nie mam pojęcia co robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 00:24   #1
aniapepe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318

nie mam pojęcia co robić


Na początku powiem, że na nic nie mam siły i niczego mi się nie chce, już nie wiem co robić. Straszne uczucie.

Niedawno (miesiąc temu?) rozstałam się z facetem po 2 miesiącach. W stosunkach koleżeńskich. Przez to, że nie dogadywaliśmy się. A wszystko zaczęło się psuć po jednym pięknym, pełnym uczuć i uniesień miesiącu kiedy to powiedział, że nie wie czego chce i ja mu to wciąż wypominałam. Chciał już wcześniej się rozstać, ale się starałam o niego i po paru dniach przyjechał do mnie, wycałował, powiedział, że mnie kocha i mnie chce. A ja głupia na kolejny dzień mu znów zaczęłam wypominać i zerwałam z nim On już w tym momencie poddał się całkowicie.
Rozstanie miało miejsce w ciężkiej dla mnie sytuacji rodzinnej. On mnie jednak nie zostawił samej z problemami. Gdy się skończyły spotykaliśmy się nadal, co 2 dni niemal. Staraliśmy się trzymać rączki przy sobie i to nawet wychodziło.
Nie naciskałam na niego, żeby został. Starałam się zajmować sobą. Chodziłam na dyskoteki, spotykałam się ze znajomymi. On był cały czas w mojej głowie i cały czas nie wiedziałam co do niego tak na prawdę czuję. Czasem mówiłam, że go potrzebuję.
3 dni temu byliśmy umówieni u mnie. Przyszedł. Już dawno mi tak serce przy nim nie waliło. Gdy siedzieliśmy dotknął mojej nogi. Ja jego ręki. Czułam, że serce jemu też wali. Wylądowaliśmy w łóżku.
Wtedy poczułam, że źle mi bez niego. A przy nim czuję się szczęśliwa. Że na poważnie go potrzebuję.
Właśnie od tego czasu toczę z nim rozmowy na nasz temat. Ja mówię, że chcę go i potrzebuję, on mi na to, że niech zostanie jak jest, że męczyły go nasze kłótnie, że na niczym nie mógł się skupić przez nie i że dobrze jest jak jest. Nic nie chce mówić o uczuciach.
Ja nie mam pojęcia co robić. Czy walczyć czy odciąć się raz na zawsze. Źle mi bez niego. Od czasu gdy go poznałam on wypełnia moją głowę i serce. Niemal cały czas o nim myślę. Nie było między nami żadnej toksyczności. Nigdy nikt nikogo nie obraził.
Co robić...
Proszę o rady

Edytowane przez aniapepe
Czas edycji: 2009-11-29 o 00:31
aniapepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 07:49   #2
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: nie mam pojęcia co robić

Daj tej sytuacji jeszcze dojrzeć, widać, że obojgu Wam na sobie zależy, ale On nie jest jeszcze gotowy na zwiazek. Warto by było też porozmawiać, o tym co było złe a co dobre wcześniej, co powinniscie zmienić, np. nauczyć się kompromisów, żeby nie doprowadzać do kłótni, a czego powinniscie się trzymać, może mieliście swoje zwyczaje,warto je zatrzymac.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:02   #3
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: nie mam pojęcia co robić

On najzwyczajniej w świecie przeraził się schematem związku, który teraz kojarzy mu się tylko z kłótniami, złym samopoczuciem.
Być może, a właściwie na to wygląda - zależy mu na Tobie, jednak nie chce psuć tego co jest teraz, jakimiś deklaracjami.
Musisz go zrozumieć, a przede wszystkim dać mu czas.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:11   #4
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: nie mam pojęcia co robić

dajcie sobie czas. spotykajcie się dalej na zasadzie kolega-koleżanka. decyzje się same podejmą: albo oboje zrozumiecie, że to nie to, a Tobie przejdą wszystkie uczucia, albo On zrozumie, że kocha i będziecie razem. cierpliwości ale nie pozwól mu o sobie zapomnieć
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:33   #5
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: nie mam pojęcia co robić

Cytat:
Napisane przez aniapepe Pokaż wiadomość
Właśnie od tego czasu toczę z nim rozmowy na nasz temat. Ja mówię, że chcę go i potrzebuję, on mi na to, że niech zostanie jak jest, że męczyły go nasze kłótnie, że na niczym nie mógł się skupić przez nie i że dobrze jest jak jest. Nic nie chce mówić o uczuciach.
Więc Ty też nic takiego nie mów, to niepotrzebne.
Spotykajcie się, ale Ty zajmuj się przede wszystkim sobą. Albo zobaczy co stracił albo nie. Jego wybór.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:42   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: nie mam pojęcia co robić

Cytat:
Napisane przez aniapepe Pokaż wiadomość
Na początku powiem, że na nic nie mam siły i niczego mi się nie chce, już nie wiem co robić. Straszne uczucie.

Niedawno (miesiąc temu?) rozstałam się z facetem po 2 miesiącach. W stosunkach koleżeńskich. Przez to, że nie dogadywaliśmy się. A wszystko zaczęło się psuć po jednym pięknym, pełnym uczuć i uniesień miesiącu kiedy to powiedział, że nie wie czego chce i ja mu to wciąż wypominałam. Chciał już wcześniej się rozstać, ale się starałam o niego i po paru dniach przyjechał do mnie, wycałował, powiedział, że mnie kocha i mnie chce. A ja głupia na kolejny dzień mu znów zaczęłam wypominać i zerwałam z nim On już w tym momencie poddał się całkowicie.
Rozstanie miało miejsce w ciężkiej dla mnie sytuacji rodzinnej. On mnie jednak nie zostawił samej z problemami. Gdy się skończyły spotykaliśmy się nadal, co 2 dni niemal. Staraliśmy się trzymać rączki przy sobie i to nawet wychodziło.
Nie naciskałam na niego, żeby został. Starałam się zajmować sobą. Chodziłam na dyskoteki, spotykałam się ze znajomymi. On był cały czas w mojej głowie i cały czas nie wiedziałam co do niego tak na prawdę czuję. Czasem mówiłam, że go potrzebuję.
3 dni temu byliśmy umówieni u mnie. Przyszedł. Już dawno mi tak serce przy nim nie waliło. Gdy siedzieliśmy dotknął mojej nogi. Ja jego ręki. Czułam, że serce jemu też wali. Wylądowaliśmy w łóżku.
Wtedy poczułam, że źle mi bez niego. A przy nim czuję się szczęśliwa. Że na poważnie go potrzebuję.
Właśnie od tego czasu toczę z nim rozmowy na nasz temat. Ja mówię, że chcę go i potrzebuję, on mi na to, że niech zostanie jak jest, że męczyły go nasze kłótnie, że na niczym nie mógł się skupić przez nie i że dobrze jest jak jest. Nic nie chce mówić o uczuciach.
Ja nie mam pojęcia co robić. Czy walczyć czy odciąć się raz na zawsze. Źle mi bez niego. Od czasu gdy go poznałam on wypełnia moją głowę i serce. Niemal cały czas o nim myślę. Nie było między nami żadnej toksyczności. Nigdy nikt nikogo nie obraził.
Co robić...
Proszę o rady

Najpierw rzucasz chłopaka przez swoje fanaberie i fochy, a teraz oczekujesz żeby wrócił do Ciebie tak od razu?
Dziewczyno, zanim go zostawiłaś trzeba było się zastanowić, a nie zachowywać jak dziecko. Teraz wyciągasz konsekwencje swoich złych pochopnych decyzji!!! Nie dziwię mu się, że nie chce wrócić. Może się boi, że za tydzień znów mu powiesz do widzenia albo zaczniesz mu coś wypominać i się z nim kłócić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 13:09   #7
susan20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: nie mam pojęcia co robić

Hmm, daj mu czas. po prostu żaden facet nie lubi gderania, jak dziewczyna go ciągle męczy, wypomina, strzela focha.
Niestety sama jesteś sobie winna.
Radzę cieszyć się każdą chwilą razem a nie wałkować temat
Widać że nie jesteś Mu obojętna, więc poczekaj,niech zobaczy że potrafisz nie zrzędzić.
powodzenia
susan20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 13:27   #8
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: nie mam pojęcia co robić

Skoro przychodzi do Ciebie, to oznacza , że też o Tobie nie zapomniał i chciałby coś więcej. Ale no nie dziwię mu się, że powiedział , że woli żeby było tak jak jest teraz. Jeżeli się spotykacie, to moim zdaniem na pewno jeszcze coś z tego będzie, tylko nie możesz zachowywać się tak jak wcześniej;/ Postaraj się pomyśleć zanim coś powiesz co może wam zaszkodzić, i nie gadać i wypominać tego samego, bo to jest serio wkurzające , a jak mówisz mu to w każdym dniu to tez bym takie coś olała bo chyba by mnie to zadręczyło na śmierć;/ A jeżeli już chcesz coś wiedzieć to zapytaj go konkretnie i żeby dał Ci konkretną odpowiedź, a nie że potem go męczysz czymś cały czas.
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 08:49   #9
aniapepe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: nie mam pojęcia co robić

Wczoraj doszło kolejny dzień pod rząd do zbliżenia po czym rozpoczęłam z nim temat nas, bo nie chciałam już niepewności i powiedział, żebym odpuściła i nie chce już nas. Że "nie powiedział, że nic do mnie nie ma", ale nie chce już tego.
Widocznie tu nie chodzi o czas.
Muszę odpuścić, choć nie chcę

Edytowane przez aniapepe
Czas edycji: 2009-12-02 o 08:50
aniapepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.