Częstochowa - dobra kosmetyczka:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 00:01   #1
Tina2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25

Częstochowa - dobra kosmetyczka:)


witam, czy ktos moglby mi polecic jakas dobra kosmetyczke z Czestochowy, ktora idealnie wyreguluje brwi? bardzo zalezy mi na profesjonalizmie, jesli macie kogos takiego serdecznie prosze o namiary
Tina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 12:32   #2
kiti131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
Dot.: Częstochowa - dobra kosmetyczka:)

Ja polecam instytut zdrowia i urody carpe diem w 2 alei! tylko pani Małgosia umie poskromić moje brwi zawsze robię u niej hennę i regulacje . To strona salonu http://www.gabinetkosmetycznyczestochowa.com/
kiti131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 12:47   #3
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Częstochowa - dobra kosmetyczka:)

Cytat:
Napisane przez kiti131 Pokaż wiadomość
Ja polecam instytut zdrowia i urody carpe diem w 2 alei! tylko pani Małgosia umie poskromić moje brwi zawsze robię u niej hennę i regulacje . To strona salonu http://www.gabinetkosmetycznyczestochowa.com/
A jeśli chodzi o cenę regulacji brwi?
Korzystałaś może także z innych zabiegów?
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:14   #4
kiti131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
Dot.: Częstochowa - dobra kosmetyczka:)

regulacja brwi 10 zł z henną 25 zł
Moja mama chodzi tam na zabiegi na twarz i manicure bardzo sobie chwali Ja przed studniówką byłam tam na zabiegach na buzie zeby nawilżyć i nadać zdrowego wyglądu oraz robiłam makijaż i paznokcie żelowe . Byłam bardzo zadowolona ! kiedyś również moja ciocia chciała mi ufundować makijaż permanentny na usta byłam już umówiona na wizytę ale odstąpiłam ją mojej mamie ostatnio jak moja mama była na manicure to załapałam się również i zrobiłam sobie zamiast normalnego lakieru lakier hybrydowy fajna metoda wiem że trochę chaotyczny wpis ale mam nadzieje ze sie połapiecie
kiti131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 22:46   #5
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Częstochowa - dobra kosmetyczka:)

Dzięki za informacje
Widzę, że ceny są bardzo w porządku, zapowiada się super. Przy najbliższej potrzebie wybiorę się właśnie do tego salonu
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 12:48   #6
kasienka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Częstochowa - dobra kosmetyczka:)

Najlepiej w mieście brwi reguluje Pani Magda! Szkoda tylko, że nie robi permanentnego, ohhh. Ale mówiła że kiedyś będzie robić Polecam ją bardzo. Pierwsza kosmetyczka która reguluje mi brwi a nie wydłubuje jak poprzednie. Ponoć powinno się depilować brwi woskiem nie peseta jak to robi Pani Magda . Od jakiegoś czasu pozmieniała u siebie w salonie i teraz się nazywa Atelier Kosmetyczne Magdalena Radecka. Polecam wam bo warto, a ceny są bardzo przyzwoite.
kasienka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 09:10   #7
kiti131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
Dot.: Częstochowa - dobra kosmetyczka:)

Ktoś cię wprowadził w błąd depilacja woskiem powoduje rozciąganie bardzo cienkiej skóry nad oczami. Dlaczego takiego wyrywania brwi nie uczą w szkolach? Bo jest jedynie wygoda a nie dobrym sposobem dla klientki
kiti131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 19:44   #8
basienka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Częstochowa - dobra kosmetyczka:)

Może Pani wskazać źródło tej informacji? Bo jedyne co znalazłam to artykuł w fakcie i jakimś niszowym portalu. Nigdzie nie piszą że mogą opadać powieki po depilacji woskiem... Od lat korzystam z takiego zabiegi i nie zauważyłam u siebie żadnych skutków u ubocznych a do głowy by mi nie przyszło samej to robić woskiem bo wiem że tylko ktoś kto jest w tym wyćwiczony zrobi to dobrze.
basienka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-03 20:44:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.