Mam problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 13:22   #1
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295

Mam problem


Witam wszystkich,

otoz mieszkam w niemczech w NRW z chlopakiem i on dostal propozycje pracy na Bayerach, a ja nie chce za bardzo tam sie przeprowadzac,bo tutaj mam swoja rodzine i szkole, zaproponowalam mu abysmy cos tutaj znalezli jakies male i przytulne mieszkanko, a on ciagnie mnnie na te Bayery, mowi ze to nasza wielka szansa

co robic gdy rodzina nie chce mnie puscic a chlopak mnie namawia, a chce zyc ze wszystkimi w zgodzie

ja sadze ze moze byloby by nam tam dobrze lecz czulabym sie smutna tak daleko, a jakbysmy tu znalezli mieszkanko, on ma tu stala prace to by bylo super, jak mu to powiedziec ze nie chce skoro oni juz go traktuja jako ich pracownika, i juz sie dla nich poswieca, nie chce go urazic,a chce byc tutaj z nim szczesliwa

pöoradzcie cos prosze was
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 22:55   #2
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Mam problem

Kurcze! Nie wiem, ciezko mi cokolwiek poradzic :/ Z jednej strony rozumiem to, ze chcesz zostac, to normalne, i ze chcesz aby on byl tutaj z Toba, a z drugiej strony, moze to faktycznie jest dla niego duza szansa. Podalas niewiele informacji. Nie mam pojecia, w jakim jestes wieku, w jakiej szkole sie uczysz, bo zmiana szkoly, to dosc powazna sprawa, nie wiemy tez, czy to jest lepsza praca, niz ta , w ktorej pracuje obecnie. Ciezko mi jest teraz to ocenic. Ale tez powinnas wziasc pod uwage to, ze bardzo czesto ludzie wyjezdzaja ze swoich rodzinnych miejscowosci. Skad wiesz, ze Ty jak skonczysz szkole, nie bedziesz musiala tez sie przeprowadzic do innego miasta? Moze tam, gdzie oferuja mu prace, bedziesz miala lepsze warunki do rozwoju?
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 23:04   #3
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Mam problem

ciezka sprawa, stad tak malo odpowiedzi na twoj problem

napisze ci tylko ze wlasnie niedawno opuscilam swoja najblizsza rodzine aby zyc z moim, juz teraz mezem

a ty zrobisz jak czujesz i myslisz

powodzenia
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 08:20   #4
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Mam problem

Jednego i drugiego pogodzić sie nie da. Może ten wyjazd to jednak jest jakaś szansa dla was obojga? Może tylko boisz się zaryzykować? Zastanów się nad tym wszystkim dokładnie bo nie dasz rady zadowolić obu stron niestety. Powodzenia
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.