Perfumy Rihanny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 12:23   #1
Letitaa
Przyczajenie
 
Avatar Letitaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17

Perfumy Rihanny.


Witam. Czy któraś z was używała perfum Rihanny ? Ja osobiście jestem ich wielką fanką. Pierwsze Reb'l fleur dostałam rok temu na urodziny od babci,bardzo trafiony prezent. Zapach bardzo charakterystyczny,słodki, kobiecy,ale nie duszący. Szczerze powiem wam,że nie tylko koleżanki pytały co to za zapach,ale też płeć męska nie przechodziła obojętnie i nawet kilku mężczyzn pytało mnie,co to za piękny zapach.
W tym roku zaś od swojego lubego dostałam na urodziny Rebelle. Podoba mi się chyba nawet troszkę bardziej (może dlatego,że jestem wielbicielką słodkich perfum),ale wielu osobom zauważyłam ten zapach nie za bardzo się podoba. Teraz czekam tylko,aż na polski rynek wejdą nowe perfumy Riri,o nazwie Nude. A wy co myślicie na temat tych zapaszków ?
Letitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 15:04   #2
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Perfumy Rihanny.

Również jestem wielką fanką zapachów Rihanny (choć za nią samą, delikatnie mówiąc, nie przepadam). Obok Flowerbomb edp i extreme to chyba moje ulubione perfumy Pomijając sam zapach, uwielbiam w nich ich trwałość - szczególnie Reb'l Fleur, który ciągnie za mną piękny ogon, a na sweterkach czuję go jeszcze po kilku dniach (!) W połączeniu z żelem pod prysznic i balsamem z tej samej linii zapachowej jest wręcz zabójczo trwały Co do Rebelle, ja także zauważyłam, że jest mniej lubiany niż jego poprzednik... Jeżeli chodzi o Nude - jest już dostępny w Polsce Ja mam 100ml flaszkę od jakichś 2 tygodni - bardzo przyjemny, według mnie soczysty i początkowo owocowy zapach. Nie jest tak ekspansywny jak poprzednicy, trzyma się zdecydowanie bliżej skóry. Niestety, jest równie piękny jak ulotny - na mnie trzyma się najkrócej ze wszystkich 3 zapachów Rihanny
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 15:38   #3
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Perfumy Rihanny.

Ja tez uwielbiam perfumy Rihanny.W szczegolnosci Reb 'Fleur dla mnie to urocza i soczysta kwiatowa kompozycja,ma niezwykly ogon i trwalosc.Bardzo kobiece i zmyslowe perfumy.Posiadam rowniez Rebelle ,jak dla mnie sa troche slabsze niz wersja poprzednia,troche za duzo tych jadalnych slodkosci choc pazura dodaje ten pieprz.Strasznie chcialabym poznac i miec Nude ale nigdzie go jeszcze u siebie nie widzialam.Ale napwewno w ciemno bym kupila tak jak dwa wczesniejsze,ktore okazaly sie strzalem w 10
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:55   #4
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Perfumy Rihanny.

nie noszę, bo to ciutkę nie mój styl, ale dałam się zachwycić reb'l fleur. bardzo charakterystyczna kompozycja, dla mnie ciekawa, kobieca, bogata w niemęczący sposób, zwraca uwagę otoczenia swoją projekcją i ogonem. rebelle też są ciekawe, na mnie bliskoskórne, snują się niewyraźną, kawową smugą. są bardziej w moim stylu niż reb'l fleur, ale jednak po jakimś czasie ta kawa mnie nudzi.
sama nie zdecydowałabym się na osobiste flaszki, ale gdybym dostała w prezencie lub upolowała na rozbiórce - nie wzgardziłabym.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 18:08   #5
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam perfumy Rihanny.W szczegolnosci Reb 'Fleur dla mnie to urocza i soczysta kwiatowa kompozycja,ma niezwykly ogon i trwalosc.Bardzo kobiece i zmyslowe perfumy.Posiadam rowniez Rebelle ,jak dla mnie sa troche slabsze niz wersja poprzednia,troche za duzo tych jadalnych slodkosci choc pazura dodaje ten pieprz.Strasznie chcialabym poznac i miec Nude ale nigdzie go jeszcze u siebie nie widzialam.Ale napwewno w ciemno bym kupila tak jak dwa wczesniejsze,ktore okazaly sie strzalem w 10
Ja Reb'l Fleur i Rebelle kupiłam po wcześniejszym zapoznaniem się z ich zapachem... Za to na Nude porwałam się całkowicie w ciemno i absolutnie nie żałuję Jeżeli interesuje Cię zakup - widziałam je na allegro i e-glamour (tutaj w bardzo fajnej cenie), nie wiem jak wygląda to w sklepach stacjonarnych.
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:16   #6
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Ja też kocham zapachy Rihanny!
Reb'L Fleur to jest mój ukochany zapach i notorycznie go powtarzam, co do Rebelle nie mogę się przekonać pachnie dla mnie dość tanio i za słodko :/
I Nude - czy któraś nie chce zrobic rozbiórki?? Bo nie ma możliwości powąchania go w sklepie stacjonarnym a odlewkę chetnie bym kupiła spróbować, ale sama nie umiem takich cudów
W Kokai jest 100ml za 110zł więc mało!
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:40   #7
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja też kocham zapachy Rihanny!
Reb'L Fleur to jest mój ukochany zapach i notorycznie go powtarzam, co do Rebelle nie mogę się przekonać pachnie dla mnie dość tanio i za słodko :/
I Nude - czy któraś nie chce zrobic rozbiórki?? Bo nie ma możliwości powąchania go w sklepie stacjonarnym a odlewkę chetnie bym kupiła spróbować, ale sama nie umiem takich cudów
W Kokai jest 100ml za 110zł więc mało!
Na e-glamour jest 100 ml Nude za 88 zł, mam je, to słodziak w stylu Flowerbomb , może bez earl greya ale pierwsze moje skojarzenie to bombka . To taki mix: 9 części Flowerbomb i 1 część Code
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 18:48   #8
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Na e-glamour jest 100 ml Nude za 88 zł, mam je, to słodziak w stylu Flowerbomb , może bez earl greya ale pierwsze moje skojarzenie to bombka . To taki mix: 9 części Flowerbomb i 1 część Code
Kurcze kusi, wzięłabym 30ml na początek
Ale może jednak któraś chętna jest na rozbiórkę?
A ta strona jest sprawdzona,? Ja zawsze z kokai biorę
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:51   #9
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Kurcze kusi, wzięłabym 30ml na początek
Ale może jednak któraś chętna jest na rozbiórkę?
A ta strona jest sprawdzona,? Ja zawsze z kokai biorę
Najbardziej sprawdzona ze wszystkich
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:52   #10
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Najbardziej sprawdzona ze wszystkich
Aaaa i teraz nie wiem co robić, bo zazwyczaj jak coś kupuję - perfumy w ciemno to okazują się nie wypałem :/
A Flowerbomb nawet wczoraj chciałam powąchać ale nie było testera :/
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:56   #11
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy Rihanny.

Jak chcesz to mogę Ci sampla na testy podesłać

EDIT: właśnie psiknęłam na rękę i Code teraz nie czuję, no Bombka jak nic . Ale może coś ze mną nie tak , we wczorajszej odlewce Platinum 24 też Bombkę wyczułam

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:00
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 19:07   #12
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Jak chcesz to mogę Ci sampla na testy podesłać

EDIT: właśnie psiknęłam na rękę i Code teraz nie czuję, no Bombka jak nic . Ale może coś ze mną nie tak , we wczorajszej odlewce Platinum 24 też Bombkę wyczułam
Bardzo chętnie tylko nie wiem co to sampel?
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:12   #13
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie tylko nie wiem co to sampel?
Sampler to taka fiolka z atomizerem, ja mam plastikowe o poj. 2,5 ml
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:13   #14
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Sampler to taka fiolka z atomizerem, ja mam plastikowe o poj. 2,5 ml
Super napisz mi ile mam Ci przelać za ml i za fiolkę i za przesyłkę priorytet polecony i już robię przelew
Byłoby super!
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:15   #15
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Super napisz mi ile mam Ci przelać za ml i za fiolkę i za przesyłkę priorytet polecony i już robię przelew
Byłoby super!
Napisałam PW i za wodę i fiolkę nic, no coś Ty
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:22   #16
Missssska
Zadomowienie
 
Avatar Missssska
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 829
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
. Ale może coś ze mną nie tak , we wczorajszej odlewce Platinum 24 też Bombkę wyczułam
A ja Burberry Body

Wracając do tematu lubię Rebelle. Też mnie intryguje Nude, ale poczekam na możliwość przetestowania.
__________________
„Odezwij się czasem ciekawy jestem gdzie i z kim teraz umierasz” Borszewicz

Edytowane przez Missssska
Czas edycji: 2013-04-09 o 20:23 Powód: dopiska :)
Missssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 00:07   #17
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Rihanny.

Kusicie tymi zapachami
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 06:36   #18
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kusicie tymi zapachami
Reb'L Fleur jest naprawdę mega kobiecy!
Ktoś mi kiedyś powiedział, że jest słodki i cięzki jak ja
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 07:39   #19
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
EDIT: właśnie psiknęłam na rękę i Code teraz nie czuję, no Bombka jak nic . Ale może coś ze mną nie tak , we wczorajszej odlewce Platinum 24 też Bombkę wyczułam
Coś w tym jest... Ja sama Bombki w Nude nie czuję Za to mój mąż, który do zapachów ma podejście "ładne-nieładne", uparcie twierdzi że gdy mam na sobie Nude, "zalatuję" właśnie Flowerbomb

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Reb'L Fleur jest naprawdę mega kobiecy!
Ktoś mi kiedyś powiedział, że jest słodki i cięzki jak ja
O tak, Reb'l Fleur ma w sobie to "coś", szczególnie podoba mi się po jakichś 2 godzinkach od psiknięcia Mojej mamie spodobał się na tyle, że musiałam zamówić jej własną 100ml flaszkę. Do tego jest baaardzo trwały, czego niestety nie mogę powiedzieć o Nude, którego również uwielbiam. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jego zapach szybciutko ze mnie ucieka i żeby poczuć go na skórze muszę praktycznie przytknąć nos do nadgarstka
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 07:45   #20
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
O tak, Reb'l Fleur ma w sobie to "coś", szczególnie podoba mi się po jakichś 2 godzinkach od psiknięcia Mojej mamie spodobał się na tyle, że musiałam zamówić jej własną 100ml flaszkę. Do tego jest baaardzo trwały, czego niestety nie mogę powiedzieć o Nude, którego również uwielbiam. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jego zapach szybciutko ze mnie ucieka i żeby poczuć go na skórze muszę praktycznie przytknąć nos do nadgarstka
Ale jeszcze co ciekawego zauważyłam, że te perfumy inaczej pachną latem a inaczej w zimie, jakby zmienia się ich intensywności i barwa, i latem utrzymują się gorzej, chociaż na mnie w ogóle trwałością nie grzeszą
Cały czas opisuję Reb'l Fleur
Ja zawsze wszytskie flakony nosze przy sobie, ale nie jestem w stanie takiego obcasa nosić przy sobie 100ml , chociaż inne perfumy noszę 100ml ale mają normalne opakowania
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 07:54   #21
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Perfumy Rihanny.

To mnie zmartwiłyście. Tak czekałam na Nude i właśnie miałam klikać 100 ml w e-glamour, a czytam że podobny do Flowerbombki, która mi w ogóle nie pasuje. Szkoda
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 07:57   #22
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ale jeszcze co ciekawego zauważyłam, że te perfumy inaczej pachną latem a inaczej w zimie, jakby zmienia się ich intensywności i barwa, i latem utrzymują się gorzej, chociaż na mnie w ogóle trwałością nie grzeszą
Cały czas opisuję Reb'l Fleur
Ja zawsze wszytskie flakony nosze przy sobie, ale nie jestem w stanie takiego obcasa nosić przy sobie 100ml , chociaż inne perfumy noszę 100ml ale mają normalne opakowania
No to ciekawe - mnie czepiają się jak przysłowiowy rzep psiego ogona Nie miałam okazji testować ich latem, moja przygoda z nimi zaczęła się zimą, więc wszystko przede mną A powiedz - nie są wtedy przytłaczające? Nie męczą zbytnio nosa? Mi najbardziej "letnie" wydają się Nude, ale ich ulotność mnie trochę dobija
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:11   #23
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
To mnie zmartwiłyście. Tak czekałam na Nude i właśnie miałam klikać 100 ml w e-glamour, a czytam że podobny do Flowerbombki, która mi w ogóle nie pasuje. Szkoda
Ja nie wiem jak pachnie Flowerbomb :/
Do końca tygodnia powinnam mieć trochę kropel więc napisze jak pachnie

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
No to ciekawe - mnie czepiają się jak przysłowiowy rzep psiego ogona Nie miałam okazji testować ich latem, moja przygoda z nimi zaczęła się zimą, więc wszystko przede mną A powiedz - nie są wtedy przytłaczające? Nie męczą zbytnio nosa? Mi najbardziej "letnie" wydają się Nude, ale ich ulotność mnie trochę dobija
Kurcze ja chyba nie umiem tak napisać, bo to nie są dla mnie perfumy - to petarda! Ja w nich czuję sie mega kobieco obojętnie jaka pora roku
Są słodkie, ale nie męczą tzn mnie nie męczą nie wiem jak otoczenie, bo w domu już dostałam nakaz perfumowania się na klatce jak wychodze bo nie mam umiaru ale to nie tylko Rihanny dotyczy ale wszytskich moich zapachów
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:32   #24
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak pachnie Flowerbomb :/
Do końca tygodnia powinnam mieć trochę kropel więc napisze jak pachnie
Kurcze ja chyba nie umiem tak napisać, bo to nie są dla mnie perfumy - to petarda! Ja w nich czuję sie mega kobieco obojętnie jaka pora roku
Są słodkie, ale nie męczą tzn mnie nie męczą nie wiem jak otoczenie, bo w domu już dostałam nakaz perfumowania się na klatce jak wychodze bo nie mam umiaru ale to nie tylko Rihanny dotyczy ale wszytskich moich zapachów
Haha z tym "wypsikiwaniem się" to jesteś podobna do mojej mamy Chociaż akurat Reb'l Fleur ma to do siebie, że lubi rozprzestrzeniać się w otoczeniu nawet kiedy psiknę się nim tylko 2 razy A co do Nude - jeżeli tak uwielbiasz pierwszy zapach Rihanny, moim zdaniem i najnowszy Cię nie zawiedzie. Ja brałam go całkowicie w ciemno i jestem zakochana Pierwsze określenie, jakie przeleciało mi przez głowę po jego użyciu: rajski Już wiem, że na urodziny (1 czerwca) mąż sprezentuje mi kolejną jego flaszkę
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:38   #25
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Haha z tym "wypsikiwaniem się" to jesteś podobna do mojej mamy Chociaż akurat Reb'l Fleur ma to do siebie, że lubi rozprzestrzeniać się w otoczeniu nawet kiedy psiknę się nim tylko 2 razy A co do Nude - jeżeli tak uwielbiasz pierwszy zapach Rihanny, moim zdaniem i najnowszy Cię nie zawiedzie. Ja brałam go całkowicie w ciemno i jestem zakochana Pierwsze określenie, jakie przeleciało mi przez głowę po jego użyciu: rajski Już wiem, że na urodziny (1 czerwca) mąż sprezentuje mi kolejną jego flaszkę
Lubię je bo mają wyraz
Zobaczymy jak dostanę, z opisu Rihanny jak tworzyła je z rok temu mówiła, że mają być jak skóra - wanilia -delikatne
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:18   #26
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Perfumy Rihanny.

Czytam i czytam i mam ochotę kliknąć Reb'l Fleur w ciemno
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:51   #27
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Czytam i czytam i mam ochotę kliknąć Reb'l Fleur w ciemno
Nie żebym podpuszczała, ale... klikaj! Dzisiaj widziałam tester na allegro za 75zł
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:59   #28
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Rihanny.

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Czytam i czytam i mam ochotę kliknąć Reb'l Fleur w ciemno
Właśnie ja też
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 12:19   #29
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Perfumy Rihanny.

Dajcie dziewczyny znać czy ostatecznie dałyście się skusić
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 15:33   #30
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Perfumy Rihanny.

Ale kusicie
Mam Rebelle i bardzo lubię

http://www.kokai.pl/testery/rihanna/...-tester-100-ml
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.