Seks... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-27, 00:07   #1
pina92
Raczkowanie
 
Avatar pina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 140

Seks...


Mam pytanie... moze wydawać się dość głupie... gdyz nawet wydaje mi sie ze sporo wiem na ten temat... ale moze ktos wie więcej... dzis przezyłam swój pierwszy raz... Zastanawia mnie to ze przez cały czas miałam odczucie bólu z przyjemnoscią... I chciałabym sie dowiedziec czy mozliwe jest to ze błona nie została przerwana za pierwszym razem... Nie krawawiłam... Czy ktos cos wie na ten temat? Dodam ze mam 16 lat i jestem z chłopakiem 23 miesiące ... pozdrawiam.
pina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 07:03   #2
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Seks...

Cytat:
Napisane przez pina92 Pokaż wiadomość
Mam pytanie... moze wydawać się dość głupie... gdyz nawet wydaje mi sie ze sporo wiem na ten temat... ale moze ktos wie więcej... dzis przezyłam swój pierwszy raz... Zastanawia mnie to ze przez cały czas miałam odczucie bólu z przyjemnoscią... I chciałabym sie dowiedziec czy mozliwe jest to ze błona nie została przerwana za pierwszym razem... Nie krawawiłam... Czy ktos cos wie na ten temat? Dodam ze mam 16 lat i jestem z chłopakiem 23 miesiące ... pozdrawiam.

Możliwe, że błona nie została przerwana za pierwszym razem, tak czasem bywa. Możliwe też, że jej w ogóle nie miałaś, albo była tak mała, że nie będziesz krwawiła w ogóle.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:29   #3
pina92
Raczkowanie
 
Avatar pina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 140
Dot.: Seks...

Ale niczym zrobilismy to ....to strasznie sie staralismy bo miałam bardzo wąską pochwe i strasznie bolało...
pina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:23   #4
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Seks...

Cytat:
Napisane przez pina92 Pokaż wiadomość
Ale niczym zrobilismy to ....to strasznie sie staralismy bo miałam bardzo wąską pochwe i strasznie bolało...
Chodzi o to, że Twój chłopak miał problemy z wejściem? To naturalne, skoro byłaś dziewicą. Następnym razem wydłużcie grę wstępną, żebyś była bardziej podniecona i przez to lepiej nawilżona. Ból będzie mniejszy. A z czasem w ogóle go nie będzie
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:32   #5
pina92
Raczkowanie
 
Avatar pina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 140
Dot.: Seks...

Dziekuje
pina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:20   #6
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Seks...

No to ja się wtrącę. Nie chcę zakładać osobnego wątku, bo uważam to za rzecz bez sensu. Ja tez mam bardzo wąską pochwę, a ponieważ mój TŻ jest dużo większy ode mnie to problemy z bólem były spore.

Próbujemy współżyć już od bardzo dawna i dopiero niedawno zaczęło się to udawać. Dodam, że dla mnie (jak mam nadzieję, jeszcze) nie jest to zbyt przyjemne. Szukam anatomicznej przyczyny problemu i jedyne, co przychodzi mi do głowy to a) za krótka pochwa w stosunku do długości penisa (choć z tego, co się uczyłam nie jest to praktycznie możliwe), b) mimo odbytego stosunku nie przebita/przerwana błona dziewicza. Tym bardziej, że penetracja nie była zbyt głęboka.

Szukam w Internecie informacji, na jakiej głębokości może się ona znajdować, ale jakoś nie mogę znaleźć, w moim podręczniku do seksuologii też nie ma. Kiedyś znalazłam takie dane, ale teraz jakoś nie mogę odgrzebać. Ból na pewno nie jest spowodowany infekcją, bo kiedy się nie udawało byłam kilka razy u ginekologa i wszystko było ok.

z góry dziękuję za pomoc.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.