potrzebuje pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 23:03   #1
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401

potrzebuje pomocy


Potrzebuję pomocy, ponieważ nie radzę sobie z emocjami. Powodów jest wiele, wizyta u psychologa wkrótce, ale przed tym chciałabym się po prostu komuś wygadać. Poznać obiektywną opinię, może usłyszeć słowo wsparcia.
Nie chcę pisać tego tu na forum, publicznie, za długo, za łatwo pokojarzyć fakty, nie czułabym się komfortowo, gdyby przyszło mi pisać tu o tak prywatnych sprawach.
Nie zmienia to jednak faktu, że pomocy, rozmowy potrzebuję z całą pewnością. Wątek zakładam z nieśmiałą nadzieją, że a nuż któraś Wizażanka zechce poprzez wiadomość prywatną wysłuchać mojej historii, doradzić coś Chciałabym sobie pomóc, jestem młoda, zapewne w wielu kwestiach niedojrzała, pragnę wiele w sobie poprawić, ale wyraźnie widzę, że sama już nie daję rady, może tu mi się uda znaleźć pomoc.

Gdyby któraś z Was zechciała to zapraszam na PW. Pozdrawiam serdecznie forumową społeczność!

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Dziękuję bardzo za wiadomości, wątek zasadniczo nadaje się do zamknięcia wiedziałam, że się nie zawiodę, dzięki!
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:05   #2
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: potrzebuje pomocy

Z jakimi emocjami sobie nie radzisz?
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.