Prenumerata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-30, 03:24   #1
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee

Prenumerata


Dziewczyny mam pytanko czy kiedykolwiek prenumerowalyscie w stanach gazety?Ja ostatnio nabralam ochoty na Allure i Glamour,bo sa w promocji.Mozna zaprenumerowac obydwa magazyny za jedyne 20 dolcow na rok.Slyszalam tez,ze w Allure czesto sa kupony znizkowe na zakup kosmetykow oraz zdazaja sie miniaturki.Mysle tez o jakims polskim magazynie,ale to juz chyba bedzie duuuuuzo drozsze.Macie jakies doswiadczenia w tej materii???
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 03:29   #2
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Prenumerata

Cytat:
Napisane przez sunapee
Dziewczyny mam pytanko czy kiedykolwiek prenumerowalyscie w stanach gazety?Ja ostatnio nabralam ochoty na Allure i Glamour,bo sa w promocji.Mozna zaprenumerowac obydwa magazyny za jedyne 20 dolcow na rok.Slyszalam tez,ze w Allure czesto sa kupony znizkowe na zakup kosmetykow oraz zdazaja sie miniaturki.Mysle tez o jakims polskim magazynie,ale to juz chyba bedzie duuuuuzo drozsze.Macie jakies doswiadczenia w tej materii???
Za 20 dolarow sie chyba oplaca a co do Polskich gazet niemam pojecia ale pamietam ze jak chcialam sobie zamowic roczne Avanti tylko do UK bylo duzo drozsze Mam nadzieje ze to sie zmieni .
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 03:41   #3
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Prenumerata

jesli chodzi o prenumerate, to ja mam Glamour i Shape. Zaplacilam chyba ok. $12 za Glamour (na rok)..za Shape nie pamietam ale czesto widze w gazecie, ze tez cos ok. $12 na rok. Jedyny minus-jak dla mnie- to to, ze w sklepie widze juz gazete a do mnie przychodzi po ok paru dniach do tygodnia od ukazania sie w sklepach. No ale wychodzi duzo taniej niz kupowanie w sklepie.

Ok 4 lat temu prenumerowalam Twoj Styl ale to sie nie oplaca.. nie pamietam ile kosztowal ale ok. $50, tak wiec zrezygnowalam. Zreszta tu jest taki wybor w magazynach, ze nie ma sensu prenumerowac polskich gazet.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 03:44   #4
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Prenumerata

w sumie masz racje nineczka,wybor tu jest ogromniasty,a juz na pewno nie mam ochoty placic 50 dolcoe....heh.A zdazalo sie,ze mialas w Glamour jakies kupony znizkowe albo info o promocjach?
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 06:27   #5
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Prenumerata

jak tylko tu przylecialam to prenumerowalam cosmo ale po dwoch latach mi sie znudzilo i teraz nawet juz nie mam ochoty zagladac do tej gazety, bo az za dobrze wiem, co tam znajde. prenumerowalam tez psychology today.
20 dolarow za rok to troche duzo, wydaje mi sie. Marie Claire np mozna zamowic za 12 dolarow na rok. chyba ze to 20 dolarow za prenumerate dwoch magazynow wtedy super by sie oplacalo! (wybaczcie, ale dopiero wstalam i jestem chora do tego, wiec wolno mysle )
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 16:38   #6
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Prenumerata

Zazwyczaj roczna prenumerata miesiecznika to 12$. Jesli za dwie gazety mialabys zapacic 20$ to oszczedzasz 4$. To dobry interes jesli obie gazety chetnie czytasz i przegladasz Co do znizek to sie nie orientuje.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 17:36   #7
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Prenumerata

ja nigdy nie dostalam zadnego kuponu znizkowego, chyba, ze takie normalne jak dla wszystkich tzn. czasem cos tam przyczepiaja w srodku, ze mozna jakis kosmetyk kupic taniej ale to jest w kazdej gazecie. Troche zamieszalam.. ogolnie mowiac, prenumerujacy nie ma tutaj jakis specjalnych przywilejow .. jedyne to to, ze placisz te $12 za caly rok i wychodzi ci gazeta po $1..a w sklepie Glamour kosztuje chyba ponad $3.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.