Jak go do nas przekonać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-16, 11:41   #1
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11

Jak go do nas przekonać


Witam. Przedstawie wam w skrócie moja historie. 3 miesiące temu poznałam mężczyznę przez portal randkowy. Od razu spodobalismy się sobie był miły wyluzowany zabawny po prostu ideał (nie mówię o wyglądzie) Zanim się spotkaliśmy dużo pisaliśmy oraz rozmawialiśmy przez telefon zazwyczaj były to kilku godzinne rozmowy dogadalismy się ze wszystkim. Zaczęliśmy się spotykać coraz częściej dodam że mieszka ode mnie 70 km więc zostawaly nam tylko weekendy ponieważ pracował. Nie ukrylam przed nim że mam 2 dzieci i jestem po rozwodzie. Od początku mówił że jest to trudny temat dla niego ale mimo to spotykaliśmy się bo czułam z nim naprawdę silna więź i działa to oczywiście także w drugą stronę. Spędziliśmy rodzinny weekend nad morzem zabiera nas to tu to tam ale w dalszym ciągu ciężko jest mu podjąć decyzję czy da radę wychować i obdarzyć uczuciem nie swoje dzieci i prosił bym dała mu czas.. Rozumiem jego obawy ponieważ to nie jest taki łatwy temat ale z drugiej strony wychodzę z założenia że jeżeli nie spróbujemy to nigdy się nie dowiemy i z każdym spotkaniem i ja i moje dzieci bardzo się do niego przywiązują. Kiedy wchodzimy na ten ciężki temat zaraz powstaje kłótnia bo mówi że nie potrafię zrozumieć że to dl niego ciężka decyzja i trudny wybór. Rozumiem ale my też bardzo się przywiązujemy do niego i boję się że po prostu powie mi po czasie że niestety ale to nie wyjdzie. Jak myślicie ile czasu powinnam mu dać i czy wogule jest szansa by taki związek się udał? Pytam bo brak mi sił nie wiem co o tym myśleć z góry dziękuję

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Jak wy to widzicie? Na prawdę chciałabym poznać wasze opinie bo z boku widać najlepiej..
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 11:45   #2
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Witam. Przedstawie wam w skrócie moja historie. 3 miesiące temu poznałam mężczyznę przez portal randkowy. Od razu spodobalismy się sobie był miły wyluzowany zabawny po prostu ideał (nie mówię o wyglądzie) Zanim się spotkaliśmy dużo pisaliśmy oraz rozmawialiśmy przez telefon zazwyczaj były to kilku godzinne rozmowy dogadalismy się ze wszystkim. Zaczęliśmy się spotykać coraz częściej dodam że mieszka ode mnie 70 km więc zostawaly nam tylko weekendy ponieważ pracował. Nie ukrylam przed nim że mam 2 dzieci i jestem po rozwodzie. Od początku mówił że jest to trudny temat dla niego ale mimo to spotykaliśmy się bo czułam z nim naprawdę silna więź i działa to oczywiście także w drugą stronę. Spędziliśmy rodzinny weekend nad morzem zabiera nas to tu to tam ale w dalszym ciągu ciężko jest mu podjąć decyzję czy da radę wychować i obdarzyć uczuciem nie swoje dzieci i prosił bym dała mu czas.. Rozumiem jego obawy ponieważ to nie jest taki łatwy temat ale z drugiej strony wychodzę z założenia że jeżeli nie spróbujemy to nigdy się nie dowiemy i z każdym spotkaniem i ja i moje dzieci bardzo się do niego przywiązują. Kiedy wchodzimy na ten ciężki temat zaraz powstaje kłótnia bo mówi że nie potrafię zrozumieć że to dl niego ciężka decyzja i trudny wybór. Rozumiem ale my też bardzo się przywiązujemy do niego i boję się że po prostu powie mi po czasie że niestety ale to nie wyjdzie. Jak myślicie ile czasu powinnam mu dać i czy wogule jest szansa by taki związek się udał? Pytam bo brak mi sił nie wiem co o tym myśleć z góry dziękuję
A po co Ty się z nim spotykasz z dziećmi? Znacie się od 3 miesięcy - to jest BARDZO MAŁO. Po takim czasie ktoś może nie wiedzieć, czy w ogóle chce być na poważnie z druga osobą. A co dopiero w sytuacji, gdy druga osoba ma dzieci, więc deklaracja musi być bardzo przemyślana i poważna. Jasne, że dobrze, ze mu powiedziałaś o dzieciach, ale niepotrzebnie się spotykacie wszyscy razem (przynajmniej na tym etapie). Dzieci się niepotrzebnie przywiązują, a Ty usiłujesz wymusić na gościu deklaracje. Na takim wstępnym etapie chodź na randki sama - jeśli z tym facetem Ci nie wyjdzie, to tak każdego będziesz poznawać z tymi dziecmi?
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:10   #3
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

Na pierwszej i drugiej randce byliśmy sami później sam zaproponował bym wzięła dzieci więc pojechaliśmy nad morze bo bardzo chciał je poznać i zobaczyć czy spełni się w takiej roli ludzie którzy nas nie znali naprawdę patrzyli na nas z podziwem i wszyscy myśleli że tworzymy wspaniała rodzinę także on sprawdził się w roli tatusia bo widziałam że traktował dzieci jak swoje sam mówił że zaczął się do nas przywiązywać... Nie chce na nim nic wymuszac tylko jak mu pokazać że naprawdę dalibysmy sobie rade i pokonali wszystkie przeciwności.. Może i krótko się znamy ale prawdziwa miłość czuje się od razu.. A między nami jest naprawdę coś wyjątkowego
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:22   #4
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Jak go do nas przekonać

To dobrze, że on się zastanawia.
Być może nie jest gotowy i nigdy nie będzie na stworzenie rodziny z wami.
Kilkudniowy pobyt nad morzem wspólnie to nie to samo co wspólne mieszkanie, codzienne obowiązki i problemy.
Nie naciskaj bo zaszkodzisz sobie i dzieciom.
Traktuj go jak przyjaciela domu, rodziny. Nie dawaj nadziei dzieciom , że to będzie ich tata, nie prowokuj takich rozmów z nimi.
Weź też pod uwagę , że on być może ma rodzinę, której może nie podobać się taki związek syna z osobą rozwiedzioną i z dziećmi.
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:27   #5
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
A między nami jest naprawdę coś wyjątkowego
Ale uroczy wyświechtany frazes ,klapki kiedyś z oczu spadną wraz z odejściem pana wyjątkowego, który to alergicznie reaguje na określenie swej bytności w danej sytuacji ,wpychasz świadomie dzieci na pole minowe ,rozumiem że z dwójką jest ciężko kogoś znaleźć ale czy warto ?... parafrazując > tylko dzieci żal .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:30   #6
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

Macie racje w zupełności ale ciężko traktować go jak przyjaciela rodziny skoro czuje ze to coś więcej.. Powiedział mi że boi się jedynie tego ze moje dzieci kiedyś powiedzą mu ze nie ma prawa decydować i wtrącać się bo nie jest ich ojcem. Mówi że tych słów obawia się najbardziej. Co do jego rodziny to nie jest tak.. Powiedział mi że jest dorosły i nie obchodzi go to co powiedzą inni bo chodzi o jego szczęście. A czuje się ze mną naprawdę wspaniale bo powtarzał mi to już nie raz. Bardzo bym chciała by uczestniczył w naszym życiu i nie chce go naciskać może niech wszystko dzieje się powoli tylko czy jest szansa by taki związek się udał?
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:31   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Na pierwszej i drugiej randce byliśmy sami później sam zaproponował bym wzięła dzieci więc pojechaliśmy nad morze bo bardzo chciał je poznać i zobaczyć czy spełni się w takiej roli ludzie którzy nas nie znali naprawdę patrzyli na nas z podziwem i wszyscy myśleli że tworzymy wspaniała rodzinę także on sprawdził się w roli tatusia bo widziałam że traktował dzieci jak swoje sam mówił że zaczął się do nas przywiązywać... Nie chce na nim nic wymuszac tylko jak mu pokazać że naprawdę dalibysmy sobie rade i pokonali wszystkie przeciwności.. Może i krótko się znamy ale prawdziwa miłość czuje się od razu.. A między nami jest naprawdę coś wyjątkowego
Wasza znajomość (to przecież nie jest nawet związek) jest zdecydowanie zbyt krótka i zbyt luźna na poznawanie dzieci i dziwię się, że na to pozwoliłaś. No fajnie, że chce i co z tego? Zastanów się nieco: nie znasz faceta, tak do końca nie wiesz jakie są jego intencje i czemu chce. Na razie jest dużo gadania i sporych deklaracji na podstawie słabych przesłanek. Byłabym BARDZO ostrożna.

Obserwacje / interpretacje pt. widziałam, że traktował dzieci, jak swoje / ludzie patrzyli na nas z podziwem, świadczą niestety o Twojej sporej naiwności.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-10-16 o 12:33
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 12:34   #8
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

Nie mam klapek na oczach ponieważ mam swoje lata i dużo przeżyłam. podchodzę do tego na prawdę bardzo poważnie i uważam że on również skoro wiedział że jest 2 dzieci a nie było to dla niego wcześniej przeszkodą to dlaczego ta przeszkoda miałaby się teraz pojawić.. Wiedział na co się pisze.. I właśnie najgorzej boje się o to ze dzieci się przywiąża a on odejdzie..
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:40   #9
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Jak go do nas przekonać

Szansa na udany związek kawalera z rozwódką z dwójką dzieci jest. Słyszy się o takich przypadkach.
Lecz czy tak będzie w waszej sytuacji to nie wiadomo.
Nie rób sobie zbyt wielkich nadziei , nie wiadomo czy on jednocześnie nie poznaje się z innymi paniami poznanymi na portalu.
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:40   #10
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

Właśnie moim zdaniem dobrze ze chciał poznać dzieci bo to świadczy o tym że potraktował to poważnie.. Dużo rozmawiamy na ten temat bierzemy wszystko za i przeciw nie jestem naiwna bo wiem jakie życie jest okrutne bo mój były mąż okazał się totalnie nieodpowiedzialny postarał się o rodzinę po czym po prostu uciekł za granicę uciekł od obowiązku.. Nie potrafił o nas zadbać. Nie szukam im ojca na siłę po prostu poczułam że to już czas by w końcu ułożyć życie i sobie i Dziecia
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:41   #11
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Jak go do nas przekonać

Ile masz lat, w jakim wieku są dzieci, w jakim ten pan?
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 12:43   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Nie mam klapek na oczach ponieważ mam swoje lata i dużo przeżyłam. podchodzę do tego na prawdę bardzo poważnie i uważam że on również skoro wiedział że jest 2 dzieci a nie było to dla niego wcześniej przeszkodą to dlaczego ta przeszkoda miałaby się teraz pojawić.. Wiedział na co się pisze.. I właśnie najgorzej boje się o to ze dzieci się przywiąża a on odejdzie..
Już samo pytanie "jak go do nas przekonać" (gdzie to on bardziej powinien przekonywać Ciebie do siebie, a następnie Ciebie i Twoje dzieci, bo nowa osoba, nieznana zawsze jednak jest znakiem zapytania, nie wiadomo na ile dzieci są przy niej bezpieczne, jak to na nie wpłynie) świadczy o tym, że niestety masz klapki na oczach, a może raczej niewiele się nauczyłaś pomimo tego, że masz za sobą rozwód.

Nie, mógł nie wiedzieć "na co się pisze". To jak z odwiedzaniem Domu Dziecka - dzieci lgną, człowiek by chciał od razu zbawić świat, aby im było lepiej, obiecuje, że wróci... po czym nie wraca, bo to jednak za ciężkie, wymaga czasu, samozaparcia, zmiany przyzwyczajeń. Spacerek z "rodzinką", gdzie wielce się zachłystujesz rzekomymi zachwytami jakichś ludzi, jak się ma do codzienności, pracy? Nijak.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:45   #13
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

Mam 25 lat moje dzieci córeczka 3 latka synek półtora roku on o rok starszy ode mnie
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:47   #14
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
ludzie którzy nas nie znali naprawdę patrzyli na nas z podziwem i wszyscy myśleli że tworzymy wspaniała rodzinę także on sprawdził się w roli tatusia
Raczysz żartować? Spełnił się w roli tatusia, bo pani w sklepie rzuciła tekstem "o, ale urocza rodzinka"?
Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Powiedział mi że boi się jedynie tego ze moje dzieci kiedyś powiedzą mu ze nie ma prawa decydować i wtrącać się bo nie jest ich ojcem. Mówi że tych słów obawia się najbardziej.
A co w tym słowach jest takiego strasznego? On już się nastawia na decydowanie za Twoje dzieci, że obawia się tylko tego, że nie będą go słuchać? A on myśli, że każdy biologiczny ojciec z urzędu dostaje dzieci skłonne do całkowitego podporządkowania?
Ja w sumie też bym nie chciała, żeby facet mojej matki kazał do siebie mówić "tato" i mówił, że mam słuchać jego rozkazów, bo się związał z moją matką.
Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
I właśnie najgorzej boje się o to ze dzieci się przywiąża a on odejdzie..
To czy dzieci się przywiążą do jakiegokolwiek Twojego chłopaka, to już zależy w dużej mierze od Ciebie.

Strasznie się spieszysz, nie wiem po co. Trzymiesięczna znajomość, to absolutnie nie jest czas, by robić sobie rodzinne wycieczki nad morze. No, chyba że dzieci mają po +/- 20 lat, znają życie i wiedzą, że Twój facet dziś jest, a jutro może go nie być.
Edit: no nie są dorosłe... Więc wiesz. Zluzuj z przedstawianiem każdego, z kim pójdziesz na dwie randki.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:48   #15
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Właśnie moim zdaniem dobrze ze chciał poznać dzieci bo to świadczy o tym że potraktował to poważnie.. Dużo rozmawiamy na ten temat bierzemy wszystko za i przeciw nie jestem naiwna bo wiem jakie życie jest okrutne bo mój były mąż okazał się totalnie nieodpowiedzialny postarał się o rodzinę po czym po prostu uciekł za granicę uciekł od obowiązku.. Nie potrafił o nas zadbać. Nie szukam im ojca na siłę po prostu poczułam że to już czas by w końcu ułożyć życie i sobie i Dziecia
Chyba za dużo oczekujesz po 3 miesięcznej znajomości telefonicznej i kilku dniach wspólnego przebywania z tym panem.
I za bardzo ci się śpieszy. A pośpiech w tej sytuacji nie jest wskazany.
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:50   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Mam 25 lat moje dzieci córeczka 3 latka synek półtora roku on o rok starszy ode mnie
No to rzeczywiście, kryzys wieku średniego za progiem i samotność straszy za rogiem, bo dzieci takie "odchowane" i lada moment z domu wyjdą.

Obyś nie trafiła nigdy na pedofila, który szuka naiwnej pani z dziećmi, bo ostrożności nie masz za grosz. Serio. Byle chętne portki były. Tak to niestety wygląda.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-10-16 o 12:51
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:54   #17
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Na pierwszej i drugiej randce byliśmy sami później sam zaproponował bym wzięła dzieci więc pojechaliśmy nad morze bo bardzo chciał je poznać i zobaczyć czy spełni się w takiej roli ludzie którzy nas nie znali naprawdę patrzyli na nas z podziwem i wszyscy myśleli że tworzymy wspaniała rodzinę także on sprawdził się w roli tatusia bo widziałam że traktował dzieci jak swoje sam mówił że zaczął się do nas przywiązywać... Nie chce na nim nic wymuszac tylko jak mu pokazać że naprawdę dalibysmy sobie rade i pokonali wszystkie przeciwności.. Może i krótko się znamy ale prawdziwa miłość czuje się od razu.. A między nami jest naprawdę coś wyjątkowego

ale w jakiej roli przepraszam? bo przeciez nie w roli ojca, ktory jest z dziećmi codziennie, opiekuje się nimi w chorobie, odpowiada za nie przed prawem i łoży na ich utrzymanie?

nie rozśmieszaj mnie. poleciałaś za pierwszymi spodniami, które nie uciekły od słowa "dzieci" i zamiast myśleć o tym co dla nich najlepsze, przystajesz na wszystko co pan zaproponuje ("znamy się miesiąc, ale pojedźmy z nimi nad morze, bo chcę zobaczyć jak będziemy razem wyglądali") by go tylko nie stracić, żeby tylko się do was "przekonał".

od dupy strony się do tego zabierasz, wybacz.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

Edytowane przez liselotta
Czas edycji: 2014-10-16 o 12:56
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:57   #18
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

Nie napisałam że spełnił się w roli tatusia bo ktoś coś tam powiedział tylko widziałam to ze bardzo się starał. Przecież to widać jeżeli komuś zależy po co robił by to wszystko skoro wiedział że mam 2 dzieci i jestem po ROZWODZIE? nawet nie zaczynał by takiej znajomości nie proponował niczegokolwiek faktycznie to za szybko by podjąć jakąś decyzję ale ja tylko zapytałam czy istnieje szansa by taki związek się udał bo znam na prawdę dużo par którym się udało ciężko jest zaakceptować nie swoje dzieci ale z drugiej strony jeżeli akceptuje mnie powinien zaakceptować mnie w Pakiecie
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:01   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Nie napisałam że spełnił się w roli tatusia bo ktoś coś tam powiedział tylko widziałam to ze bardzo się starał. Przecież to widać jeżeli komuś zależy po co robił by to wszystko skoro wiedział że mam 2 dzieci i jestem po ROZWODZIE? nawet nie zaczynał by takiej znajomości nie proponował niczegokolwiek faktycznie to za szybko by podjąć jakąś decyzję ale ja tylko zapytałam czy istnieje szansa by taki związek się udał bo znam na prawdę dużo par którym się udało ciężko jest zaakceptować nie swoje dzieci ale z drugiej strony jeżeli akceptuje mnie powinien zaakceptować mnie w Pakiecie
"Zależy" na czym? Znasz go na tyle, aby to wiedzieć na 100%? Znasz dokładnie jego przeszłość, poznałaś rodzinę, znajomych? Miałaś możliwość obserwowania go w różnych życiowych sytuacjach? "Zależy" po jakim czasie? "Zależy", bo na urlopik pojechał? "Zależy", bo się kilka miłych dni spędziło (gdzie nie ma obowiązków, problemów, prozy życia)? "Zależy" bo tak powiedział?

Twoja naiwność mnie przeraża, serio.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 13:03   #20
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

A z kad stwierdzenie że poleciałam za pierwszymi spodniami? Spotykalam się z wieloma mężczyznami i naprawdę żadnemu z nich nie przeszkadzały dzieci zazwyczaj kończyło się po pierwszej randce bo to nie było to.. Gdybym chciała to dawno miałabym ułożone życie nie będę ukrywała.. Ale to przy nim czuje się całkiem inaczej i czuję że znalazłam to czego od dawna szukałam i chyba to powinno się liczyć nie biorę pierwszego lepszego gościa tylko po to by nie być sama.. Patrzę na to jaki ma stosunek do dzieci bo to one są najważniejsze w moim życiu
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:04   #21
201608212239
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 632
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Na pierwszej i drugiej randce byliśmy sami później sam zaproponował bym wzięła dzieci więc pojechaliśmy nad morze bo bardzo chciał je poznać i zobaczyć czy spełni się w takiej roli ludzie którzy nas nie znali naprawdę patrzyli na nas z podziwem i wszyscy myśleli że tworzymy wspaniała rodzinę także on sprawdził się w roli tatusia bo widziałam że traktował dzieci jak swoje sam mówił że zaczął się do nas przywiązywać... Nie chce na nim nic wymuszac tylko jak mu pokazać że naprawdę dalibysmy sobie rade i pokonali wszystkie przeciwności.. Może i krótko się znamy ale prawdziwa miłość czuje się od razu.. A między nami jest naprawdę coś wyjątkowego
Nie obraź się, ale to co piszesz trąci naiwnością.To, że fajnie Wam było na wspólnym wyjeździe nie znaczy, ze facet sprawdził się w roli ojca. I na jakiej niby podstawie stwierdzasz, że pokonacie wszelkie przeciwnosci? Może on tej pewnosci nie ma? Pozwól mu się na spokojnie zastanowić i przeanalizować sytuację. A zabranie dzieci na trzecią randkę uważam za nieodpowiedzialność.
201608212239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:06   #22
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony jeżeli akceptuje mnie powinien zaakceptować mnie w Pakiecie
O boziu ,czyż świat nie był by piękny??
Niestety tak to nie działa ,jak mniemam dzieci swoich nie ma ?

Edytowane przez ARAKSJEL
Czas edycji: 2014-10-16 o 13:11
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:09   #23
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Nie napisałam że spełnił się w roli tatusia bo ktoś coś tam powiedział tylko widziałam to ze bardzo się starał. Przecież to widać jeżeli komuś zależy
Jak ktoś mi da dziecko do opieki, poprosi, bym się z nim pobawiła, dała banana i wytarła twarz jeśli się ubrudzi, to też się będę starać i też będzie mi zależało na tym, by dziecku było dobrze. Ale bez jaj - w życiu bym nie powiedziała, że kilka chwil spędzonych z dzieckiem znaczy, że jestem/będę dobrą matką.
Cytat:
po co robił by to wszystko
Cholera wie, po co.
A myślisz, że były mąż po co zakładał rodzinę, skoro Was zostawił i wyjechał?
Twoje doświadczenie powinno sprawić, że będziesz trochę ostrożniejsza w kontaktach z innymi. Ale jakoś nie nauczyło...

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2014-10-16 o 13:10
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:09   #24
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Nie napisałam że spełnił się w roli tatusia bo ktoś coś tam powiedział tylko widziałam to ze bardzo się starał. Przecież to widać jeżeli komuś zależy po co robił by to wszystko skoro wiedział że mam 2 dzieci i jestem po ROZWODZIE? nawet nie zaczynał by takiej znajomości nie proponował niczegokolwiek faktycznie to za szybko by podjąć jakąś decyzję ale ja tylko zapytałam czy istnieje szansa by taki związek się udał bo znam na prawdę dużo par którym się udało ciężko jest zaakceptować nie swoje dzieci ale z drugiej strony jeżeli akceptuje mnie powinien zaakceptować mnie w Pakiecie
Ojeju. Ty chyba naprawdę życia nie znasz.

Nie zgadzaj się na jego kontakty z dziećmi, dopóki się nie określi.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:12   #25
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Jak go do nas przekonać

Ehh, to ja może z drugiej strony powiem.
Poznałam kiedyś faceta, też przez internet, miał 2 małych dzieci jak Ty, żona zmarła na raka. Dzieci mi nie przeszkadzały, bo to był ten etap, że chciałam je mieć (obojętnie czy biologiczne czy przysposobione).
Spotkałam się z facetem, później spotkałam się z nim i z dziećmi zupełnie niezobowiazująco, jako koleżanka taty. Nie wycierałam im nosów, nie zmieniałam pieluch podczas tego spotkania, nie nawiązywałam z dziećmi bliższego kontaktu.
Po tym spotkaniu wiedziałam jak wyglądają, jak się zachowują. Utwierdziłam się w przekonaniu że jestem gotowa związać się z facetem z dziećmi.
Koniec końców nic z tego nie wyszło (mieliśmy z tym panem zbyt odmienne poglądy w kilku kwestiach).

Teraz, po latach kiedy mam 2 dzieci jestem przekonana, że wtedy zupełnie nie wiedziałam na co się piszę. Dzieci to nie tylko wyjście do parku na kasztany. To ząbkowanie, bunty, nieprzespane noce, bo dziecko gorączkuje. Trudno wejść w to na 100% jeśli nie miało się wcześniej doświadczenia, na przykład z własnymi dziećmi, czy jakimiś maluchami które mieszkały w jednym domu.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:13   #26
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

Nie ma swoich dzieci ma tylko młodsze rodzeństwo którym się opiekował.Nie chciałam żeby ktoś zaraz mnie osądzal tylko mniej więcej powiedział jak to wygląda z boku. Zdążyłam się przekonać że to na prawdę dobry chłopak z dobrego domu i tak jeżeli pytacie to byłam u niego i poznałam jego rodzinę. Może nie do końca tak jak bym chciała ale uważam że to jego życie i skoro jest dorosły sam podejmuje decyzje
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:13   #27
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
A z kad stwierdzenie że poleciałam za pierwszymi spodniami? Spotykalam się z wieloma mężczyznami i naprawdę żadnemu z nich nie przeszkadzały dzieci zazwyczaj kończyło się po pierwszej randce bo to nie było to.. Gdybym chciała to dawno miałabym ułożone życie nie będę ukrywała.. Ale to przy nim czuje się całkiem inaczej i czuję że znalazłam to czego od dawna szukałam i chyba to powinno się liczyć nie biorę pierwszego lepszego gościa tylko po to by nie być sama.. Patrzę na to jaki ma stosunek do dzieci bo to one są najważniejsze w moim życiu
Możesz rozszerzyć tę wypowiedź?
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:18   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Nie ma swoich dzieci ma tylko młodsze rodzeństwo którym się opiekował.Nie chciałam żeby ktoś zaraz mnie osądzal tylko mniej więcej powiedział jak to wygląda z boku. Zdążyłam się przekonać że to na prawdę dobry chłopak z dobrego domu i tak jeżeli pytacie to byłam u niego i poznałam jego rodzinę. Może nie do końca tak jak bym chciała ale uważam że to jego życie i skoro jest dorosły sam podejmuje decyzje
Ty tego faceta ledwo znasz, a dopuszczasz go tak beztrosko do swoich małych dzieci. Powiedz mi, czy naprawdę tak się w Twoim otoczeniu robi - byle pan z "Internetów" się trafi i już chętnie przedstawianie go dzieciom (a raczej dzieci jemu, skoro Ty Was chcesz do niego "przekonywać")? Naprawdę nie wiesz, że różni ludzie na świecie są i nie zawsze z czystymi intencjami? Co Ty tak naprawdę o nim wiesz z niezależnych źródeł? Jak dobrze go poznałaś niby? Nie, nie to co Ci się "wydaje", a fakty? Ile razy go spotkałaś, ile długich rozmów na żywo odbywałaś, ile trudnych sytuacji razem rozwiązaliście? Życie Cię nadal nie nauczyło tego, że prawdziwe życie to niekoniecznie "chciałabym, wydaje mi się, marzy mi się"?

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez przylaszczka50 Pokaż wiadomość
Możesz rozszerzyć tę wypowiedź?
Może lepiej nie pytać...

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-10-16 o 13:23
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:21   #29
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Jak go do nas przekonać

Cytat:
Napisane przez Gosienkaa21 Pokaż wiadomość
Nie chciałam żeby ktoś zaraz mnie osądzal tylko mniej więcej powiedział jak to wygląda z boku.
Z boku to wygląda tak, że chłopak ma normalne wątpliwości, bo sytuacja jest trudna, więc na razie warto wyluzować, poznać go lepiej, rozmawiać, spotykać się sam na sam (bez dzieci).
Z boku to wygląda tak, że za szybko wprowadzasz kolegę do życia swoich dzieci, więc: tak - mogą się przywiązać, a potem cierpieć i płakać, jeśli z kolegą nie wyjdzie.
Cytat:
byłam u niego i poznałam jego rodzinę. Może nie do końca tak jak bym chciała ale uważam że to jego życie i skoro jest dorosły sam podejmuje decyzje
O co chodzi z pogrubionym?

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2014-10-16 o 13:23
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:27   #30
Gosienkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak go do nas przekonać

No jasne ze mogę po to napisałam bo nie wiem z kim o tym porozmawiać. Poznałam kilka męzczyzn z mojego otoczenia oczywiście nie poznali się z dziećmi bo na to nie pozwoliłam. Z żadnym również nie miałam kontu fizycznego mój były mąż był pierwszym mężczyzna z którym spałam i po nim już nie było żadnego mężczyzny. Nie jestem kobietą która spotyka się z kimś i od razu wskakuje facetowi do łóżka. Biorę takie sprawy dosyć poważnie dlatego napisałam że obecny mężczyzna z którym się spotykam jest wyjątkowy ponieważ potrafi poczekać i nie spieszy mu się z tym i potrafi uszanować moja decyzję.. W przeciwieństwie do tych z którymi się spotykalam wcześniej. Po za tym na prawdę rozumiemy się bez słów dużo rozmawiamy na każdy temat tak jak powinno być..
Gosienkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 18:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.