Ograniczenia w sypialni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 18:57   #1
lukrecjapeonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2

Ograniczenia w sypialni


Drogie Wizażanki, chciałabym się z Wami podzielić pewnym odkryciem oraz związanymi z nim przemyśleniami.
Jakiś czas temu koleżanka zwierzyła mi się, że przez 4 lata związku ze swoim chłopakiem, obecnie mężem, nie dochodziło między nimi do kompletnego stosunku, tzn. bez penetracji. Za to dobrze bawili się w sypialni, próbowali innych typów miłości, ze względu na to, że oboje studiowali i nie chcieli martwić się o tzw. wpadkę jak to się często zdarza.(nie chodzi o powody religijne, oboje są niewierzący) Moja koleżanka była zawsze ukierunkowana na małżeństwo i uważała, że zdecyduje się na pełne współżycie tylko i wyłącznie jeśli będzie po ślubie, bo tak naprawdę ta wolność seksualna koniec końców może się dla kobiety skończyć gorzej niż dla mężczyzny. Facet w razie ciąży zawsze może się rozmyślić, może ją zostawić itd. lub ewentualnie zrzucić decyzję o aborcji na jej barki, myjąc ręce od odpowiedzialności. W takich okolicznościach kobieta zawsze jest stratna, usunie czy nie, każda decyzja się na niej odbije. Dlatego postawiła taki warunek, że poznać siebie i swoje temperamenty można w ten sposób i przed ślubem, pomieszkiwali ze sobą przed ślubem rok, a potem zapadła decyzja o ślubie.
Co o tym myślicie? Z jednej strony uważam to za bardzo rozsądne, bo nie ma sytuacji, że decyzja o ślubie się potem przeciąga latami, bo facet już ma wszystko na tacy podane i kobieta jak nie naciska to pierścionka nie dostanie. Po ślubie odczuli różnicę, prawdziwą zmianę, jeszcze bardziej odnowiło to ich uczucia i związek. A z drugiej strony trochę mnie to dziwi. Dodam na koniec, że są zgraną parą i nadal zakochani jak pierwszego dnia.
lukrecjapeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:07   #2
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Lol, a to po ślubie facet nie może się rozmyślić i zostawić?
Śmieszne to jak dla mnie. Poza tym paranoja, jeśli ktoś prawidłowo korzysta z antykoncepcji, to szansa na wpadkę jest minimalna. Ale jeśli ktoś lubi utrudniać sobie życie...
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:24   #3
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Moje ulubione:
Cytat:
Z jednej strony uważam to za bardzo rozsądne, bo nie ma sytuacji, że decyzja o ślubie się potem przeciąga latami, bo facet już ma wszystko na tacy podane i kobieta jak nie naciska to pierścionka nie dostanie.
Tak, jakby to tylko kobietom zależało na ślubie.
Tak, jakby mężczyznom zależało tylko na seksie.

Drugie dobre:
Cytat:
Moja koleżanka była zawsze ukierunkowana na małżeństwo i uważała, że zdecyduje się na pełne współżycie tylko i wyłącznie jeśli będzie po ślubie, bo tak naprawdę ta wolność seksualna koniec końców może się dla kobiety skończyć gorzej niż dla mężczyzny. Facet w razie ciąży zawsze może się rozmyślić, może ją zostawić itd. lub ewentualnie zrzucić decyzję o aborcji na jej barki, myjąc ręce od odpowiedzialności.
Gdybym ja się przed ślubem martwiła, że w razie wpadki facet mnie zostawi, to na pewno z danym osobnikiem ślubu bym nie brała.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:41   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Cytat:
Napisane przez lukrecjapeonia Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, chciałabym się z Wami podzielić pewnym odkryciem oraz związanymi z nim przemyśleniami.
Jakiś czas temu koleżanka zwierzyła mi się, że przez 4 lata związku ze swoim chłopakiem, obecnie mężem, nie dochodziło między nimi do kompletnego stosunku, tzn. bez penetracji. Za to dobrze bawili się w sypialni, próbowali innych typów miłości, ze względu na to, że oboje studiowali i nie chcieli martwić się o tzw. wpadkę jak to się często zdarza.(nie chodzi o powody religijne, oboje są niewierzący) Moja koleżanka była zawsze ukierunkowana na małżeństwo i uważała, że zdecyduje się na pełne współżycie tylko i wyłącznie jeśli będzie po ślubie, bo tak naprawdę ta wolność seksualna koniec końców może się dla kobiety skończyć gorzej niż dla mężczyzny. Facet w razie ciąży zawsze może się rozmyślić, może ją zostawić itd. lub ewentualnie zrzucić decyzję o aborcji na jej barki, myjąc ręce od odpowiedzialności. W takich okolicznościach kobieta zawsze jest stratna, usunie czy nie, każda decyzja się na niej odbije. Dlatego postawiła taki warunek, że poznać siebie i swoje temperamenty można w ten sposób i przed ślubem, pomieszkiwali ze sobą przed ślubem rok, a potem zapadła decyzja o ślubie.
Nie obchodzi mnie cudze życie seksualne, ale jak już ktoś o nim opowiada i się z niego tłumaczy w taki sposób, to ... Tak, oczywiście, na pewno ślub sprawi, że facet nie będzie mógł jej olać. W ogóle w jej postawie widać full zaufania do partnera. Poglądy z dupy, że tak powiem.
Cytat:
Co o tym myślicie? Z jednej strony uważam to za bardzo rozsądne, bo nie ma sytuacji, że decyzja o ślubie się potem przeciąga latami, bo facet już ma wszystko na tacy podane i kobieta jak nie naciska to pierścionka nie dostanie. Po ślubie odczuli różnicę, prawdziwą zmianę, jeszcze bardziej odnowiło to ich uczucia i związek. A z drugiej strony trochę mnie to dziwi. Dodam na koniec, że są zgraną parą i nadal zakochani jak pierwszego dnia.
Szkodliwe, chore pitolenie. Facet ma podane na tacy, jezusmaria. Tak jakby kobiety nie miały potrzeb seksualnych, pragnęły najbardziej na świecie pierścionka i ślubu, a do zaoferowania miały jedynie seks.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:47   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Ograniczenia w sypialni

jak komuś pasuje to niech tak sobie żyje ale ja osobiści tego nie ogarniam:
- brak seksu w ramach lęku przed ciążą - jeżeli ta para nie jest w stanie uprawiać normalnie seksu z zastosowaniem środków antykoncepcyjnych to co zmieni ślub? ok, biorą ślub, robią sobie jedno dziecko i co potem? znowu "calibat" na kompletny stosunek bo przykładowo nie chcą drugiego dziecka? ślub ani ciąża tego problemu nie rozwiązują bo to nie jest problem ciąży a tego, że dorosła baba i dorosły chłop nie ogarniają antykoncepcji
- brak seksu jak "przyśpieszacz" ślubu - no świetnie pomyślane, brak penetracji gwarantem pierścionka - osobiście podziękuje
- ślub jako gwarant stabilizacji - no tak bo nie ma rozwodów, bo kobiety po ślubie nie mogą już zostać samotnym matkami itd...

krótkowzroczne i ograniczone myślenie dwójki ludzi przestraszonych odpowiedzialnością tak bardzo, że nawet nie potrafią czerpać radości z bycia ze sobą blisko
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 20:12   #6
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Ograniczenia w sypialni

ja tak robiłam jak miałam 16-19 lat, ale partnerzy nie byli moimi facetami nie chciałam ryzykować wpadki z kimś obcym w tak młodym wieku
ale trolololo brak penetracji bo jak się wpadnie to wiadomix że wieloletni partner ucieknie? a po ślubie magicznie się przywiązuje i juz nie ma prawa jej opuścić i będą do końca życia razem

ściema straszna
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 20:43   #7
lukrecjapeonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Mojej koleżance chodziło raczej o to, że większość mężczyzn decyduje się na ślub po wpadce, bo dziecko i trzeba, bo się powinno. Nie ma w takiej decyzji spontaniczności a lekki przymus. Ja myślę, że tu nie chodzi o uciekanie od ojcostwa ale inaczej wygląda życie mężatki w połogu a inaczej samotnej matki, nawet jeśli ten ojciec dziecka z ojcostwa nie rezygnuje. Psychicznie kobieta czuje się inaczej, bezpieczniej i zawsze plusem jest świadome poczęcie dziecka niż z wpadki. Teraz po ślubie oczywiście się zabezpieczają ale oboje są już otwarci na ewentualne potomstwo.
Znam takie pary gdzie były lata mieszkania razem a potem nagle dziecko więc szybko ślub, albo właśnie wpadka i kiedy mowa o slubie nagle okazuje się, że dla chłopaka to nie pora, to jednak nie jest to i tysiąc innych powodów i nagle i dziecko i partnerka stają się czymś od czego trzeba uciec albo przynajmniej odciąć się na codzień, bo nie tak miało być. Kobieta wtedy ma mętlik jak sobie poradzić, co zrobić z pracą i musi angażować swoich rodziców do pomocy, więc to raczej nie jest już niezależność i wolność.
lukrecjapeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 20:52   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
jak komuś pasuje to niech tak sobie żyje ale ja osobiści tego nie ogarniam:
- brak seksu w ramach lęku przed ciążą - jeżeli ta para nie jest w stanie uprawiać normalnie seksu z zastosowaniem środków antykoncepcyjnych to co zmieni ślub? ok, biorą ślub, robią sobie jedno dziecko i co potem? znowu "calibat" na kompletny stosunek bo przykładowo nie chcą drugiego dziecka? ślub ani ciąża tego problemu nie rozwiązują bo to nie jest problem ciąży a tego, że dorosła baba i dorosły chłop nie ogarniają antykoncepcji
- brak seksu jak "przyśpieszacz" ślubu - no świetnie pomyślane, brak penetracji gwarantem pierścionka - osobiście podziękuje
- ślub jako gwarant stabilizacji - no tak bo nie ma rozwodów, bo kobiety po ślubie nie mogą już zostać samotnym matkami itd...

krótkowzroczne i ograniczone myślenie dwójki ludzi przestraszonych odpowiedzialnością tak bardzo, że nawet nie potrafią czerpać radości z bycia ze sobą blisko
Amen.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 20:54   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Ograniczenia w sypialni

O czym Ty piszesz kobieto i z jakiej planety jesteś?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:02   #10
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Cytat:
Napisane przez lukrecjapeonia Pokaż wiadomość
Mojej koleżance chodziło raczej o to, że większość mężczyzn decyduje się na ślub po wpadce, bo dziecko i trzeba, bo się powinno. Nie ma w takiej decyzji spontaniczności a lekki przymus. Ja myślę, że tu nie chodzi o uciekanie od ojcostwa ale inaczej wygląda życie mężatki w połogu a inaczej samotnej matki, nawet jeśli ten ojciec dziecka z ojcostwa nie rezygnuje. Psychicznie kobieta czuje się inaczej, bezpieczniej i zawsze plusem jest świadome poczęcie dziecka niż z wpadki. Teraz po ślubie oczywiście się zabezpieczają ale oboje są już otwarci na ewentualne potomstwo.
Znam takie pary gdzie były lata mieszkania razem a potem nagle dziecko więc szybko ślub, albo właśnie wpadka i kiedy mowa o slubie nagle okazuje się, że dla chłopaka to nie pora, to jednak nie jest to i tysiąc innych powodów i nagle i dziecko i partnerka stają się czymś od czego trzeba uciec albo przynajmniej odciąć się na codzień, bo nie tak miało być. Kobieta wtedy ma mętlik jak sobie poradzić, co zrobić z pracą i musi angażować swoich rodziców do pomocy, więc to raczej nie jest już niezależność i wolność.
Nie ma żadnego przymusu brania ślubu po wpadce. Ten dziwny przymus to jeszcze niewypleniony zwyczaj z czasów naszych babć i prababć. Na dodatek bardzo zły, nie poparty żadnym sensownym argumentem zwyczaj. Znam kilka par, które wpadły w czasach liceum, a ślub wzięły dopiero po kilku latach i są szczęśliwi. Nie wiem, jak ich losy potoczyłyby się, gdyby wzięli ślub tuż po wpadce, z przymusu. Może nic by to nie zmieniło, a może doprowadziłoby do rozpadu związku.

Jak mężatka to w połogu ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa, a jak panna to samotna matka z mętlikiem w głowie? Większych bzdur dawno nie czytałam. Nie trzeba długo szukać na wizażu, żeby znaleźć wątki, gdzie małżeństwa pragnęły dziecka, a po przyjściu dziecka na świat facet nie poczuwał się do obowiązku opieki nad dzieckiem i żoną w połogu, w ogóle żona mu zbrzydła, seksu nie ma, tragedia, co robić.

Ogólnie to rozumiem, że to zmierza do tego, że ludzie powinni decydować się na współżycie mając na względzie, że seks może równać się dzieci, a seks z zabezpieczeniem to co prawda dużo mniej niż bez, ale też może równać się dzieci i że powinno się podejmować decyzję o współżyciu mając jakiś plan B na wypadek awarii i powinno być się zgodnym co do tego planu (pigułki po, aborcje, adopcje itp). Jednak nie oszukujmy się, że ślub to magiczny rytuał, który sprawia, że ludzie czują się bardziej za siebie odpowiedzialni i wtedy możliwość ewentualnej ucieczki faceta od odpowiedzialności nie istnieje. Istnieje zawsze. Tak samo jak facet w rocznym związku może okazać się czułym partnerem i odpowiedzialnym ojcem, a nie uciekinierem.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:35   #11
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Tak jakby ślub był magicznym papierkiem, który rozwiązuje wszystkie problemy, gwarantuje wiele i zapobiega wszystkim negatywnym sytuacją
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 21:55   #12
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Dziewczyny z wątku dla oczekujących na zaręczyny powinny to przeczytać i bić się w pierś, bo gdyby nie dopuściły do penetracji, to przyśpieszyłyby pierścionek i ślub i nie musiałyby udzielać się na takich wątkach
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 22:00   #13
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Ty musisz być trollem.
Cytat:
Napisane przez lukrecjapeonia Pokaż wiadomość
Mojej koleżance chodziło raczej o to, że większość mężczyzn decyduje się na ślub po wpadce, bo dziecko i trzeba, bo się powinno.
A ona się związała z większością mężczyzn czy z jednym wybranym?
Cytat:
Nie ma w takiej decyzji spontaniczności a lekki przymus. Ja myślę, że tu nie chodzi o uciekanie od ojcostwa ale inaczej wygląda życie mężatki w połogu a inaczej samotnej matki, nawet jeśli ten ojciec dziecka z ojcostwa nie rezygnuje. Psychicznie kobieta czuje się inaczej, bezpieczniej i zawsze plusem jest świadome poczęcie dziecka niż z wpadki.
W którym miejscu ślub jest potrzeby do zajmowania się własnym dzieckiem przez faceta?
Cytat:
Teraz po ślubie oczywiście się zabezpieczają ale oboje są już otwarci na ewentualne potomstwo.
To po co się zabezpieczają?
Cytat:
Znam takie pary gdzie były lata mieszkania razem a potem nagle dziecko więc szybko ślub, albo właśnie wpadka i kiedy mowa o slubie nagle okazuje się, że dla chłopaka to nie pora, to jednak nie jest to i tysiąc innych powodów i nagle i dziecko i partnerka stają się czymś od czego trzeba uciec albo przynajmniej odciąć się na codzień, bo nie tak miało być. Kobieta wtedy ma mętlik jak sobie poradzić, co zrobić z pracą i musi angażować swoich rodziców do pomocy, więc to raczej nie jest już niezależność i wolność.
No pacz, a ja znam takie pary, gdzie tak było po ślubie. Po ślubach też są wpadki i porzucone żony i dzieci.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 22:37   #14
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Wiekszych głupot jeszcze dzisiaj nie czytałam. Co ma piernik do wiatraka z tym ślubem??? Byłam w ciąży bez ślubu i to jeszcze wpadka na samym początku a teraz jestem po ślubie i w drugiej ciąży. Nie widzę różnicy pomiędzy braku ślubu a posiadaniem ślubu.
Ślub nie daje 100% pewności. Nigdy nie wiesz tak do końca co człowiekowi siedzi w głowie. Ale skoro decydujesz sie na ślub to już chyba wystarczająco znasz swojego partnera by wiedzieć jak zareaguje na potomstwo. Do tego służy rozmowa.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 13:07   #15
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Ograniczenia w sypialni

A to wakacje się juz zaczęły? Zdawało mi się, ze od pierwszego lipca?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 14:04   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Po czarnych kreacjach panien gimnazjalistek, wnioskuję że wakacje nadejszły
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 14:32   #17
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Przeciez to jakis idiotyzm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 15:52   #18
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Cytat:
Napisane przez lukrecjapeonia Pokaż wiadomość
Mojej koleżance chodziło raczej o to, że większość mężczyzn decyduje się na ślub po wpadce, bo dziecko i trzeba, bo się powinno. Nie ma w takiej decyzji spontaniczności a lekki przymus. Ja myślę, że tu nie chodzi o uciekanie od ojcostwa ale inaczej wygląda życie mężatki w połogu a inaczej samotnej matki, nawet jeśli ten ojciec dziecka z ojcostwa nie rezygnuje. Psychicznie kobieta czuje się inaczej, bezpieczniej i zawsze plusem jest świadome poczęcie dziecka niż z wpadki. Teraz po ślubie oczywiście się zabezpieczają ale oboje są już otwarci na ewentualne potomstwo.
Znam takie pary gdzie były lata mieszkania razem a potem nagle dziecko więc szybko ślub, albo właśnie wpadka i kiedy mowa o slubie nagle okazuje się, że dla chłopaka to nie pora, to jednak nie jest to i tysiąc innych powodów i nagle i dziecko i partnerka stają się czymś od czego trzeba uciec albo przynajmniej odciąć się na codzień, bo nie tak miało być. Kobieta wtedy ma mętlik jak sobie poradzić, co zrobić z pracą i musi angażować swoich rodziców do pomocy, więc to raczej nie jest już niezależność i wolność.
Co kto lubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 16:31   #19
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Ich życie, ich sprawa.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez karaba_la_sorciere Pokaż wiadomość
Lol, a to po ślubie facet nie może się rozmyślić i zostawić?
A to swoją drogą. Wpadka wcale nie musi oznaczać konieczności wzięcia ślubu. Ślub zaś (zwłaszcza z porodu wpadki) nie musi gwarantować stałego i szczęśliwego pożycia.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 20:04   #20
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Nie wiem co powiedzieć.

Olśniło mnie: czego to baby nie wykminią

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-06-24 o 20:06
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 20:53   #21
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Ograniczenia w sypialni

co do wpadki,to dzis malo sie zdaza zeby slub byl konsekwencja wpadki
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 21:02   #22
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
co do wpadki,to dzis malo sie zdaza zeby slub byl konsekwencja wpadki
No nie wiem, ja mam kilku znajomych, którzy wzięli ślub z tego powodu. Cóż, edukacja seksualna w tym kraju nie istnieje, to co się dziwić.
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 21:39   #23
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Wybacz dosadność, ale...

Co Ty pitolisz?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A to wakacje się juz zaczęły? Zdawało mi się, ze od pierwszego lipca?

Dziś było zakończenie
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 22:18   #24
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Cytat:
Napisane przez karaba_la_sorciere Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja mam kilku znajomych, którzy wzięli ślub z tego powodu. Cóż, edukacja seksualna w tym kraju nie istnieje, to co się dziwić.
Co ma edukacja seksualna do np pęknietej gumy bo pominiecie tabletki to po prostu zapominalstwo. Jesli ktos nie stosuje anty to nie mówimy o wpadce.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 12:27   #25
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ograniczenia w sypialni

To ma do pękniętej gumy, że jak guma ci pęka to idziesz do apteki i kupujesz tabletkę PO. u nas panuje przekonanie, że tabletka po to aborcja i "niemoralność". jakby była edukacja seksualna to by ludzie wiedzieli, że tabletki po bierze się w wyjątkowych sytuacjach, i nie wymaga to wyrzutów sumienia (ale też wiedzielliby że to bomba hormonalna i nie można brać jak cukierków)
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 12:40   #26
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Ograniczenia w sypialni

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
To ma do pękniętej gumy, że jak guma ci pęka to idziesz do apteki i kupujesz tabletkę PO. u nas panuje przekonanie, że tabletka po to aborcja i "niemoralność". jakby była edukacja seksualna to by ludzie wiedzieli, że tabletki po bierze się w wyjątkowych sytuacjach, i nie wymaga to wyrzutów sumienia (ale też wiedzielliby że to bomba hormonalna i nie można brać jak cukierków)
Otóż to.
Nie zdziwiłabym się też, gdyby niektórzy moi znajomi szli na żywioł, bo np. ee dzisiaj przecież dni niepłodne czy cos, w ciążę się tak łatwo nie zachodzi, itp.

Edytowane przez 201712242137
Czas edycji: 2016-06-25 o 12:43
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 06:41   #27
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ograniczenia w sypialni

No proszę. A jednak można mieć ciastko i zjeść ciastko
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-26 07:41:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.