Gymnasion Bydgoszcz zamkniety! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 07:51   #1
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Unhappy

Gymnasion Bydgoszcz zamkniety!


Witam
Poszukuję osób które chodziły do tej pory do clubu fitness Gymnasion w Bydgoszczy w Drukarni. Wczoraj poszłam na zajęcia na 18:30 i... i nic! Było ciemno a na drzwiach karteczka: " club zamknięty"?! Zbaraniałam nikt nic nie mówił wkurzyłam się bo to już drugi raz, w niedzielę 29.08.2010 byłam na 11:30 na zajęcia pani w recepcji mnie poinformowała, że przykro jej ale zajęcia tylko do 12:00 stwierdziłam, ze ok trudno zdarza się. W poniedziałek byłam na zajęciach wszystko normalnie zajęcia były. Nie wiem o co chodzi, nikt mnie nie poinformował w żaden sposób( tel, sms, e-mali). W domu na stronie gymnasiona przeczytałam, że club od 31.08.2010 jest nieczynny i to wszystko i co nieczynny w sensie zamknięty?! AAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWW . Będę jeszcze dzwonić do warszawy na numer podany na stronie ale po przeglądnięciu w internecie paru postów coś czuję, że chyba jednak zamknęli Najgorsze jest to, ze ja dopiero zaczęłam chodzić na fitness, spodobało mi się ale jak kupowałam karnet 17.08.2010 to nikt mi nic nie powiedział, że club będzie likwidowany . Proszę was o polecenie jakiś dobrych klubów w Bydgoszczy zastanawiam się aktualnie nad Balance w Łuczniczce (ale tam jakieś dziwne zajęcia mają mi najbardziej odpowiada, BS, ABT, TBC, Shape, Step) lub Fitness Park pomiędzy rondem jagiellonów a bernardyńskim.
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:03   #2
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Gymnasion Bydgoszcz zamkniety!

Tak właśnie, gymnasion likwiduje sporą część swoich klubów. Widocznie padło także na ten bydgoski.
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:47   #3
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Gymnasion Bydgoszcz zamkniety!

Ja chodziłam do Gymnasion Targówek w Wawie i też już nie działa... Zamykają wszystkei po kolei Ale w sumie na dobre wyszło bo zaczęlam chodzić do innego, "niesieciowego" klubu i jest super! Mam teraz kartę multisport i większy wybór. Przynajmniej wiem, że go nie zamkną
mogę polecić Everybody Fitness w Milenium Plaza w Centrum Wawy (jak ktoś jest ze stolicy). N aprawdę bardzo fajny i od razu SPA i masaże i super silownia
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 13:46   #4
atriza
Przyczajenie
 
Avatar atriza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Gymnasion Bydgoszcz zamkniety!

Też tam chodziłam, na szczęście nie straciłam kasy, bo w tym miesiącu dostałam karnet z pracy. Fitness Park na Floriana też od jakiegoś czasu jest zamknięty. Ja przymierzam się teraz do Air Fitness na Fordońskiej:
http://www.airfitness.pl/
Karnety droższe, ale jest mi po drodze, więc się zastanawiam. Generalnie jeśli chodzi o fitness klub, w którym się jeszcze nie było - myślę, że trzeba samemu przekonać jak jest. Opinie opiniami, ale każdy może zwracać uwagę na coś innego.
W Gymnasionie nie pasowało mi to, że do niektórych instruktorek po prostu nie mogłam chodzić na zajęcia - była tak głośna muzyka, że ściany się trzęsły, a ja miałam do końca dnia ból głowy jakbym całą noc stała na koncercie przy samym głośniku

Edytowane przez atriza
Czas edycji: 2010-09-12 o 13:48
atriza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:18   #5
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: Gymnasion Bydgoszcz zamkniety!

Ja przeszłam do Balance w łuczniczce. Jest drożej ale jest siłownia i od razu Pan instruktor się mną zajął rozpisał m 3 treningi i staram się chodzić 3 razy na siłownię i 2 razy na zajęcia. Instruktorki są bardzo miłe wszystko tłumaczą,muzyka nie jest za głośna tak jak to w Gimnazjonie było i układy do aerobów nie są tak skomplikowane jak w Gimnazjonie. Tam miałam problem żeby zapamiętać cały układ a tu bez problemu, małe wpadki są ale jestem w stanie cały powtórzyć . Jak na razie jestem zadowolona. Jest czysto i profesjonalnie .
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 22:12   #6
pure_fitness
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Gymnasion Bydgoszcz zamkniety!

Jeśli ktoś chodził do GYMNASIONA i ubolewa nad jego zamknięciem, gdyż bardzo odpowiadała lokalizacja klubu to pragnę poinformować, iż właśnie powstaje nowy fitness klub i siłownia angielskiej sieci PURE w domu mody DRUKARNIA (Bydgoszcz). Właśnie trwa przedsprzedaż karnetów i można przystąpić do nowopowstającego klubu na bardzo preferencyjnych warunkach Warto zapoznać się z ofertą, gdyż myślę że jest najlepsza w porównaniu z innymi klubami w Bydgoszczy.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-07-04 o 12:56 Powód: link
pure_fitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.