***Nieprzyjemne sytuacje na foruM*** - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 17:15   #1
vinitha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 196
Thumbs down

***Nieprzyjemne sytuacje na forum***


Czytając odpowiedzi poszczególnych Wizażanek na wątki, np te nowo powstałe, bądź komentarze na temat wypowiedzi innych, dochodzę do wniosku, że wiele wśród nas jest osób nieprzyjemnych, jednym słowem- wrednych, które uważają, że skoro już pozjadały wszystkie rozumy, to mogą sprowadzić zaraz kogoś do pionu, bądź źle go ocenić, dlatego, że może nieco się mylił, bądź ma odmienny od pozostałych pogląd.
... Dać dobitnie do zrozumienia, że jest niedouczony, niedoinformowany, bądź niepoukładany... Lub mieć pretensje, że założył/a wątek w temacie, o którym już przecież nie raz była mowa. Ale czy nie można milej? Albo przynajmniej nie kąśliwie... Jeśli ktoś jest tu "nowy" ma prawo nie wiedzieć jeszcze o regulaminach, o wyszukiwarce (nawet), bądź o tym, że akurat jego pomysł na wątek okaże się plagiatem...
Nie będę podawać przykładów, bo jestem pewna, że większość czytających ten wątek będzie w temacie
__________________
bądź sobą- po prostu sobą

Edytowane przez vinitha
Czas edycji: 2009-09-17 o 17:35
vinitha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:17   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Nie ma prawa nie wiedzieć o regulaminach, gdyż - rejestrując się na forum ma obowiązek regulamin przeczytać i się do niego stosować. To raz. Dwa - w regulaminie jest wszystko na temat korzystania z wyszukiwarki.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:35   #3
Axunia
Zadomowienie
 
Avatar Axunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 1 352
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

No dobra i co z tego, troche powagi sytuacji i nie wyśmiewania,mniej dziwnych, kąśliwych uwag by się przydało. Forum przecież jest po to by pomagać, a nie na odwrót. Popieram
__________________
Każdego dnia dziękuję Bogu, za to że Cię mam...
<3



Szukam książek może masz?
klik
Axunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:36   #4
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14294608]Nie ma prawa nie wiedzieć o regulaminach, gdyż - rejestrując się na forum ma obowiązek regulamin przeczytać i się do niego stosować. To raz. Dwa - w regulaminie jest wszystko na temat korzystania z wyszukiwarki.[/QUOTE]

no i nic dodać, nic ująć.
Każdy kiedyś był "nowy" ale np. ja kiedy się zarejestrowałam byłam przez jakiś czas "bierna" na forum, poznawałam jego strukturę, co z czym i jak, a nie zakładałam setnego wątku na ten sam temat.
Jesteś tu nie długo i może Ci się wydaje, że ktoś jest wredny ale czasem ludzie są tak bezmyślni, że nie da się nie napisać czegoś głupiego...
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:47   #5
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Na intymnym wczoraj bodajze powstal podobny watek.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:02   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

ja rowniez zauwazylam to zjawisko. regulamin jest po to by bylo milo i tylko taka kolejnosc ma sens.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:13   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez vinitha Pokaż wiadomość
Czytając odpowiedzi poszczególnych Wizażanek na wątki, np te nowo powstałe, bądź komentarze na temat wypowiedzi innych, dochodzę do wniosku, że wiele wśród nas jest osób nieprzyjemnych, jednym słowem- wrednych, które uważają, że skoro już pozjadały wszystkie rozumy, to mogą sprowadzić zaraz kogoś do pionu, bądź źle go ocenić, dlatego, że może nieco się mylił, bądź ma odmienny od pozostałych pogląd.
... Dać dobitnie do zrozumienia, że jest niedouczony, niedoinformowany, bądź niepoukładany... Lub mieć pretensje, że założył/a wątek w temacie, o którym już przecież nie raz była mowa. Ale czy nie można milej? Albo przynajmniej nie kąśliwie... Jeśli ktoś jest tu "nowy" ma prawo nie wiedzieć jeszcze o regulaminach, o wyszukiwarce (nawet), bądź o tym, że akurat jego pomysł na wątek okaże się plagiatem...
Nie będę podawać przykładów, bo jestem pewna, że większość czytających ten wątek będzie w temacie
Nie, nie ma prawa nie wiedziec, rejestra wymaga potwierdzenia, ze sie regulamin czytalo
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 18:15   #8
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na forum***

Cytat:
Napisane przez vinitha Pokaż wiadomość
Czytając odpowiedzi poszczególnych Wizażanek na wątki, np te nowo powstałe, bądź komentarze na temat wypowiedzi innych, dochodzę do wniosku, że wiele wśród nas jest osób nieprzyjemnych, jednym słowem- wrednych, które uważają, że skoro już pozjadały wszystkie rozumy, to mogą sprowadzić zaraz kogoś do pionu, bądź źle go ocenić, dlatego, że może nieco się mylił, bądź ma odmienny od pozostałych pogląd.
... Dać dobitnie do zrozumienia, że jest niedouczony, niedoinformowany, bądź niepoukładany... Lub mieć pretensje, że założył/a wątek w temacie, o którym już przecież nie raz była mowa. Ale czy nie można milej? Albo przynajmniej nie kąśliwie... Jeśli ktoś jest tu "nowy" ma prawo nie wiedzieć jeszcze o regulaminach, o wyszukiwarce (nawet), bądź o tym, że akurat jego pomysł na wątek okaże się plagiatem...
Nie będę podawać przykładów, bo jestem pewna, że większość czytających ten wątek będzie w temacie
ale to już było..... bo forum publiczne nie polega tylko na tym by non stop sobie słodzić.A złośliwosc była i będzie,a jak się nie podobają opinie,bo jest komuś nie na ręke,nie tego oczekiwał to ma pecha.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:23   #9
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14294608]Nie ma prawa nie wiedzieć o regulaminach, gdyż - rejestrując się na forum ma obowiązek regulamin przeczytać i się do niego stosować. To raz. Dwa - w regulaminie jest wszystko na temat korzystania z wyszukiwarki.[/QUOTE]

Krótko i rzeczowo.

Ja tu długo nie jestem (dzisiaj nabiłam swój 1000ny post) ale powiem, że zazwyczaj złośliwość bierze się z braku przeczytania regulaminu, opisania np. swojego problemu tak, że nikt tego nie może zrozumieć i nieskorzystania z wyszukiwarki. A autor wątku który miał wałkować 100tny raz ten sam temat zamiast przeprosić i w te pędy polecieć do Moda o połączenie poprosić to jeszcze się zarzeka "Ale ja szukałam, nie znalazłam, czytałam regulamin nie widziałam" itp.

No chyba, że ktoś jest Złośliwcem....to inna sprawa
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:45   #10
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14294608]Nie ma prawa nie wiedzieć o regulaminach, gdyż - rejestrując się na forum ma obowiązek regulamin przeczytać i się do niego stosować. To raz. Dwa - w regulaminie jest wszystko na temat korzystania z wyszukiwarki.[/QUOTE]
Dokładnie.
Co innego złośliwe komentarze - te faktycznie bywają irytujące.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:00   #11
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Po prostu niektórzy będąc złośliwi i pouczając kogoś czują się lepsi. A chyba najgorszą rzeczą jest podkreślanie i wyśmiewanie czyiś błędów ortograficznych. Można wysłać informację na priv, a nie wyśmiewać na forum. Często spotykana sytuacja: dwoje forumowiczów kłóci się i najczęściej ten, który nie ma racji wyjeżdża na koniec: Co to za błędy. Lepiej naucz się poprawnie pisać... itp. Jak to mówi Tola: Rzal....
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 21:04   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na forum***

Pobędziesz troche dłuzej na forum to cię forum "nauczy" reagowac odpowednio na 1000 watek o ciązy z palca czy inny problem pt:"spojrzał na mnie -czy to znaczy ze bierzemy ślub ?"



P.S witam krajankę z ZG.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:43   #13
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Niektórzy czerpią perwersyjną przyjemność z ubliżania innym ludziom, czują się przez to dowartościowani, nie ma to jak złośliwy komentarz albo nutka ironii. Człowiek od razu ma lepszy dzień
Być może niektórzy na forum uważają, że są nieprzeciętnie inteligentni i bogaci w doświadczenia życiowe tak, że wiedzą wszystko najlepiej. Kiedyś zabiła mnie odpowiedź jednej Wizażanki w stylu: "Mój tż jest tym i tym, więc wie najlepiej", coś w tym stylu. No jak wie najlepiej, co może powiedzieć szary plebs?

Osobiście uważam, że jak nas jakiś wątek irytuje albo nie wiem, nie odpowiada nam z jakiegoś względu, nie musimy go komentować. A jak już komentujemy, wypadałoby zachować się kulturalnie i odpowiedzieć na poziomie, a nie wyciągać na wierzch głęboko skrywane pokłady chamstwa. No ale zauważyłam, że to takie modne jest, takie "pociskanie" sobie, zabawa kosztem innych. Takie czasy :P
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:48   #14
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie, nie ma prawa nie wiedziec, rejestra wymaga potwierdzenia, ze sie regulamin czytalo
eeee no już na pewno KAŻDY wczytywał się w ten regulamin
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:50   #15
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

A to nie nasz problem - po to stworzono regulamin, by an forum bajzelku nie było
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:51   #16
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie, nie ma prawa nie wiedziec, rejestra wymaga potwierdzenia, ze sie regulamin czytalo

Wyruś, no właśnie!
Wymaga nieweryfikowalnego potwierdzenia a nie ... po prostu przeczytania
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:54   #17
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

E, Wizaż jest mocno moderowany, na innych forach to dopiero lecą kłaki.

A samo Plotkowe nie jest chyba założone z myślą, by pomagać, tylko żeby się troche powymieniać myślami i posprzeczać.
Nie musi być zawsze przyjemnie, jak w życiu też nie bywa.
__________________
Kot najgorszego sortu

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2009-09-17 o 22:00
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 22:24   #18
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Kiedyś zabiła mnie odpowiedź jednej Wizażanki w stylu: "Mój tż jest tym i tym, więc wie najlepiej", coś w tym stylu.
A mi kiedyś jedna panna najpierw ubliżyła, a potem dodała: i mój TŻ też tak uważa Dodam, że TŻ nie był w ogóle tematem rozmowy ani nic co go dotyczy. Więcej - temat nie dotyczył ani facetów, ani związków....

Witam krajankę

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-17 o 22:31
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 22:42   #19
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
eeee no już na pewno KAŻDY wczytywał się w ten regulamin
No to ma pecha i "niewychowane chamki" poinformują go, jakim jest ignorantem.
A potem powstaną wątki : Pomocy, wysłałam sms i zeżarło mi 20 zł / ściągałam ze strony i teraz wystawili rachunek.
I bardzo dobrze, trzeba było się nauczyć, że jak się gdzieś zapisuje, to się czyta to, co się AKCEPTUJE.
Nie ? To proszę potem nie stękać.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 23:24   #20
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Forum z założenia jest miejscem, gdzie codziennie styka się ze sobą miliardy osób o odmiennym światopoglądzie, pochodzeniu itp. Więc to oczywiste, że różnica zdań jest tutaj nieunikniona ba, nawet wskazana, gdyż dzięki temu wątek na forum przestaje być wymemlanym ciągiem postów od forumowiczów i nabiera kolorów. Jednak by krytyka była prawidłowa, musi być konstruktywna i merytoryczna. Nikt mi nie wmówi, że wredota jest cechą ludzką, bo przecież Bogu ducha winny człowiek nie po to prosi na forum o pomoc/radę, by zostać zlinczowanym przez stado prymitywnie szczerych forumowiczów, którzy uważają wątek za "bezmyślny". Choć wizaż jest z reguły miejscem, które nie grzeszy ani brakiem szacunku do ludzi, ani do poprawnej polszczyzny, to jednak zdarzają się przypadki nieuzasadnionych ataków. Jednak czasami trzeba mieć na względzie ludzką wrażliwość i gdy na usta ciśnie się wredny komentarz, to lepiej jest kolokwialnie rzecz ujmując "dać sobie siana". Bo osobistą frustrację można wyładować w mniej destrukcyjny sposób, szklankami chociażby porzucać xD
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:22   #21
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

A może z tą krucjatą udacie się wszyscy (ci, którym tak tu źle) na techniczne, żeby wam moderatorzy wytłumaczyli? Bo serio przestaję rozumieć sens zakładania tych wątków na Intymnie czy Plotkowym. Użytkownicy wam w niczym nie mogą pomóc, bo chyba nie oczekujecie, że pod wpływem dwóch tematów założonych przez osoby, które są tu nowe i chyba jeszcze się nie zorientowały, jak tu jest, kilka tysięcy osób w kraju zmieni swój charakter/styl pisania? Bo rozumiem, że oczekujecie jakichś kar? Czy po prostu ten wątek ma na celu wywołanie kolejnej zadymy?

Nie chcę się powtarzać, ale regulamin to nie jest taki bonus "kto-czyta-ten-chce", ale przy rejestracji trzeba go obowiązkowo przeczytać. Przyznawanie się, że ktoś tego nie zrobił albo że ma do niego olewczy stosunek jest jednocześnie przyznaniem się, że się kłamał przy rejestracji (można wysnuć wniosek, że rejestracja jest nieważna, ale nie ja się zajmuję takimi rzeczami).
Co się tyczy chamskich komentarzy - zgłaszać ZP i tyle.

A teraz pojadę po bandzie i zrobię to, na co autorka tak narzeka:

Ile jeszcze powstanie identycznych wątków?


Bo to kolejny z tej serii, w której krytykują innych, belki w swoim oku nie dostrzegając.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię

Edytowane przez BrigitteBardot
Czas edycji: 2009-09-18 o 07:31
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 08:25   #22
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
E, Wizaż jest mocno moderowany, na innych forach to dopiero lecą kłaki.

A samo Plotkowe nie jest chyba założone z myślą, by pomagać, tylko żeby się troche powymieniać myślami i posprzeczać.
Nie musi być zawsze przyjemnie, jak w życiu też nie bywa
.

mądrze koleżanko prawisz. Gdybyśmy zawsze zgadzały się ze swoimi poglądami i racjami było by poprostu nudno.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 08:54   #23
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

A propos nowych użytkownikow, logiczne jest, że ktoś nie bardzo orientuje się w wyszukiwarce, nie kojarzy,że jakiś czas temu byl już identyczny temat. Na ogół ludzie wtedy podają link do wcześniejszego wątku,a modzi laczą. Ale często zdarzają się takie sytuacje:

- ktoś zakłada wątek na dziale zupelnie nie pasującym do tematu (najczęściej na Technicznym" i pisze: "Pewnie w złym miejscu założyłam wątek, ale czy ktoś wie może..." Innymi slowy osoba wie doskonale, że w złym miejscu zakląda wątek, ale zakłąda. A wystarczy przeczytac same nazwy działów, aby wiedzieć, że pytanie o szampon powinno paśc na fryzjerskim, a prośba o pomoc w wyborze perfum też ma swoj dział.

- jak ludzie wchodza na odpowiedni dział, nie zadaja sobie często trudu przeczytania chocby tytułów wątkow z kilku pierwszych stron. To jst nagminne na fryzjerce. Wątek o wymownym tytule "sposoby na przyspieszenie porostu wosow" wisi jak byk na pierwszej, czasem drugiej stronie. I za chwilę ktoś zakłada wątek z pytaniem "co mam zrobić aby włosy szybciej rosły?". A jak modka zamknie wątek, to jest często obraza wielka i dość częsty argument "ja nie mam czasu aby cały wątek czytać, więc zalożylam nowy".

- kiedyś zakłądałam wątek o wpływie picia pokrzywy na włosy. Aby informacje byly jasne i czytelne, w pierwszym poście zrobilam kompedium calej naszej wiedzy - na co wplywa pokrzywa, jak ją stosować, jak nie przedobrzyć, itp. Któregoś razu jakaś dziewczyna zapytała w wątku własnie o te podstawy - na co dziala pokrzywa, jak ją dawkować. Ktoś jej odpisał, że wystarczyło przejrzeć kilka pierwszych stron wątku, bo te pytania były juz wiele razy walkowane. Dziewczyna się oburzyłą i stwierdziła, że nikt jej nie będzie oceniał, ile ona przeczytala, a ile nie. Jak widać, nawet nie zadala sobie trudu aby zerknąć na PIERWSZY post, ale dość agresywnie domagala się odpowiedzi.

Osobom któe domagaja się na fryzjerskim odpowiedzi na JUŻ "bo im włosy strasznie lecą i sytuacja jest tragiczna" radzę, aby poświęciły np. jeden wolny wieczor z kartką i długopisem, przejrzały wątek, wypisały nazwy najczęściej polecanych tasm preparatów, sprawdziły je w KWC i dalej podążały metodą prób i błędów. Nie ma innej opcji. Dużodziewczyn właśnie tak robi -czyta, robi notatki, jak czegos nie rozumie, to pyta. Ale zupelnie inaczej pomaga sie osobie, która zadała sobie trud przeczytania wątku i skorzystania z wiedzy dziewczyn niż komuś ktowpada i ŻĄDA odpowiedzi natychmiast, no bo to pilne.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:10   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ale zupelnie inaczej pomaga sie osobie, która zadała sobie trud przeczytania wątku i skorzystania z wiedzy dziewczyn niż komuś ktowpada i ŻĄDA odpowiedzi natychmiast, no bo to pilne.
Nieee, nie bo to pilne. Bo ona jest najważniejsza tylko świat jakoś nie zdążył się zorientować Też mnie wnerwiają takie aroganckie ignorantki.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:20   #25
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Aggie - dokładnie to samo jest na biżuteryjnym, zwłaszcza w wątku z masą termoutwardzalną Wątek ma prawie 200 stron, i ja rozumiem - wiele czasu trzeba, by go przeczytać. Ale każda, która zaczynała na poważnie - czytała. Nawiasem mówiąc połowa z tych stron to właśnie idiotyczne pytania "jak to się robi, gdzie kupić modelinę". A potem oburzenie, kiedy piszemy: przeczytaj! Tu pociechą jest fakt (wredną ), że jeśli ktoś jest tak leniwy, że nie chce mu się czytać - do modeliny też cierpliwości mieć nie będzie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:31   #26
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Zgadzam się. Na tym forum większosc Pan ma w sobie tyle chamstwa, skłonności do bijatyk słownych, że zastanawiam się po co to forum jest.. bo raczej nie po to zeby pomóc.. tylko żeby zbesztać, zmieszać z błotem, wszydzić, obsmarować, i na koniec pokazać że MY TU ROZDAJEMY KARTY
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:36   #27
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Na tym forum większosc Pan ma w sobie tyle chamstwa, skłonności do bijatyk słownych, że zastanawiam się po co to forum jest.. bo raczej nie po to zeby pomóc.. tylko żeby zbesztać, zmieszać z błotem, wszydzić, obsmarować, i na koniec pokazać że MY TU ROZDAJEMY KARTY
To widzę, że jedyne wątki, jakie czytasz to te o naszej klasie.
Na intymnym jest cała rzesza dziewczyn, które pomagają innym w wielu problemach, poważnych i tych mniej.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:37   #28
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Spójrzcie tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365813

Wiecie co ja powiem, że pierwszy raz spotkałam się z kimś kto złamał regulamin bo go nieuważnie lub w ogóle czytał, a po "uświadomieniu" przez inne wizażanki przeprosił.

Tutmirlajt wybacz ale Ty chcesz usłyszeć od innych taką samą opinię jak Twoja. ale forum jest po to, żeby skonfrontować różne poglądy różnych ludzi i się przy tym nie obrażać.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2009-09-18 o 09:38
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:37   #29
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Na tym forum większosc Pan ma w sobie tyle chamstwa, skłonności do bijatyk słownych, że zastanawiam się po co to forum jest.. bo raczej nie po to zeby pomóc.. tylko żeby zbesztać, zmieszać z błotem, wszydzić, obsmarować, i na koniec pokazać że MY TU ROZDAJEMY KARTY
Nie zgadzam się z Tobą. Z mojego doświadczenia wynika, że jest tu spore grono naprawdę bardzo uczynnych i skorych do pomocy osób. Nikt mnie jeszcze nigdy nie objechal, nie wyszydził,. wręcz przeciwnie, wiele razy mogłam skorzystać z uczynnej pomocy innych Wizażanek. Z wieloma osobami poznanymi na forum spotykamy się osobiście, chodzimy na kawę, ploteczki, robimy wspólne zakupy. Jakaś częśc osob na pewno wchodzi na Wizaż po to, aby się pośmiac czy wyszydzic, ale to jest zdecydowana mniejszość. Nie wiem, dlaczego Twoim zdaniem wiekszość z nas to chamki

SOCKI, znowu piszemy w tym samym czasie...

Ale to fakt, że często ktoś nieuwaznie łamiący regulamin bierze uwagi do siebie. Czasem widząc podanego linka do jakiejś strony przez nowa użytkowniczkę, to jesli post nie wygląda na ewidentny spam, piszę PW "hej, skasuj może tego linka, żeby ktoś nie uznał to za nieopłaconą reklamę". Wiele dziewczyn mi odpisywało "OK, dzieki za uwagę, linka usuwam". Bez obrazy, bez komentarzy "co się czepiasz"? A jako moderator też się nasłuchalam tylu pretensji, że usunęłam wątek bo niezgodny z regulaminem...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-09-18 o 09:40
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:40   #30
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: ***Nieprzyjemne sytuacje na foruM***

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Spójrzcie tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365813

Wiecie co ja powiem, że pierwszy raz spotkałam się z kimś kto złamał regulamin bo go nieuważnie lub w ogóle czytał, a po "uświadomieniu" przez inne wizażanki przeprosił.

Tutmirlajt wybacz ale Ty chcesz usłyszeć od innych taką samą opinię jak Twoja. ale forum jest po to, żeby skonfrontować różne poglądy różnych ludzi i się przy tym nie obrażać.
Ja widzę to często.
-Wyszukiwarka się kłania

-o, przepraszam, nic nie znalazłam (bo nie szukałaś )
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.