Lokówka Philips SalonCurl Pro nie chce robić loków. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 18:09   #1
kylpykulaa
Przyczajenie
 
Avatar kylpykulaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1
Angry

Lokówka Philips SalonCurl Pro nie chce robić loków.


Witam Was, drogie Wizażanki. (btw, witam się, to pierwszy post! kylpykulaa, miło mi. )
Mam problem, problem i jeszcze raz problem z moją wczoraj zakupioną lokówką. Jak wyżej, jest to Philips SalonCurl Pro; wybrałam tą, ponieważ bardzo chwalę sobie tę firmę, jeszcze nigdy się nie zawiodłam na żadnym z jej produktów - posiadam też prostownicę (SalonStraight Pro XL), która od kilku lat działa wręcz wyśmienicie. Owa lokówka, mimo, że posiadająca ceramiczne płytki, super regulację temperatury i inne bajery, nie chce zrobić mi ani jednego, nawet najmniejszego loka. Mam włosy dość długie (od biustu jeszcze ok. 10 cm w dół). Każda lokówka, której używałam wcześniej, nawet taka najgorsza za kilkanaście złotych z centrum chińskiego, każdą dałam radę zrobić sobie piękne sprężynki, które trzymały się bardzo długo. Mój nowy nabytek, nawet ustawiony na kosmiczne 210 stopni wywija mi tylko końcówki na krótką chwilę, a trzymam na nim włosy długi czas, nawet do pół minuty . Nie pomaga nawet lakier, pianka do włosów, mgła modelująca ani inne kosmetyki. Włosy mi już śmierdzą spalenizną, bo parę godzin próbowałam coś zdziałać. Może któraś z Was posiada bliźniaczkę i wie, jak przywołać ją do porządku?
kylpykulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:00   #2
dominika 17
Raczkowanie
 
Avatar dominika 17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 118
Dot.: Lokówka Philips SalonCurl Pro nie chce robić loków.

Mam taką w domu. Kupiła ją moja mama jakieś 3-4 miesiące temu. Specjalnie ją włączyłam, żeby wypróbować. Miałam ustawione na 180stopni i robi piękne sprężynki może trafiłaś uszkodzony model ? Albo po prostu nie nadaje się do Twoich włosów.
dominika 17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 19:06   #3
tuniaaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Lokówka Philips SalonCurl Pro nie chce robić loków.

albo po prostu kupiłaś za duży rozmiar :|
tuniaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:49   #4
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 365
Dot.: Lokówka Philips SalonCurl Pro nie chce robić loków.

Cytat:
Napisane przez tuniaaa85 Pokaż wiadomość
albo po prostu kupiłaś za duży rozmiar :|
Dokladnie. Zapodaj srednice tej lokowki,bo jest taka prawidlowosc,ze im wieksza srednica tym juz nie wyjda takie sprezynki jakich byc moze bys oczekiwala. Poza tym wez pod uwage to kiedy takimi "chinskimi lokowkami" robilas loki. Bo byc moze wlosy wraz ze wzrostem stracily swoja chec do krecenia sie pod ciezarem wlosow. Byc moze wina tez jest w technice krecenia? Moze ta lokowka ma jakas swoja "autorska".
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.