Ach, te zdobywanie..! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 18:26   #1
Marcc
Raczkowanie
 
Avatar Marcc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TG (;
Wiadomości: 144
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcc

Ach, te zdobywanie..!


Witajcie Ostatnio mając sama z tym problem zaczęłam zastanawiać się jak to jest...Podoba nam się ktoś, staramy się o jego względy, robimy wszystko by zwrócił na nas uwagę, przed pierwszą randką spędzamy niewyobrażalne minuty/godziny przed lustrem... Hm, do trzech spotkań kokietujemy, zabawiamy, staramy się dobrze wypadać..jednak wszystko pryska kiedy nasz "obiekt westchnień" zaczyna zwracać na nas uwagę - a raczej robić wszystko co chcemy..i tutaj pojawia sie problem: Nasz obiekt westchnień staje się czymś spełnionym, a co gorsza przestaje wzbudzać w nas takie emocje jak przedtem. My zaczynamy się nudzić, kiedy dawny "mało zainteresowany" zaczyna przenosić góry żeby chociażby usłyszeć nasz głos.
I tutaj pojawia się moje wątkowe pytanie: Macie tak też? Miewacie czasem stan w którym nudzicie się swoim niegdyś "obiektem westchnień"?

wtorkowe rozkminki...
__________________
Z miłością się zmawiam wciąż przeciw śmierci
ja mały śmieszny człowiek z bukietem polnych wierszy...
Marcc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 18:56   #2
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Cytat:
Napisane przez Marcc Pokaż wiadomość
Witajcie Ostatnio mając sama z tym problem zaczęłam zastanawiać się jak to jest...Podoba nam się ktoś, staramy się o jego względy, robimy wszystko by zwrócił na nas uwagę, przed pierwszą randką spędzamy niewyobrażalne minuty/godziny przed lustrem... Hm, do trzech spotkań kokietujemy, zabawiamy, staramy się dobrze wypadać..jednak wszystko pryska kiedy nasz "obiekt westchnień" zaczyna zwracać na nas uwagę - a raczej robić wszystko co chcemy..i tutaj pojawia sie problem: Nasz obiekt westchnień staje się czymś spełnionym, a co gorsza przestaje wzbudzać w nas takie emocje jak przedtem. My zaczynamy się nudzić, kiedy dawny "mało zainteresowany" zaczyna przenosić góry żeby chociażby usłyszeć nasz głos.
I tutaj pojawia się moje wątkowe pytanie: Macie tak też? Miewacie czasem stan w którym nudzicie się swoim niegdyś "obiektem westchnień"?

wtorkowe rozkminki...


Eeee niee.Jestem ze swoim TZ-tem 3 lata i dalej jest moim obiektem westchnienPoprostu trzeba trafic na tego kogos.Nie zawsze jest kolorowo oczywiscie,no ale to jak w kazdym zwiazku.A moj TZ podoba mi sie tak samo jak dawniej,a moze jeszcze bardziej
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:22   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Ja tak czasami mam, "bo nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go!"
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:30   #4
Marcc
Raczkowanie
 
Avatar Marcc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TG (;
Wiadomości: 144
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcc
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Ojjj, ja tutaj nie mam na myśli długich związków, a raczej przelotne, a nawet teraz mogę powiedzieć wakacyjne love story :P
__________________
Z miłością się zmawiam wciąż przeciw śmierci
ja mały śmieszny człowiek z bukietem polnych wierszy...
Marcc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:32   #5
agnis2908
Zadomowienie
 
Avatar agnis2908
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 753
GG do agnis2908
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Zanim związałam się z moim obecnym Tż-tem to zdarzało mi się takie coś bardzo często.
__________________





agnis2908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:34   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Dość typowe gonienie króliczka...

Ja tak nie miałam chyba nigdy, teraz tym bardziej, bo jestem w stałym związku i mam jeden "obiekt westchnień"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:58   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Hm, no ma to swoje dwie strony, co widac po wielu tematach na intymnym.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 20:00   #8
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

a ja nigdy nie gonilam kroliczka. to zawsze ja bylam kroliczkiem, bo wychodze z zalozenia, ze to facet ma mnie zdobyc jeden mnie skutecznie dogonil i wcale mi sie jeszcze nie znudzil
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 20:37   #9
Suess
Raczkowanie
 
Avatar Suess
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

wiadomo, wiadomo jak jest cel to się do niego dąży. a jak już się go osiągnie to okazuje się coraz mniej interesujacy :p.

ja w sumie ze swoim tż, czy kazdym wczesniejszym nie czułam znudzenia na szczęscie!
Suess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 20:41   #10
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

heh. A mi w 3 letnim zwiazku czasami brakuje takie podrywu ze strony tz i np. dzisiaj zly humor mialam, nie widziałam sie z tz bo dlugo pracował, a potem byl zmeczony, napisalam mu ze ide sobie na lody, oczywiscie od niego juz smsy gdzie i z kim oczywiscie bylam na lodach ale z mama, ale on o tym jeszcze nie wie. a co niech facet troche pozazdrosci
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:13   #11
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

ja mam tak samo...jak skończy się "gonienie króliczka" to czar pryska i jakoś tak dziwnie się czuje...:/,bo wiem,że to co chciałam to już zdobyłam
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 22:10   #12
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

jej ja tak mam. nienawidzę tego w sobie jak chlopak tylko zacznie zwracac uwage to juz nie jest wogole interesujacy
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 22:29   #13
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Ja "goniłam króliczka" po naszym zerwaniu az sie dogonilam i nie znudzil mi sie obiekt westchnien wrecz przeciwnie
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 22:32   #14
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Ja to z kumpela nazwalysmy ¨syndromem zdobywcy¨, czesto tak mamy...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:16   #15
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

syndrom zdobywcy xd dobre!
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:43   #16
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

ja chyba tak nie mam, ale za to padłam ofiarą takiego "zdobywcy"... chłopak zabiegał o moje względy, wysilał się i produkował, a kiedy mu uległam wszystko sie zmieniło więc sie rozstaliśmy. po jakimś czasie znowu postanowił mnie zdobyć efekt koncowy był taki sam... syndrom zdobywcy
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:09   #17
Marcc
Raczkowanie
 
Avatar Marcc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TG (;
Wiadomości: 144
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcc
Talking Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Cytat:
Napisane przez converse Pokaż wiadomość
jej ja tak mam. nienawidzę tego w sobie jak chlopak tylko zacznie zwracac uwage to juz nie jest wogole interesujacy
dokładnie, dokładnie.. o to mi chodziło
syndrom zdobywcy () jest u mnie ostatnio bardzo nasilający się..ale chyba rady nie ma..
__________________
Z miłością się zmawiam wciąż przeciw śmierci
ja mały śmieszny człowiek z bukietem polnych wierszy...
Marcc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 17:04   #18
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Ja 4 lata goniłam króliczka, a teraz po trzech uwielbiam go jeszcze bardziej niż przed gonitwą
__________________
CHCĘ Z TOBĄ ŻYĆ
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 02:07   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Eh nie. Ja tez tak nigdy nie mialam. W zyciu nie poderwalam zadnego faceta. Albo oni byli zdecydowani, a ja nie - i mowilam im to wprost, albo oni tak i ja tez tak i wtedy cos z tego bylo. Przypadki kiedy ja tak a druga strona nie doprowadzaly mnie do szewskiej pasji, zalaman nerwowych i generalnie nie wyrabialam sytuacji, wiec im szybciej sobie dawala spokoj tym lepiej. Bywalo tez tak ze po daniu sobie spokoju, ta druga strona jednak zaczynala sie interesowac - ale ja w tym paluchow nie maczalam - sami musieli do tego dojsc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 11:02   #20
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Nooo! dokladnie! Mam to samo! Interesują mnie ci którzy są nieosiągalni,albo trudno dostępni, albo po prostu mają mnie gdzieś.... ale jak już wpadną w sidła, to tracą na atrakcyjności. To męczące jest
Miałam taki okres że traktowałam to jak sport.... upartywałam sobie cel... i zakladałam sobie że za miesiąc będzie mój... i był. A im sie zawsze wydaje że to oni mnie podrywają....
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 16:14   #21
Innos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Innos
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Ta przypadłość nazywa się KONTROLĄ w związku, jest jedna zasada iż ten kto mniej kocha ten ma większą kontrole, spójrz na swoje i na jego zachowanie na pierwszej i na ostatniej randce , kto miał większą kontrole na pierwszej a kto na ostatniej randce? To proste on już nie stanowił dla ciebie wyzwania był Twój, jak taki mały piesek o co byś nie poprosiła to byś dostała, pod koniec tego związku to ty miałaś większe (jaja)niż on, a przecież chcesz być z facetem a nie z jego imitacją. Często słyszę jak się pytam kobiet jakiego mężczyznę szukają odpowiadają takiego który traktował by mnie jak księżniczkę, i wiecie co one nie wiedzą czego chcą bo tak naprawdę jeśli już ktoś taki pojawi się w ich życiu to natychmiast dostanie kosza, drogie panie wy szukacie Faceta a nie niewolnika!!!

Jeśli jesteś super atrakcyjną kobieta która może mieć każdego faceta to przeczytaj to uważnie co teraz napiszę, NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIGDY NIE BĘDZIESZ SZCZEŚLIWA W ZWIAZKU no chyba że się zestarzejesz i staniesz się brzydka wtedy będzie ci dużo łatwiej[nie wiem czy zauważyłyście ale atrakcyjne kobiety wychodzą dużo później za mąż niż te mniej atrakcyjne, a dlaczego tak będzie bo 99% facetów jak zobaczą twoje ładne ciało zaczną się zachowywać ja twoi niewolnicy a ty nie chcesz niewolnika tylko faceta, i wiesz co najbardziej przesrane na tym świecie maja brzydkie i naprawdę ładne dziewczyny. Teraz sobie pewnie myślisz co on za pierdoły pisze....OK. ja mogę nie mieć racji ale John Nash facet który stworzył teorie gier za co dostał nagrodę nobla już może ją mieć, oglądałaś Piękny Umysł? Ten film był właśnie o nim, jest tam fragment w którym faceci w barze czają się do podejścia do dziewczyn, i co robi pierwszy z nich nie wybiera ani tej najładniejszej ani najbrzydszej wybiera tą przeciętną. Jego teoria jest o wiele bardziej skomplikowana ale daje wiele do myślenia.
Innos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:11   #22
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

To co opisała autorka to zwyczajny brak miłości a TYPOWE zauroczenie jasne że tak miałam jak się kimś zauroczyłam...to chyba normalne.Ale teraz jak kocham to nie ma czegoś takiego...nadal potrafię spędzić trzy godziny przed lustrem dla Niego
__________________
Dam radę


W byciu wyjątkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą.


http://www.suwaczek.pl/cache/ce3df95e49.png
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:03   #23
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Ach, te zdobywanie..!

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
"bo nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go!"

dobrze powiedzianie
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.