Poszukiwana przyjaciółka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 10:42   #1
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20

Poszukiwana przyjaciółka


Witam
Ostatnio w moim życiu wiele się wydarzyło , i nie były to przyjemności . Jakoś tak też się stało że znajomi się rozeszli.... z czym jest mi strasznie źle , nie ma z kim wyjść na piwko ani na zakupy, nawet poplotkować Jestem tu pierwszy raz więc podejrzewam że taki wątek pewnie się gdzieś pojawił , więc z góry przepraszam za kopiowanie tematu,więc jeśłi są tu jakieś ciekawe zwariowane kobietki chętne na wypad na zakupy lub piwko to zapraszam
PS. mam 20 lat i jestem z Dąbrowy Górniczej
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:39   #2
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Wink Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Ja co prawda mieszkam 70km od Ciebie ale również przyłączam się do wątku...kurcze co jak co ale brak takiej naprawdę dobrej przyjaciółki od serca dokucza mi ostatnio coraz bardziej , każda koleżanka ma już swoje życie a swojego faceta zaciągać na zakupy to jest nie za dobry pomysł , nie mówiąc już o ploteczkach
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:48   #3
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Ja co prawda mieszkam 70km od Ciebie ale również przyłączam się do wątku...kurcze co jak co ale brak takiej naprawdę dobrej przyjaciółki od serca dokucza mi ostatnio coraz bardziej , każda koleżanka ma już swoje życie a swojego faceta zaciągać na zakupy to jest nie za dobry pomysł , nie mówiąc już o ploteczkach

70 km to nie tak dużo Moje wszystkie znajome tez ostatnio się jakoś tak zakamuflowały... i wiem co to znaczy kiedy nie ma się z kim szczerze pogadać .... 23525541 moje gg
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:54   #4
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Ja również przyłańczam się do wątku. Dokładnie koleżanki maja już swoje życie i nie ma za bardzo kiedy nawet się spotkać na jakieś pogaduchy. Zwłaszcza jak już troche czasu temu skończyło się szkołe. Tu praca itd. Mam 21 lat
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:32   #5
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez paulinad138 Pokaż wiadomość
Ja również przyłańczam się do wątku. Dokładnie koleżanki maja już swoje życie i nie ma za bardzo kiedy nawet się spotkać na jakieś pogaduchy. Zwłaszcza jak już troche czasu temu skończyło się szkołe. Tu praca itd. Mam 21 lat

witaj więc tak jak już wcześniej pisałam, trzeba się spotkać na te upragnione pogaduchy 23525541 moje gg piszcie, pogadamy
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:48   #6
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez paulinad138 Pokaż wiadomość
Ja również przyłańczam się do wątku. Dokładnie koleżanki maja już swoje życie i nie ma za bardzo kiedy nawet się spotkać na jakieś pogaduchy. Zwłaszcza jak już troche czasu temu skończyło się szkołe. Tu praca itd. Mam 21 lat
A Ty skąd jesteś?


...Faajnie było by zorganizować jakieś spotkanko czy nawet przejść się na jakąś imprezkę ale chyba za daleko mieszkam :P
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:55   #7
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
A Ty skąd jesteś?


...Faajnie było by zorganizować jakieś spotkanko czy nawet przejść się na jakąś imprezkę ale chyba za daleko mieszkam :P
Pociąg, autobus ,ewentualnie życzliwy znajomy z samochodem i jazda ... 70 km to ni taka straszna odległość widzę że Twoja lokalizacja to tajemnica... ale jeśli uchylisz rąbka tajemnicy to będziemy coś mogły pomyśleć

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Ja jestem z Dąbrowy Górniczej , okolice Sosnowca ,Katowic

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

[QUOTE=Adamka20;32012383]Pociąg, autobus ,ewentualnie życzliwy znajomy z samochodem i jazda ... 70 km to ni taka straszna odległość widzę że Twoja lokalizacja to tajemnica... ale jeśli uchylisz rąbka tajemnicy to będziemy coś mogły pomyśleć

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------
Sorki nie doczytałam że pisalaś do Pauliny
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 13:02   #8
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

W sumie wiesz można by się spotkać gdzieś w połowie drogi to nie będzie aż tak daleko , dla chcącego nic trudnego a dla 'przyjaźni' warto się czasem poświęcić hah Samochodem to odpada bo niestety nie mam prawka ale zawsze mogę liczyć na faceta no nie
co do mojej tajemnicy to mieszkam w okolicach Żor , kojarzysz mniej więcej gdzie są w ogóle Żory?
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:11   #9
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

NIe wiedziałam ale już wiem gdzie są Żory , niedaleko Rybnika tak ?? Spoglądałam na mapę i tak pokojarzyłam że w Tychach to byłaby dogodna lokalizacja , jak myślisz ?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Może więcej chętnych się znajdzie ??
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:20   #10
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Tak tak niedaleko Rybnika moża powiedzieć Wiesz z ciekawości też posprawdzałam co i jak i te Tychy są jak i dla mnie tak i dla Ciebie chyba najodpowiedniejsze Poczekamy jeszcze trochę może ktoś jeszcze się do Nas dołączy i można by zorganizować jakieś spotkanko na ploteczki
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:47   #11
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Wink Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Widzę że co chwilę ktoś przegląda ten wątek ... więc zapraszma do rozmowy
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 19:43   #12
dolidoli
Zakorzenienie
 
Avatar dolidoli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. lubuskie
Wiadomości: 3 163
GG do dolidoli
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Witam dziewczyny
Fajny nowy wątek. Już na podobnym jestem ale tam nic sięnie dzieje doslownie jeden wpis na dzień. Chętnie bym się przyłączyła ale chyba odpadam bo mieszkam bardzo daleko od Was.
__________________
MOJE KOCHANE SERDUSZKO ZOSIA


Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

dolidoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:50   #13
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez dolidoli Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Fajny nowy wątek. Już na podobnym jestem ale tam nic sięnie dzieje doslownie jeden wpis na dzień. Chętnie bym się przyłączyła ale chyba odpadam bo mieszkam bardzo daleko od Was.
Dzień dobry
No szkoda że mieszkasz daleko ale możesz się do Nas przyłączyć i razem z Nami poplotkować bo w tym to się babeczki najlepiej sprawdzają
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 20:23   #14
dolidoli
Zakorzenienie
 
Avatar dolidoli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. lubuskie
Wiadomości: 3 163
GG do dolidoli
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Dzięki za zaproszenie
__________________
MOJE KOCHANE SERDUSZKO ZOSIA


Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

dolidoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 08:41   #15
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Ja poszukuję w Warszawie Kogoś, z kim można pogadać i napić się kawy
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 08:42   #16
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez Adamka20 Pokaż wiadomość
witaj więc tak jak już wcześniej pisałam, trzeba się spotkać na te upragnione pogaduchy 23525541 moje gg piszcie, pogadamy
Hejka dziewczyny

Przepraszam, że tyle wam nie odpisywałam ale miałam małe zamieszanie w moim życiu... Dziś czuję się fatalnie ale jest już chyba oki no jasne że trzeba się spotkac na jakieś pogaduchy. Nawet jeśli ktoś mieszka daleko raz na jakiś czas chyba można a w wolnych chwilach możemy przez necika

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
A Ty skąd jesteś?
Ja mieszkam nie daleko Lubina Wieć chyba to nie jest tak daleko od Dąbrowy Górnęj a Od Ciebie daleko to jest? Bo nie jestem dobra w tej dziedzinie

Edytowane przez paulinad138
Czas edycji: 2012-02-03 o 08:44
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 09:29   #17
dolidoli
Zakorzenienie
 
Avatar dolidoli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. lubuskie
Wiadomości: 3 163
GG do dolidoli
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Ja mieszkam w okolicy Zielonej góry. Znalazłam wątek dziewczyn z mojej okolicy ale one piszą już od dawna więc nie chciałam się do nich wpraszac
__________________
MOJE KOCHANE SERDUSZKO ZOSIA


Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

dolidoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 09:57   #18
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Dzień dobry kobietki Rzeczywiście mieszkacie trochę daleko ale.... Jak się chce to nie ma problemu Zawsze możemy poszukać na mapie jakiejś dogodnej lokazlizacji dla wszystkich ,prawda ?
pozdrawiam
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 10:11   #19
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez Adamka20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kobietki Rzeczywiście mieszkacie trochę daleko ale.... Jak się chce to nie ma problemu Zawsze możemy poszukać na mapie jakiejś dogodnej lokazlizacji dla wszystkich ,prawda ?
pozdrawiam

No jasne trzeba poszukać dobrej lokalizacji i odpowiedni termin który wszystkim bd pasował I najlepiej po wypłacie bo jestem spłukana

Jak się dziś miewacie laseczki?
Niby mroźnie ale dosyć przyjemnie na dworze, choć nie ukrywam ze kocham latoo <3 i chciałabym jak najprędzej pewnie jak większość
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 10:29   #20
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Hmm.... dziś to zastanawiam się nad planem na dzisiejszy wieczór Zimno jest strasznie..... nawet nie chce mi się nosa na balkon wystawić :P Ja próbuję oduczyć palić ... strasznie mi ciężko
A jak Wam mija piątek ?
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 10:42   #21
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez Adamka20 Pokaż wiadomość
Hmm.... dziś to zastanawiam się nad planem na dzisiejszy wieczór Zimno jest strasznie..... nawet nie chce mi się nosa na balkon wystawić :P Ja próbuję oduczyć palić ... strasznie mi ciężko
A jak Wam mija piątek ?
Rzucić palenie jest strasznie ciężko wiem po moich koleżankach zawsze jak rzucały to po trzech tygodniach już nie mogły wytrzymać i niestety wracały do tego... Mi piateczek do godz. 17 minie w pracy nic fajnego niestety wolałabym wylegiwać się w łóżku do godz. 12 ale jutro naszczęście wolna Sobota
a planów na wieczór też jeszcze nie mam
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:02   #22
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez paulinad138 Pokaż wiadomość
Rzucić palenie jest strasznie ciężko wiem po moich koleżankach zawsze jak rzucały to po trzech tygodniach już nie mogły wytrzymać i niestety wracały do tego... Mi piateczek do godz. 17 minie w pracy nic fajnego niestety wolałabym wylegiwać się w łóżku do godz. 12 ale jutro naszczęście wolna Sobota
a planów na wieczór też jeszcze nie mam
Wstyd się przyznać ale ja dalej w piżamce siedzę A z paleniem to święta racja, rzucałam już dzięsiątki razy .... masakra... nic to nie dało Ja już wykombinowałam co dziś będę robić , idę na balety
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:00   #23
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Dzień dobry wszystkim pięknym Paniom
...Ja przed chwilką dopiero co wylazłam z łóżka i szczerze powiedziawszy nic mi się nie chcę a czeka mnie masa sprzątania może któraś mi pomoże? hehe

Dziewczyny co do spotkania to myślę ze można coś śmiało zorganizować ale chyba jednak dopiero jak odejdą te okropne mrozy bo w taką pogodę to żadnej się pewnie nie będzie chciało wystawiać noska na dwór

miłego dnia życzę
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:57   #24
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim pięknym Paniom
...Ja przed chwilką dopiero co wylazłam z łóżka i szczerze powiedziawszy nic mi się nie chcę a czeka mnie masa sprzątania może któraś mi pomoże? hehe

Dziewczyny co do spotkania to myślę ze można coś śmiało zorganizować ale chyba jednak dopiero jak odejdą te okropne mrozy bo w taką pogodę to żadnej się pewnie nie będzie chciało wystawiać noska na dwór

miłego dnia życzę

Racja , lepiej przeczekać te mrozy... bo co jak co.... jest okropnie nawet mój pies nie chce na dwór wyjść a co do sprzątania to ja już od godziny się zbieram i jakoś nie mogę tego zrobić

miłego dnia i sprzątania
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:22   #25
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez Adamka20 Pokaż wiadomość
Racja , lepiej przeczekać te mrozy... bo co jak co.... jest okropnie nawet mój pies nie chce na dwór wyjść a co do sprzątania to ja już od godziny się zbieram i jakoś nie mogę tego zrobić

miłego dnia i sprzątania
Ja nienawidzę jak mam wokoło bałagan, muszę mieć porządeczek i czyściutko ale właśnie z zapałem do sprzątania już jest gorzej haha ;p

A Tobie udanej imprezy dzisiaj...nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę też bym się gdzieś pobawiła, nie upij się tam hehe
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:30   #26
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Dziewczynyyy jak ja wam zazdroszę że mogłyście się tak wyspać ja siedzę i spie po prostu A co do porzadków to też lubie mieć porzadeczek kolo siebie ale niestety u mnie w domu panuje remont wiec same wiecie nic dalej mowic nie musze
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:52   #27
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez paulinad138 Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy jak ja wam zazdroszę że mogłyście się tak wyspać ja siedzę i spie po prostu A co do porzadków to też lubie mieć porzadeczek kolo siebie ale niestety u mnie w domu panuje remont wiec same wiecie nic dalej mowic nie musze
Jakbym siebie słyszała...też mam remont w domu już 6 dzień i mam tego po prostu dosyć...sprzątasz a kurz i tak wszędzie osiada i taka syzyfowa praca :/ Ale przeczekam to, jak się skończy to usiąde w czyściutkim domku z kawusią i będę się relaksować heh

A Ty pisałaś wyżej, że czujesz się dzisiaj fatalnie.... choroba Cię dopadła czy tu raczej o samopoczucie chodzi?
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:41   #28
paulinad138
Rozeznanie
 
Avatar paulinad138
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
Jakbym siebie słyszała...też mam remont w domu już 6 dzień i mam tego po prostu dosyć...sprzątasz a kurz i tak wszędzie osiada i taka syzyfowa praca :/ Ale przeczekam to, jak się skończy to usiąde w czyściutkim domku z kawusią i będę się relaksować heh
Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
A Ty pisałaś wyżej, że czujesz się dzisiaj fatalnie.... choroba Cię dopadła czy tu raczej o samopoczucie chodzi?
Już nie mogę doczekać się chwili gdy wrócę do domu po pracy i będzie taka cisza i spokój na około czyściutko tylko pomarzyć ale jeszcze to bd trwać chyba z 2 tygodnie grrr więc teraz jak wracam i widzę ten syf to po prostu szlak mnie trafia

Niestety chodzi tutaj o samopoczucie, i nie zapowiada się aby na razie miało się polepszyć
paulinad138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 15:06   #29
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Niech zgadnę...pewnie problemy z facetem?
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 15:22   #30
Adamka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 111
GG do Adamka20
Dot.: Poszukiwana przyjaciółka

Oj biedne dziewczynki jesteście z tymi remontami.... współczuję
mi się udało w końcu z tym sprzątaniem ale teraz przedemną kolejny problem ... chyba jeszcze gorszy niż to sprzątaniea mianowicie prostowanie włosów co jest dla mnie koszmarem , co bym nie zrobiłA i tak się spuszą .. ale jak już się z tym uporam to
A Wy siostry nigdzie nie wyruszacie ??
Weekend to dobra pora żeby się zrealksować ..
Adamka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.