Problem z mężczyznami w pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 11:56   #1
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59

Problem z mężczyznami w pracy


Chciałabym się Was poradzić dziewczyny, bo nie wiem co robić...Po długim i nieudanym związku związałam się na krótko z kolegą z pracy. Jednak po 3 miesiącach zostawiłam go, bo uświadomiłam sobie, że nic do niego nie czuję. Wstyd się przyznać, ale potraktowałam go jak pocieszyciela Od tego rozstania minęły 3 miesiące. Ten kolega z pracy, którego zostawiłam nadal ma do mnie żal i ciągle pisze do mnie...Tymczasem ja od niedawna zaczęłam spotykać się z innym... kolegą z pracy, który od dawna jest zauroczony we mnie.. Wiedziałam, że ten chłopak - Szymek z którym spotykam się obecnie od dawna czuje coś do mnie i czuł nawet wtedy gdy byłam z tym poprzednim. Tylko czekał na to aż rozstanę się z tamtym. Gdy ten poprzedni dowiedział się o tych spotkaniach zaczął opowiadać na mnie w pracy same przykre rzeczy w stylu, że jestem łatwa.... I teraz nie wiem co robić. Szymon mówi, że mam się tym nie przejmować i jemu tez nie przeszkadza, to że byłam z tamtym. Ale ja osobiście dziwnie się z tym czuje. Nie chce żeby ludzie w pracy myśleli o mnie, że jestem łatwa...Na dodatek Szymon, tamten poprzedni i ja pracujemy w jednym dziale, dlatego też widujemy się codziennie w pracy. Myślicie, że powinnam nadal spotykać się z Szymkiem czy raczej zrezygnować z niego ? A szczerze czuje, że jeśli chodzi o Szymona to na nim naprawdę zależy mi, ale boję się reakcji ludzi z pracy.
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:21   #2
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez aneczek88 Pokaż wiadomość
Chciałabym się Was poradzić dziewczyny, bo nie wiem co robić...Po długim i nieudanym związku związałam się na krótko z kolegą z pracy. Jednak po 3 miesiącach zostawiłam go, bo uświadomiłam sobie, że nic do niego nie czuję. Wstyd się przyznać, ale potraktowałam go jak pocieszyciela Od tego rozstania minęły 3 miesiące. Ten kolega z pracy, którego zostawiłam nadal ma do mnie żal i ciągle pisze do mnie...Tymczasem ja od niedawna zaczęłam spotykać się z innym... kolegą z pracy, który od dawna jest zauroczony we mnie.. Wiedziałam, że ten chłopak - Szymek z którym spotykam się obecnie od dawna czuje coś do mnie i czuł nawet wtedy gdy byłam z tym poprzednim. Tylko czekał na to aż rozstanę się z tamtym. Gdy ten poprzedni dowiedział się o tych spotkaniach zaczął opowiadać na mnie w pracy same przykre rzeczy w stylu, że jestem łatwa.... I teraz nie wiem co robić. Szymon mówi, że mam się tym nie przejmować i jemu tez nie przeszkadza, to że byłam z tamtym. Ale ja osobiście dziwnie się z tym czuje. Nie chce żeby ludzie w pracy myśleli o mnie, że jestem łatwa...Na dodatek Szymon, tamten poprzedni i ja pracujemy w jednym dziale, dlatego też widujemy się codziennie w pracy. Myślicie, że powinnam nadal spotykać się z Szymkiem czy raczej zrezygnować z niego ? A szczerze czuje, że jeśli chodzi o Szymona to na nim naprawdę zależy mi, ale boję się reakcji ludzi z pracy.
Ludzie poznają się w różnych miejscach: w pracy, na imprezie, przez znajomych, na koncertach czy wyjazdach. Znam parę, która poznała się w pociągu - i tak bym mogła powiedzieć "łatwa laska zarywa wszystkich pasażerów" przecież uczciwie postępujesz, nie jedziesz na dwa fronty to skąd obawa że mogliby Cię za łatwą uznać?
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:23   #3
meta_morfoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 369
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

jeśli Ci zalezy, to co Cię interesują plotki? zresztą jak będziecie ze sobą dłużej to i ten temat się innym znudzi. Jednak dziwię się trochę, po co wchodziłaś w relację z facetem, kiedy nie zależało Ci na nim- przecież wiedziałaś, ze będziesz musiała go spotykać w pracy...
meta_morfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:27   #4
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

obawa wzięła się stąd, że rozmawiałam na ten temat z koleżanką z pracy, która powiedziała mi, że lepiej będzie, jak dam sobie spokój, bo ludzie będą mówić mi, że jestem łatwa, bo byłam z tamtym a teraz znowu spotykam się z Sz. a wszyscy pracujemy w jednym dziale. Chociaż z drugiej strony koledzy Sz.z pracy kibicowali mu od początku, jeśli chodzi o mnie i o niego.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Weszłam w relacje z tamtym, bo nie znałam go jeszcze tak dobrze, byłam załamana po nieudanym związku, szukałam pocieszenia, nie zakładałam z góry, że to się nie uda. popełniłam błąd...
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:27   #5
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez aneczek88 Pokaż wiadomość
obawa wzięła się stąd, że rozmawiałam na ten temat z koleżanką z pracy, która powiedziała mi, że lepiej będzie, jak dam sobie spokój, bo ludzie będą mówić mi, że jestem łatwa, bo byłam z tamtym a teraz znowu spotykam się z Sz. a wszyscy pracujemy w jednym dziale. Chociaż z drugiej strony koledzy Sz.z pracy kibicowali mu od początku, jeśli chodzi o mnie i o niego.
Nie przejmuj się opiniami ludzi bo nigdy szczęścia nie zbudujesz zawsze znajdzie się miła koleżanka, która odradzać będzie jakiś związek (zazdrosna?)
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:30   #6
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się opiniami ludzi bo nigdy szczęścia nie zbudujesz zawsze znajdzie się miła koleżanka, która odradzać będzie jakiś związek (zazdrosna?)
Dziękuję. Masz racje, potrzebowałam takich słów Skoro Sz.nie przeszkadza też ta cała sytuacja...
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:32   #7
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Co byśmy Ci nie doradzili to i tak problem jest w TOBIE.
Ludzie albo się nie przejmują takimi sprawami, a niektórzy jak widać tak.

Ja olałbym to wszystko i cieszył się, że ze związku. Liczy się szczęście Twoje i partnera a dbać o opinię taką czy owaką nie musisz. To im będzie kiedyś głupio jak zobaczą, że coraz dłużej jesteś z obecnym.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 12:32   #8
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez aneczek88 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Masz racje, potrzebowałam takich słów Skoro Sz.nie przeszkadza też ta cała sytuacja...
Mnie moja koleżanka "życzliwa" też odradzała związek bo "ludzie będą gadać, że łatwa jestem" (Tż jest starszy o 11 lat ode mnie) i co? jesteśmy ze sobą już kilka lat i jest wszystko ok opinię koleżaneczek odstaw zawsze na bok
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:32   #9
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Na początku będą gadać, a jak jesteś pewna że Ci na tym chłopaku zależy to spróbuj w końcu przestaną gadać
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:39   #10
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Tak zależy mi na nim. Widzę, że jemu też zależy na mnie. Chce spotykać się i być ze mną mimo tego, że od pół roku nie zwracałam na niego uwagi, byłam z jego kolegą z pracy a jego traktowałam jak powietrze (bo wiedziałam, że on czuje coś do mnie). Żałuję, że byłam z tamtym, ale czasu nie cofnę.
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:53   #11
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Z jednej strony to fakt, nie ma co sie przejmowac ludzmi z działu, jesli ludziom na sobie zalezy... z drugiej strony tez niezbyt jak wam sie nie uda, wyjdzie na to, ze zamierzasz przeleciec połowe swojego działu. Moim zdaniem nie ma co srac do gniazda w którym sie zyje na codzien i zarabia.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 13:39   #12
melancholia 28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 39
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Z jednej strony to fakt, nie ma co sie przejmowac ludzmi z działu, jesli ludziom na sobie zalezy... z drugiej strony tez niezbyt jak wam sie nie uda, wyjdzie na to, ze zamierzasz przeleciec połowe swojego działu. Moim zdaniem nie ma co srac do gniazda w którym sie zyje na codzien i zarabia.
Coś w tym jest,właśnie a jak wam też nie wyjdzie? To co się myśli a to jak jest w praktyce to dwie różne sprawy.Mam wrażenie,że on jest fajny bo o ciebie zabiega a tym bardziej,że robi to na co dzień,bo razem pracujecie kręci cię to i dlatego chcesz z nim być.A on jest na pewno bez żadnych zobowiązań?
melancholia 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:01   #13
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez melancholia 28 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest,właśnie a jak wam też nie wyjdzie? To co się myśli a to jak jest w praktyce to dwie różne sprawy.Mam wrażenie,że on jest fajny bo o ciebie zabiega a tym bardziej,że robi to na co dzień,bo razem pracujecie kręci cię to i dlatego chcesz z nim być.A on jest na pewno bez żadnych zobowiązań?
Tak, on jest bez żadnych zobowiązań i mimo swojego wieku (28 lat) nie był jeszcze nigdy w związku. Jest bardzo nieśmiały. Dużo czasu zajęło mu zaproszenie mnie gdziekolwiek. Nie zabiega o mnie jakoś na co dzień, bo tak jak napisałam wcześniej jest nieśmiały.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Tak było z tym poprzednim, on zabiegał o mnie codziennie, kręciło mnie to, tym bardziej, że czułam się niedoceniona (byłam wcześniej z chłopakiem 4 lata, który od roku zdradzał mnie) a tamten prawił mi wiele komplementów... z tym jest zupełnie inaczej. Po prostu cenię i szanuję go za to jaki jest..Już wiele razy w czynach udowodnił mi, że zależy mu a tamten poprzedni tylko mówił, co nie miało pokrycia w czynach.
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:08   #14
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez aneczek88 Pokaż wiadomość
Tak było z tym poprzednim, on zabiegał o mnie codziennie, kręciło mnie to, tym bardziej, że czułam się niedoceniona (byłam wcześniej z chłopakiem 4 lata, który od roku zdradzał mnie) a tamten prawił mi wiele komplementów... z tym jest zupełnie inaczej. Po prostu cenię i szanuję go za to jaki jest..Już wiele razy w czynach udowodnił mi, że zależy mu a tamten poprzedni tylko mówił, co nie miało pokrycia w czynach.
Oo, i napisałaś to, co trzeba: że nie jest to kolejne zauroczenie, tylko patrzysz, co ten człowiek sobą reprezentuje w myśleniu.

Tak, próbuj. Skoro jest taki, jak opisujesz - to próbuj.
Plotek nie unikniesz jednakowoż.
On zresztą pewnie też nad tym duma: co to będzie w pracy, jak coś między wami wyniknie

Ja w każdym razie bym próbowała

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-04 o 15:12
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:22   #15
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

[QUOTE=JanePanzram;3844006 2]Oo, i napisałaś to, co trzeba: że nie jest to kolejne zauroczenie, tylko patrzysz, co ten człowiek sobą reprezentuje w myśleniu.

Tak, próbuj. Skoro jest taki, jak opisujesz - to próbuj.



Dziękuję Już rozmawiałam z nim na temat tych plotek, pytałam co on o tym myśli. Powiedział mi, że nie obchodzi go to co mówią inni, że zależy mu i nawet jeśli miałoby nam nie wyjść to i tak chce spróbować. Nie jest to kolejne zauroczenie, bo patrzę na niego trzeźwo, doceniam jego czyny i to jakim jest człowiekiem...A wcześniej byłam silnie zauroczona i dałam nabrać się na czułe słówka idealizując tamtego mężczyznę.
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:44   #16
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

śmieszne, dorośli ludzie, a jak nastolatki... Niech sobie gada, obyś była szczęśliwa
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 16:27   #17
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
śmieszne, dorośli ludzie, a jak nastolatki... Niech sobie gada, obyś była szczęśliwa
Dziękuję
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 17:25   #18
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

W pracy gadają i zawsze będą gadać.
Dobrze jakbyś się do tego przyzwyczaiła.
Czasem jak ktoś obgaduje czy coś gada to sobie myślę,że gorzej niż w liceum czy na studiach
Pytanie tylko co Ty czujesz i jak bardzo Tobie to przeszkadza.
Dla mnie związki z pracy są straszne,mnie by przeszkadzało,że każdy o mnie mówi,że chodzę i jestem z tym i tym.Ale to mnie. Skoro to Twoja 2 relacja w pracy z facetem widocznie nie przeszkadza Ci to,więc śmiało.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 20:34   #19
Jans
Przyczajenie
 
Avatar Jans
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 19
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Jeżeli oboje jesteście szczęśliwi i pasuje wam taki układ to cieszcie sie sobą. Ludzie jesli nie będa mieli nic do roboty to i tak będą plotkować. Ale przecież będziecie znać prawdę.

Jednak ja osobiście nie jestem zwolennikiem poznawania miłości w pracy
__________________
Czas nie leczy ran.
Czas sprawia, że przyzwyczajasz się do bólu.

Jans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 20:38   #20
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Cytat:
Napisane przez aneczek88 Pokaż wiadomość
obawa wzięła się stąd, że rozmawiałam na ten temat z koleżanką z pracy, która powiedziała mi, że lepiej będzie, jak dam sobie spokój, bo ludzie będą mówić mi, że jestem łatwa, bo byłam z tamtym a teraz znowu spotykam się z Sz. a wszyscy pracujemy w jednym dziale. Chociaż z drugiej strony koledzy Sz.z pracy kibicowali mu od początku, jeśli chodzi o mnie i o niego.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Weszłam w relacje z tamtym, bo nie znałam go jeszcze tak dobrze, byłam załamana po nieudanym związku, szukałam pocieszenia, nie zakładałam z góry, że to się nie uda. popełniłam błąd...
a co zronbisz jeśli okaże się,że SZ. to też kiepski pomysł?zmienisz pracę?
jesli jesteś taka wrażliwa i zależy ci na opinii ludzi to nie zadawaj się z facetami w pracy,to nic dobrego nie przynosi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 15:29   #21
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Wiem, może nie wyjść, ale przemyślałam to i wolę spróbować i żałować niż nie próbować i też żałować. A ludźmi nie będę przejmować się i tak już gadają, przejdzie im. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 15:41   #22
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Jesli faktycznie Ci na nim zalezy i czujesz, ze moze byc z tego cos powaznego, to zaryzykuj. Wiadomo, ze w kazdej pracy jakies tam relacje, czy romanse sie pojawiają, gorzej jak ktos non stop romansuje i zyskuje miano takiego motylko co to na jednen kwiatek, potem na drugi, trzeci...
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:23   #23
aneczek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Problem z mężczyznami w pracy

Chciałbym jeszcze raz podziękować za wszystkie wypowiedzi i napisać Wam, że zdecydowałam się spróbować i nie żałuję Dotychczas miałam same niemiłe przejścia z mężczyznami. A dzisiaj (może za wcześnie), ale czuję, że spotkałam naprawdę wartościowego mężczyznę. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, to że początkowo skreśliłam go, bo nie pociągał mnie z wyglądu i dlatego spotykałam się z tym innym kolegą z pracy, bardzo przystojnym, ale jeśli chodzi o charakter to hmm... dlatego też został po prostu pocieszycielem, po wcześniejszym, długim i nieudanym związku, ale nie było szans na dłuższy związek. A teraz jestem z kimś, kogo początkowo skreśliłam za wygląd (chociaż teraz charakterem zdobywa moje serce i z wyglądu też mi się podoba) i nie zamieniłabym go na nikogo innego
aneczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.