potrzebuje waszej rady... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 13:36   #1
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878

potrzebuje waszej rady...


.
__________________
jesteśmy razem już...

Edytowane przez narciarka
Czas edycji: 2011-06-26 o 18:52
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:42   #2
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Dlaczego nie wierzysz facetowi, z którym jesteś?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:44   #3
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wierzysz facetowi, z którym jesteś?
bo go znam i widze kiedy jest mu przyjemnie a kiedy nie
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:48   #4
Caddy
Raczkowanie
 
Avatar Caddy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: potrzebuje waszej rady...

A od kiedy zauważyłaś tę zmianę? Bo napisałaś, że teraz seks daje Ci mniejszą przyjemność niż kiedyś. Wnioskuje z tego, że kiedyś byłaś bardziej aktywna. Stało się coś konkretnego, co mogło to spowodować, czy po prostu stopniowo z biegiem czasu się to zmieniło?
__________________
15.06.2006 Zakochani

17.09.2010 Zaręczeni
Caddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:54   #5
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
bo go znam i widze kiedy jest mu przyjemnie a kiedy nie
To trzeba było mu powiedzieć, że go znasz, widzisz kiedy jest mu przyjemnie a kiedy nie i żeby przestał ściemniać, żeby nie zrobić Ci przykrości, bo w ten sposób Ci nie pomaga.

Swoją drogą czego się boisz? Przecież jak wyciągniesz łapkę, żeby go pogłaskać tu i ówdzie, to on Ci pokaże jakie głaskanie i gdzie lubi najbardziej...przecież swoich ciał się trzeba nauczyć...przecież jak go dotkniesz, to go nie połamiesz

Dlaczego tak bardzo boisz się porażki? Oddajesz mu całą siebie, a nie wierzysz w to, że on też Ci się oddaje? Nie wierzysz w jego uczucie?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:00   #6
Caddy
Raczkowanie
 
Avatar Caddy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Swoją drogą czego się boisz? Przecież jak wyciągniesz łapkę, żeby go pogłaskać tu i ówdzie, to on Ci pokaże jakie głaskanie i gdzie lubi najbardziej...przecież swoich ciał się trzeba nauczyć...przecież jak go dotkniesz, to go nie połamiesz
Dokładnie. Zresztą wydaje mi się, że gdzie byś go nie dotknęła albo pogłaskała, to facetowi przykrości to nie sprawi. Nawet jak nie trafisz od razu w miejsce albo sposób, który on najbardziej lubi, to i tak na pewno będzie zadowolony.

Zastanawiające skąd u Ciebie ta blokada. Nie czujesz się przy nim swobodnie?
__________________
15.06.2006 Zakochani

17.09.2010 Zaręczeni
Caddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:04   #7
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Możesz zrobić różne rzeczy:
- zaufać w słowa swojego partnera
- uwierzyć w to, że jesteś dla niego atrakcyjna - sypia w końcu z Tobą
- poczytać, pooglądać jakieś filmiki w necie, zastanowić się, w czym byś się dobrze czuła
- nie bać się ośmieszenia - spróbuj, przekonaj się sama, zapytaj jego, czy było ok albo co by zmienił; jeśli on Cię kocha, to dla niego i tak będzie cudownie, bo z TOBĄ
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 14:06   #8
Caddy
Raczkowanie
 
Avatar Caddy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Możesz zrobić różne rzeczy:
- zaufać w słowa swojego partnera
- uwierzyć w to, że jesteś dla niego atrakcyjna - sypia w końcu z Tobą
- poczytać, pooglądać jakieś filmiki w necie, zastanowić się, w czym byś się dobrze czuła
- nie bać się ośmieszenia - spróbuj, przekonaj się sama, zapytaj jego, czy było ok albo co by zmienił; jeśli on Cię kocha, to dla niego i tak będzie cudownie, bo z TOBĄ
Zgadzam się, szczególnie z tym ostatnim
__________________
15.06.2006 Zakochani

17.09.2010 Zaręczeni
Caddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:14   #9
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez Caddy Pokaż wiadomość
A od kiedy zauważyłaś tę zmianę? Bo napisałaś, że teraz seks daje Ci mniejszą przyjemność niż kiedyś. Wnioskuje z tego, że kiedyś byłaś bardziej aktywna. Stało się coś konkretnego, co mogło to spowodować, czy po prostu stopniowo z biegiem czasu się to zmieniło?
mój tż-et jest moim pierwszym partnerem seksualnym dlatego na początku jako że on doświadczony a ja nie on był stroną dominującą, można powiedzieć że był trochę moim nauczycielem w sprawach seksu później nasza aktywność była prawie taka sama i widziałam że jest mu dobrze kiedy to ja przejmuje inicjatywe a jeszcze później powiedział kiedyś, że jak się kochaliśmy w takiej pozycji że on siedział a ja na nim to nie wie czemu ale czuł małą przyjemność, powiedział to nie żeby zrobić mi przykrość tylko zastanawiał się czemu w tej pozycji nie czuł większej przyjemności. to mnie jakoś zraziło bo chyba od tego momentu zaczęłam wmawiać sobie że jestem w łóżku do niczego i zniechęciłam się do przemiany inicjatywy i stawałam się coraz mniej aktywna... moje próby przejęcia inicjatywy kończą się tym że się stresuje, zastanawiam się czy jest mu dobrze, spinam się i przez to nie wychodzi mi tak jak bym tego chciała a mój tż-et po kilku minutach zmienia pozycję na taką w której to on będzie aktywny...

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To trzeba było mu powiedzieć, że go znasz, widzisz kiedy jest mu przyjemnie a kiedy nie i żeby przestał ściemniać, żeby nie zrobić Ci przykrości, bo w ten sposób Ci nie pomaga.

Swoją drogą czego się boisz? Przecież jak wyciągniesz łapkę, żeby go pogłaskać tu i ówdzie, to on Ci pokaże jakie głaskanie i gdzie lubi najbardziej...przecież swoich ciał się trzeba nauczyć...przecież jak go dotkniesz, to go nie połamiesz

Dlaczego tak bardzo boisz się porażki? Oddajesz mu całą siebie, a nie wierzysz w to, że on też Ci się oddaje? Nie wierzysz w jego uczucie?
wierze właśnie problem w tym że nie wiem dlaczego się boję

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Możesz zrobić różne rzeczy:
- zaufać w słowa swojego partnera
- uwierzyć w to, że jesteś dla niego atrakcyjna - sypia w końcu z Tobą
- poczytać, pooglądać jakieś filmiki w necie, zastanowić się, w czym byś się dobrze czuła
- nie bać się ośmieszenia - spróbuj, przekonaj się sama, zapytaj jego, czy było ok albo co by zmienił; jeśli on Cię kocha, to dla niego i tak będzie cudownie, bo z TOBĄ
on twierdzi że zawsze jest cudownie i nic nie chce zmieniać, mam do niego zaufanie ale z drugiej strony wiem że w takich sprawach nie chciałby zrobić mi przykrości
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:17   #10
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Dlaczego się stresujesz?
Dlatego:

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
a jeszcze później powiedział kiedyś, że jak się kochaliśmy w takiej pozycji że on siedział a ja na nim to nie wie czemu ale czuł małą przyjemność, powiedział to nie żeby zrobić mi przykrość tylko zastanawiał się czemu w tej pozycji nie czuł większej przyjemności.
i dlatego, że nie masz żadnego doświadczenia.

Co do pozycji - niektóre sprawiają więcej przyjemności, inne mniej, tak po prostu jest i tyle.

Co do braku doświadczenia - ja bym na Twoim miejscu powiedziała gościowi wprost, że dość tej nauki mojego ciała, czas na naukę jego czułych zakamarków Poprosiłabym go o pokazanie co lubi, czego pragnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:20   #11
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

najgorsze jest to kiedy raz na jakiś czas mój tż-et mówi, że dziś ja przejmuje inicjatywe, kładzie się bez ruchu i mówi żeby robiła z nim co chce tak żeby mi było dobrze... wtedy zaczynam się stresować, nic z takiego seksu nie wychodzi więc bo kilku-kilkunastu minutach mój tż-et przejmuje inicjatywe...

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Co do braku doświadczenia - ja bym na Twoim miejscu powiedziała gościowi wprost, że dość tej nauki mojego ciała, czas na naukę jego czułych zakamarków Poprosiłabym go o pokazanie co lubi, czego pragnie.
powiem mu tak, mam nadzieje że się zgodzi i nie powie jak zwykle że jemu wszystko co robie sprawia przyjemność
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 14:21   #12
Caddy
Raczkowanie
 
Avatar Caddy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 218
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Wbij sobie do głowy, że kiedy powiedział, że nie czuł większej przyjemności, chodziło o pozycję, a nie o Ciebie. Musisz przestać się tym stresować, bo chyba widzisz, że sama się nakręcasz, przez to się nie denerwujesz i nie wychodzi tak jakbyś chciała.
__________________
15.06.2006 Zakochani

17.09.2010 Zaręczeni
Caddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:22   #13
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
najgorsze jest to kiedy raz na jakiś czas mój tż-et mówi, że dziś ja przejmuje inicjatywe, kładzie się bez ruchu i mówi żeby robiła z nim co chce tak żeby mi było dobrze... wtedy zaczynam się stresować, nic z takiego seksu nie wychodzi więc bo kilku-kilkunastu minutach mój tż-et przejmuje inicjatywe...
Ale dlaczego masz się stresować, żeby to jemu było dobrze? Przecież on chce, żebyś zaspokoiła swoją ciekawość w tej kwestii! Na serio nie jesteś ciekawa, nie chciałabyś sama odkryć, jak smakuje jego skóra? Jak wrażliwe są sutki pod dotykiem Twojego języka? Jak reagują mięśnie brzucha, kiedy przesuwasz po nim palcami? Nie jesteś po prostu CIEKAWA?
Ja uwielbiam poznawać ciało mojego mężczyzny, nie wnikam w dziki orgazm, bo to nie przychodzi od razu, przecież to oczywiste. Ale nie dowiem się co on lubi, jeśli nie sprawdzę. Tak samo on się nie dowie co ja lubię, jeśli nie położy na mnie rąk
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:23   #14
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez Caddy Pokaż wiadomość
Wbij sobie do głowy, że kiedy powiedział, że nie czuł większej przyjemności, chodziło o pozycję, a nie o Ciebie. Musisz przestać się tym stresować, bo chyba widzisz, że sama się nakręcasz, przez to się nie denerwujesz i nie wychodzi tak jakbyś chciała.
chodzi o to że ja wiem że chodziło mu wtedy o pozycje dlatego sama nie wiem dlaczego od tego momentu zaczęłam być spięta w czasie seksu
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:28   #15
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: potrzebuje waszej rady...

A może spróbujcie sobie urozmaicić seks poprzez jakieś "gadżety"? Nie mówię tu o pejczach czy innych ekstrawaganckich pierdołach, ale jakaś bita śmietana czy czekolada..to fajne jest i przyjemne

Jak się rozluźnisz, bo rozumiem , że to o w tym jest problem, to od razu fantazja sama Cię poniesie
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:07   #16
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
A może spróbujcie sobie urozmaicić seks poprzez jakieś "gadżety"? Nie mówię tu o pejczach czy innych ekstrawaganckich pierdołach, ale jakaś bita śmietana czy czekolada..to fajne jest i przyjemne

Jak się rozluźnisz, bo rozumiem , że to o w tym jest problem, to od razu fantazja sama Cię poniesie
czekolada była kilka razy, z bitą śmietaną spróbujemy o ile mój tż-et się zgodzi

czekam na kolejne rady
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:32   #17
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Nie czekaj tylko zacznij sama grzebać, szperać - zajrzyj na podforum seks, włącz sobie redtube'a, przeglądnij strony z różnymi pozycjami w seksie... trochę kreatywności w zgodzie z samą sobą
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:52   #18
aelizka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 98
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Miałam kiedyś podobnie, też to był mój pierwszy chłopak w tych sprawach a on był już dużo bardziej doświadczony, siłą rzeczy na początku on był bardziej aktywny a ja robiłam niewiele. Powiem szczerze że też sie bałam że coś zrobię zle i jakby to ująć ''skompromituje się przed nim''-może nie do końca o te słowa mi chodzi ale lepsze mi nie przychodzą do głowy. Kiedyś się odważyłam, nie pamiętam nawet kiedy ale okazało się to dobrym pomysłem-przekonałam się o tym patrzać na niego,jego minki Później nie miałam już problemu z przejmowaniem inicjatywy czy nawet zaczynaniem czegoś Ale myślę że jak chłopak się położy i powie rób ze mna co chcesz-to to Ci nie pomoże, będziesz speszona, zdezorientowana. Musisz po prostu w pewnym momencie przejąć przysłowiową pałeczke i do dzieła
Teraz tak mi się zdaje że z tą pałeczką to dwuznacznie brzmi ale nie miałam tu na myśli tego ukrytego podtekstu którego można się dopatrzec
aelizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:37   #19
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Myślę, ze takim małym pierwszym kroczkiem mogą być np kajdanki niby nic, a jednak przejmujesz inicjatywę, wprowadzasz coś nowego
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 16:52   #20
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez paczek1990 Pokaż wiadomość
Myślę, ze takim małym pierwszym kroczkiem mogą być np kajdanki niby nic, a jednak przejmujesz inicjatywę, wprowadzasz coś nowego
mój tż-et nie lubi takich zabawek


rozmawiałam z nim, zapytałam czy mógłby mi pokazać przy następnym seksie co sprawia mu przyjemność to powiedział że niech będzie tak jak jest teraz, że mężczyźni nie mają tyle punktów co kobiety i żebym skupiła się na doznaniach bo bardziej go ucieszy jak mi będzie dobrze niż gdyby było jemu
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:34   #21
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Dokładnie jak pisze np Elve.Zapytaj np co lubi albo po prostu sproboj a On Ci podpowie,takie jest moje zdanie i tak będzie najlepiej.Albo zrobicie cos nowego,trzeba poczytac moze poszukac czy cos i wtedy przejmiesz trochę inicjatywę;p
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:14   #22
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Dokładnie jak pisze np Elve.Zapytaj np co lubi albo po prostu sproboj a On Ci podpowie,takie jest moje zdanie i tak będzie najlepiej.Albo zrobicie cos nowego,trzeba poczytac moze poszukac czy cos i wtedy przejmiesz trochę inicjatywę;p
tak jak napisałam wyżej rozmawiałam z nim, zapytałam czy mógłby mi pokazać przy następnym seksie co sprawia mu przyjemność to powiedział że niech będzie tak jak jest teraz, że mężczyźni nie mają tyle punktów co kobiety i żebym skupiła się na doznaniach bo bardziej go ucieszy jak mi będzie dobrze niż gdyby było jemu
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:08   #23
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Bo może jemu faktycznie najbardziej chodzi o to, żebyś przestała się tak spinać i denerwować... Tak jak pisałam, cokolwiek będziesz robić, to będzie dla niego fajne. Nie wyjdzie jedna pozycja - próbuj następnych! Bylebyś Ty się w tym dobrze i pewnie czuła. I dobrze że on ma takie podejście, że daje Ci czas na naukę, że Cię nie stresuje. Ciesz się tym!
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:46   #24
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
A może spróbujcie sobie urozmaicić seks poprzez jakieś "gadżety"? Nie mówię tu o pejczach czy innych ekstrawaganckich pierdołach, ale jakaś bita śmietana czy czekolada..to fajne jest i przyjemne

Jak się rozluźnisz, bo rozumiem , że to o w tym jest problem, to od razu fantazja sama Cię poniesie
Po bitej śmietanie wszystko sie strasznie klei, więc radziłabym się zastanowić nad tym Ale te gadżety to dobry pomysł.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:30   #25
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

[1=1c3a9668cb473eb00ec0f3d ce65be5361e74cda4_63d1c28 200398;22247857]Po bitej śmietanie wszystko sie strasznie klei, więc radziłabym się zastanowić nad tym Ale te gadżety to dobry pomysł. [/QUOTE]

mój tż-et nie lubi gadżetów

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

i muszę się pochwalić, że dziś zrobiłam już małe postępy

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

niepotrzebnie się cieszyłam z moich postepów, tego że dzisiaj to ja byłam praktycznie przez cały czas aktywna bo mój tż-et stwierdził że lepiej jest jak to on przejmuje inicjatywe i przynajmniej się nie będę wtedy męczyć i skupie się na odczuciach.... jestem do niczego w łóżku i tyle
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:45   #26
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Jak bedziesz sobie wmawiać, że jesteś kiepska,to będziesz sie tylko jeszcze mocniej stresowac, co będzie Cie paralizowac i tak kólko sie zamknie...
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:48   #27
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Jak bedziesz sobie wmawiać, że jesteś kiepska,to będziesz sie tylko jeszcze mocniej stresowac, co będzie Cie paralizowac i tak kólko sie zamknie...
ale skoro on nie chce żebym była aktywna w czasie seksu to jak mam o sobie myśleć?
moja pewność siebie jeszcze bardziej teraz się zmniejszyła i przestałam mieć ochote na seks
__________________
jesteśmy razem już...

Edytowane przez narciarka
Czas edycji: 2010-09-23 o 13:58
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:09   #28
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: potrzebuje waszej rady...

To powiedz to jemu.

Być może on po prostu sam woli dominować i był wcześniej NAPRAWDĘ szczęśliwy. Być może sądzi, że chcesz go na SIŁĘ uszczęśliwiać i w ten sposób chce Ci pokazać, że masz pozostać sobą a nie zmieniać się pod jego dyktando.

Nie wiemy co siedzi w jego głowie
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:10   #29
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Skoro, jak piszesz- nie chce, to czemu Ty chcesz?
Skoro tak jakjest jest dobrze, po co to na siłe chcesz zmieniać wymyslając sobie "co to On mysli....". Powiedział Ci, że Mu z Tobą dobrze, dlaczego Mu nie wierzysz?
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:15   #30
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: potrzebuje waszej rady...

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Skoro, jak piszesz- nie chce, to czemu Ty chcesz?
Skoro tak jakjest jest dobrze, po co to na siłe chcesz zmieniać wymyslając sobie "co to On mysli....". Powiedział Ci, że Mu z Tobą dobrze, dlaczego Mu nie wierzysz?
bo źle się czuje jak leże jak taka kłoda
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.