O co mu może chodzić!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-19, 19:51   #1
spiky22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 20

O co mu może chodzić!?


Otóż byłam z chłopakiem 2 lata. Rozstaliśmy się. Jakiś czas temu odnowił nam się kontakt, ale na zasadach czysto koleżeńskich, ani ja ani on nie dawaliśmy żadnych sygnałów, że któreś z nas chciałoby znów być razem.

Kilka dni temu on jednak zaczął poważną rozmowę. W dużym skrócie mówiąc- powiedział mi, ze tak naprawdę nigdy się ze mnie "nie wyleczył", że nadal mu zależy i że ciągle o mnie myśli i o tym co kiedyś było między nami. Wypytywał czy obecnie się z kimś spotykam- nie okłamałam go, powiedziałam, że owszem wychodzę na kawę czy do kina i że jest pewien "kandydat" na przyszłego chłopaka
Wyraźnie był z tego powodu niezadowolony i powiedział nawet, że jest zazdrosny.

Od tej rozmowy minęło kilka dni- ciężkich dla mnie, bo nie ukrywam, że duzo o tym wszystkim myślałam. Postanowiłam, że skoro on w pewnym sensie odkrył swoje karty i wyznał, że nadal mu na mnie zależy, a ja... szczerze powiedziawszy chyba też nadal do niego coś czuję- pomyślałam, że też powinnam choć minimalnie okazać zainteresowanie- zadzwoniłam do niego.

Ku mojemu zaskoczeniu- nie odebrał. Mineło około 4 dni od mojego telefonu i nadal cisza. Nie wierzę, że nie miał nawet sekundy by napisać głupeigo smsa.... O co mu może chodzić!?
spiky22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:07   #2
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: O co mu może chodzić!?

Cytat:
Napisane przez spiky22 Pokaż wiadomość
Otóż byłam z chłopakiem 2 lata. Rozstaliśmy się. Jakiś czas temu odnowił nam się kontakt, ale na zasadach czysto koleżeńskich, ani ja ani on nie dawaliśmy żadnych sygnałów, że któreś z nas chciałoby znów być razem.

Kilka dni temu on jednak zaczął poważną rozmowę. W dużym skrócie mówiąc- powiedział mi, ze tak naprawdę nigdy się ze mnie "nie wyleczył", że nadal mu zależy i że ciągle o mnie myśli i o tym co kiedyś było między nami. Wypytywał czy obecnie się z kimś spotykam- nie okłamałam go, powiedziałam, że owszem wychodzę na kawę czy do kina i że jest pewien "kandydat" na przyszłego chłopaka
Wyraźnie był z tego powodu niezadowolony i powiedział nawet, że jest zazdrosny.

Od tej rozmowy minęło kilka dni- ciężkich dla mnie, bo nie ukrywam, że duzo o tym wszystkim myślałam. Postanowiłam, że skoro on w pewnym sensie odkrył swoje karty i wyznał, że nadal mu na mnie zależy, a ja... szczerze powiedziawszy chyba też nadal do niego coś czuję- pomyślałam, że też powinnam choć minimalnie okazać zainteresowanie- zadzwoniłam do niego.

Ku mojemu zaskoczeniu- nie odebrał. Mineło około 4 dni od mojego telefonu i nadal cisza. Nie wierzę, że nie miał nawet sekundy by napisać głupeigo smsa.... O co mu może chodzić!?
Zadzwoniłąś do niego kilka dni po rozmowie. Dlaczego oczekujesz od niego, że bdzie sprawnie oddzwaniał czy wysyłał sms?

O c może mu chodzić?
O to, ze poczuł się olany i zlekceważony. Albo nie ma czasu albo utopil telefon w wannie itd.
Chcesz z nim porozmawiać, zadzwoń jeszcze raz
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:08   #3
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
GG do Odonate
Dot.: O co mu może chodzić!?

Powodów takiego zachowania może być wiele, od zgubienia telefonu począwszy.
Może po "wybadaniu terenu" i odkryciu, że masz już kogoś na oku stwierdził, że gra jest już nie warta świeczki, albo uraziłaś jego dumę, bo był przekonany, że ciągle za nim tęsknisz i gdy się tylko pojawi padniesz mu w ramiona.
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:08   #4
spiky22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 20
Dot.: O co mu może chodzić!?

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Zadzwoniłąś do niego kilka dni po rozmowie. Dlaczego oczekujesz od niego, że bdzie sprawnie oddzwaniał czy wysyłał sms?

O c może mu chodzić?
O to, ze poczuł się olany i zlekceważony. Albo nie ma czasu albo utopil telefon w wannie itd.
Chcesz z nim porozmawiać, zadzwoń jeszcze raz
Źle to ujęłam, nie tyle nie odebrał, co odrzucił połączenie.
spiky22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:13   #5
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: O co mu może chodzić!?

Cytat:
Napisane przez spiky22 Pokaż wiadomość
Źle to ujęłam, nie tyle nie odebrał, co odrzucił połączenie.
to zmienia, że tak powiem postać rzeczy.
Wg mnie nie chce z tobą rozmawiać. Możliwe, że dlatego, że poczuł się zlekceważony.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:14   #6
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: O co mu może chodzić!?

Cytat:
Napisane przez spiky22 Pokaż wiadomość
Źle to ujęłam, nie tyle nie odebrał, co odrzucił połączenie.
Po co ma się psychicznie zadręczać i udawać przyjaźń z dziewczyną, na której mu zależy, a która ma kogoś innego na oku?

Napisz mu SMSa i wyjaśnij, jak jest.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:16   #7
spiky22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 20
Dot.: O co mu może chodzić!?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Po co ma się psychicznie zadręczać i udawać przyjaźń z dziewczyną, na której mu zależy, a która ma kogoś innego na oku?

Napisz mu SMSa i wyjaśnij, jak jest.
No właśnie! Tylko, że nasza "poważna rozmowa" zakończyła sie słowami, że spróbujemy to jakoś pociągnąć i może uda sie odbudować to, co zniszczyliśmy. Ja spróbowałam... On ... nie za bardzo. Dlatego nie wiem jak powinnam sie dalej zachowywać... Czy próbować dalej nawiązać z nim kontakt, czy zwiewać, póki nie jestem w to aż tak zaangażowana...
spiky22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 20:17   #8
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: O co mu może chodzić!?

Rozstaliśmy się? Jednogłośnie w tym samym momencie powiedzieliście "KONIEC"?

Ktoś musiał zerwać i ta informacja bardzo nam się tu przyda
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:20   #9
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: O co mu może chodzić!?

Może się rozmyślił.
Może nie chce niszczyć Ci prawie związku.. chociaż wątpię.

A Ty jesteś pewna, że do niego coś czujesz? Nie jest to tylko chwilowy powrót dawnych uczuć?
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:21   #10
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: O co mu może chodzić!?

Cytat:
Napisane przez spiky22 Pokaż wiadomość
Od tej rozmowy minęło kilka dni- ciężkich dla mnie, bo nie ukrywam, że duzo o tym wszystkim myślałam. Postanowiłam, że skoro on w pewnym sensie odkrył swoje karty i wyznał, że nadal mu na mnie zależy, a ja... szczerze powiedziawszy chyba też nadal do niego coś czuję- pomyślałam, że też powinnam choć minimalnie okazać zainteresowanie- zadzwoniłam do niego.
Przepraszam, ale albo podaje się najważniejsze informacje w pierwszym poście, albo tak sobie możemy odpowiadać nie na temat. Najpier ''nie odebrał'', teraz ''odrzucił'', w I poście postanawiasz okazać minimalne zainteresowanie, a teraz nagle okazuje się, że była jakaś rozmowa i postanowiliście spróbować od nowa
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:24   #11
spiky22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 20
Dot.: O co mu może chodzić!?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się? Jednogłośnie w tym samym momencie powiedzieliście "KONIEC"?

Ktoś musiał zerwać i ta informacja bardzo nam się tu przyda
Szczerze powiedziawszy nasze zerwanie było ...dziwne i nastąpiło w momencie gdy wszystko miedzy nami zaczęło układać się ... idealnie On zerwał. Ponieważ ktoś wprowadził go w błąd i powiedział, ze byłam mu niewierna Takie szczeniackie zachowanie, oczywiście później sprawa się wyjaśniła, jemu było cholernie głupio, że mi nie uwierzył i w naszych "koleżeńskich" gadkach przepraszał mnie za to z milion razy.

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale albo podaje się najważniejsze informacje w pierwszym poście, albo tak sobie możemy odpowiadać nie na temat. Najpier ''nie odebrał'', teraz ''odrzucił'', w I poście postanawiasz okazać minimalne zainteresowanie, a teraz nagle okazuje się, że była jakaś rozmowa i postanowiliście spróbować od nowa
Nie do konca zacząć od nowa... Powiedzieliśmy sobie, że na razie utrzymujemy kontakty koleżeńskie (czyli tak jak do tej pory) i że zobaczymy jak to się rozwinie.

Edytowane przez spiky22
Czas edycji: 2013-12-19 o 20:25
spiky22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 20:40   #12
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: O co mu może chodzić!?

Cytat:
Napisane przez spiky22 Pokaż wiadomość
Źle to ujęłam, nie tyle nie odebrał, co odrzucił połączenie.
Czyli odpada opcja 'utopił się w wannie'.

Przemyślał zapewne całą sytuację i doszedł do wniosku, że lepiej będzie, kiedy przestanie z Tobą rozmawiać. Po co komu zadręczanie się. Wątpię, aby chciał słuchać o Twoich randkach/oglądać Cię z nowymi sympatiami. Spróbuj zrozumieć chłopaka.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:27   #13
pani_z_dachu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 42
Dot.: O co mu może chodzić!?

Moim zdaniem powinnaś dać sobie spokój. Facet dowartościował się trochę Twoim kosztem, a w gruncie rzeczy nie chce się w nic angażować. Odpuść sobie.
pani_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.