W jakim wieku ściemniały Wam włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 22:43   #1
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773

W jakim wieku ściemniały Wam włosy?


Hej
Mam pytanie w jakim wieku ściemniały Wam włosy? Czy w dzieciństwie byłyście blondynkami?
Ja myślę, że mi późno ściemniały- w przedszkolu miałam jasny blond, potem od podstawówki ciemny blond, rozjaśniający się w lecie- tak do 3 liceum. Dopiero w 3 liceum zaczęły mi ciemnieć i teraz mam średni brąz...

A z Waszymi włosami jak to było?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 01:35   #2
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Ja kiedy mialam rok mialam jasne blond loczki(!) potem od 3rż do teraz mam proste ciemny blond ktore tez jasnieja w sloncu
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 05:56   #3
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

W jakims artykule przeczytalam ze po 11 roku zycia kolor nie powien juz ciemniec. I rzeczywiscie mam wrazenie ze tak od 8-10 wlosy mi bardzo sciemnianly, ze slomianego blondu do ciemnozlocistego i od tej pory kolor nie ciemnieje. Ciekawym przypadkiem jest moj tata ktoremu wlosy zaczely ciemniec po 20 roku zycia , od sredniego blondu do bardzo ciemnego szatyna - praktycznie czarnych wlosow, przy czym zarost zawsze mial rudy .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 07:01   #4
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Hmm... ja jak byłam w wieku przed- i wczesnoszkolnym miałam jaśniutkie loczki, pod koniec przedszkola włosy stały się już ciemnoblond i wyprostowały się pod swoim ciężarem. Tak do końca podstawówki powoli jeszcze ciemniały, ale dalej były ciemnoblond, jaśniejsze latem,, zimą takie szarobure. Z wiekiem moje włosy stają się coraz bardziej szare, tak jak u mojej mamy. Co ciekawe, pod koniec liceum znowu zaczęły mi się falować
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 08:05   #5
Noc_Listopadowa
Przyczajenie
 
Avatar Noc_Listopadowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

ja się urodziłam z czarnymi, jak miałam 3,5 - 5, to byłam blondynką, z tendencją do białych pasemek, potem jasna szatynka, a teraz robią mi się ciemniejsze, taki ładny odcień brązu. Nie wiem od czego to zależy - raczej nie od lepszego odżywiania, bo ten aspekt życia to u mnie porażka... ale podobają mi się te zmiany, a na starych zdjęciach oprócz rodziny nikt mnie przez te włosy nie poznaje.
Jeszcze dodam, że jak się urodziłam, były falująco - kręcące się, potem proste jak druty, a jako szatynka - lekkie fale, ale tylko na części głowy
Noc_Listopadowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 08:28   #6
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

miałam platynowy blond jako małe dziecko, jasny blond przez całą podstawówkę i do drugiej klasy szkoły średniej. W trzeciej klasie a wiec w eiku 16/17 lat juz miałam średni blond, ale rozjasniał sie do jasnego w słoncu w lecie. A potem zaczełam farbowac i teraz mam średni/ciemny blond.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:53   #7
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

jako dziecko mialam jasny blond,potem zaczal ciemniec i wieku 12-15 lat mialam sredni blond,ktory szybko ciemnial coraz bardziej,normalnie wygladalo to jakbym miala odrosty i w wieku 16lat czalelam farbowac,teraz odrost wydaje sie jasno brazowy. Moja mama ma naturalne jasne blond włosy,a tata ma czarne,wiec jestem takim mixem genetycznym
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 10:39   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

ja do lat 8-9 miałam bialutkie włosy, ach, z tęsknota wspominam te czasy potem zaczęły ciemnieć, do lat 15 miałam taki mysi jasny-średni blond, potem nagle zaczął stawac się złoty teraz farbuję już od 10 lat i odrosty zawsze wydają mi sie zbyt ciemne i złociste
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:17   #9
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

W przedszkolu byłam platynką Potem ciemniały coraz bardziej chyba do 16 roku życia. Potem zaczęłam się bawić w szampony koloryzujące, pasemka itp ale odrosty są ciągle koloru ciemny blond/jasny brąz z refleksami złotymi. Co najciekwasze nie tylko ciemniały mi z wiekeim ale i zaczęły najpierw odstawać na wszystkie strony a potem same się kręcić. W wieku jakichś 14 lat przestałam z tym walczyć i codziennie rozczesywać włosy i niektórzy myśleli że zrobiłam sobie trwałą
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:22   #10
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

jak byłam mała miałam dosłownie białe włosy, zaczęły mi ciemnieć w przedszkolu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:23   #11
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

ja miałam ciemny blond ze złotawymi końcówkami jak byłam mała(2-3 lata), potem jeszcze w przedszkolu jasny brąz, a od początku podstawówki do teraz średni brąz z takim śliwkowym odcieniem, ble
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 15:27   #12
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

A ja jestem jakaś dziwna chyba, bo mnie zjaśniały- jako dziecko miałam prawie czarne, a teraz baaardzoo ciemny brąz. Czyli ogolnie niewiele ale wydaje mi się, że jednak trochę zjaśniały

Btw, szkoda, że wlosy ciemnieją- ja uwielbiam taki naturalny, słomiany kolor u kobiet
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:48   #13
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

no szkoda,bylam jasna blondynka,a teraz musze farbowac na jasno bo niestety w ciemnych blondzie/jasnym brazie sie nie akceptuje
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:17   #14
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Ja nie byłam słomkową blondynką, raczej poziom 8 ze złotymi refleksami, ale już w szkole podstawowej włoski zaczęły mi schodzić do ciemniejszych - mój naturalny kolor (co ciężko mi określić niestety) to mniej więcej ciemny blond ciepły, latem może zakrawałby na poziom 7 (w duuuuużym sloncu inaczej pewnie ciemny blondzik )
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:20   #15
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

też lubię słomkowe blondynki, są takie... naturalne żałuję,że zaczęłam farbować na ciemno
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 19:41   #16
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanie w jakim wieku ściemniały Wam włosy? Czy w dzieciństwie byłyście blondynkami?
Ja myślę, że mi późno ściemniały- w przedszkolu miałam jasny blond, potem od podstawówki ciemny blond, rozjaśniający się w lecie- tak do 3 liceum. Dopiero w 3 liceum zaczęły mi ciemnieć i teraz mam średni brąz...

A z Waszymi włosami jak to było?
Od urodzenia miałam bardzo jaśniutki, nie wiem słomkowy / złoty blond, gdzieś tak do gimnazjum, gdzie wpadłam na pomysł eksperymentów z włosami, zachciało mi się brązów
Zafarbowałam włosy, a później odrastały już coraz ciemniejsze... Pamiętam, że były podatne na słońce i rozjaśniały się nawet do platyny. Aktualnie widzę, że naturalki mam na poziomie jakiegoś ciemnego blondu, mam nadzieję, że i teraz mi się rozjaśnią, bo przestaję się dobrze czuć w takim ciemnym kolorze
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 19:58   #17
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Ja sama mam mieszane uczucia co do mojego nowego ciemniejszego koloru włosów... Z jednej strony fajnie, że się zmienił, bo mam teraz inny kolor bez farbowania, ale jednak z drugiej strony długi czas miałam jaśniejsze włosy, nie wiem czy pasuje mi ciemniejszy kolor, mam jasną cerę i jasne oczy...

Może będziemy wklejać tu także fotki jak zmieniał się nasz kolor włosów? Tylko zanim ja zamieszczę zdjęcia to minie trochę czasu, bo stare fotki mam w formie papierowej

Może któraś z Was chciałaby też określić mój kolor włosów- fotki są np. w wątku "Dziennik zapuszczania włosów"- ostatni post?

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:14
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:36   #18
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanie w jakim wieku ściemniały Wam włosy? Czy w dzieciństwie byłyście blondynkami?
Ja myślę, że mi późno ściemniały- w przedszkolu miałam jasny blond, potem od podstawówki ciemny blond, rozjaśniający się w lecie- tak do 3 liceum. Dopiero w 3 liceum zaczęły mi ciemnieć i teraz mam średni brąz...

A z Waszymi włosami jak to było?
Z moimi było identycznie. Jako małe dziecko miałam jasniutki, tzw. "baby blond". Nie złoty, lecz wpadający w srebrzysty odcień W trzeciej klasie podstawówki moje włoski były w kolorze średniego blondu, a gdy kończyłam szkłę pdostawową były ciemnoblond. Doszlusowały potem do średniego, popielatego brązu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:42
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:45   #19
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

bedac jeszcze w wieku mojego syna mialam taki kolor jak on obecnie -na zdjeciu (syn ma 11 lat)
i nic nie wskazywalo na to, ze kiedykolwiek sie cos w tym temacie zmieni .
ale potem zaczelam duzo modzic z wlosami - scinalam sie na bardzo krotko, potem przyszly pomysly na zmiane koloru i tak od 16-17 roku zycia zaczely mi powoli ciemniec.bardzo wolno, acz konsekwentnie.
dzis mam po prostu -wg kolorow farbowych - cos z poziomu 8 - naturalny popielaty blond.
i farbuje na blond
ot glupota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie 1327.jpg (40,9 KB, 39 załadowań)
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-02-23 o 09:46
laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 16:25   #20
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

a ja do 10- 11 r życia miałam granatowo czarne, a potem zjaśniały do brązu(tak między 3 a 4 poziom).

a mojej koleżance zjaśniały z czarnych do jasnego blondu.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:46   #21
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Urodziłam się jako srednia szatynka. W wieku 15 lat zaczełam farbować włosy na rożne odcienie. 2 latatemu postanowilam wrocic do swojego naturalnego koloru. Po 18 ur zauwazyłam ,że wlosy zaczeły mi ciemniec.... Obecnie mam bardzo ciemny braz-wpadajacy pod czarny
Na początku myslalam ze to wina farbowania albo przez hormony. ale moj tata i brat mieli tak samo...

Powiem szczerze ze kiedys bym sie cieszyla ale po nieudanym farbowaniu wlosow na czarno jako nie widzi mi sie ciemny kolor- jakos srednio mi pasuje..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 12:17   #22
madziowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Witam! mam ogromny dylemat .Mam ciemno-niebieskie oczy, jasną karnację, brązowe brwi , brązowe rzęsy z jasnymi końcami w lecie opalam się na jasny brąz , moje włosy to ciemny blond ,który staje się z wiekiem coraz ciemniejszy i tutaj pojawia się pytanie bo za cholerę nie mogę określić swojego typu urody a chciałabym pierwszy raz w życiu zmienić kolor włosów . Jak sądzicie jaki kolor będzie do mnie pasował?to dla mnie ważne bo to pierwsza zmiana
madziowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 15:12   #23
Zarja
Raczkowanie
 
Avatar Zarja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 74
Wyślij wiadomość przez ICQ do Zarja
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Ja się urodziłam z długimi czarnymi włoskami, więc na sali nooworodkowej widoczna byłam z daleka, same jasne główki, niektóre łysawe, a między nimi wkurzony Szopen A potem stopniowo jaśniały mi, tak do 11 roku życia. Potem były sobie popielate ze słomkowymi pasemkami, a w wieku 23 lat zaczęłam siwieć... no i od trzydziestki jestem mocno szpakowata
Zarja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 15:43   #24
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: W jakim wieku ściemniały Wam włosy?

Moje nie ściemniały w żadnym konkretnym wieku. Proces był długotrwały, ale jakoś przed podstawówką kolor osiagnął swoją "ciemność".
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.