Pomożcie!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 15:01   #1
PatuniaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Unhappy

Pomożcie!!!!


Mam niedługo wycinanie migdałów. Dokładnie 12 grudnia a na tą datę przepada mi okres! Nie wyobrażam sobie bólu po wycięciu i do tego mieć okres... Pomóżcie! czy jest jakiś sposób na opóźnienie? ;(
PatuniaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 15:14   #2
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Pomożcie!!!!

Cytat:
Napisane przez PatuniaxD Pokaż wiadomość
Mam niedługo wycinanie migdałów. Dokładnie 12 grudnia a na tą datę przepada mi okres! Nie wyobrażam sobie bólu po wycięciu i do tego mieć okres... Pomóżcie! czy jest jakiś sposób na opóźnienie? ;(
Musisz powiedzieć o tym lekarzowi, bo z tego co wiem planowych zabiegów nie robi się w trakcie okresu.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 15:22   #3
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Pomożcie!!!!

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Musisz powiedzieć o tym lekarzowi, bo z tego co wiem planowych zabiegów nie robi się w trakcie okresu.
Ani w trakcie ani krótko przed, wręcz wskazane jest by to robić w okolicach środka cyklu. Wiem, bo niestety miałam usuwane i lekarz kilkakrotnie to podkreślał. Istnieje ryzyko, że po zabiegu otworzą się ponownie rany i nastąpi krwawienie a to jest bardzo niebezpieczne. Organizm ma inną krzepliwość krwi czy jakoś tak.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 15:25   #4
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Pomożcie!!!!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ani w trakcie ani krótko przed, wręcz wskazane jest by to robić w okolicach środka cyklu. Wiem, bo niestety miałam usuwane i lekarz kilkakrotnie to podkreślał. Istnieje ryzyko, że po zabiegu otworzą się ponownie rany i nastąpi krwawienie a to jest bardzo niebezpieczne. Organizm ma inną krzepliwość krwi czy jakoś tak.
Dokładnie. Więc najprościej będzie powiedzieć o tym lekarzowi i ten przełoży zabieg.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 15:41   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pomożcie!!!!

Cytat:
Napisane przez PatuniaxD Pokaż wiadomość
Mam niedługo wycinanie migdałów. Dokładnie 12 grudnia a na tą datę przepada mi okres! Nie wyobrażam sobie bólu po wycięciu i do tego mieć okres... Pomóżcie! czy jest jakiś sposób na opóźnienie? ;(
O okresie musisz powiedzieć. Ale jeśli nie masz go obfitego, to nie każdy lekarz przełoży zabieg. A co do samego zabiegu to wcale nie jest tak źle. Miałam usuwane migdały i najgorszy był sam zabieg w sumie. Środki przeciwbólowe, lody i będziesz jak nowa. Chore migdałki to chory cały organizm, bo z nich bakterie trafiają do przełyku i dalej. Naprawdę - warto się przemęczyć i jednak iść na zabieg. Uszy go góry .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 13:17   #6
PatuniaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pomożcie!!!!

no tak... dziękuję bardzo moje drogie powiem lekarzowi i ten zadecyduje pozdrawiam
PatuniaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 13:21   #7
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Pomożcie!!!!

moja kolezanka byla kiedys w podobnej sytuacji, jesli chodzi o przesuniecie okresu, poradzila sie ona swojej znajomej co ma zrobic a ta doradzila jej aby non stop jadla cytryne i zrezygnowala z jakiegokolwiek alkoholu i mialo to przesunac okres. kumpela mowila ze zaczela jesc jakies 2 tyg wczesniej (miala wyjechac z chlopakiem nad morze) i odziwo przesuna jej sie okres az o tydzien na moje pytanie jak czesto jadla te cytryny ona odpowiedziala ze bardzo czesto. nie wiem czy to jest prawda czy nie, czy czasem nie przeadzila no ale jakos tak mi sie skojarzylo moze sproboj moze cytryny naprawde maja cos w sobie
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.