Yves Rocher i seria Bio-Calmille - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-09, 12:46   #1
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977

Yves Rocher i seria Bio-Calmille


Drogie wizazanki wczoraj bylam na zakupach i weszlam tez do sklepu YR. Dokonalam tam odkrycia ze seria Bio-Calmille jest juz wycofana z produkcji a to co znajduje sie jeszcze na poklach sklepowych to resztki. Ta seria zastepuje nowa seria o nazwie Pure Calmille. Zawiera ona krem na dzien i na noc, zel do mycia twarzy przy pomocy wody, mleczko z tonikiem tzw 2 w 1, tonik, chusteczki zmywajace makijaz dobre np. w podrozy, do tego aqua-peeling, maseczke i platki na oczeta. W marcu dojdzie jeszcze witaminowy zel- jako krem na dzien i to wszystko. Naszego ukochanego kremu pod oczy ta seria nie posiada, jak i kremu na zime i maseczki na zime, a takze mojego ukochenego kremu przeciwzmarszczkowego. Gdy ekspedietka mnie o tym poinformowala wpadlam w panike, zlapalam ow krem nie patrzac czy jest w promocji czy nie (ale byl). Mam nadzieje ze nowa seria bedzie tak samo dobra jak stara i momo wszystko z czasem beda nowe produkty, ktore beda odpowiadac starym. Acha zapomnialam napisac kremu tonujacego tez nie ma. Nic tylko bede ryczec! Kochane pedzcie do sklepu i wykupujcie resztki!!!
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 13:15   #2
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Re: Yves Rocher i seria Bio-Calmille

No dobrze, ale może nowa seria nie będzie gorsza?

Swoją drogą dostałam pocztą, jako właścicielka karty stałego klienta bardzo zachęcające zawiadomienie o wyprzedaży i obietnicę, że na jeden wybrany przez mnie kosmetyk nie będący w promocji też mi obniżą cenę o 50%.

Rozumiem twoje obawy, ale ja daleka jestem od paniki.
Tylko trzeba będzie recenzować wszystko od początku .

Bywa.

Ale serio, może następna seria będzie jeszcze lepsza? Raz wymyślili dobre kremy, może zrobią to ponownie.

Pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 13:38   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Yves Rocher i seria Bio-Calmille

mam nadzieje ze bedzie fajna, ale kremu przeciwzmarszczkowego i tonujacego to nie wiem czy mi cos innego zastapi. Ten przeciwzmarszczkowy to jak do tej pory jedyny krem ktory splyca zmarszczki na czole i miedzy brwiami - przynajmniej u mnie. Ja ta serie zaczelam uzywac we wrzesniu ur. wiec niedawno stalam sie jej fanka. Moje podraznienia sie zmniejszyly a moge nawet powiedziec ze prawie ustapily. Oczywiscie ciesze sie ze zel do mycia buzki bedzie wiekszy, ale walka ze zmarszczkami bedzie przerwana (dopoki nie znajde czegos innego lagodzacego i usuwajacego zmarszczki), a i moj apel jest skierowany tez do tych co tak bardzo chwalily krem pod oczeta na KW, te musza byc zawiedzione!
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-13, 14:32   #4
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: Yves Rocher i seria Bio-Calmille

a jaka jest obecnie cena tych kremów w promocji?
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.