Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 21:04   #1
Falubcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Niemcy.
Wiadomości: 26

Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!


Witam wszystkich, Od paru dni zapisałam się na siłownie i w związku z tym mam pytanie, czy ktoś może orientuje się co można ćwiczyć żeby brzuch i uda zgubić ???
__________________
Daj palec a pozbędziesz się całej reszty ..
Falubcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 02:32   #2
semprebambino
Wtajemniczenie
 
Avatar semprebambino
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Podpinam się do pytania. Nie mam pomysłu na boczki
__________________
Sempre zaczyna się malować taki tam nowy, kosmetyczny blog
semprebambino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:05   #3
Falubcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Niemcy.
Wiadomości: 26
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

fajnie że nie jestem sama, ale coś pomocy znikąd
__________________
Daj palec a pozbędziesz się całej reszty ..
Falubcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 06:51   #4
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Nie ma takich ćwiczeń, które spalają tłuszcz lokalnie. Żeby się odtłuszczyć najlepiej biegać lub robić inne aerobowe ćwiczenia, a na siłowni rozpocząć trening siłowy z ciężarami, który wzmoży efekty i ujędrni ciało
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 07:52   #5
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez Falubcio Pokaż wiadomość
fajnie że nie jestem sama, ale coś pomocy znikąd
Po prostu osobom, które już troszkę ćwiczą i się udzielają tutaj na forach nie chce się w kółko pisać tego samego... Wystarczy przejrzeć kilka stron nowych tematów i większość jest w tej tematyce. To ile można pisać: "ćwiczeniami na maszynach nie spalisz, brzucha, boczków i czego tam jeszcze chcesz". Owszem lepsze to od leżenia na kanapie, ale nie ma czegoś takiego, że ktoś Ci napisze: rób 200 brzuszków i po 100 skłonów dziennie to za 3 tygodnie będziesz fit. Radzę poszukać więcej o treningach cardio, tabata, interwały (w różnej postaci: bieganie, skakanka, czy nawet na orbitreku, rowerze)
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 17:48   #6
Falubcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Niemcy.
Wiadomości: 26
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

rozumiem i szanuje ale wybacz na takich wątkach jest po 40 stron i nie mam czasu siedzieć kilka godzin i przeglądać i czytać. Dlatego liczyłam że jedna dwie osoby które się na tym znają napiszą i będzie można zakończyć wątek. Widzisz Ty masz ponad 600 wiadomości napisanych ja 23 . Nie mam po prostu na to czasu. Ale doceniam i dziękuje za odpowiedź że poświeciłaś te parę minut na odpowiedź.
__________________
Daj palec a pozbędziesz się całej reszty ..
Falubcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 12:27   #7
pam_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Niestety nie da się zgubić tłuszczu tylko z określonych partii ciała, chudniemy równomiernie z całego ciała. Jak napisały dziewczyny powinnaś skupić się na aerobach i dodać do nich trening siłowy. Jeśli masz możliwość podpytaj trenera o maszyny na Twojej siłowni, bo tutaj bardzo istotna jest poprawna technika.
pam_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 14:27   #8
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Na boczki z tego co mi wiadomo najlepsze jest stanąć prosto nogi trzymać przy sobie do obu rączek dajemy po hantelku i zginamy się raz do prawego raz do lewego boku boczku oczywiście hantelek trzymamy tak żeby ocierał nam o nogę tak maksymalnie do wysokości kolana i wracamy. A co brzuszka to najlepiej jest położyć się na plecach prosto nogi trzymać przy sobie i delikatnie je unosić do góry tak na wysokość mniej więcej 10 cm. Ale to wszystko tak naprawdę możesz wykonywać spokojnie w domu bez siłowni zamiast hantelek woda w rękę i jazda.
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 13:27   #9
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

standart; aeroby + DIETA
dieta z dużej litery bo bez niej aeroby nie beda skuteczne jeśli chodzi o oponkę
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 21:33   #10
Falubcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Niemcy.
Wiadomości: 26
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

no właśnie z tą dietą to tak nie do końca. Nie wytrzymam wiem o tym. Odstawiłam całkowicie słodycze oraz fast food. Staram się nie smażyć na głębokim tłuszczu lecz w piekarniku grillować. Codziennie jem jakiś owoc i dodaje warzywa. Ale płatki owsiane lniane no nie lubie tego bądź gotowane mięso. Nie przejdzie mi przez gardło .. u mnie z podpytaniem trenera jest problem, bo wydaje mi się że ja wiem więcej niż oni ... Niemcy ..
__________________
Daj palec a pozbędziesz się całej reszty ..
Falubcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 07:25   #11
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez Falubcio Pokaż wiadomość
no właśnie z tą dietą to tak nie do końca. Nie wytrzymam wiem o tym. Odstawiłam całkowicie słodycze oraz fast food. Staram się nie smażyć na głębokim tłuszczu lecz w piekarniku grillować. Codziennie jem jakiś owoc i dodaje warzywa. Ale płatki owsiane lniane no nie lubie tego bądź gotowane mięso. Nie przejdzie mi przez gardło .. u mnie z podpytaniem trenera jest problem, bo wydaje mi się że ja wiem więcej niż oni ... Niemcy ..
Jak dietą nawalasz to opony nie zrzucisz (w stopniu takim jakbyś chciała).


Co do ćwiczeń na boczki skutecznie działają zestawy Tiffany Rothe czy muffin top masacre od Casey blogilates.





Co do tego, że nie masz czasu przeszukiwać niewiadomo jakiej ilości stron.
Nie musisz: od tego jest wyszukiwarka; a watków takich jak twój jest po prostu mnóstwo.
Cięzko uwierzyć, że ktoś kto nie ma czasu poczytać, ma czas na wykonywanie ćwiczeń



Powodzenia.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 08:00   #12
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Jeżeli nie wiesz jak ćwiczyć na siłowni to zapisz się na zajęcia fitness. Za każdym razem wybieraj inny rodzaj. Będzie to dobry sposób na rozruszanie. Są zajęcia typu Fat burning. Może siłownia na początek nie jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem skoro nie umiesz się tam odnaleźć.

A dieta to po prostu zdrowe odżywianie. Ważne żeby jeść odpowiednie porcję 5-6 rzy dziennie w możliwości jak najzdrowszej wersji. Zrezygnowałaś z fast foodów. Super. Trzymaj tak dalej. Nie zmieniaj diety całej na raz bo możesz nie dać rady. Odstawiaj po woli rzeczy których nie powinnaś jeść. Jeżeli masz ochotę na coś słodkiego to nagródź się kostką gorzkiej czekolady. W diecie nie chodzi o to żeby jeść tylko kiełki itp., ale żeby świadomie wybierać to co dla nas najlepsze. Każda nawet najmniejsza zmiana działa na plus. Nie podawaj się. Nic samo się nie zrobi.
__________________
Kocham książki

Edytowane przez Esia_90
Czas edycji: 2014-11-02 o 08:01
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:49   #13
izus1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 658
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Zerknij tutaj: http://metasport.pl/porady/ostatnio-dodane ja często korzystam właśnie z tych porad. Sama nigdy nie mam motywacji ani do ćwiczeń ani do trzymania diety. A jakoś z metasport mam chęć żeby to zmienić. Jeżeli własnie nie wiesz jak ćwiczyć to możesz sobie zerknąć na ten portal powinnaś znaleźć jakieś wskazówki.
izus1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:15   #14
Shiva1988
Raczkowanie
 
Avatar Shiva1988
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez Falubcio Pokaż wiadomość
no właśnie z tą dietą to tak nie do końca. Nie wytrzymam wiem o tym. Odstawiłam całkowicie słodycze oraz fast food. Staram się nie smażyć na głębokim tłuszczu lecz w piekarniku grillować. Codziennie jem jakiś owoc i dodaje warzywa. Ale płatki owsiane lniane no nie lubie tego bądź gotowane mięso. Nie przejdzie mi przez gardło .. u mnie z podpytaniem trenera jest problem, bo wydaje mi się że ja wiem więcej niż oni ... Niemcy ..
Rozumiem że początkowo może to być ciężkie ale przecież nie musisz ze słodyczy rezygnować całkowicie istnieją bardzo fajne batoniki białkowe które są nie tylko smaczne , pożywne ale i dają troszkę energii. Co do fast-foodów to nie możesz ich sobie robić w domu na zdrowo ? np pizza na mięsnym spodzie z dodatkiem warzyw jest pyszna i ma mało węgli.
Shiva1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 15:45   #15
Falubcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Niemcy.
Wiadomości: 26
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

dzięki wielkie, poczytam stronkę i może ja znajdę coś dla siebie a z tą pizzą na mięsnym spodzie zapowiada się ciekawie jeśli chodzi o słodycze jest ok, zastąpiłam owocami także specjalnie mi ich nie brakuje.
__________________
Daj palec a pozbędziesz się całej reszty ..
Falubcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 15:07   #16
Tamarra123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

To ja się podłączę, bo mam podobny problem, tylko ja z kolei szukam sprzetu do domu… nie chce isc na silownie, bo to mnie po prostu nie przekonuje. Oczyeiscie moge kupic tylko jeden sprzet, doraddzcie co wybrac! Kasę mam odlozona (a zawsze mozna poprosic o wspolny prezent na swieta ) i bardzo mi zalezy! Lubie biegac, ale ro chyba nie pomoze na boczki… (( Będę wdzięczna za wszelkie rady i podpowiedzi co do sprzentu!
Tamarra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 20:49   #17
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez Tamarra123 Pokaż wiadomość
To ja się podłączę, bo mam podobny problem, tylko ja z kolei szukam sprzetu do domu… nie chce isc na silownie, bo to mnie po prostu nie przekonuje. Oczyeiscie moge kupic tylko jeden sprzet, doraddzcie co wybrac! Kasę mam odlozona (a zawsze mozna poprosic o wspolny prezent na swieta ) i bardzo mi zalezy! Lubie biegac, ale ro chyba nie pomoze na boczki… (( Będę wdzięczna za wszelkie rady i podpowiedzi co do sprzentu!
Zacznij od przeczytania wątku
Napoczątek żaden sprzęt nie jest konieczny. Później mozes potrzebować róznego srzetu- w zależności od treningu, który wybierzesz.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 08:29   #18
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Mam ten sam kłopot. Schudłam 20 kilogramów w pół roku mam super nogi, szczuplutkie, ale brzuch i boczki zostały i nie moge się ich pozbyć. Zapisałam się na siłownie, poszłam do trenera i doradził mi ćwiczenia typowo cardio czyli bieg na bieżni, orbitrek, rowerek. Ćwiczę na razie od tygodnia więc nie jestem wam w stanie powiedzieć jakie efekty ale polecam No i oczywiście cały czas jestem na restrykcyjnej diecie, zero tłuszczów, zero słodyczy, 5 posiłków dziennie.
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 10:11   #19
Ania_ABC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 18
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez Tamarra123 Pokaż wiadomość
To ja się podłączę, bo mam podobny problem, tylko ja z kolei szukam sprzetu do domu… nie chce isc na silownie, bo to mnie po prostu nie przekonuje. Oczyeiscie moge kupic tylko jeden sprzet, doraddzcie co wybrac! Kasę mam odlozona (a zawsze mozna poprosic o wspolny prezent na swieta ) i bardzo mi zalezy! Lubie biegac, ale ro chyba nie pomoze na boczki… (( Będę wdzięczna za wszelkie rady i podpowiedzi co do sprzentu!
Tak jak było już mówione wcześniej, nie ma ćwiczeń na miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej. Najlepsze w takim wypadku są ćwiczenia aerobowe, a jeśli lubisz biegać to zdecydowanie wybierz bieżnię (będziesz miała pewność, że nie odstawisz jej w kąt!). Żeby natomiast wzmocnić efekty w wybranych partiach, stwórz sobie mini programy treningowe - zacznij oczywiście od ogólnej rozgrzewki, przebiegnij wyznaczoną sobie odległość na bieżni, po zakończeniu wykonaj jakieś krótsze programy abs (youtube oferuje tego sporo ), a zakończ statycznym rozciąganiem. Co do zakupu to warto sprawdzić parametry i ceny w dostępnych w sieci rankingach. Rozejrzyj się za sprzętami <reklama>albo <reklama>, obie marki są bardzo dobrej jakości, przy czym ta pierwsza jest trochę tańsza

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2014-12-03 o 18:26
Ania_ABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 10:19   #20
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Mam ten sam kłopot. Schudłam 20 kilogramów w pół roku mam super nogi, szczuplutkie, ale brzuch i boczki zostały i nie moge się ich pozbyć. Zapisałam się na siłownie, poszłam do trenera i doradził mi ćwiczenia typowo cardio czyli bieg na bieżni, orbitrek, rowerek. Ćwiczę na razie od tygodnia więc nie jestem wam w stanie powiedzieć jakie efekty ale polecam No i oczywiście cały czas jestem na restrykcyjnej diecie, zero tłuszczów, zero słodyczy, 5 posiłków dziennie.
Co to znaczy zero tłuszczów?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 11:18   #21
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Oponka, boczki i uda , proszę pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Co to znaczy zero tłuszczów?
Chodzi o to że nie smażę, nie jem żadnego mięsa oprócz piersi z kurczaka/indyka, z wędlin wykrawam wszystko co tłuste. Używam natomiast masła do kanapek.
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-30 12:18:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.