Pas TrenerGym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 11:00   #1
meleja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 19

Pas TrenerGym


Chciałabym kupić ww. pas, jednak po czytaniu opinii w necie mam tylko mętlik w głowie , niby duzo pozytywnych opinii, ale czy sa one prawdziwe a nie tylko reklama strony sprzedajacej te pasy?? Odżywiam się raczej zdrowo, chodze na aerobik 3-4 razy w tygodniu po godzince, od roku, jednak troszke mi malo, chcialabym jakos pozbyc sie do konca "oponki" i ujędrnić uda, na których jest troszkę cellulitu. Czy jest sens to kupowac?? Nie chcialabym wyrzucac kasy w błoto..
meleja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:30   #2
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: Pas TrenerGym

uzywalam takiego pasa przez dwa tygodnie codziennie(pozyczony od kolezanki). wydaje mi się, ze większosc komentarzy w necie to podpucha.

moja opinia po tych dwoch tygodniach: (stosowany na uda i posladki) wydaje mi się, ze skora jest troche gladsza ale nie są to spektakualrne efekty, chyba jest lepiej napięta (zniknęła podwójna fałdka pod posladkami - zredukowała się do pojedynczej) no i to tyle. dobrze masuje plecy po ciezkim dniu. dodam tylko ze jestem osobą szczupłą, nie mam problemów z figurą (moze bryczesy i ta cholerna fałdka).

koleżanka od ktorej mialam pas i jej mama są wagi ciężkiej i (nie wiem jak mama) ale kolezanka miala mocno widoczny cellulit od kolan w gore. uzywala go dluzej ale co drugi dzien (od wakacji) i nie zauwazyla zadnych efektow. mam rowniez.

mialam go na próbę, żeby zdecydowac czy kupic i nie kupię. nie warto. (moja subiektywna opinia)
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.