Październikowe PM :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 12:36   #1
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905

Październikowe PM


Dziewczyny, idac za przykladem PM z wrzesnia zakladam nowy watek, szukalam, szukalam i nie znalazlam aby taki byl na wizazu. Mam nadzieje ze jest nas wiecej na forum i watek nie zginie smiercia naturalna

Proponuje porozmawiac i powymieniac sie doswiadczeniami itd.

Kalendarz

Proszę prośbę o dopisanie do kalendarza kierować do moderatora m.a.r.t.a

2.10.2009
Emi82
addda


3.10.2009
Ana***
fretka82
hipka80
kasiuha
LadySith
malenstwoKr
occulta24
olajka
SSR
zlotko855

9.10.2009
aicila

10.10.2009
Aneczka78
annyonne
BEAMI
Glizda87
judith8
kania_jaw
mado2304
niunka22
pilaa


17.10.2009
pszczolaola
Emilia211
ania120kg
futrzakowa
gabryna
kasius
lufer

24.10.2009
lady1980
loulou


2.10.2010
Claris
czaszka_
Soleada
anetika
olinka malinka
madziastanczyk


9.10.2010
agulack
bianeczkaa
kalinkap13
mądrala
kopycio
aicil
kassshiraaa
Tuna
anus19
kozunia1983

bianeczkaa

16.10.2010
Anett31
sammi24
kasiarybka
kami_du
Rycunia18
iwonap79

19.10.2010
dairdre


23.10.2010
beaciunia
J_USTYS
margusia
jiuna


kto nastepny?
_____


__________________

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2010-09-28 o 17:10
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:25   #2
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, idac za przykladem PM z wrzesnia zakladam nowy watek, szukalam, szukalam i nie znalazlam aby taki byl na wizazu. Mam nadzieje ze jest nas wiecej na forum i watek nie zginie smiercia naturalna
Proponuje porozmawiac i powymieniac sie doswiadczeniami itd.
Kalendarz
10.10.2009 judith8
kto nastepny?
chetnie dopisze sie do watku
ale nie wiem czy taki miesieczny watek przetrwa, moze jakis jesienny , bo zimowy juz jest
jest watek ogolny PM 2009 tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12211812

edit: aha a moj slub jak w opisie 3 pazdziernika
narazie ejstesmy dwie.
mam nadzieje, ze watek przetrwa
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "

Edytowane przez zlotko855
Czas edycji: 2009-05-08 o 13:32
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:31   #3
mysia7a
Raczkowanie
 
Avatar mysia7a
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 138
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Też się dopisuje
10.10.2009

Ogólny wątek PM2009 jest fajny, ale tam przeważnie dziewczyny się już znają i ciężko jest się wkręcić
Też nie jestem pewna czy akurat ten przetrwa, miejmy nadzieję, że tak bo był już październikowy i został zamknięty...
__________________
19.08.2009
06.11.2011
11.08.2012
mysia7a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:47   #4
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

ciesze sie, ze jest taki watek, bo my wiekszosc przygotowan mamy przed soba
a moze NASZ watek lepiej nazwac poprostu "pazdziernikowe Panny Mlode" ?? tak jak maja sierpniowe https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=327109&page=5, chodzi mi o to zeby nie bylo w nazwie roku 2009, '10, '11
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 14:11   #5
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Cytat:
Napisane przez mysia7a Pokaż wiadomość
Też się dopisuje
10.10.2009

Ogólny wątek PM2009 jest fajny, ale tam przeważnie dziewczyny się już znają i ciężko jest się wkręcić
Też nie jestem pewna czy akurat ten przetrwa, miejmy nadzieję, że tak bo był już październikowy i został zamknięty...
wiem ale na tym PM2009 to dziewczyny tak szybko pisza i tyle ich jest ze jak probowalam to nawet nie bylam w stanie nadazyc zeby sie zorientowac w sytuacji;

jak przygotowania, co udalo Wam sie juz zalatwic? ja wogole jestem pazdziernikowa pm z odzysku bo mialam byc sierpniowa
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 14:17   #6
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

a no to troche sie Wam slub opoznil, a dlaczego? mozna wiedziec?
i co macie zalatwione?

my mamy te podst. rzeczy, tj: kamerzyste, fotografa, sale, muzyke, samochod i w ostatnim czasie doszedl kosciol (tzn narazie rezerwacja godziny), wczoraj kupilam suknie, zaproszenia robimy sami i jeszcze nie sa gotowe (koperty beda na dniach, bo tesciowa to dobra kobieta), aha i zamowilismy obraczki.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 14:25   #7
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
a no to troche sie Wam slub opoznil, a dlaczego? mozna wiedziec?
i co macie zalatwione?

my mamy te podst. rzeczy, tj: kamerzyste, fotografa, sale, muzyke, samochod i w ostatnim czasie doszedl kosciol (tzn narazie rezerwacja godziny), wczoraj kupilam suknie, zaproszenia robimy sami i jeszcze nie sa gotowe (koperty beda na dniach, bo tesciowa to dobra kobieta), aha i zamowilismy obraczki.
mielismy juz sale zarezerwowana w lipcu zeszlego roku (bo ogarnieta powszechnym szalem juz rok wczesniej zaczelam wszystko organizowac )i wlascicielka w kwietniu zaczela robic problemy z serii, hmm na alkohol moze nie miec miejsca w chlodni i bedzie stal na sali za barem, tort o polnocy przywiezc bo nie ma gdzie go trzymac, nastepnego dnia o 9.00 mamy opuscic lokal bo ona musi posprzatac - dodam ze mielismy wynajeta cala dostepna baze noclegowa plus wykupione sniadanie nastepnego dnia dla wszystkich; do tego doszly opinie ktorymi zaczelam sie martwic i weryfikowac; jak porozmawialam z wlascicielka to powiedziala mi ze musimy miec do siebie zaufanie i jezeli jej nie ufamy to sobie mozemy znalezc inna sale bo ona nie bedzie sie z niczego tlumaczyc plus ton krolowej na wlosciach, TZ sie zdenerwowal i na szybko przelozylismy
w efekcie mamy nowa sale, nowy kosciol, szczescie zespol i fotograf zostali;

reszte napisze wieczorem bo musze zmykac (wyrzuca mnie kiedys z pracy za to ze siedze na wizazu )

masz zdjecie sukni, jaka jest itd. ???
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 15:34   #8
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

ja tez 3go padziernika
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:08   #9
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

judith to dobrze, ze tak sie okazalo przed weselem, a nie w trakcie lub po, ze by Was wypraszali o 9. bedziecie miec w lepszym miejsu i przynajmniej bez stresu. jakas dziwna ta wlascicielka. zaliczka Wam przepadla? placilsicie cos? dobrze, ze zespol i fotograf mieli wolny ten termin. a ty masz suknie? bede czekac na wiesci wieczor i jesli masz sukienke to pokaz ja tez wkleje zaraz fotke.

witaj LadySith fajnie, ze slubujemy tego samego dnia napisz co macie zalatwione?

ja narazie zmykam, bede pozniej.
aha i wklejam fotke sukni:
ciera[1].jpg
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:17   #10
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ja tez 3go padziernika
dopisalam Cie do kalendarza
Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
judith to dobrze, ze tak sie okazalo przed weselem, a nie w trakcie lub po, ze by Was wypraszali o 9. bedziecie miec w lepszym miejsu i przynajmniej bez stresu. jakas dziwna ta wlascicielka. zaliczka Wam przepadla? placilsicie cos? dobrze, ze zespol i fotograf mieli wolny ten termin. a ty masz suknie? bede czekac na wiesci wieczor i jesli masz sukienke to pokaz ja tez wkleje zaraz fotke.

witaj LadySith fajnie, ze slubujemy tego samego dnia napisz co macie zalatwione?

ja narazie zmykam, bede pozniej.
aha i wklejam fotke sukni:
Załącznik 2235949
no dziwna, dziwna od poczatku nam nie pasowala osobowosciowo ale miejsce nam sie bardzo podobalo wiec przymknelismy oko i stwierdzilismy ze bedzie ok, cale szczescie ze wyszlo to teraz, TZ po fakcie powiedzial ze jego tak ona denerwowala ze najchetniej juz kilka miesiecy wczesniej by zmienil sale ale widzial ze mi sie podoba i nie chcial nic zmieniac zeby mnie denerwowac bo to stres itp. myslalam ze go trzepne, dobrze ze zaczely wychodzic te rozne rzeczy, ja juz zaczelam plakac z powodu tej sali i w efekcie przepadla nam zaliczka, ale nie taka znowu wielka bo 1000pln, wpisalam ja w koszta lepszego samopoczucia, zreszta wlascicielka powiedziala ze jak kogos znajdzie to nam zwroci ale nie wierze i nawet nie mam zamiaru sprawdzac i sie wyklocac
znalezlismy nowa sale http://www.wiktorowo.com/index.php?p...zyscie&lang=pl mamy przyjecie w sali kominkowej - na zdjeciach ta z kominkiem jak nazwa wskazuje
dekoracje chcemy miec w kolorze oliwkowym, ale panie beda do nas dzwonic jak beda robic w innym abysmy sobie obejrzeli, 23 maja jedziemy na przyklad zabrac mame TZ i jej pokazac sale i obejrzec dekoracje w kolorze fioletu; ludzie sa tam przecudowni; mamy teraz rezerwacje pokoi dla gosci, widzielismy je bo teraz sa remontowane, tak wygladaja cudnie po remoncie ze az mi szczeka opadla, nowe pokoje, meble, cala lazienka nowiutka, rewelacja



opocz tego mamy juz
  • sukienke
  • fotografa (nie bedziemy miec kamerzysty)
  • wizazystke
  • zespol
  • zaproszenia kupione i wydrukowane i trzeba tylko wkleic tresc do kartek - kupilismy zaproszenia w empiku bo TZ sie w nich zakochal
  • kosciol zarezerwowany
  • oprawa muzyczna, tzn pani ktora bedzie spiewala podczas mszy
  • florystka jest do bukietu, dekoracji samochodu, dekoracji kosciola
  • nauki przedmalzenskie sa
  • obraczki zamowione tytanowe za 200pln bo TZ zlota nie cierpi a mi to w sumie obojetne
  • samochod mamy bo jedziemy swoim mini cooperem i TZ bedzie kierowca bo po pierwsze za maly samochod mamy abym z tylu siedziala z suknia, a po drugie TZ stwierdzil ze nasz samochod jest oryginalny i nie ma sensu wynajmowac zeby ktos nas wiozl - widzialybyscie jak dokonywal selekcji dekoracji na samochod, tylko jedna mu sie spodobala z tysiaca ktore znalazlam
  • a i mam prezent slubny dla TZ, zrobilam sesje zdjeciowa u fotografa i dostanie album tesciowa i kilka kolezanek widzialo wszyscy zachwyceni wiec zakladam ze go zaskocze i zrobie mu niespodzianke
  • nie jedziemy w tym roku w zadna podroz poslubna wiec nic nie organizujemy, nasz fotograf bedzie mial z nami jednodniowy plener artystyczny w 3miescie i to nasz wspolny prezent jaki sobie robimy - oryginalne zdjecia slubne na pamiatke

zlotko855 czy Twoja przecudowna suknia to cymbeline, jest przeprzesliczna?????


moja to ponizsza, nie beda miala welonu bo mam krotkie wlosy, ale bede miala bolerko jak na ostatnim zdjeciu

dziewczyny czy myslalyscie zeby miec cos cieplejszego na gore?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg huella_1.jpg (14,4 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg huella_2.jpg (13,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg relieve_2.jpg (11,5 KB, 105 załadowań)
__________________

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-05-08 o 20:20
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:54   #11
mysia7a
Raczkowanie
 
Avatar mysia7a
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 138
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
moja to ponizsza, nie beda miala welonu bo mam krotkie wlosy, ale bede miala bolerko jak na ostatnim zdjeciu

dziewczyny czy myslalyscie zeby miec cos cieplejszego na gore?
Bardzo ładna sukienka Zresztą zawsze podobały mi się takie delikatnie koronkowe A bolerko, pierwszy raz z czymś takim się spotkałam - ciekawe ujęcie
Ja mam krótkie koronkowe, które było dołączone do sukienki, ale boje się, że może być zimno i dlatego dokupiłam dłuższe i już nie koronkowe...

My mamy załatwioną już sale, kościół, nauki przedmałżeńskie, obrączki, ubiór (zostały nam tylko butki), częściowo zrobione zaproszenia (robię sama, i dlatego tak się schodzi ) samochód - tez będziemy mieli własny, stwierdziliśmy, że nie opłaca nam się wynajmować, a że Tż bardzo "kocha" BMW to niech ma tą radochę i pojedzie tym swoim do ślubu, bo mnie odnośnie samochodu to wszystko obojętne jaki będzie
Na razie jesteśmy na etapie umawiania się z fotografem, już chyba z 10 raz Tż przełożył spotkanie bo miał inne ważniejsze sprawy na głowie Cud, że ten pan w ogóle odbiera jeszcze telefon...
__________________
19.08.2009
06.11.2011
11.08.2012
mysia7a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 21:06   #12
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Cytat:
Napisane przez mysia7a Pokaż wiadomość
Bardzo ładna sukienka Zresztą zawsze podobały mi się takie delikatnie koronkowe A bolerko, pierwszy raz z czymś takim się spotkałam - ciekawe ujęcie
Ja mam krótkie koronkowe, które było dołączone do sukienki, ale boje się, że może być zimno i dlatego dokupiłam dłuższe i już nie koronkowe...

My mamy załatwioną już sale, kościół, nauki przedmałżeńskie, obrączki, ubiór (zostały nam tylko butki), częściowo zrobione zaproszenia (robię sama, i dlatego tak się schodzi ) samochód - tez będziemy mieli własny, stwierdziliśmy, że nie opłaca nam się wynajmować, a że Tż bardzo "kocha" BMW to niech ma tą radochę i pojedzie tym swoim do ślubu, bo mnie odnośnie samochodu to wszystko obojętne jaki będzie
Na razie jesteśmy na etapie umawiania się z fotografem, już chyba z 10 raz Tż przełożył spotkanie bo miał inne ważniejsze sprawy na głowie Cud, że ten pan w ogóle odbiera jeszcze telefon...
jakbym o moim TZ czytala i jego milosci do naszego mini haahhaha
btw w zalaczniku nasza dekoracja - taka bedziemy mieli

co do bolerka to wypozyczam je z salonu madonny w poznaniu, to taka alternatywna dla faktu, ze nie bede miala welonu bo mam boba, z prosta grzywka i panie powiedzialy ze welon hiszpanski moze sie nie utrzymac

a jakie robisz zaproszenia, masz jakies zdjecia albo wzor na ktorym sie opierasz? ja Cie podziwiam bo ja musialam tylko ulozyc tekst wydrukowac i pociac na gilotynie (w pracy) i mialam mega problem zeby to zrobic (brakowalo mi czasu), i chyba balabym ze mi sie uda zrobic calego zaproszenia samej wiec kupilismy gotowe w empiku

o butki tez chcialam zapytac jakie kupujesz bo ja nie chce na wysokim obcasie i nie chce zapinanych na kostce, jakisz czas temu mielismy opcje z TZ abym miala buty w kolorze, ale pomimo tego ze wiosna i lato idzie to nic nie znalazlam, mam dwie opcje awaryjne chociaz nadal szukam

http://www.artediroma.com/img/norinevada.jpg numer105
http://www.artediroma.com/img/sofia.jpg numer212
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tulipanki_132.jpg (52,9 KB, 90 załadowań)
__________________

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-05-08 o 21:18
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:05   #13
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

gratulacje dziewczyny, owocnych przygotowań do ślubu

mam nadzieję, że nie pogniewacie się, że z tytułu wątku usunęłam lata, Wy go zapoczątkowałyście, ale może przyda się też i przyszłym rocznikom Panien Młodych

miłego plotkowania
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:24   #14
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Październikowe PM

Witajcie dziewczynki
Chciałam sie do was dołączyc data mojego ślubu to 10.10.2009
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:45   #15
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, idac za przykladem PM z wrzesnia zakladam nowy watek, szukalam, szukalam i nie znalazlam aby taki byl na wizazu. Mam nadzieje ze jest nas wiecej na forum i watek nie zginie smiercia naturalna

Proponuje porozmawiac i powymieniac sie doswiadczeniami itd.

Kalendarz

3.10.2009 zlotko855
3.10.2009 LadySmith


10.10.2009 mysia7a
10.10.2009 judith8


kto nastepny?
Cześć Następna to ja proszę mnie dopisać do kalendarza A i LadySmith przerób na LadySith, bo Cię będzie ścigać
Bardzo dobrze, że powstał taki wątek bo w końcu się utrzyma na forum
Cytat:
Napisane przez mysia7a Pokaż wiadomość
Ogólny wątek PM2009 jest fajny, ale tam przeważnie dziewczyny się już znają i ciężko jest się wkręcić
Też nie jestem pewna czy akurat ten przetrwa, miejmy nadzieję, że tak bo był już październikowy i został zamknięty...
Tak ogólny wątek PM2009 jest super, ale dziewczyny mają takie tempo pisania, że nie nadążam Do tego udzielam się też w PM Śląskich i teraz w tym wątku, tak że będą 3 do obskoczenia, ale damy radę
Mysia październikowy został zamknięty ze względu na to, iż był to wątek określający rok (2009). Jeśli by wątek takich październikowych panien młodych tworzył się co roku, to popatrzcie ile by się tego narobiło, do tego doszły by PM z każdego miesiąca i każdego roku. A tak jest ogólnie październikowo i po nas ten wątek przejmą dziewczyny z następnego rocznika. Myślę, że tak jest lepiej.
Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość

znalezlismy nowa sale http://www.wiktorowo.com/index.php?p...zyscie&lang=pl mamy przyjecie w sali kominkowej -

opocz tego mamy juz
  • sukienke
  • fotografa (nie bedziemy miec kamerzysty)
  • wizazystke
  • zespol
  • zaproszenia kupione i wydrukowane i trzeba tylko wkleic tresc do kartek - kupilismy zaproszenia w empiku bo TZ sie w nich zakochal
  • kosciol zarezerwowany
  • oprawa muzyczna, tzn pani ktora bedzie spiewala podczas mszy
  • florystka jest do bukietu, dekoracji samochodu, dekoracji kosciola
  • nauki przedmalzenskie sa
  • obraczki zamowione tytanowe za 200pln bo TZ zlota nie cierpi a mi to w sumie obojetne
  • samochod mamy bo jedziemy swoim mini cooperem i TZ bedzie kierowca bo po pierwsze za maly samochod mamy abym z tylu siedziala z suknia, a po drugie TZ stwierdzil ze nasz samochod jest oryginalny i nie ma sensu wynajmowac zeby ktos nas wiozl - widzialybyscie jak dokonywal selekcji dekoracji na samochod, tylko jedna mu sie spodobala z tysiaca ktore znalazlam
  • a i mam prezent slubny dla TZ, zrobilam sesje zdjeciowa u fotografa i dostanie album tesciowa i kilka kolezanek widzialo wszyscy zachwyceni wiec zakladam ze go zaskocze i zrobie mu niespodzianke
  • nie jedziemy w tym roku w zadna podroz poslubna wiec nic nie organizujemy, nasz fotograf bedzie mial z nami jednodniowy plener artystyczny w 3miescie i to nasz wspolny prezent jaki sobie robimy - oryginalne zdjecia slubne na pamiatke
moja to ponizsza, nie beda miala welonu bo mam krotkie wlosy, ale bede miala bolerko jak na ostatnim zdjeciu

dziewczyny czy myslalyscie zeby miec cos cieplejszego na gore?
No elegancka ta sala Dobrze, że zmieniliście i nad jeziorkiem cud miód ja też mam nad jeziorkiem
Sukienka ładna i ten dekolt A bolerko to pierwsze takie widzę, Ty też tak będziesz miała z tyłu taki supeł i puszczone?

A my mamy już: salę, kościół, nauki przedmałżeńskie (jesteśmy w trakcie poradni), zespół, foto, video, samochód, cukiernia wybrana, kwiaciarnia wybrana, zaproszenia się projektują (prawie tylko szczególiki dopracować), noclegi dla gości, lokal na obiad w drugi dzień, no i na razie tyle

A na górę kiecki (której jeszcze nie mam) to oczywiście, że będzie jakieś bolerko, ale jakie to jeszcze nie wiem
Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
btw w zalaczniku nasza dekoracja - taka bedziemy mieli

co do bolerka to wypozyczam je z salonu madonny w poznaniu, to taka alternatywna dla faktu, ze nie bede miala welonu bo mam boba, z prosta grzywka i panie powiedzialy ze welon hiszpanski moze sie nie utrzymac
Dekoracja mini przecudowna Naprawdę super A i to bolerko też nieczego sobie A jaki macie kolor mini?
Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
gratulacje dziewczyny, owocnych przygotowań do ślubu

mam nadzieję, że nie pogniewacie się, że z tytułu wątku usunęłam lata, Wy go zapoczątkowałyście, ale może przyda się też i przyszłym rocznikom Panien Młodych

miłego plotkowania
Taverney, pewnie, że się nie pogniewamy Nareszcie wątek taki jak ma być
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:58   #16
pszczolaola
Raczkowanie
 
Avatar pszczolaola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 142
Dot.: Październikowe PM 2009, 2010, 2011

Hej dziewczynki. Ja się bardziej udzielam na lubelskich PM, ale tutaj też będę pewnie zaglądać!
Trochę mnie przerażacie tym wszystkim co już macie! Nie za szybko?
My jakoś ociągamy się z naukami przedmałżeńskimi, a wy wszystkie już macie porobione
No ale chyba najgorzej z zaproszeniami, bo chcemy robić sami, ale pierwszy projekt nie wypalił i na razie się zniechęciłam.

Ale może wszystko przez to, że za dwa tygodnie mam obronę mgr i na razie to mam na głowie. Potem pewnie wróci temat ślubu
__________________

...gdybym mogła... schowałabym Twoje oczy w mojej kieszeni...




Edytowane przez pszczolaola
Czas edycji: 2009-05-09 o 09:59
pszczolaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 15:51   #17
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Październikowe PM

Taverney dziekujemy, jak zobaczylam Twojego posta to juz myslalam ze cos nabroilam


Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki
Chciałam sie do was dołączyc data mojego ślubu to 10.10.2009
czesc, dodalam Cie do kalendarza

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Cześć Następna to ja proszę mnie dopisać do kalendarza A i LadySmith przerób na LadySith, bo Cię będzie ścigać
Bardzo dobrze, że powstał taki wątek bo w końcu się utrzyma na forum

Tak ogólny wątek PM2009 jest super, ale dziewczyny mają takie tempo pisania, że nie nadążam Do tego udzielam się też w PM Śląskich i teraz w tym wątku, tak że będą 3 do obskoczenia, ale damy radę

No elegancka ta sala Dobrze, że zmieniliście i nad jeziorkiem cud miód ja też mam nad jeziorkiem
Sukienka ładna i ten dekolt A bolerko to pierwsze takie widzę, Ty też tak będziesz miała z tyłu taki supeł i puszczone?

A my mamy już: salę, kościół, nauki przedmałżeńskie (jesteśmy w trakcie poradni), zespół, foto, video, samochód, cukiernia wybrana, kwiaciarnia wybrana, zaproszenia się projektują (prawie tylko szczególiki dopracować), noclegi dla gości, lokal na obiad w drugi dzień, no i na razie tyle

A na górę kiecki (której jeszcze nie mam) to oczywiście, że będzie jakieś bolerko, ale jakie to jeszcze nie wiem

Dekoracja mini przecudowna Naprawdę super A i to bolerko też nieczego sobie A jaki macie kolor mini?

Taverney, pewnie, że się nie pogniewamy Nareszcie wątek taki jak ma być
ups dzieki za zauwazylas ten blad, juz poprawilam

ja osobiscie mieszkam w mogilnie a pracuje w poznaniu, ale z racji miejsca slubu blizej mi do bydgoszczy (gdzie przy okazji moj TZ pracuje) wiec udzielam sie w watku o bydgoskich PM, jedna z nas juz wyszla za maz, ja juz sie nie moge doczekac az zacznie sie nasza seria pazdziernikowa

bolerko jest identyczne jak na zdjeciu i tez z takim suplem , mnie sie bardzo podoba jedyne czego sie obawiam to to ze bedzie zimno, uparlam sie na te bolerko bo nie bede miala welonu a tren sukni i dodatkowo to bolerko poprostu mnie ujelo i sie zakochalam; przymierzalam satynowe bolerka i etole ale przy nich suknia traci urok

lokal na obiad w drugi dzien - robicie cos na ksztal poprawin?

mini w kolorach i z pasami na masce takie jak w zalaczniku prawdziwy rodzinny samochod

Cytat:
Napisane przez pszczolaola Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Ja się bardziej udzielam na lubelskich PM, ale tutaj też będę pewnie zaglądać!
Trochę mnie przerażacie tym wszystkim co już macie! Nie za szybko?
My jakoś ociągamy się z naukami przedmałżeńskimi, a wy wszystkie już macie porobione
No ale chyba najgorzej z zaproszeniami, bo chcemy robić sami, ale pierwszy projekt nie wypalił i na razie się zniechęciłam.

Ale może wszystko przez to, że za dwa tygodnie mam obronę mgr i na razie to mam na głowie. Potem pewnie wróci temat ślubu
ja moze mam juz duzo chociaz sama nie wiem bo wstepnie mialam byc sierpniowa PM i dopiero ostatnio to przeorganizowalismy

z naukami przedmalzenskimi to u nas bylo tak ze TZ mial w liceum i nie musi robic, ja mialam w liceum ale katechetka ktora stosowala metode kalendarzykowa pomimo iz jak powiedziala teraz jest czas na prace to zaszla w ciaze i potem nam obwiescila ze to planowane i to nie znaczy ze metoda kalendarzykowa jest wadliwa w sumie odeszla, zadnych karteczek nam nie dala, a jak dzwonilam do parafii do poznania pod ktora wowczas nalezalam to nie maja dokumentacji, i w sumie nijak mi pomoc nie mogli; proboszcz (nowy juz) zaproponowal zebym te historie opowiedziala tam gdzie biore slub i moze zalicza, no i zaliczyli a potem okazalo sie ze musimy zmienic termin i pech chcial ze w naszym kosciele byla opcja tylko slubu na 19.00 w pazdzierniku, TZ powiedzial ze to za pozno i znalezlismy nowy kosciol co niestety wiazalo sie z tym ze znowu mialam problem z naukami bo w nowym kosciele mialam miec papierek fizyczne zaswiadczenie - ale zalatwilam to z ksiedzem z parafii gdzie mielismy w sierpniu slubowac
z tymi naukami to pewnie wszystko zalezly czy pracujesz, czy masz opcje zrobienia ich w trybie normalnym czy tez weekendowym, my mielismy ten problem ze ja pracuje w poznaniu, TZ w bydgoszczy wiec nie moglismy w ciagu tygodnia nic robic, weekendy tez nie wszystkie mamy wolne bo TZ firma wyslala na studia podyplomowe i sie edukuje

nauki, naukami ale poradnie malzenska trzeba jeszcze zaliczyc ech

to trzymamy kciuki za obrone i jak sie obronisz to zajmij sie zaproszeniami, pewnei i tak juz powiadomilas rodzine, znajomych wiec to tylko formalnosc aby im dac zaproszenia


dziewczyny pochwalcie sie salami gdzie macie wesela i jak beda dekorowane?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nasz samochod.jpg (57,5 KB, 34 załadowań)
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:58   #18
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Październikowe PM

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
Taverney dziekujemy, jak zobaczylam Twojego posta to juz myslalam ze cos nabroilam
mam nadzieję, że aż taka straszna to nie jestem
cieszę się, że macie swój wątek i tak zaawansowane przygotowania.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:08   #19
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Październikowe PM

judith8 dziękuje ci za dodanie mnie do kalendarza

U mnie z przygotowań to mam załatwione tylko podsatwy, czyli sale, kamerzyste, fotografa, orkietre, nauki przedmałżeńskie, a i ostatnio zakupiliśmy alkohol. Oczywiście zakupiona suknia Dziś byłam obejrzec sale, bo zaczeliśmy robic dokładną liste gosci na wyszła troszkie większa niz jak ja wczesniej sporządzalismy i byliśmy dzis zobaczyc ustawienie stołów na taką wiekszą liczbe gości. U mnie to szczególnych dekoraci na sali nie bedzie, bo ona sam w sobie jest taka że jakis że dekoracji nie wymaga. Oczywiście beda kwiaty na stołach, świeczniki , w sumie to się jeszcze nie zastanwaiłam. Narazie siedze nad pracą mgr i jej skończyc nie moge, bo mam problem z ostanim rozdziałem. Chciałabym sie bronic w lipcu, by później tylko myślec o weselu.
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 18:34   #20
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Październikowe PM

judith sala piekna i nad jeziorkiem super pewnie jeszcze lepiej na tym wyjdziecie nic byscie robili wesele w tej poprzedniej sali
ciesze sie, ze podoba Ci sie moja suknie - to ta firma o ktorej myslisz. Twoja suknia mi tez bardzo sie podoba, sliczna, a o bolerku nie wspomne, bajeranckie. jeszcze takiego nie widzialam.
odpowiadajac na twoje pytanie: "dziewczyny czy myslalyscie zeby miec cos cieplejszego na gore?" - ja wlasnie bede miec etole. jak znajde gdzies fotke to wkleje jaka.
wasz mini super!!! my tez jedziemy rodzinnym autkiem. mielismy jechac hummerem i nawet zaliczke wplacilismy juz, ale zmienilismy plany.

a my dzis bylismy na naukach robimy te weekendowe, wiec jeszcze tylko jutro ciezko bylo wysiedziec, bo to caly dzien, ale malzenstwo je prowadzace bylo bardzo sympatyczne. i jeszcze poradnia przed nami :/

wklejam fotki auta, ktorym pojedziemy i dekoracji kosciola (zastanawiam sie tylko nad tymi tiulami). sali zbytnio nie bedziemy dekorowac, bo sama w sobie jest piekna i nic nie pasuje. jedynie dekoracje na stoliki musimy miec i mysle nad swiecami, bardzo je lubie i chcialabym zeby byly na stolach macie moze dziewczyny jakies przyklady takich dekoracji na fotkach? kwiaciarnia, gdzie zamowilam bukiet zajmie sie strojeniem stolikow, ale chcialabym zobaczyc jakies podpowiedzi
23884433a64efc3b6ab[1].jpgmerc1[1].jpg
e1280144bb[1].jpgf616b197f4[1].jpg
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:16   #21
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Październikowe PM

Cytat:
Napisane przez pszczolaola Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.
Ale może wszystko przez to, że za dwa tygodnie mam obronę mgr i na razie to mam na głowie. Potem pewnie wróci temat ślubu
Cześć Powodzenia na obronie, trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
bolerko jest identyczne jak na zdjeciu i tez z takim suplem , mnie sie bardzo podoba jedyne czego sie obawiam to to ze bedzie zimno, uparlam sie na te bolerko bo nie bede miala welonu a tren sukni i dodatkowo to bolerko poprostu mnie ujelo i sie zakochalam; przymierzalam satynowe bolerka i etole ale przy nich suknia traci urok

lokal na obiad w drugi dzien - robicie cos na ksztal poprawin?

mini w kolorach i z pasami na masce takie jak w zalaczniku prawdziwy rodzinny samochod
dziewczyny pochwalcie sie salami gdzie macie wesela i jak beda dekorowane?
Bolerko bardzo fajne, też pierwszy raz taki widzę i jestem za
A to mini macie w takich kolorach, że jak ślubne
Judith lokal na drugi dzień na obiad to znaczy w moim przypadku, iż 90% gości jest przyjezdnych i to po 300-400km. I tak przyjadą już w piątek, pewnie przyjdą do rodziców i do mnie, jakaś kolacja a później z TŻ będziemy ich (moich i TŻ gości) odwozić na noclegi. W sbotę wiadomo ślub i wesele i to już o 12 zaczynamy, a oni z Podkarpacia i Wielkopolski to nie znająnaszych śląskich tradycji, że u nas ślub w godzinach rannych-południowych, o normalnej godzinie obiad i tort na deser. Tam u nich to śluby zaczynają sie od 16-17 czasem nawet 19. Dla nich to i tak szok, że tak wcześnie nasze wesele i maja sie bawić do rana. Czyli wesele będzie długie, wg nich no i poprawny odpadały, bo każdy chce jechać do domu a tu taka daleka droga. No więc, aby nie puścieć ich na głodnego i żeby sienie zwalili wszyscy na dwa pokoje na rosół, to jak sie wyśpią to przychodzą na obiad, a później sobie jadą albo idziemy na działkę, bo blisko

Chwalę się może nie salą, bo jeszcze nie mają żadnych fotek ale budynkiem mojej sali (trochę zniekształcoy). To jest nad samym jeziorem i w płocie są latarenki, które cudni sie odbijają w wodzie Teraz po prawej stronie jest dobudowana druga wieża i obłożona kamieniem, taka kwadratowa jak z zamku, no i nie ma tego paskudnego prostokątnego okna, są dwa okrągłe
Sala w środu jest utrzymana w leśniczówkowych klimtach, drewno, poroża, dziki na ścianach. Tak, że nie za bardzo jest tam co dekorować, bo balony nie pasują i w ogóle jest tam taki klimat, że jeszcze się zobaczy
chwalę się też autkiem, któym pojedziemy. Zabytkowe dwuosobowe i złoto-miedziane. Niestety trzeba wejśc na stronkę, bo nie mogę wkleić fotek http://www.wynajemaut.net.pl/auta_nestor.html Dekoracja oczywiście subtelniejsza
Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
a i ostatnio zakupiliśmy alkohol. Oczywiście zakupiona suknia Dziś byłam obejrzec sale, bo zaczeliśmy robic dokładną liste gosci na wyszła troszkie większa niz jak ja wczesniej sporządzalismy i byliśmy dzis zobaczyc ustawienie stołów na taką wiekszą liczbe gości. U mnie to szczególnych dekoraci na sali nie bedzie, bo ona sam w sobie jest taka że jakis że dekoracji nie wymaga. Oczywiście beda kwiaty na stołach, świeczniki , w sumie to się jeszcze nie zastanwaiłam. Narazie siedze nad pracą mgr i jej skończyc nie moge, bo mam problem z ostanim rozdziałem. Chciałabym sie bronic w lipcu, by później tylko myślec o weselu.
Co za alkohol? Pochwal się suknią i powodzenia w pisaniu pracy
Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
wklejam fotki auta, ktorym pojedziemy i dekoracji kosciola (zastanawiam sie tylko nad tymi tiulami). sali zbytnio nie bedziemy dekorowac, bo sama w sobie jest piekna i nic nie pasuje. jedynie dekoracje na stoliki musimy miec i mysle nad swiecami, bardzo je lubie i chcialabym zeby byly na stolach macie moze dziewczyny jakies przyklady takich dekoracji na fotkach? kwiaciarnia, gdzie zamowilam bukiet zajmie sie strojeniem stolikow, ale chcialabym zobaczyc jakies podpowiedzi
Zlotko dekoracja kościoła ok, tylko mi osobiście to te tiule blokujące wejście do ławek sięnie podobają Strasznei to potem reorganizuje ruch i ludzie zapominają i łażą w te i z powrotem. Świeczki super pomysł, ale znów musiałyby być tiule, bo goście powłażą jeszcze w te świczki i będzie problem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sala.jpg (34,8 KB, 43 załadowań)
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:53   #22
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Październikowe PM

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Zlotko dekoracja kościoła ok, tylko mi osobiście to te tiule blokujące wejście do ławek sięnie podobają Strasznei to potem reorganizuje ruch i ludzie zapominają i łażą w te i z powrotem. Świeczki super pomysł, ale znów musiałyby być tiule, bo goście powłażą jeszcze w te świczki i będzie problem.
dzieki SSR za rade wlasnie dziewczyny na ogolnym pisaly, zeby lepiej z tych tiuli zrezygnowac i pewnie tak zrobie, a swieczki bardzo bym chciala. musze pogadac z babka, ktora to bedzie dekorowac co ona sadzi, ale narazie szukam pomyslow, bo na realizacje jest jeszcze czas.
Sama juz nie wiem.... wizazanki, ktore sa juz po pisaly, ze tak naprawde malo kto zwrocil uwage na dekoracje kosciola, wiec szkoda tez kombinowac no i zeby nie przedobrzyc

wlasnie dziewczyny o ktorej macie slub?? SSR o 12 a reszta? my mamy o 14, a poprawiny tez robimy (bo ktos pytal).

SSR bardzo ladna ta wasza restauracja fajnie, ze tak nad woda, podobnie jak judith. inne widoki niz u mnie przede wszystkim
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:30   #23
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Październikowe PM

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Chwalę się może nie salą, bo jeszcze nie mają żadnych fotek ale budynkiem mojej sali (trochę zniekształcoy). To jest nad samym jeziorem i w płocie są latarenki, które cudni sie odbijają w wodzie Teraz po prawej stronie jest dobudowana druga wieża i obłożona kamieniem, taka kwadratowa jak z zamku, no i nie ma tego paskudnego prostokątnego okna, są dwa okrągłe
Sala w środu jest utrzymana w leśniczówkowych klimtach, drewno, poroża, dziki na ścianach. Tak, że nie za bardzo jest tam co dekorować, bo balony nie pasują i w ogóle jest tam taki klimat, że jeszcze się zobaczy
chwalę się też autkiem, któym pojedziemy. Zabytkowe dwuosobowe i złoto-miedziane. Niestety trzeba wejśc na stronkę, bo nie mogę wkleić fotek http://www.wynajemaut.net.pl/auta_nestor.html Dekoracja oczywiście subtelniejsza
to rzeczywiscie bedzie dluga impreza, ja z urodzenia jestem poznanianka i u nas sluby najwczesniej to o 14.00 a i to jest szalenstwem; ja na przyklad mam o 16.00 i w sumie to moglibysmy i pozniej ale boje sie ze bedzie sie juz ciemno robic

sala cudna i samochod taki klimatyczny - bardzo mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
dzieki SSR za rade wlasnie dziewczyny na ogolnym pisaly, zeby lepiej z tych tiuli zrezygnowac i pewnie tak zrobie, a swieczki bardzo bym chciala. musze pogadac z babka, ktora to bedzie dekorowac co ona sadzi, ale narazie szukam pomyslow, bo na realizacje jest jeszcze czas.
Sama juz nie wiem.... wizazanki, ktore sa juz po pisaly, ze tak naprawde malo kto zwrocil uwage na dekoracje kosciola, wiec szkoda tez kombinowac no i zeby nie przedobrzyc

wlasnie dziewczyny o ktorej macie slub?? SSR o 12 a reszta? my mamy o 14, a poprawiny tez robimy (bo ktos pytal).

SSR bardzo ladna ta wasza restauracja fajnie, ze tak nad woda, podobnie jak judith. inne widoki niz u mnie przede wszystkim
wiesz co moze i zdeorganizuje ale zawsze mozna uprzedzic rodzine ze beda takie dekoracje, ja bym sie zastanowila bo wydaje mi sie ze to pieknie bedzie na zdjeciach wygladac wiec pomysl czy warto rezygnowac; goscie beda musieli poprostu podejsc do oltarza inna droga; ja bym zostawila taka dekoracje, u mnie niestety kosciol jest bogato zdobiony, witraze itd. i nie bedzie to pasowalo wiec bede miala takie pojedyncze dekoracje jak w zalaczniku tylko prawdopodobnie lilie beda rozowe o ile sa w pazdzierniku bo jeszcze nie sprawdzalam
u mnie byl taki problem ze moja rodzina czasami ma takie pomysly ze na slubach bawia sie w papparazzi, zenada poprostu jak ci z 5 osob biega po oltarzu z apratami, balam sie zeby tak nie bylo wiec jak dzwonilam i informowalam o slubie to prosilam aby nie robili zdjec w kosciele bo mamy swietnego fotografa i jakby co to chetnie sie zdjeciami podzielimy - booosze nie wyobrazam sobie aby w chwili gdy skladamy przysiege miec zdjecia z wujkiem w kadrze


Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
jedynie dekoracje na stoliki musimy miec i mysle nad swiecami, bardzo je lubie i chcialabym zeby byly na stolach macie moze dziewczyny jakies przyklady takich dekoracji na fotkach? kwiaciarnia, gdzie zamowilam bukiet zajmie sie strojeniem stolikow, ale chcialabym zobaczyc jakies podpowiedzi
Załącznik 2237877Załącznik 2237878
Załącznik 2237879Załącznik 2237880
nie mam nic u siebie ale popatrze tutaj http://images.google.pl/images?sourc...N&hl=pl&tab=wi

a z rzeczy ktore mamy to przypomnialo mi sie ze nie mam bardzo waznej kwestii ustalonej - nadal nie wiem kto bedzie moim swiadkiem - troche skomplikowana sytuacja, ja chce siostre TZ i on wzialby kolege, a moi rodzice stwierdzili ze musze wziac siostre swoja.... no i mysle, mysle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dekoracje-do-kosciola-z-bialych-kwiatow.jpg (41,0 KB, 66 załadowań)
__________________

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-05-09 o 22:35
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 08:29   #24
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Październikowe PM

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
dzieki SSR za rade wlasnie dziewczyny na ogolnym pisaly, zeby lepiej z tych tiuli zrezygnowac i pewnie tak zrobie, a swieczki bardzo bym chciala. musze pogadac z babka, ktora to bedzie dekorowac co ona sadzi, ale narazie szukam pomyslow, bo na realizacje jest jeszcze czas.
Sama juz nie wiem.... wizazanki, ktore sa juz po pisaly, ze tak naprawde malo kto zwrocil uwage na dekoracje kosciola, wiec szkoda tez kombinowac no i zeby nie przedobrzyc
Jeśli byś miała takich gości jak pisze Judith (paparazzi) to ja bym dała te tiule, przynajmniej mieli by utrudnienie. Ale czy ja wiem, jak gość chce robić zdjęcia to znajdzie sposób
Ja na początku nie chciałam żadnej dekoracji przy ławkach, a TŻ kategorycznie zażądał aby z kościoła nie robiła jarmarku I stanęło, że tylko kwiaty na ołtarzu. Ale teraz jak byłam na Komunii u nas w kościele i widziałam, że przy łąwkah byłą razstroik z kwiatkami a raz kokarda z tiulu i tak na przemian, to mi się spodobało Chyba wezmę te kwiatki na boku ławki, ale co drugą i myslę, że będzie git

Zlotko pochwal się swoją salą A i dziewczyny ile płacicie od osoby, jeśli mozna oczywiście zapytać
Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
to rzeczywiscie bedzie dluga impreza, ja z urodzenia jestem poznanianka i u nas sluby najwczesniej to o 14.00 a i to jest szalenstwem; ja na przyklad mam o 16.00 i w sumie to moglibysmy i pozniej ale boje sie ze bedzie sie juz ciemno robic

sala cudna i samochod taki klimatyczny - bardzo mi sie podoba

u mnie byl taki problem ze moja rodzina czasami ma takie pomysly ze na slubach bawia sie w papparazzi,


a z rzeczy ktore mamy to przypomnialo mi sie ze nie mam bardzo waznej kwestii ustalonej - nadal nie wiem kto bedzie moim swiadkiem - troche skomplikowana sytuacja, ja chce siostre TZ i on wzialby kolege, a moi rodzice stwierdzili ze musze wziac siostre swoja.... no i mysle, mysle
Dzięki
U mojego tż też jest taki wujek i musimy go uprzedzić, bo jak farorz wyskoczy to normalnie go jest w stanie przerwać mszę i go wyprosić. Wolałabym bez takich ceregieli

Co do świadka to u mnie też jest problem. Bo mój TŻ wziął sobie kuzyna (chociaż TŻ jest dla niego wujkiem, ale mówimy kuzyn). Brata nie brał, choć sam u niego był świadkiem, ale teraz nei najlepiej żyją. A ja chciałabym aby mój świadek był: kobietą, panną i jeszcze z rodziny (tak jak świadek tż). I tu jest problem, bo pannę mam tylko jedną w rdzinie i to kuzynkę, ale jej nie zapraszam, siostry nie mam, a inne kuzynki albo żony kuzyna nie są pannami. zostały mi dwie psiapsióly, ale jednej w ogóle nie będzie,a druga mogłaby być ale jest nie z rodziny. I mam dylemat. Prosić kumpelę na świadka albo kuzynkę, albo żonę kuzyna? Oto jest pytanie
Muszę się w końcu zdecydować, bo czas leci
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 12:14   #25
malenstwoKr
Raczkowanie
 
Avatar malenstwoKr
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Październikowe PM

Witam mnie możecie też dopisać do kalendarza 3.10.2009 jak będę miała chwilkę więcej czasu to napiszę więcej.
__________________
Nasz Ślub 03.10.2009


http://www.suwaczek.pl/cache/5face29211.png
malenstwoKr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:56   #26
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Październikowe PM

Ooo ja tez moge sie dołączyc moja data to 10.10 pozdrawiam wszytskie panny młode
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 16:57   #27
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Październikowe PM

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Jeśli byś miała takich gości jak pisze Judith (paparazzi) to ja bym dała te tiule, przynajmniej mieli by utrudnienie. Ale czy ja wiem, jak gość chce robić zdjęcia to znajdzie sposób
Ja na początku nie chciałam żadnej dekoracji przy ławkach, a TŻ kategorycznie zażądał aby z kościoła nie robiła jarmarku I stanęło, że tylko kwiaty na ołtarzu. Ale teraz jak byłam na Komunii u nas w kościele i widziałam, że przy łąwkah byłą razstroik z kwiatkami a raz kokarda z tiulu i tak na przemian, to mi się spodobało Chyba wezmę te kwiatki na boku ławki, ale co drugą i myslę, że będzie git

Zlotko pochwal się swoją salą A i dziewczyny ile płacicie od osoby, jeśli mozna oczywiście zapytać
moich to nawet tiule by nie zatrzymaly dlatego powiedzialam, poprosilam aby nie robili zdjec, pewnie czesc wziela to do siebie, ale trudno.... powinni sie cieszyc ze bedzie fotograf i beda mogli spokojnie siedziec a zdjecia same do nich przyjda

co do sali to my placimy 150 zl/os ale musimy sami zorganizowac alkohol, soki, tort weselny; problem mam tylko taki ze ja jestem wegetarianka a w menu jest masa wymyslnych dan miesnych, no ale przezyje pewnie i tak za bardzo nic nie bede jadla ze stresu
dodatkowo za dekoracje w kolorze oliwki placimy 1200pln
no i dodatkowo za noclegi

Cytat:
Napisane przez malenstwoKr Pokaż wiadomość
Witam mnie możecie też dopisać do kalendarza 3.10.2009 jak będę miała chwilkę więcej czasu to napiszę więcej.
Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
Ooo ja tez moge sie dołączyc moja data to 10.10 pozdrawiam wszytskie panny młode
dziewczyny dopisalam Was, tez pozdrawiamy i piszcie co tam u Was?


pochwale sie ze dzisiaj wzielam sie i dokonczylam zaproszenia, mam okolo 70% gotowych


jaki kupujecie alkohol, bo ja nie pije wodki i sie nie znam ale wizualnie to Pan Tadeusz moze byc bez zadnych zawieszek, TZ powiedzial ze jak dla niego to ten wybor jest ok, a jak u Was?

jestem w trakcie poszukiwan bizuterii wiec podziele sie z Wami strona ktora ostatnio znalazlam www.pakamera.pl moze sie Wam przyda
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 20:43   #28
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Październikowe PM

SSR kupiliśmy wódke Nemiroff
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 20:45   #29
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Październikowe PM

3.10.2009r
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 21:16   #30
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Październikowe PM

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
witaj LadySith fajnie, ze slubujemy tego samego dnia napisz co macie zalatwione?
witam po dluzszej nieobecnosci. my mamy juz praktycznie wzzystko:
-sala,foto,video,zespol,sk rzypce,auto
-suknia wybrana, na gore szyty plaszcz, bielizna i buty są
-fryzjerka zaklepana,zaproszenia gotowe do rozdania
-msza zaklepana na 12
-obraczki
-nauki
-paryż-zaliczka zapłacona

własciwie zostalo jeszcze tylko zarezerwowac autobus, kupić wódkę, no i sprawy ktore załatwia sie w pozniejszym terminie [kwiaty, zamówienie tortu, wybór opaski na włosy i takie tam pierdołki, balony na strojenie podwórka]

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
dopisalam Cie do kalendarza
dziękuję
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.