klimatyzacja i odgrzybianie autka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 19:31   #1
siegamnieba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Smile

klimatyzacja i odgrzybianie autka :)


Witam mam problem jestem z torunia może ktoś mi doradzić do jakiego mechanika warsztatu samochodowego się wybrać by sprawdzili mi i zrobili porządnie w miare za dobra cenę i tak bym była zadowolona dopiero mam samochód 5 meisiecy i serio to moj pierwszy nadodatek wiec nie znam się pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź
siegamnieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:41   #2
aanimowana22
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: klimatyzacja i odgrzybianie autka :)

Cytat:
Napisane przez siegamnieba Pokaż wiadomość
Witam mam problem jestem z torunia może ktoś mi doradzić do jakiego mechanika warsztatu samochodowego się wybrać by sprawdzili mi i zrobili porządnie w miare za dobra cenę i tak bym była zadowolona dopiero mam samochód 5 meisiecy i serio to moj pierwszy nadodatek wiec nie znam się pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź

Hej, nie wiem jak jest w Toruniu, ale wszystkim forumowiczkom z Warszawy i okolic, które mają z tym problem polecam skorzystanie z tej usługi w warsztacie przy ulicy Modlińskiej 35 (Białołęka).
aanimowana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 16:52   #3
Michalina76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 66
Dot.: klimatyzacja i odgrzybianie autka :)

Cytat:
Napisane przez siegamnieba Pokaż wiadomość
Witam mam problem jestem z torunia może ktoś mi doradzić do jakiego mechanika warsztatu samochodowego się wybrać by sprawdzili mi i zrobili porządnie w miare za dobra cenę i tak bym była zadowolona dopiero mam samochód 5 meisiecy i serio to moj pierwszy nadodatek wiec nie znam się pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź
Słuchaj, ja też nie jestem jakoś szczególnie obeznana w temacie mechaniki ale najlepiej zadzwoń do jakiegoś sprawdzonego ASO. Ja z doświadczenia unikam małych warsztatowców, mam przykre wspomnienia. Aso to Aso, zawsze masz gwarancję.
Michalina76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.