąść prezent z domku i poszliśmy do mnie. Pierścionek schował w bombonierce ja otworzyłam i wyleciało złotko zamiast czekoladki. Dla mnie to i tak było miłe i romantyczne. Chłopak wpadł na pomysł i mnie z szokował.
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 22:53   #16
joanat
Rozeznanie
 
Avatar joanat
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 798
Dot.: Oświadczyny- problem

A mój TŻ mi się oświadczył na wakacjach. Pojechaliśmy akurat do Barcelony na weekend (burżujsko to zabrzmiało, ale koszty takiego wyjazdu są naprawdę niewielkie - tanie linie lotnicze + studencki hostel). Zabrał mnie - niby w celu turystycznym - do pięknego parku i bach na kolana O tutaj - http://2.bp.blogspot.com/-5iwjHFR2QX...s/s1600/dd.jpg
Więc może najpierw zaplanuj takie intymne oświadczyny bez rodziców - tylko Was dwoje, w magicznym miejscu... A później można przy rodzicach już tak oficjalnie, jeśli chcecie trzymać się tradycji.
__________________
We
I said
I do!

Edytowane przez joanat
Czas edycji: 2013-05-03 o 22:56
joanat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.