Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re-start - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 09:21   #1
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957

Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re-start


Witam serdecznie wszystkie tegoroczne Osiemnastki!
Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które podobnie jak ja, w tym roku kończą osiemnaście lat, czyli przekraczają ten magiczny próg ku dorosłości.

W tym wątku możemy poplotkować o wszystkim! Wiadomo, głównie o imprezie osiemnastkowej, co o tym sądzicie, czy i co robicie itp. (gdzie, co, jak, kiedy, zaproszenia, goście itp. itd.), ale też o szkole (ponarzekać trochę na nią), o chłopakach, o przyjaźni, o miłości... czego dusza zapragnie!



LISTA OSIEMNASTKOWYCH DZIEWCZĄT

lovelybaka - Klaudia 25.01.1995, Wrocław - jak sama określiła, jej "hobby" jest wyczynowe oglądanie piłki nożnej i wynajdowanie nowych zespołów. Uwielbia gry wideo i chodzić na koncerty

natalkaa7522 - Natalia 12.03.1995, Nowy Sącz - bardzo lubi sport, w szczególności siatkówkę, ogólnie ćwiczyć i cięższą muzykę. Jest włosomaniaczką!

Dailah - Ola 02.04.1995, Jarosław - lubi chodzić w glanach i słuchać dwóch gatunków muzycznych - muzykę cięższą oraz... lata 80!

old cookie - Daria 18.05.1995, Wielkopolska - lubi robić duuużo rzeczy, m.in. blogować, słuchać muzyki, czytać książki i spotykać się ze znajomymi

Lichelle - Mika 13.06.1995 Poznań - interesuje się grafiką komputerową i informatyką. Uwielbia podróżować i spełniać swoje najskrytsze marzenia!

Malinovva - Patrycja 31.07.1995, Poznań - uwielbia robić zdjęcia, w przyszłości chciałaby zostać fotoreporterką. Trenuje pływanie, które jest jej całym życiem. Interesuje się też WOSem i dziennikarstwem.

Madiha - Paula 06.08.1995, Rzeszów - lubi cięższą muzykę, ścisłe przedmioty takie jak biologia i chemia, pasjonuje ją medycyna. Gra na gitarze.

szeptserca - Kinga 09.09.1995, Kielce - interesuje ją biologia, dobra literatura, moda oraz lubi podróżować - szczególnie ciekawi ją kultura innych krajów!

trudna sprawa - Anna (nie Ania!) 22.11.1995, Wrocław - lubi rysować, słuchać rocka i starego disco, ale także uczyć się WOSu - przyszła studentka prawa!

Elsay - Ewa 04.12.1995, Kraków - uwielbia słuchać muzyki oraz czytać książki. A nasz wspaniały Wizażowy portal zaczął rozwijać u niej kosmetykową manię!





LISTA OSIEMNASTKOWYCH IMPREZ

old cookie
2 czerwca - impreza rodzinna
15 czerwca - impreza dla znajomych

Malinovva
27 czerwca - impreza dla znajomych
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater

Edytowane przez Malinovva
Czas edycji: 2013-01-17 o 13:20
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:25   #2
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Ok, fajny pomysl
Dolaczam sie jako tegoroczna (przyszla) 18
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:28   #3
Lichelle
Zakorzenienie
 
Avatar Lichelle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 719
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

i ja sie witam
i dołączam
__________________
...
Ci ,którzy byli tak blisko, nagle okazują się niemal obcy.


Nigdy nie żałuj tego co zrobiłaś, bo w pewnym momencie działo się dokładnie to, czego naprawdę chciałaś...
Lichelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:30   #4
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Macie w planach organizować imprezy 18 ?
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:51   #5
Lichelle
Zakorzenienie
 
Avatar Lichelle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 719
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

ja mam juz taki maly pomysl w mojej glowie

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

a wy cos organizujaciee ? jakies pomysly juz?
do jakiej szkoly w ogole chodzicie ?
__________________
...
Ci ,którzy byli tak blisko, nagle okazują się niemal obcy.


Nigdy nie żałuj tego co zrobiłaś, bo w pewnym momencie działo się dokładnie to, czego naprawdę chciałaś...
Lichelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:12   #6
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Heeej

A wogóle zaczne od najważniejszego - kiedy macie urodziny? Ja 12 marca.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:15   #7
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Hej :P

To który temat jest aktualny? Bo ogarnęłam że w tym dziale są ze 3 o '95 i nie wiem co i jak?

Ja mam 25.01 :P
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 11:29   #8
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

O, jak miło!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=523094&page=69 ten może na razie zostawmy, bo i tak osoba od listy pewnie tam nie zagląda, więc przenieśmy się tu na razie

Dziewczyny, poprosiłabym na PW taką ankietkę:
1. Nick
2. Imię
3. Miasto
4. Data urodzenia
5. Zainteresowania

To w pierwszym poście zrobię listę

Ja urodziny mam 31 lipca, ale 18 wyprawiam 27 czerwca i będzie niezła bibka Musiałam już zarezerwować lokal, bo mi chcieli buchnąć termin A wiadomo - w wakacje nikogo nie ma, więc na pewno swojej wymarzonej ekipy bym nie zgromadziła w jeden wieczór...
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:26   #9
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Zawsze z tego wątku możemy zrobić "wielkie osiemnastek organizowanie" wymienianie się pomysłami itp.
Ja urodziny mam początkiem sierpnia, ale imprezę zrobię na 99% 29.08, bo jeszcze w tygodniu więc będzie taniej, a większość już powinna być
Robię z przyjaciółką, ale dalej nie możemy się zdecydować jaki klimat chcemy ...
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 13:06   #10
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

oooo, widzę kolejny wątek dla naszego rocznika, pozostałe poumierały śmiercią naturalną, niestety :P ja już nie mogę doczekać się mojej 18 urodziny mam 18 maja, osiemnastkę dla rodziny robię na sali 2 czerwca, a 15 czerwca robię razem z przyjaciółką dżampreze dla znajomych
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:35   #11
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Cześć cześć! Ja też się nie mogę doczekać 18tki, chociaż jeszcze nie wiem czy będę cokolwiek organizować. Wiecie, ja dopiero z późnego listopada, więc sobie jeszcze poczekam...
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 15:38   #12
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Cytat:
Napisane przez Madiha Pokaż wiadomość
Zawsze z tego wątku możemy zrobić "wielkie osiemnastek organizowanie" wymienianie się pomysłami itp.
Ja urodziny mam początkiem sierpnia, ale imprezę zrobię na 99% 29.08, bo jeszcze w tygodniu więc będzie taniej, a większość już powinna być
Robię z przyjaciółką, ale dalej nie możemy się zdecydować jaki klimat chcemy ...
Chcesz robić dwie osiemnastki w jednym? Ja mam urodziny 12 marca, moja druga znajoma 10 marca i trzecia - 8 marca i wszystkie mamy osiemnastki w tym roku. Padł jakiś pomysł wspólnej imprezy, ale ja nie chcę dzielić swojej imprezy z nikim innym.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:53   #13
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Chcesz robić dwie osiemnastki w jednym? Ja mam urodziny 12 marca, moja druga znajoma 10 marca i trzecia - 8 marca i wszystkie mamy osiemnastki w tym roku. Padł jakiś pomysł wspólnej imprezy, ale ja nie chcę dzielić swojej imprezy z nikim innym.
Tak W moim otoczeniu to dość popularne. Robię ją z przyjaciółką z którą mamy 90% wspólnego towarzystwa . I uznałyśmy, że wolimy "wypaśną" droższą imprezę w fajnym klubie i podzielić to na dwa
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:15   #14
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

No rozumiem.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:34   #15
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

A ty masz jakie plany co do 18 ^^?
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:36   #16
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Właśnie w tym tygodniu albo przyszłym (bo mam ferie) będe wybierała klub i rezerwowała.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:53   #17
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Ferie <3 zazdroszczę! Ja muszę czekać do lutego :<
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:58   #18
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

No małopolska w tym roku ma pierwsza.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:46   #19
Dailah
Raczkowanie
 
Avatar Dailah
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 105
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Witam i ja kwietniowa 18
Ja /02.04.95 jestem z Jarosławia (tj. podkarpacie) Słucham raczej cięższej muzyki ale raczej rock ale i również muzyki lat 80. Chodzę w glanach i to w sumie tyle A i Olka jestem i oglądam z bratem czasem MLP

Edytowane przez Dailah
Czas edycji: 2013-01-16 o 15:54
Dailah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 17:53   #20
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Ferie mam od 28.01 ;p

18stkę teraz będę robić chyba tylko dla chrzestnych (w sumie chrzestnego z rodziną bo chrzestna to nie wiem czy przyjdzie) i może jeszcze kogoś zaproszę. A w wakacje zaproszę kilku znajomych, gdzieś w plener chyba pójdziemy. ;p
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:13   #21
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Cytat:
Napisane przez Madiha Pokaż wiadomość
Tak W moim otoczeniu to dość popularne. Robię ją z przyjaciółką z którą mamy 90% wspólnego towarzystwa . I uznałyśmy, że wolimy "wypaśną" droższą imprezę w fajnym klubie i podzielić to na dwa
u mnie jest dokładnie tak samo :P chociaż z tego co widzę to "mała uroczystość dla rodziny" wyjdzie 3x drożej niż impreza dla 30-40 znajomych ;x

i też mam teraz ferieee!
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:19   #22
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Ja też mam ferieeeeeeeeeeeee!

A ja Wam opowiem o mojej osiemnastce:
Impreza będzie miała miejsce 27 czerwca. Początkowo chciałam zrobić imprezę w klubie, ale oczywiście ceny mnie zabiły, a niestety nie mam nikogo, z kim mogłabym zrobić imprezę. A poza tym tak jak natalkaa7522 wspomniała o sobie, tak ja też nie chcę swojej imprezy dzielić z nikim innym Później pojawiła się propozycja wynajęcia sali, ale w Poznaniu albo nie ma, albo ja nie umiem szukać, a jak już coś znajdę to ceny bez sensu po prostu! Mama wpadła na pewien pomysł, byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ale w końcu się przekonałam, a teraz to jestem zachwycona!!! Otóż - wynajmuję niby pizzerię (taaa, która prócz pizzy robi wszystkie dania, stripsy, zupy, sałatki, deseryyy ), ale tak naprawdę zaje**sty lokal. Klimatycznie miejsce. Wiecie, drewniane stoły itd., zresztą PATRZCIE TU, tam na dole są zdjęcia, u nas są tylko te duże stoły, bez tych małych kwadratowych stoliczków Stoły będą ułożone wzdłuż okien, w jednej linii, a reszta będzie parkietem Najpierw będzie tort i szampan, a koło północy pewnie pizza, a prócz tego na stole będą jakieś stripsy i sałatki ŁADNIE WYMYŚLIŁAM?
- będzie ok 25 osób, w tym jakieś 7 z rodziny (rodzice, mama chrzestna z mężem i bratem oraz ojciec chrzestny (z którym nie mam kontaktu, ale na ważniejsze okazje muszę go zaprosić...) z żoną.

powiedzcie mi moje kochane - czy zrobienie tego typową babską imprezą ('MĘŻCZYZNOM WSTĘP WZBRONIONY') to zły pomysł? mam tylko 8 chłopaków w klasie i no to są takie troche dresy... zaprosiłabym z czterech + chłopaka przyjaciółki i co? ok 15 dziewczyn na 5 chłopaków?...
nie liczę rodziny.
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:22   #23
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Ja też mam ferieeeeeeeeeeeee!

A ja Wam opowiem o mojej osiemnastce:
Impreza będzie miała miejsce 27 czerwca. Początkowo chciałam zrobić imprezę w klubie, ale oczywiście ceny mnie zabiły, a niestety nie mam nikogo, z kim mogłabym zrobić imprezę. A poza tym tak jak natalkaa7522 wspomniała o sobie, tak ja też nie chcę swojej imprezy dzielić z nikim innym Później pojawiła się propozycja wynajęcia sali, ale w Poznaniu albo nie ma, albo ja nie umiem szukać, a jak już coś znajdę to ceny bez sensu po prostu! Mama wpadła na pewien pomysł, byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ale w końcu się przekonałam, a teraz to jestem zachwycona!!! Otóż - wynajmuję niby pizzerię (taaa, która prócz pizzy robi wszystkie dania, stripsy, zupy, sałatki, deseryyy ), ale tak naprawdę zaje**sty lokal. Klimatycznie miejsce. Wiecie, drewniane stoły itd., zresztą PATRZCIE TU, tam na dole są zdjęcia, u nas są tylko te duże stoły, bez tych małych kwadratowych stoliczków Stoły będą ułożone wzdłuż okien, w jednej linii, a reszta będzie parkietem Najpierw będzie tort i szampan, a koło północy pewnie pizza, a prócz tego na stole będą jakieś stripsy i sałatki ŁADNIE WYMYŚLIŁAM?
- będzie ok 25 osób, w tym jakieś 7 z rodziny (rodzice, mama chrzestna z mężem i bratem oraz ojciec chrzestny (z którym nie mam kontaktu, ale na ważniejsze okazje muszę go zaprosić...) z żoną.

powiedzcie mi moje kochane - czy zrobienie tego typową babską imprezą ('MĘŻCZYZNOM WSTĘP WZBRONIONY') to zły pomysł? mam tylko 8 chłopaków w klasie i no to są takie troche dresy... zaprosiłabym z czterech + chłopaka przyjaciółki i co? ok 15 dziewczyn na 5 chłopaków?...
nie liczę rodziny.
Bardzo fajny pomysł z tą pizzerią! A co do facetów... kurczę, z nimi jakoś zawsze lepiej się bawię na imprezach (może to tylko ja tak mam, nie wiem ) i nieważne, czy to dresy czy tró metalowcy - alkohol i dobra zabawa łączą ludzi
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:40   #24
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Malinovva, bardzo dobry pomysł z tą pizzerią, fajny lokal I zgadzam sie trudna sprawa co do chłopaków, babskie party to dobra opcja na świętowanie w domu, w gronie najbliższych przyjaciółek, ale jednak na imprezie w lokalu, gdzie będzie muzyka, picie etc. jednak przydaliby się faceci, takie jest moje zdanie :P
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:49   #25
Dailah
Raczkowanie
 
Avatar Dailah
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 105
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Ja mam ferie od 11.02
Dailah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:52   #26
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Cytat:
Napisane przez Dailah Pokaż wiadomość
Witam i ja kwietniowa 18
Ja /02.04.95
jestem z Jarosławia (tj. podkarpacie) Słucham raczej cięższej muzyki ale i również muzyki lat 80. Chodzę w glanach i to w sumie tyle A i Olka jestem i oglądam z bratem czasem MLP
Lata 80 <3 Jakie zespoły ?


Malinovva

Fajny lokal Ja bym jednak zaprosiła facetów, ale tylko tych których lubię


U nas na 18 będzie pewnie kolo 60 osób, bo zapraszamy praktycznie całą klasę, jesteśmy bardzo ze soba zżyci + pewnie każda po iluś tam swoich znajomych i dojdą pewnie do tego chłopak/dziewczyna niektórych, bliższych zaproszonych.

Dla rodziny pewnie robię mały obiad i tyle, więc to drogo nie wyjdzie

Wgl. ile alkoholu macie zamiar liczyć na głowę?
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:04   #27
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Dailah, to jeszcze trochę sobie poczekasz mi się nie podoba, że w tym roku mamy ferie w pierwszym rzucie, bo potem długo nie będziemy mieć wolnego ;x
Madiha, właśnie z przyjaciółką nie możemy postanowić ile alko musimy mieć, wiadomo, że dziewczyny nie wypiją zbyt dużo, jednak kolegów mamy z naprawdę mocnymi głowami i dużo wódki musi się przelać zanim będą mieli dość u mojego kuzyna był 1l/osobę, ale wydaje mi się, że to za dużo :P
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:17   #28
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Za dwa tygodnie mam osiemnastkę koleżanki, pierwszą w tym roku, i jest jasno postawiony warunek: jak ktoś ma zamiar się porządnie upić, to bierze swój alkohol. Na imprezie będzie coś koło 100 osób, więc jakby koleżanka chciała zaspokoić wszystkich... to by zbankrutowała
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:32   #29
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Osiemnastkę w tym roku mamy, z niecierpliwością na nią czekamy! - rocznik 95 re

Cytat:
Napisane przez trudna sprawa Pokaż wiadomość
Za dwa tygodnie mam osiemnastkę koleżanki, pierwszą w tym roku, i jest jasno postawiony warunek: jak ktoś ma zamiar się porządnie upić, to bierze swój alkohol. Na imprezie będzie coś koło 100 osób, więc jakby koleżanka chciała zaspokoić wszystkich... to by zbankrutowała
100 osób to prawie jak wesele no niestety, alkohol wychodzi naprawdę, naprawdę drogo przy takich imprezach ;x
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:38   #30
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
100 osób to prawie jak wesele no niestety, alkohol wychodzi naprawdę, naprawdę drogo przy takich imprezach ;x
Dokładnie, i takie rozwiązanie z własnym alkoholem mi pasuje - każdy doskonale wie ile jest w stanie wypić i tyle sobie przynosi.
Ja chyba zrobię jednak kameralną domówkę z okazji 18, tylko oby się nie przekształciła w Project X...
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.